Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Оборона Одеси. Народжені в боях
Añadido 06 oct. 2021

Оборона Одеси. Народжені в боях

@tro_Vagapov_channel
Número de suscriptores: 562
Fotos: 3,540
Videos: 2,220
Enlaces: 4,240
Descripción:
🟢 З особистих питань пишіть @albina_vvv 🟢 Чат - https://t.me/TRO_Vagapov Національний спротив «Оборона Одеси. Народжені в боях»
Fuente

Оборона Одеси. Народжені в боях | Мій коханий, Ми разом проходимо один із найважчих періодів для нашої к...

Мій коханий, Ми разом проходимо один із найважчих періодів для нашої країни. Часи, коли багато темряви, болю, невизначеності і випробувань. І саме в такі моменти, у втомі, під тиском, люди проявляють себе. Саме тоді видно правду без прикрас.І я побачила тебе справжнім.Мене досі вражає те, наскільки ти сильний у своїй відданості — своїй країні, місту, переконанням. У тобі є та сміливість, сила, стійкість і чесність, які не можна зіграти чи створити штучно. Це частина твоєї суті.Ти — людина, яка щиро робить усе, що може. А коли здається, що не може — ти знаходиш спосіб і все одно робиш. Без пафосу, без очікування подяки, без потреби щось доводити. Просто тому, що інакше не вмієш. І я знаю, що не всі здатні це побачити. Бо багато хто не вірить, що можна діяти щиро і безкорисливо. Але це лише тому, що в їхніх серцях немає тієї чистої доброти, яка є в тобі.Ти відкритий, щирий. Ти той, кому можуть зателефонувати з невідомого номера, попросити допомоги — і ти зробиш усе, що зможеш. Не тому, що мусиш, а тому, що це ти.Ти створюєш навколо себе особливу атмосферу руху, сили і зростання. За яку справу ти б не взявся - всюди стаєш найкращим. Поруч із тобою неможливо стояти на місці. Ти мотивуєш мене ставати кращою і розвиватись. Я відчуваю, що ми підштовхуємо один одного вперед. Це стала наша особлива, здорова і прекрасна залежність — рости разом, вірити і підтримувати один одного.І знаєш, для мене найважливішим в житті є кінцева точка, з якою людина залишається наодинці — її власна думка про себе. Ми можемо пояснити іншим свої рішення, виправдати їх словами чи обставинами. Але себе не обдуриш. Бо саме з цією правдою про себе доводиться жити далі.І саме тому я так ціную тебе. Бо ти чистий у своїх переконаннях і рішеннях. Ти живеш у згоді зі своєю совістю. І це та справжня сила, яку неможливо підробити.Будь собою. Продовжуй іти своїм шляхом. А я буду поряд. Буду твоєю підтримкою, твоїм спокоєм і твоєю силою тоді, коли тобі це буде потрібно. Я завжди вірю в тебе. І завжди обиратиму тебе.Світ може бути різним, але ти в ньому — сила, стабільність і впевненість. І це для мене безцінно.Я безмежно пишаюся тобою. І понад усе — я люблю тебе.Твоя ❤️