Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Оборона Одеси. Народжені в боях
Añadido 06 oct. 2021

Оборона Одеси. Народжені в боях

@tro_Vagapov_channel
Número de suscriptores: 562
Fotos: 3,540
Videos: 2,220
Enlaces: 4,240
Descripción:
🟢 З особистих питань пишіть @albina_vvv 🟢 Чат - https://t.me/TRO_Vagapov Національний спротив «Оборона Одеси. Народжені в боях»

👥 Número de suscriptores

562
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -5

👁️ Vistas promedio por mensaje

275
Promedio/Día:: 118
Promedio/Tiempo:: 419
ERR: 48.93%

📊 Mensajes por Día

4.1
Último día: 1
Promedio semanal: 2
Promedio por día: 4.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Оборона Одеси. Народжені в боях 2024-04-14
Нац.Спротив - Оборона Одеси 2022-08-04
Нац.Супротив - Оборона Одеси 2022-05-24

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

18 травня — День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.У ніч на 18 травня 1944 року радянська влада розпочала одну з наймасштабніших депортацій у Європі ХХ століття. За наказом Сталіна кримських татар масово виселяли з рідного Криму під приводом «колективної зради».Факти, які важливо пам’ятати:операція НКВС тривала лише 2–3 дні;людям давали 10–15 хвилин на збори;депортація проводилась переважно у товарних вагонах без нормальної води, їжі та медичної допомоги;було депортовано понад 190 тисяч кримських татар;за різними історичними оцінками, у перші роки заслання загинуло від чверті до майже половини депортованого народу.Після депортації:кримських татар фактично викреслювали з історії Криму;змінювали назви кримськотатарських сіл та міст;руйнували мечеті, кладовища та культурну спадщину;людям десятиліттями забороняли повернутися додому.Лише наприкінці 1980-х кримські татари почали масово повертатися до Криму.У 2015 році Україна офіційно визнала депортацію кримських татар геноцидом. Також це рішення підтримали низка інших держав та міжнародних організацій.Символом пам’яті став кримськотатарський орнамент «Орьнек», який внесений до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.Це не лише історія минулого. Для кримських татар тема репресій, втрати дому та боротьби за право жити на своїй землі залишається болючою і сьогодні.❤️‍🩹 Пам’ятаємо.📩 канал 📩 чат 🕊 Inst 📹 YT 😎 Fb
Шановні медичні працівники дитячих поліклінік, ЦПМСД та закладів первинної медичної допомоги.Останнім часом серед колективів активно поширюються чутки та відверті вигадки щодо майбутньої роботи медичних закладів. Звертаюся з проханням не вводити людей в оману та не створювати паніку серед співробітників.Зокрема, не відповідають дійсності твердження про те, що:• педіатрів «розкидають по дворах»;• в одних чергах будуть і пенсіонери, і немовлята;• масово звільнятимуть лікарів та медсестер;• дитячі поліклініки фізично закриють;• суттєво збільшать службові обов’язки;• педіатрів примусово перенавчатимуть на інші спеціальності;• буде ліквідована вторинна медична ланка;• консультації вузьких спеціалістів стануть виключно платними.Усі ці заяви — не більше ніж маніпуляції та чутки.Сьогодні, під час воєнного стану, медична система є частиною критичної інфраструктури держави. Поширення неправдивої інформації дестабілізує роботу закладів, провокує недовіру в колективах та змушує людей ухвалювати емоційні рішення — зокрема писати заяви на звільнення «за власним бажанням».Варто пам’ятати: оптимізація медичної мережі — це загальнодержавний процес, який триває по всій країні в межах формування спроможної мережі медичних закладів відповідно до реформи, що реалізується з 2020 року.Також звертаю увагу, що свідоме поширення неправдивої інформації, дискредитація рішень місцевої влади та саботаж роботи медичних установ мають наслідки. Як посадові особи, кожен нестиме відповідальність за власні дії та публічні заяви.
24 лютого 2022 року. 04:00 ранку.Темрява. Тиша. І вибухи, які розділили життя на “до” і “після”. Це був день, який назавжди змінив кожного з нас.Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Ракетні удари по мирних містах, вибухи, перші повітряні тривоги, паніка, дзвінки рідним з простим питанням: “Ти живий?”. Одеса прокинулася від звуків війни.Але разом зі страхом з’явилося й інше — рішучість.У Пересипському районі міста на мій заклик до дій відгукнулися ті, кому у військкоматі сказали: «Йдіть додому, посад немає». Це були сусіди, підприємці, ветерани, молодь — усі, хто був готовий діяти. Це були безсонні ночі, постійні тривоги та життя в напрузі. Страх був у кожного, але сильнішою була відповідальність за родину, за людей поруч, за місто.Так народилася «Оборона Одеси» — спільнота небайдужих, добровольчий батальйон та громадська організація, що:• розливали «коктейлі»• будували блокпости• виготовляли протитанкові їжаки• плели маскувальні сітки• створювали бронежилети• забезпечували харчуванням військових на блокпостах• патрулювали місто• доставляли допомогу на передову• організовували збір і доставку гуманітарної допомоги з закордону• навчали цивільних домедичній допомозі• навчали військових тактичній медицині• спільно з РКДБ 122 ОБрТрО навчали тактиці ведення бою та рукопашному бою• запрошували іноземних журналістів і показували правду на весь світ.«Оборона Одеси» стала частиною великого руху спротиву, який об’єднав небайдужих по всьому місту.Одеса вистояла.І вистоїть надалі — завдяки єдності, людям і тим, хто взяв на себе відповідальність діяти.У перші години вторгнення я створив чат для координації людей, працює й сьогодні:👉 https://t.me/TRO_VagapovМи пам’ятаємо той ранок. Ми памʼятаємо всі 12 років російсько-української війни!І пам’ятаємо, ким стали після нього.Працюємо далі.Разом — до Перемоги 🇺🇦📩 канал 📩 чат 🕊 Inst 📹 YT 😎 Fb
Мій коханий, Ми разом проходимо один із найважчих періодів для нашої країни. Часи, коли багато темряви, болю, невизначеності і випробувань. І саме в такі моменти, у втомі, під тиском, люди проявляють себе. Саме тоді видно правду без прикрас.І я побачила тебе справжнім.Мене досі вражає те, наскільки ти сильний у своїй відданості — своїй країні, місту, переконанням. У тобі є та сміливість, сила, стійкість і чесність, які не можна зіграти чи створити штучно. Це частина твоєї суті.Ти — людина, яка щиро робить усе, що може. А коли здається, що не може — ти знаходиш спосіб і все одно робиш. Без пафосу, без очікування подяки, без потреби щось доводити. Просто тому, що інакше не вмієш. І я знаю, що не всі здатні це побачити. Бо багато хто не вірить, що можна діяти щиро і безкорисливо. Але це лише тому, що в їхніх серцях немає тієї чистої доброти, яка є в тобі.Ти відкритий, щирий. Ти той, кому можуть зателефонувати з невідомого номера, попросити допомоги — і ти зробиш усе, що зможеш. Не тому, що мусиш, а тому, що це ти.Ти створюєш навколо себе особливу атмосферу руху, сили і зростання. За яку справу ти б не взявся - всюди стаєш найкращим. Поруч із тобою неможливо стояти на місці. Ти мотивуєш мене ставати кращою і розвиватись. Я відчуваю, що ми підштовхуємо один одного вперед. Це стала наша особлива, здорова і прекрасна залежність — рости разом, вірити і підтримувати один одного.І знаєш, для мене найважливішим в житті є кінцева точка, з якою людина залишається наодинці — її власна думка про себе. Ми можемо пояснити іншим свої рішення, виправдати їх словами чи обставинами. Але себе не обдуриш. Бо саме з цією правдою про себе доводиться жити далі.І саме тому я так ціную тебе. Бо ти чистий у своїх переконаннях і рішеннях. Ти живеш у згоді зі своєю совістю. І це та справжня сила, яку неможливо підробити.Будь собою. Продовжуй іти своїм шляхом. А я буду поряд. Буду твоєю підтримкою, твоїм спокоєм і твоєю силою тоді, коли тобі це буде потрібно. Я завжди вірю в тебе. І завжди обиратиму тебе.Світ може бути різним, але ти в ньому — сила, стабільність і впевненість. І це для мене безцінно.Я безмежно пишаюся тобою. І понад усе — я люблю тебе.Твоя ❤️
КОНГРЕС ПОСТАВИВ БІЛИЙ ДІМ НА МІСЦЕ!🇺🇸 Конгрес США фактично заблокував Трампу можливість одноосібно здати Україну Путіну.Це не просто «ще один закон», а прямий інституційний заколот проти Білого дому:✓ NDAA-2026 (ухвалений Палатою 10–11 грудня 2025 року) забороняє Трампу виводити американські війська з Європи без схвалення Конгресу та НАТО.Гарантує базову військову допомогу Україні (понад $400 млн) навіть у разі, якщо Трамп повністю перекриє екстрене фінансування.Посилює східний фланг НАТО (Польща, Балтія, Румунія) саме проти Росії, а не проти Китаю, як цього хоче Трамп.Це означає:Трамп не може реалізувати «мирний план» у тому вигляді, в якому він його задумав.Він хотів швидко «закрити питання» за рахунок України, але Конгрес (зокрема й багато республіканців!) сказав: «Ні, ми не дозволимо зруйнувати НАТО і віддати Європу Путіну».Другий за важливістю момент, що випливає з першого:Європа вперше за 80 років реально відривається від США і починає діяти самостійно.Вона зрозуміла: якщо Трамп домовиться з Путіним, наступним буде Пекін із Тайванем, а потім — сама Європа. Тому ЄС нині готує €200 млрд кредитів Україні з російських активів і вперше відкрито заявляє: «Ми — головна опора Києва, а не Вашингтон».Підсумок одним реченням:Україна отримала несподіване вікно на 6–12 місяців, коли ні Трамп, ні Путін не можуть нав’язати капітуляцію силою — бо американські інститути та Європа вперше грають проти них одночасно.Це і є той самий «стратегічний шанс».📩 канал 📩 чат 🕊 Inst 📹 YT 😎 Fb
«Нещасних випадків під час стрибку з парашутом не буває.Жодного випадку, щоб парашутист після стрибка не долетів до землі».Цей твій жарт, який я почув під час нашого знайомства, 29 років тому.Памʼятаю наше знайомство «як вчора». Троїцька, я записував пісню у твоїй студії звукозапису, а потім спустився до тебе в офіс і запитав коли мені можна буде стрибнути вперше… Мені було 14-15 років, а ти вже був досвідченою людиною яка пройшла Афганістан і отримала поранення…Памʼятаю, як ти дізнався, що я пішов на службу у 22 році і сварив мене зі словами «від тебе тут користі набагато більше. У тебе донька і наречена яка красива». Декілька днів тому, коли спілкувалися, знов сварив, коли дізнався що збираюсь повертатися на службу. Але ти робив це так лагідно, по-батьківські з одеським гумором…Тебе вже немає. Але памʼять про тебе буде жити, і не тільки в Одесі. Костя «Камікадзе» був героєм у житті і загинув, як герой.Мені буде тебе невистачати, братику. Спочивай з миром та бережи нас з неба, як робив це при житті. Честь маю 🫡(c) Вагапов
«Звільнити за 22 хвилини», або «Випадковий мовний патруль». 14 червня 2025 року, 17:21ТРЦ «Рівʼєра», магазин «Auchan».Розраховуючись на касі магазина «Ашан», побачив що охоронець щось намагається розглядати у мене в кошику де лежить запакований товар придбаний в іншому магазині.Я його ввічливо запитую: «Вас щось цікавить, чи щось потрібно?», на що неочікувано отримую відповідь «чек есть у тЕбя?».Я попросив його звертатись до мене українською мовою, бо живемо ми в Україні, а не в оркостані, але він замість того щоб вибачитись та перейти на українську, говорить: «Если не понимаешь что тебе говорю, может ты на английском поймешь?» та з жахливим акцентом намагався сказати жестикулюючи руками «you speak English? Check!»🤦‍♂️Я йому відповів, щоб «він покликав начальника охорони, а з ним я не бажаю спілкуватися». Коли я відійшов від каси, почув у свій бік «я тут пятьдесят лет живу и как считаю нужным, так и рАзгАвАриваю. И никаких проблем не было раньше. А ты откуда приехал, что так общаешься?». Повернувшись до нього я сказав що звернусь до його керівництва і нахилився прочитати прізвище на бейджі, але отримав від нього поштовх у плече зі словами «иди отсюда мелкими шагами».Стримавши бажання покласти його лицем до підлоги, я попередив його, що «у випадку другої спроби доторкнутися до мене, я зламаю йому руку». Звернувшись до іншого охоронця, зʼясував де знаходиться начальник охорони та продовжив вже спілкування з начальником охорони та адміністратором «Auchan» повідомивши їм про подію.Начальник охорони, та адміністратор були дуже здивовані. Розповіли, що охоронці підписують документи де вказано, що вони зобов'язані спілкуватися виключно державною мовою. Від початку конфлікту до того, як охоронця відвели в кабінет з ціллю звільнення пройшло 22 хвилини.Адміністрація пообіцяла протягом пʼяти діб надати мені письмо в якому буде розписано яке службове покарання поніс їх працівник перед звільненням.Також адміністрація зауважила, що працівники мають себе вести чемно і гідно, з повагою до відвідувачів незалежно від того, це людина похилого віку, ветеран чи підліток. Післямова:Заїхав у Львівські Круасани на Баїса і стоячи на касі побачив охайну панянку похилого віку яка сиділа у курточці. Я запитав, чи щось замовила вона, на що отримав відповідь, що «ні, тільки попросила телефон зарядити». І щось так захотілося зробити приємно бабусі - замовив їй чай та круасан.А коли виходив з закладу вона подякувала мені УКРАЇНСЬКОЮ!!! Сказала що їй 98 років, була в окупації під час Другої Світової Війни, трохи була на фронті у 16 років, а під час початку повномасштабної - була в окупації в Херсоні. І з 22 року почала переходити на українську.Виходив з закладу ледь стримуючи сльози. Епіграф: що вам *ля заважає, на дванадцятому році війни - ВИВЧИТИ РІДНУ ДЕРЖАВНУ МОВУ?!?!?! Людина у 95 років вивчила, а ви - неспроможні?!p.s. Дякую миттєвій реакції на конфлікт адміністрації магазину Auchan та ТРЦ «Рівʼєра».📩 канал 📩 чат 🕊 Inst 📹 YT 😎 Fb
Пані, любі, щиро вітаю вас із сьогоднішнім святом. В всьому світі 8 борезня - це День боротьби за права жінок. Відзначаються:- досягнення жінок у культурі, науці, економіці, політиці, соціумі вцілому.- рівність в правах та можливостях,- здобуття права на освіту, обирати і бути обраними, працювати, розвиватись і будувати карʼєру. Продовжувати святкувати цей день, як день весни, краси і жіночності - це абсолютна підтримка серсизму проти якого і боролись жінки усі ці роки.У знак поваги до тих видатних жінок, які вибороли для нас право на своє місце у цьому суспільстві, додам трішечки про історію свята, аби було зрозуміло чому так важливо не перетворити цей день на те, що хотів від нас совок. 📌У 1857-1908 році жінки в Нью-Йорку виходили на демонстрації, вимагали скорочення робочого дня, збільшення заробітної плати та права голосу та освіти.📌 Уперше свято відзначалось 28 лютого 1909 року в США з ініціативи Соціалістичної партії Америки як «Національний день жінки». 📌 8 березня 1910-го, Копенгаген - відбувся форум жінок, де з ініціативи Клари Цеткін (вона представляла соціал-демократів Німеччини) цей день, 8 березня, зробили міжнародним святом. У цю дату жінки збиралися йти на демонстрації, щоб звернути увагу суспільства на жіночі проблеми.📌 У совєтів цей день деформували у день жіночності, день жінки-матері.Єдине, що їм було треба від жінки - вирішення демографічних проблем і праця на заводах та в полі. Ось тут рівність була зручною. 🙏🏻Фактично це не має абсолютно нічого спільного з правами жінок. Бо хтось може не хотіти народжувати 10 дітей і не працювати в полі. Ці права треба поважати. Жінка має право розвивати себе у будь-якій сфері діяльності. Може навчатись і будувати успішну карʼєру. Може бути науковцем, політиком, директором, суддею, лікарем, військовою, ким-завгодно!‼️ Ціль свята - привернення уваги до важливих питань: гендерної рівності, сексизму, насильства щодо жінки.Тепер до вітань.Українські жінки - справжні воїни нашого часу. Ми - прояв сили, стійкості, сміливості, відважності, мудрості, цілеспрямованості і боротьби. Тому бажаю вам завжди бути найкращим проявом жінки, аби вас завжди цінували, поважали, кохали і захоплювались вами ❤️Як святкувати і вітати - ваш вибір.Але не забудьте подякувати тим, хто цей вибір здобував для нас десятиліттями.@albina_vvv
Все життя святкували Різдво після Нового року. Складно призвичаїтися. Забороняю собі цю думку. Це ж так само російськомовні кажуть, що все життя розмовляли російською, важко переходити. Але цим ми й відрізняємося від тварин і росіян - що здатні розвиватися, ставати кращими, маємо силу волі й саму волю до цих позитивних змін. Зміна нав'язаної нам дати святкування Різдва, як і перехід на мову своєї держави замість тієї, до якої під страхом смерті змусили наших пращурів – це єднання з цивілізованим світом. А ще – додаткове дистанціювання від Росії. Хоча насправді наші Різдвяні традиції мають не так багато спільного, як нам здавалося. У нас Святий вечір, у них – сочєльнік (на честь поїдання коржиків, смажених на конопляній олії). У нас – колядки та щедрівки, у них – овсєньки. Пісні, з якими ходили випрошувати хлібні та м’ясні наїдки. «Авсєнь, авсєнь, Падавай савсєм! Кішку да ножку в заднюю окошку». А якщо не отримували курячої ніжки, мали асортимент погроз-побажань, як-от ця:«На Новий год — дубовий гроб, Асінава тєбє кришка, желєзна задвіжка!»Нас із ними не єднає ні історія, ні релігія, ні традиції, ні народні пісні, ні характер, ні менталітет. Лишається лише мова. Змалечку ми знали Діда Мороза (поцуплений образ Санта-Клауса), відзначали Різдво 7 січня й недостатньо шанували Святого Миколая (реальну особу, Єпископа Мирлікійського). Сьогодні, навіть якщо настрій несвятковий чи обставини не дозволили приготувати особливу вечерю, ми маємо взяти на себе відповідальність, усвідомити правильність цього кроку та пристати до нової дати. І відчути нашу єдність.Все життя багато українців говорили російською через те, що українську Російська імперія 400 років нещадно нищила. Російська для когось є мовою матері лише тому, що її дідусів і бабусь за українську позбавили життя. Або ж саме їхні російські діди позбавляли життя українців - і зараз є можливість спокутувати ці гріхи.Я вірю в дива, і вірю, що ми зможемо так само, як і з датою Різдва, укласти суспільний договір і домовитися, щоб  об’єднатися в переході на мову нашої країни. І підтримувати одне одного на цьому шляху. Розірвімо останні пута!Українська не свята й не тільки літературна, вона – жива. Це нормально помилятися, запинатися, забувати, задумуватися над перекладом, часом бути недосконалим у словах, вживати суржик спеціально чи ненароком, використовувати діалект свого регіону… Але жити українською, любити українською, кохатися українською, перемагати українською. Переходьмо сьогодні разом на світлий бік. На мову свободи і гідності. З Різдвом Христовим!Єлизавета Бельська• Tg-канал • Tg-чат • YT • Fb • Inst •
СБУ перехопила розмови рашистів, які свідчать про великі втрати військових КНДР на КурщиніСили оборони України завдають серйозних втрат підрозділам рф та північної кореї на території Курської області. Лише протягом декількох днів в один із російських шпиталів під москвою привезли понад 200 поранених військовослужбовців КНДР. Про це свідчить нове перехоплення СБУ, в якому медсестра лікарні у московській області спілкується зі своїм чоловіком-окупантом, котрий воює проти України на Харківщині. «Вчера поезд был, примерно около 100 человек. Сегодня ещё 120 – это уже 200. А сколько их ещё там? Одному Богу известно», – скаржиться дружина загарбника. У наступній розмові рашистка розповідає, що палати в лікарнях рф віддають бойовикам КНДР, а поранених російських окупантів лікують у гірших умовах: «Они элитные что ли, эти корейцы? Освобождаем для них какие-то определённые палаты».Що ж, поки російських військових визнали «другим сортом» на їхній власній батьківщині, СБУ та всі Сили оборони України роблять та робитимуть усе можливе, щоб очистити від них нашу землю. Зазначимо, що слідчі СБУ уже відкрили кримінальне провадження за фактом участі військових КНДР у війні проти України. Досудове розслідування здійснюється за 437 статтею Кримінального кодексу України.Слава Україні!