Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Плече Сіссоко | Тоттенгем🇺🇦| АПЛ
Añadido 14 jul. 2024

Плече Сіссоко | Тоттенгем🇺🇦| АПЛ

@tottenham_ukraine
Número de suscriptores: 670
Fotos: 7,680
Videos: 1,480
Enlaces: 5,920
Descripción:
Непрофесійно. Суб'єктивно. Але щиро. Про АПЛ загалом, про Тоттенгем зокрема. Чат: https://t.me/tottenham_ukraine1 YouTube: https://www.youtube.com/@ПлечеСіссокоТоттенгем Засновник: @underdog13 Адміни: @xGodgolem @mykicharsen @olegyerokhin

👥 Número de suscriptores

670
Promedio/Día:: +8
Promedio/Tiempo:: +12
Promedio/Mes:: +26

👁️ Vistas promedio por mensaje

415
Promedio/Día:: 208
Promedio/Tiempo:: 752
ERR: 61.94%

📊 Mensajes por Día

4.5
Último día: 4
Promedio semanal: 4.1
Promedio por día: 4.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

📜Офіційний пост клубу:Після учорашнього матчу проти «Брайтона», Кевін Дансо зазнає значних та огидних расистських образ в соціальних мережах.Ми бачили й чули підлу, дегуманізуючу расистську поведінку. Поведінку, яка, без сумніву, є кримінальним злочином. Вона не буде терпітися.Клуб вживає негайних заходів. Ми повідомляємо про весь ідентифікований контент до Метрополітенської поліції, до відповідних органів влади в країнах, де перебувають правопорушники, а також до відповідних соціальних платформ. Ми будемо домагатися найжорсткіших можливих дій щодо кожної виявленої особи.Кевін має нашу повну та безумовну підтримку як гравець і як людина. Ніхто в цьому клубі ніколи не залишиться сам на сам з таким.Ні форма, ні турнірне становище ніколи не можуть виправдати чи пояснити расистські образи. Між виступом на полі та правом піддавати гравця дискримінації немає жодного зв’язку. Критика гри — це частина футболу. Расизм — ні.Ми співпрацюємо зі спеціалізованими сторонніми організаціями, які займаються моніторингом онлайн-образ, розслідуванням інцидентів та ідентифікацією винних.Правопорушники можуть зіткнутися з тюремним ув’язненням, футбольними заборонами, штрафами, громадськими роботами або освітніми програмами, призначеними поліцією. Ми вже успішно домоглися кримінальних вироків за образи наших працівників і гравців, включно з особами з-за кордону, а також видали довічні клубні бани.Расизму немає місця в «Тоттенгем Готспур». Расизму немає місця у футболі. 📷 Повідомлення Кевіна Дансо:Не той результат, якого ми потребували вчора. Ми віддали все, ми вчимося і рухаємося далі.Я також бачив коментарі. Расистські образи не мають місця в цій грі чи будь-де ще. Але вони не визначають мене, і вони не відволікатимуть мене від того, що справді важливо. Я знаю, хто я, за що я стою і чому я граю.Тепер головне — залишатися зосередженим, працювати ще старанніше і повертатися сильнішим до наступних матчів. Ми продовжуємо тиснути, ми продовжуємо вірити і віддаємо всього себе щоразу, коли виходимо на це поле.Сильнішими. Разом. Наступний матч попереду. 🏳️ Плече Сіссоко | Тоттенгем
Основні моменти прес-конференції Роберто Де Дзербі перед завтрашнім матчем проти «Брайтона»:«Ромеро — мені дуже шкода його через травму. Передусім, він любить «Тоттенгем», і люди мають знати, що він страждає через цю травму, страждає, бо більше не зможе допомогти нам цього сезону. Він — чудовий капітан для нас.Ми повинні залишатися позитивними. У нас є Драґушін і Дансо — вони здатні грати, грати добре, давати нам якість у роботі з м’ячем і бути сильними в обороні, щоб ми могли перемагати. Ми хочемо перемагати». «Я щотижня все краще пізнаю своїх гравців — і це дуже добре. Але часу немає, ми не можемо його втрачати. У нас немає часу розбирати всі проблеми, які ми мали протягом сезону — ми повинні бути зосереджені лише на наступному матчі й передати команді впевненість.Я можу привнести свою футбольну філософію, але також працюю над створенням хорошої атмосфери й стосунків із гравцями. Зараз, особливо для «Тоттенгема» в цьому сезоні, важливі не лише якості футболістів, а й дух, взаєморозуміння між ними, любов до клубу — це навіть важливіше». «Так [я водив команду на вечерю цього тижня]. Я не знаю, чи виграємо ми завдяки цій вечері. Але знаю, що ми дуже добре поїли — їжа була чудова. І якщо ми переможемо, я готовий платити за вечерю щотижня». «Я вірю в людей. Вірю в людські стосунки, в дух, у душу гравців. Перед тим як говорити про тактику, стиль гри, оборону, гру з м’ячем і без нього, стандарти — усе це важливо, але насамперед я працюю з людьми та їхніми проблемами.У нас багато гравців, і за ці останні тижні ми маємо побудувати або відновити найкращі можливі взаємини. Я хочу бачити на полі гравців, які допомагають один одному й ведуть команду до спільної мети. Бо якщо ми її не досягнемо — кожен щось втратить у своїй кар’єрі». «Бентанкур доступний для гри — не знаю, чи вийде у старті. Біссума готовий на 100% більше, ніж у матчі проти «Сандерленда».Але Вікаріо — ні. Він топ-гравець, і я з нетерпінням чекаю роботи з ним. Кінскі добре зіграв проти «Сандерленда», але Вікаріо — дуже важливий для нас: досвід, характер, особистість». «Я ще не вирішив [хто буде капітаном]. У мене були важливіші проблеми, які потрібно було вирішити.Я хочу, щоб кожен гравець відчував себе капітаном — особливо зараз. Неважливо, чи ти граєш у старті, 30 хвилин чи всі 90. Кожен має відчувати відповідальність. Ми не можемо жалітися — ми повинні стати сильнішими й вийти з цієї ситуації. І ми здатні це зробити». «Є багато типів лідерів: ті, хто говорить у роздягальні; ті, хто веде грою з м’ячем; ті, хто проявляється у складні моменти; ті, хто допомагає партнерам.Щоб бути сильною командою, нам потрібно багато лідерів. Меддісон — особливий: топ-гравець із м’ячем і сильна особистість. Я хочу, щоб такого рівня досяг, наприклад, ван де Вен.Бентанкур — лідер, Пальїнья — теж. Я хочу розвивати Соланке — він один із найкращих нападників АПЛ, але має ще додати в характері.Навіть Хаві Сімонс, хоч і молодий, — лідер із м’ячем. У нього є характер, він не боїться брати гру на себе у складні моменти. Нам потрібні гравці з характером — інакше вони не гратимуть у мене». «Поки не знаю [коли Меддісон зможе вийти на поле]. Я не хочу поспішати. Я звик чекати, поки гравець буде повністю готовий. Краще втратити ще один матч, ніж ризикувати й отримати нову травму». «Я налаштований позитивно. Я готовий боротися. Я вірю, що ми залишимося в Прем’єр-лізі. Наш фокус — виграти один матч.Не знаю, чи виграємо завтра, але я вірю, що у нас достатньо якості для перемоги. Ми повинні бути сильнішими, бо якість наших гравців вища за ті труднощі, які ми переживаємо». «Це ключове — виграти. Не лише через турнірну таблицю, а щоб знову відчути смак перемоги й зрозуміти, на що ми здатні.У мене немає сумнівів щодо якості складу: Бентанкур, Біссума, Пальїнья, Хаві Сімонс, Коло Муані, Рішарлісон, ван де Вен… Я щасливий мати таких гравців. Зараз складний період, але щоб досягти великої мети, потрібно пройти через труднощі».
🎙️Роберто Де Дзербі:Про майбутнє в «Тоттенгемі»:Це великий виклик для мене і я буду тренером «Тоттенгема» наступного сезону, незважаючи ні на що. Про гру «Тоттенгема»:Я переглянув багато ігор, особливо в останньому періоді. Я дуже добре знаю гравців, я люблю футбол, тому дивлюся багато-багато ігор щотижня. Я все знаю, я знаю, що це важкий момент для «Тоттенгема». Я знаю, що це важкий момент для всіх, але я думаю, що у нас є потрібні якості, щоб вийти з цієї ситуації. Також ключовою буде підтримка вболівальників в завершальних іграх сезону. Про свої коментарі зроблені в «Марселі» щодо Грінвуда:Я ніколи не хотів применшувати значення проблеми насильства щодо жінок, чи насильства щодо когось у ширшому сенсі. У своєму житті я завжди захищав тих, хто є більш вразливим, більш крихким. Ті з вас, хто мене добре знає, знають, що я не з тих людей, які йдуть на компроміси, щоб виграти більше ігор або здобути додатковий титул. Вибачте, якщо я образив чиїсь почуття цією темою, у мене є донька і я теж дуже чутливий до цього. Сподіваюся, що з часом люди краще мене пізнають і зрозуміють, що в той момент я не хотів займати певну позицію. 🏳️ Плече Сіссоко | Тоттенгем
Роберто де Дзербі:«Я дуже радий приєднатися до цього фантастичного футбольного клубу, який є одним із найбільших і найпрестижніших у світі». «У всіх моїх розмовах із керівництвом клубу їхні амбіції на майбутнє були очевидними – побудувати команду, здатну досягати великих звершень, і робити це, граючи у футбол, який захоплює та надихає наших уболівальників. Я тут, тому що вірю в ці амбіції, і підписав довгостроковий контракт, щоб віддати все задля їх реалізації». «Наш короткостроковий пріоритет – піднятися в турнірній таблиці Прем’єр-ліги, і це буде нашим повним фокусом до фінального свистка останнього матчу сезону. З нетерпінням чекаю можливості вийти на тренувальне поле та працювати з гравцями, щоб досягти цього». Йоган Ланге :«Роберто був нашою головною ціллю на літо, і ми дуже раді, що змогли підписати його вже зараз.Він є одним із найкреативніших і найпрогресивніших тренерів у світовому футболі та має великий досвід роботи на найвищому рівні, зокрема в Прем’єр-лізі». 🏳️ Плече Сіссоко | Тоттенгем
ОЛЬ ТУГЕЗЕР Життя іде і все без коректур. Повна ганьба та сором. В принципі як завжди, але цього разу ще й від прямого конкурента в боротьбі за виживання. Коли ще перший тайм можна було списати на випадковість, то так провалити другий треба ще вміти. Для команди були створені усі умови. Незважаючи на становище, їх максимально всі підтримували немов це не боротьба за виживання, а боротьба за чемпіонство. Важко навіть уявити щось схоже від фанів будь-якої топ-команди. Наперекір усьому налаштування від кожного хоч якогось причетного до Тоттенгему було на найвищому рівні. В усіх крім футболістів та тренерів. З лисим генієм Тудором звісно все зрозуміло. Це навіть не дивує. Дивує тільки те, що він досі має посвідчення професійного тренера. Незрозуміло хто його видав. А от футболісти продемонстрували, що вони безхарактерне дно зараз. В таких матчах вони повинні були і без тренера по-справжньому битись за емблему клубу. Загалом ситуація дійсно перетворилась в жахливу. Остання надія це швидке звільнення Тудора і прихід якогось пожежника, який вже має досвід гасіння такого вогнища. Хоча з таким підходом гравців вже не факт, що можна щось врятувати. Починаючи з наступного туру, календар усіх наших конкурентів набагато легший за наший. Тому навіть якщо ми почнемо набирати очки цього все одно може не вистачити. А поки що не пахне взагалі ніякими очками. Крім одного загального для клубу. Нарешті наступає міжнародна перерва та можливість трохи відпочити і взагалі не думати про весь цей сором. Набираємось сил за цей період, бо кінцівка буде дуже веселою. ОЛЬ ТУГУЗЕР.
THFCFlags опублікували на своїй сторінці пост із наступним текстом:«Тоттенгем» означає для нас усе. Завжди означав.Покоління нас. Сім’ї. Друзі. Незнайомці.Об’єднані одним значком,однією спільнотою,однією гордістю.З одним завданням: підтримувати нашу команду.Час для роздумів прийде пізніше.Зараз ми у вирішальній фазі сезону, попереду важливі матчі.Тож до нашої команди, наших гравців, тренерського штабу,всіх, хто працює за лаштунками, до нашого клубу: ми нікуди не йдемо.Ми з вами.Від атмосфери на трибунах,від віри на вулицях,до реву, який зустрічає гравців, коли вони виходять на поле.Кожну хвилину цього сезону, яка залишилась, ми стоятимемо з вами. Ми будемо поруч на кожному кроці і будемо вашим 12-м гравцем на полі.Ви нас почуєте.До кожного гравця, хто вдягає нашу футболку: ми виходимо разом з вами і залишаємося позаду вас — що б не сталося.Ми не можемо контролювати, що відбувається на полі.Але все, що вам потрібно поза ним — ми дамо.Ми віримо у вас.Це наш клуб.ВСІ РАЗОМ.ЗАВЖДИ. Репост зробив офіційний паблік клубу, а також більшість гравців основної команди у своїх сторіс. Деякі з них також залишили коментарі. Несподівано перед ключовою недільною битвою за виживання зʼявився емоційний заряд, єдність та налаштування. «Ноттінгем» та грецький хряк готуйтесь ⚔️👁⚔️Плече Сіссоко | Тоттенгем
Нарешті прекрасна гра. Жаль, що пізно. Сьогодні команда дуже порадувала і справді зробила все для ремонтади. Ми повинні були забивати в першому таймі при рахунку 1:0. Ми повинні були забивати при рахунку 2:1. Навіть за тих кілька хвилин після третього забитого ми повинні були забити ще. При цих обставинах гра звісно пішла б по-іншому. Але зараз вже пізно про це говорити. Окремої подяки як завжди заслуговує суддівство. Перед першим голом Атлетіко був чистий фол з їх сторони без жодного наміру зіграти в мʼяч, при цьому ще й фол гравця який в підсумку забив. Клоун Лукман теж не отримав червоної за свідомий удар суперника рукою. Другого пенальті нам не дали, хоч підстав було набагато більше ніж в тих пенальті, які давали в інших матчах цієї ЛЧ. Несподівано не тільки стало приємно за гру, а й трохи боляче від розуміння того що відбулось загалом. Якби ж не ці 15 хвилин на виїзді. З моменту виходу Вікаріо ми продемонстрували, що як мінімум нічим не гірші за Атлетіко. А сьогодні так взагалі були набагато кращими і лише дивом не зробили інтригу ще більшою. Тим не менш, з цим потрібно змиритись і сфокусуватись на АПЛ. В неділю важлива гра, можливо й ключова в сезоні. Зустріч з прямим конкурентом за виживання. З таким налаштуванням як сьогодні зʼявляється віра в хороший результат. Усім дякуємо, що дивились та вболівали. Сьогодні нарешті були справжні емоції та переживання. Таких матчів хочеться побільше. Саме за такі матчі ми й любимо Тоттенгем. Набираємось сил на завершальні ігри сезону. Потрібно завершити його на мажорній ноті і дивитись в світле (або хоча б не таке темне) майбутнє з новим, стабільним тренером. Якось прорвемось. Разом і до кінця. COYS 🤍
Все що могло відбутись поганого в цьому матчі відбулось. Як і в сезоні. Такого навіть не придумаєш. Нікого не здивувала б поразка, навіть не здивувала б поразка в три мʼячі. Але не за таким сценарієм так точно. Такого не очікував ніхто. Навіть коли рефері вже збирався свистіти про завершення цієї ганьби, наші гравці ще встигли отримати струси мозку ударом об голову один одного. Тут вже немає слів для якихось коментарів. Кожного разу більш імовірною здається думка, що ми живемо в якомусь реаліті-шоу. Випробування на міцність нервів та психіки. Хто дотримається до кінця, той стане переможцем шоу. Кожного разу завдання ще важчі. І коли здається, що куди вже важче, далі точно має піти послаблення, то нічого подібного. Як виявляється якоїсь крайньої межи для страждань немає. І зараз, коли хтось думає, що принаймні гіршого за це вже не буде, стає очевидно, що буде. Вже є чітка впевненість, що команда зможе здивувати ще більше. Вітаю усіх, хто якось пережив цей матч і пройшов це випробування. Ми ще в грі. Поступово збираємо докупи поодинокі уламки психіки, і готуємось до наступних завдань. Часу, щоб серйозно підлікуватись немає через щільний графік, тому на характері терпимо далі. П.С. Не треба зганяти злість на Кінскі. Він може й поганий воротар, але теж заручник ситуації. Він не грав весь сезон і в жодному випадку не мав виходити сьогодні в основі. Сталось те, що сталось. Можливо це хрест на карʼєрі в серйозних лігах, можливо ні. Але проблеми команди набагато серйозніші ніж його привози. Сумно тільки, що все відбулось саме в такому вигляді.
Майкл Доусон висловився про ситуацію,в якій опинився «Тоттенгем»:"У вас просто гравці по всьому полю, і я дивлюся і думаю: це не працює. Це дійсно, дійсно не працює. Тому я спростив би все, надіслав би повідомлення гравцям, що ми всі в цьому разом. Його [Тудора] пости в медіа були несподіваними, говорячи про те, як він виходить після того, як сказав: "Я хочу брати гравців, які на човні рухаються в одному напрямку". Є один напрямок, куди цей човен пливе, і це — тонути. Ось наскільки все драматично на цей момент. Я кажу вам, це тривожно, бо тренери можуть приходити і говорити про тактику — забудьте про це, все вилетіло у вікно. Все зводиться до того, щоб знайти якусь віру. Я дивлюся на гравців — часом там відчай." "Тиск наростає. Ви відчуваєте це на стадіоні. Гравці дивляться навколо і думають: "Хто-небудь, допоможіть мені" . Ні, нікого немає, щоб допомогти. Дивіться один на одного. Тільки ми можемо витягнути себе з цієї біди. Ось де вони зараз. На цей момент — великі проблеми." 🏳️ Плече Сіссоко | Тоттенгем
Матчдей! Ну що, народ, відставити зраду, натягнути на пики посмішки, сьогодні граємо вдома проти «Крістал Пелес»!Це саме їх ми обіграли востаннє. Хтось скаже: "Ти про що? Ми ж граємо вдома! Гарантована поразка! У них Джонсон! У нас Дрегушин! Не дивитимусь!". Маю відповідь, яка адекватній людині здасться абсолютно абсурдною: заціптеся і дивіться! Адже абсурдизм тим і привабливий, що змушує зробити те, що вимагається, бо чого б ні? Наші суперники також не у найкращий формі: 2 перемоги у 13 останніх матчах, доволі млява гра у Лізі Конференцій проти слабкого суперника, розмови про потенційне звільнення Гласнера - це все не додасть їм впевненості. На нас чекає черговий тягучий матч "до першого забитого", але важкі часи змусять радіти навіть такій перемозі. Ви виріте, що вона станеться? Чи знову зіграєте у гру "За що я обрав цю команду?", сівши в коло з однодумцями і називаючи причини, поки хтось не заплаче? Для мене це смішно. Я вірю в перемогу сьогодні. Хто зі мною? Плече Сіссоко | Тоттенгем