Fuente
tainka | І щоб всі ми святкували Перемогу не на небі, а на Землі! - гарячково д...
235 Vistas/Alcance
2025-12-31 19:39
Mensaje №12087
- І щоб всі ми святкували Перемогу не на небі, а на Землі! - гарячково добавляю я.В мене тепер дивна звичка добавляти до мрій свої 3 копійки...- Так! - поважно каже він. - Всі щоб були живі, здорові..- І на своїй вільній від окупантів Землі! - знову я.- І вірних рішень нашому керівництву - не спиняється він.- І лише добрих СПРАВЖНІХ новин, а не брехні по Марафону! - я якась нестримна, трішки переживаю, що може він влюбльонний в марафон, але він сміється і каже:- По рукам! І ми закріплюємо наші побажання рукостисканням.І він знайомить мене з дружиною, яка дивиться на мене "в усі очі" і не рішається підійти.Обнімаємось на прощання.Пропонують мене підвезти.Але я йду пішки.Я люблю коли хрустить сніг, коли можна прокручувати в пам'яті нашу розмову, і посміхатись небу, дякуючи за цю зустріч і квітку.Коли я починала писати свої щоденники це було швидше терапією для себе і фіксування спогадів.А виявилось потім, що багато людей чекають ці пости.І читають їх не дивлячись на кількість знаків.Мама відкриває і відкриває консервацію.- Для кого ж це я все напташила? - промовляє.Я ношу тарілки на стіл.В духовки смачно пахне м'ясом і овочами.Тато сьогодні діджей - шукає нам класну музику для настрою.І на якусь мить здається що ми зможемо прожити цей вечір без тривог і поганих новин.Я читаю, що Домодєдово завдяки нашим дронам без світла і згадую, як обіцяла це рашистам на морі в Туреччині.Наші ЗСУ виконують навіть мої сердиті обіцянки, хоча я їх не просила.І мені так радісно.Потім ще одна новина що КА-ДИРка попав в лікарню на маццкві.ЦЕ теж чудово. Якби й там був блекаут, його б могли б добецати.І був би він князь пекла - бо там кабзДон вже давно чекає його на концерт.Всіх їх чекає! Пісні вже підготував. Кострище роздув.Пора..Ось і Трамп написав в своїй соцмережі: «Заява про «атаку» путіна показує, що саме росія стоїть на заваді миру».Потрошку доходить до людей...На Миротворці виклали відео з полоненими орками з бенгальськими вогниками, ріжками оленя, вушками зайчика і шапці Санти. Вони вітають наші війська і зичать нам перемоги і щоб таких тварин як вони в світі стало менше.- Слава Україні! - кричать.Їм нормально. Ми не застосовуємо до полонених тортур.ЦЕ робить тільки росія - країна терорист і нелюд.Хочу щоб вони зникли, хоча й розумію, що це надто складне бажання.Та все ж реальне!Я знаю.Тому й мрію.І маю сотні способів ЯК це могло б бути...ЯК? Спитайте в мене чи напишіть свої варіанти.Провидіння почитає і зробить..Знаю деякі Провидіння читають мене )))І інколи навіть купляють в мене тури чи авіаквитки.З Новим Роком Українці!!! Я дуже хочу вірити що мій рік принесе нам гарні новини і захист назавжди.#Дубровська Новорічна ніч і майже 01.01.2026 Київська обл.