Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - tainka
Añadido 06 dic. 2025

tainka

@tainka_love
Número de suscriptores: 865
Fotos: 6,630
Videos: 792
Enlaces: 346
Descripción:
Київ, Дубровська і туризм
Fuente

tainka | Скажу вам чесно - я дуже самовпевнена і інколи навіть трішки самозакох...

Logotipo de la comunidad de telegram - tainka tainka @tainka_love
222 Vistas/Alcance 2026-01-02 17:25 Mensaje №12089
Скажу вам чесно - я дуже самовпевнена і інколи навіть трішки самозакохана особа.Не сильно, звісно, але інколи коли роблю гідні і круті справи, то можу похвалити себе і сказати сама собі, що я крута і я собою пишаюсь.Це для мене важливо.Бо думка інших не часто має на мене вплив.Якщо ці інші - чужі люди.А от свої...Свої для мене надто цінні.І мені важливо все - і їх посмішка, і самопочуття, і їх думка про мене.При цьому я не намагаюсь для них бути кращою версією себе, але я щиро намагаюсь бути їм корисною, підтримати, обійняти і звільнити весь можливий час, щоб вони розуміли, як для мене важливі.В останні тижні року я була надто зайнятою і не могла приділити уваги всім, кого люблю і ким пишаюсь.І так сталось, що мені прийшлось відмовляти в зустрічах чи ігнорувати людей...Тому що ціни горіли і потім для клієнтів було б значно дорожче.Я працювала.Багато.Інколи за копійки, але для мене це було не важливо, бо зараз для мене пріоритет чим більше людей відправити в безпеку і переключити від війни.І перед самим новим роком я накрутила себе, бо маю чудову фантазію, і запевнила себе, що я для цих людей нічого не варта.Що я обравши клієнтів і їх потреби зрадила своїх найважливіших.Що нема мені прощення і ніхто не захоче навіть вітатися.Що так не можна з тими, хто був поряд в найважчі часи..Що...Продовжувати можна безкінечно...Але я почала вітати з новим роком...І навзаєм почула стільки неймовірних слів...Що мене люблять, що я важлива, що я джекпот, що я самий цінний приз, що подарувало їм життя.Люди дякували за окремі історії і за дружбу, за відданість, за допомогу, за те, що я є саме така...- Мої двері завжди відкриті для тебе!- Я дякую Долі за тебе!- Люблю тебе! Більше ніж сестру"- Дякую тобі! Я вдячна Всесвіту за тебе!Від кожного повідомлення за спиною розправлялись КРИЛА!Справжні, сильні, нахально-впевнені в собі КРИЛА!!Я не завжди хороша і інколи моя втома робить за мене певну роботу по очищенню простору.І я каюсь і сварю себе, що не берегла людей.Але не виправляю.Так було нещодавно, коли людина забирала купу мого часу і на свята теж, а потім забронювала в інших, доки я їхала до мами, бо не схотіла чекати годину.Я попросила більше ніколи до мене не звертатись.Хоча дійсно жаль було зробленої роботи і витраченого часу.Або коли інша жінка консультувалась декілька разів вночі по туру і не забронювалась.Передумала. Хоча я вже навіть вирішила як платити в євро.І мені було так гірко. Мені так потрібні були ці бронювання...А потім інша дівчина, яку я консультувала восени - прислала мені гроші за консультацію, на які я взагалі не розраховувала.І інша, яка не взяла в мене тур, теж вислала..І я якось підбадьорилася..А потім туристи, що живуть в північній достатковій країні теж звернулись до мене за туром.Їх багато і для мене завжди цікаво підбирати їм варіанти.Це шалена підтримка і допомога.Кожен український бізнес, що вклав купу грошей щоб забезпечити себе світлом, вайфаєм, теплом, можливістю працювати в блекаути - вдячний за кожного клієнта.Ось одна незнайома дівчина попросила страховку для мами.Я виписала і відписала їй в телеграм.А інша вже неодноразово робила це і звернулась знов.Дехто радить мене друзям.Інші купують тури для дітей.Бо я не кину, раптом що.Бо я пораджу кращий автобус, чи оператора.Бо розповім нюанси, яких не знають ті, хто нікуди не виїздив.Пару жінок відписались від мене, бо не могли бачити, як я "відпочиваю" в Єгипті.Коли дізнались скільки готелів ми подивились - підписались знов.Моя колега, яка забороняє собі виїзди і ніде не була, забронювала клієнтам готель в Шармі де клопи і нема що їсти - клієнти висилають їй відео з пустими тарілками в ресторані, а вона бідкається, що оператори не повинні продавати такі готелі.Колеги пишуть їй:- Ці готелі потрібні для ворогів. Туди не можна відправляти туристів!