Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - tainka
Añadido 06 dic. 2025

tainka

@tainka_love
Número de suscriptores: 865
Fotos: 6,650
Videos: 792
Enlaces: 346
Descripción:
Київ, Дубровська і туризм

👥 Número de suscriptores

865
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -12

👁️ Vistas promedio por mensaje

177
Promedio/Día:: 155
Promedio/Tiempo:: 175
ERR: 20.46%

📊 Mensajes por Día

2.2
Último día: 0
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 2.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 98 26-06-22 09:19
Я завжди любила яскраві кольори.Звісно струнка фігура, довгі ноги, темне волосся, чорні брови і яскраво зелені очі дозволяли мені все.Що б я не вдягла - мені личило і було "органічно" як казала моя мама.А потім війна. І раптом я стала геть сивою, але ж ні! Я стала білявкою.Постарішала, поповнішала, звідкись нарешті взялись груди, живіт, боки ))І не знала що з тим всім робити. Як вдягатись, фарбуватись, які робити зачіски і макіяж.Але ж в мене є МАЙЯ!! Майя Тульчинська давно вже стала тією доброю Феєю, яка розкладе по поличках і розповість що тобі личить, і як з тим всім жити далі.Я купила участь в її унікальному майстер-класі, але...Мої клієнти відчувають, якщо я кудись намилилась і ЗАВЖДИ поряд.Тому тоді я спізнилась.Сиділа на підвіконні, слухала, і одним оком постійно косила в телефон.Бо сезон, бо потрібно не лишати туристів сам на сам з їх проблемами...Після кожного виступу чарівної Майї, є час на запитання.І я спитала тоді:- Що мені робити тепер, коли я раптом стала білявкою? Мені не личать улюблені помади, не пасує одяг, який носила тоді, коли була яскравою, навіть червона помада тепер виглядає на мені кепсько... А я ж читала, що вона личить білявкам...Майя показала мені які кольори можна розглядати, дівчатка наговорили компліментів, а про помаду я дізналась, що є червоні тони для білявок і для темненьких і вони різні.Тоді в моєму стомленому стані я почула лише те, що потрібно носити ніжні кольори.. Розбілені, розбавлені.. Не яскраві.Але найбільше все життя я ненавиділа саме бежевий і сірий.В роки війни я зрозуміла, що сірий може бути прекрасним на стінах, в меблях, і навіть в деякому одязі.Я намагалась примиритись з ним.І навіть маю декілька літніх чи пляжних суконь і штани цього кольору.Але покохати цей колір на повну я не зуміла...Вчора я не спізнилась до Майї.Я приїхала завчасно, бо планувала ще забігти в її крамничку з косметикою.Купити рідкі патчі під очі, які не потрібно змивати.Купити сироватку з захистом від сонця (але її ще немає, буде через тиждень).І похвалити крем, який тепер завжди братиму на море, бо він не лише захищає шкіру від сонечка, але й піклується про неї, і виглядає чудово.Вчора я нарізала троянд і неслась через все місто, щоб слухати і нарешті зрозуміти ХТО Я?Це було цікаво.Майя розповідала світову історію і перекладала події в світі на мову моди.Розповідала про "барокових" жінок з надлишками розкошів в одязі, і жінок первісного типу, яким личить шкіра, льон, вишиванки і бохо стиль.Розповідала кому і що пасує і як "перестрибнути" з образу в образ.А я згадувала як підробляла на кіностудії Довженка і була "універсальною" моделлю.З мене можна було "зліпити" і жінку вам, і ляльку, і "хлопчика".Обличчя було таке, що трішки макіяжу і зміна зачіски запросто робили дива.Не те що тепер..Слухала Майю і дівчат і ловила себе на думці, що так і не навчилась визначати кому і що пасує по типажам.Хоча мабуть всі навчились, крім мене.Я дивилась на фото суконь і просто обирала, яку б я хотіла собі і яку ні.Я не завжди вгадувала скриту в сукні епоху, хоча повторюсь, нам були дані конкретні інструменти і алгоритми, як це вичислити. Я переживала..Трішки насправді, але колотилась бо знову хотіла запитати в Майї ХТО Ж Я? З усіх озвучених типів я запросто визначила якою я була ТОДІ, коли в мене волосся було темним, а очі сяяли...А зараз...Так дивно, я збиралась поїхати на цей захід в довгій шовковій жовто-блакитній сукні.Але жарюка змінила плани.І в останню секунду я вхопила "ніяку" сукню з принтом пітона.Декілька днів тому я дочитала книгу Майї "Балачки навколо шафи" і там було і про ці сукні та принти теж.- Не помітить! - запевняла я себе.- В принципі вона ж така ніяка.. Не яскрава.. Все як мені рекомендували тоді...- Мабуть я зливаюсь з ланшафтом.. Бо такі сукні ніяких кольорів роблять людей невидимими...
👁 153 26-06-20 04:38
Надіслала фото своїй знайомій, що живе за кордоном і вона зранку пише мені, що хоче декілька тих кишеньок повісити на завісу в своїй студії краси і складати туди різні необхідні для роботи штуки.- А може просто квіти туди вставити? Теж буде гарно!Так кишеньки можуть стати ще й елементом декору на роботі чи в хаті. Дуже прикольно вийде!А ще там маса різних крутих вишиванок і НАРЕШТІ розстібашок - як я їх люблю! І ношу і як блузку, і як піджак, і як прикрасу, і як повсякденний одяг.Міксую з усім. Бо вишиванки богічні з джинсами, але в принципі підходять до любого однотонного одягу.І жилетки-керсетки, які можна вдягати на все і шнурувати чи не зав'язувати, комбінуючи з різним одягом і створюючи офігенні композиції "на стилі".А ще знов напишу це нагле слово НАРЕШТІ тут можна купити неймовірний "пояс нареченої" окремо від сукні.І носити його з чим захочеться!! Бо він настільки красивий і крутий, що де б ви не були, вам будуть казати компліменти і питати, що ж це за витвір мистецтва??!Давно його собі хотіла.А тепер можна його замовити собі навіть з встроєною кишенькою в любому кольорі і тканині.Коротше мрій добавилось.І сенсу працювати теж.Ще б війна закінчилась скоріше...Та розслаблятись не можна.Ворог підступний і все ще має гроші нас vбиvати.Тому донатимо на ЗСУ.Підтримуємо збори своїх друзів.І робимо все, щоб ця страшна війна припинилась на НАШИХ умовах.#Дубровська 20.06.2026 Київ
👁 149 26-06-19 07:35
Люди пишуть і питають про відпустки.Дякують за класні тури і готелі, що я порекомендувала.Розповідають про прикрості на відпочинку чи несподівані радості і подарунки від людей, що дізнались, що поряд УКРАЇНЦІ.Присилають мені з різних ракурсів МОРЕ - бо ж я так його люблю.Моря в моєму телефоні багато.Аж вся пам"ять забита.І раніше було легко - ти просто підключав шнур до телефону і скачував все на флешку чи комп.Зараз це прямо проблема.Тобі потрібно скачати якісь програми, довго тицяти в налаштуваннях і потім все одно не факт, що вийде.Оце думала через сервіс ліцензійного магазину зможу зробити це.Але ні.Хлопчик зажадав забрати мій телефон на добу за купу грошей.Я навіть 2 години не уявляю як в сезон бути без зв'язку. Бо клієнти пишуть і телефонують постійно.А тут доба...Вирішу через інших.. Швидше, дешевше, приємніше.Друзі писали вчора:- Пиши ще, що хочеш трагедії на росії! Тільки ти написала - одразу горить маццква!!Я думаю це працює трохи не так.Але не відмовляю!Хочу великої трагедії на росії щодня і щоночі!Щоб припинилась наша війна, бо вони розрулюватимуть свої проблеми і зрозуміють нарешті, що не можна чіпати Україну!❗️Російський фондовий ринок вчора обвалився до мінімуму за півтора року. Скасовано 527 рейсів у всіх аеропортах Москви — в наслідок атаки на москву.• Скасовано та затримано 527 рейсів у всіх аеропортах москви;• Падають акції російських нафтогазових компаній;• Перекрито виїзди з великих міст у напрямку москви;- Гойда! - кричали вони.- Гойда! - повторюють наші дрони і валять поки що лише по НПЗ і стратегічних об'єктах. А рашисти своїми тупими оборонцями (до речі які спілкуються не російською - це прямо видно на кожному відео про ППО їхнє) і ППО знищують своїх цивілів, бо не дотримуються правил безпеки і не думають про людей ніколи.Я повидаляла всіх рашистів в соц.мережах ще в 2022.Надто раділи вони нашому горю...А оце вчора раділа я.І мені написала в інстаграмі дівчина з росії.Мол "за что" і "как можна радавацца, что гаріт другаййа страна ілі город"?- Це за Київську Лавру! - сказала я. Бо вони не розуміють помсту за людей. Людей їм ніколи не шкода. А будинки, історичні чи відомі для них мають цінність.- Лавру наші нє трогалі. Ета ваши ракєти йєйо разбамбілі.- Тоді це ВАШІ дрони хєрачать по маццквє, а ми просто радіємо! - відповіла я і забанила її.Нема сенсу в спілкуванні з орками.Геть нема.В них не зміниться світогляд, доки їм самим не стане боляче, доки вони не будуть боятись за власне життя.Дякую ЗСУ за гарні новини!Люблю!#Дубровська 19.06.2026 Київ
👁 144 26-06-18 07:11
А я навчу вас не терпіти і блокувати тих, хто не несе вам радість, не виконує обіцянки, не бачить в вас особистість і т.інш.Прибирайте їх зі свого життя.Тих хто бачить в вас лише погане, тих, хто не цінить, забуває про домовленості чи знецінює ваші досягнення.Дуже багато останнім часом я чую від дівчат розповіді, що вони терплять...Терплять чоловіка, який не працює, бо боїться ТЦК, але й дома нічого не робить, і дружині висказує лише обвинувачення і прикрості, і НІКОЛИ компліменти..Терплять начальників, що присвоюють їх геніальні ідеї, підвищуючи СОБІ зарплату і виписуючи собі премії та поїздки за кордон, забуваючи подякувати тим, хто розробив, придумав, прорахував те, за що він отримав нагороду.Терплять свекруню, яка ніколи не сказала доброго слова невістці, ще й ходить в російську церкву, ставити свічки "вниз головою" щоб розбити їх шлюб. Але "мамі" ніззя казати нічого поганого..Терплять сусідку, що виставляє протікаючі сміттєві мішки вам під двері і звідти тхне і смердить, заводяться таргани, а вона "забуває" винести по декілька днів."Бог тірпєл і нам вілєл" - гарна московитська приказка для р@бів.Але українці завжди вміли відстоювати свої межі.І розуміли, що терпіти можна для певного досягнення мети, та не довго.Бо ті що вважали нас затурканими і завжди зайнятими хліборобами, потім офігівали, як швидко ці хлібороби перетворюються на ВОЇНІВ.Як запросто ті, що повільно ходили за плугом несуться на конях з шаблею проти ворогів.Зараз не коні і не шаблі боронять нас і нашу країну.І наші козаки мають піксель замість вишиванок і козацьких штанів-шароварів.Дуже влучно це відображено на марках Укрпошти від Андрія Єрмоленка, де він поєднав минуле і сьогодення.Хочеться більшої трагедії на росії! Їбаште, рідненькі!!Хай летять на них ракети, дрони, каміння, сторицею повертаючи все, що вони скидали на нашу землю.ГОЙДА!! Їм же так хотілось "павтаріть".Все буде Україна!#Дубровська 18.06.2026 Київ
👁 133 26-06-13 13:02
Так і сталось.Розповідаю про це подрузі, вона каже:- Жаль, що лише Київ зміг захистити молитвою.- То ЗСУ нас захистили! Може в них вже й на дрони не буде пального?! Класно було б!- Або хай їхні страждущі зливають те пальне з дронів і мінусуються разом!- Таак! Ідеально!Коротше, ми, білявки вже все придумали! Тепер головне заставити рашистів діяти за нашим планом!Смішно мені, коли прибігають на сторінку зелені читачі і нєгадуййють, що турагент може висловлювати свою політичну позицію в своїх публікаціях.Повідомляю: можу, знаю як і буду робити це постійно.Тому самозабанюйтесь чи читайте/звикайте/їжте..Це ви привели зрадників до керма в найстрашніший для України час.І немає вам пробачення за всі втрати і смерті, що причинив ваш лідор, впевнена, що умисно.Оманські договорняки працюють - знекровлюють країну і Армію, роблять все, щоб нас не було.А ми є.І будемо.Наша Земля дає нам сили.Пробуджує, тих хто спав.Захищає, надихає, відновлює.Зайве щезне..Принесло так багато горя і розпачу, але не лишиться на цій землі.- Чий Крим? - питаю за кордоном у рашистів.- Наш, канєчна! - задоволено відповідають вони.І я кажу, прищурюючись і ставлячи наголоси так, що мороз по шкірі (не дарма ж я колись працювала на Кіностудії Довженка):- Ти хотів землі моєї, так тепер змішАйся з нею! І розкритою долонею та пальцями проводжу перед їх писком, і наче згрібаю в жменю і викидаю, як гидке, кривлячись.Тікають!!!Завжди тікають! А хто не тікає, кажу, що це давньоукраїнський ритуал на s.M.e._рть.І тоді все ж тікають.Поїду на Хортицю - вона давно кличе.Там сильна Земля.НАША.І росія розбудила те, що не можна було будити...Не можна було ніколи..Плануйте тури і щастя! Плануйте!Бо наші плани повинні здійснитись!Навіть самі нахальні!Ми ще станцюємо на їх могилах!! От побачите!Знаю що кажу!!!#Дубровська 13.06.2026 Київ
👁 176 26-06-11 20:43
- Ми вирішили брати той табір, що ви порекомендували. Він дійсно класно виглядає. І раз там працюють ваші партнери, то не будемо переживати за дитину.Оформляйте. Бронюємо!- Таню, нам потрібно поміняти дати туру. Бо чоловіка начальник не відпускає у відпустку і каже, щоб ми їхали на 10 днів пізніше...- Розумієте, ви забронювали тур до нового року по найнижчій вартості за 50 тис. грн.Якщо ми зараз перебронюємо навіть на 1 день раніше чи пізніше, то цей тур буде коштувати 123 тис грн.А якщо дивитись на 10 днів глибше в літо, там ще вища вартість. Ви готові переплачувати? Чи спитаєте в того начальника, щоб вирішити це інакше?- Візьмемо за власний рахунок. Ніфігасє різниця по вартості!!!- Таню, автобус в Болгарію був класний, але сестра закохалась в водія. Можна нам його телефон?- Еееммм... А якщо він одружений?- Так обручки не було! Ми дивились! Обручки не було!!!- Багато хто не носить обручки.. Особливо водії.. вони заважають і чіпляються...- НАМ ПРОСТО ПОТРІБЕН ЙОГО ТЕЛЕФОН!- Не впевнена що це можливо. Але може ви будете їхати назад і він буде вас везти...Чи закохаєтесь в іншого ))) - Ти безсердечна! )))- Дубровська, там в Білорусі двіж, може ти гайнеш кудись на декілька днів?Бо буде страшно...- Всі не можуть гайнути.. Ти ж розумієш.. Сподіваюсь наше ППО захистить нас.- Ну не ігноруй тривогу. І всім скажи НЕ ІГНОРУВАТИ! Бо ти ж розумієш...- Так..Подруга замутила черговий обмін речами і замахана таскає посилки, якими щедро діляться дівчатка, що не зможуть туди приїхати.Вже триста кілограм принесла додому, а потім то все потрібно загрузити в машину, і розвісити для інших.Пропоную допомогу, хоча не маю часу, та розумію, що одній не справитись.- НЕ хвилюйся, Тань, я взяла помічницю! - каже вона.- Тільки мені тепер так совісно, що помічниця і вся її родина в це теж впряглась.Та вони кажуть, що щасливі допомогти дівчаткам стати щасливішими в такі важкі часи!Люди неймовірні!За вікном виє повітряна тривога - загроза застосування Арєшніка...Хай ця ніч буде тихою і безпечною для України.А для нелюдів навпаки!Тихої ночі.#Дубровська 11.06.2026 Київ
👁 213 26-06-09 15:57
Мої подруги ночують з дітьми в ванній..Намагаються спати, бо людина не може весь час не спати.Мостять дітям і собі затишок з усього що є теплого в хаті.А за вікном гупають вибухи.І ми перемовляємось в сотнях чатіків:- Ви як?- Та капець, не питай..І фото... Як сплять діти на підлозі в ванній, а найменшим намостили в самій ванні і прикрили короткими дверима лишивши зазори з кожної сторони, щоб врятувати..Щоб як обвалиться стеля - двері взяли удар на себе, але була можливість витягти чи дихати..Довгий час ми обговорювали пожежогасіння порошкове і пінне - який обрати в хату, в машину, в офіс...Накривало:- Я дівчинка і не хочу в цьому розбиратись!Але розбирались і в турнікетах, і в накладанні пов'язок, і що покласти в тривожну валізку.І в свистках...Знаєте скільки люди скупили на тих китайських сайтах свистків?Повісили дітям на шию чи на руку - бо вже є і у вигляді браслетів.Щоб могли подати сигнал, якщо навіть не зможуть кричати...Раніше ми купували браслети з кодом для родичей з деменцією.Зараз для дітей, собак та інш. членів родини.Бо скільки разів було, що люди від вибуху вилітали з вікон, не пам"ятали хто і звідки вони.А родичів поряд не було - загинули чи десь не поряд.В моїх подруг є діти які виросли в ванні.І я плакала, коли відправила одну з них на море, і малий стрибав по здоровенному ліжку, і все перепитував:- Мамо, я дійсно, правда буду спати біля вікна на ліжку, а не в ванній???Його найкращі спогади і мрія..Облаштовуємо кімнати щоб не було скла.. Навіть лампи лише стрічкові чи без уламків..І закривати вікна.. знаєте як? Спеціальні жалюзі в кімнаті...І з товстого брусу поворотний захист від підлоги до стелі в межах ліжка...І карніз, щоб зашторити його.. не від чужих очей.. від уламків, раптом що...І дзеркала гнучкі і не склянні.Їх не можна мити, вони майже одноразові але безпечні у війну - наклеєчками..І щоразу думати відкривати чи не відкривати двері коли вибухи?Бо з одного боку боїшся, що заклинить і не врятують, а з іншого лазять наркомани і мародери.І битись з ними, коли навколо армагедон якось не стоїть..А чоловіків щоб тебе захистили на моменті - не так і багато.Хто на війні, хто в бігах...Але це все квіточки порівняно з тим, що переживають батьки особливих дітей під цими ж таки вибухами і в цьому ж таки житті.Бо в них немає змоги виїхати.І сховати їх від цього трешу теж нема куди.Бо не всюди є бомбосховища, та й під балістикою ти не встигаєш ні добігти.. ні знайти в цьому сенс - бо вона розносить все.Знайома розповідала, що дитина захворіла і була з температурою, а почались страшні вибухи.В домі є облаштований підвал-паркінг.Старша дитина кричить:- Я молода і не готова вмирати.Молодший з температурою просить лишити його вдома і обнімати.А мама повинна прийняти рішення і вивести всіх в безпеку.Вирішили спати в машині.Зайшли серед ночі в паркінг - а він живий.Люди сплять в машинах, сидять на стільцях по периметру.Читають новини, здригаються від вибухів.У всіх машин відкриті багажники і там хтось спить з дітей чи дорослих.І на сидіннях теж.І люди що прийшли з інших будинків, туляться біля входу, бо місця мало, а бажаючих сховатись там надто багато.Поклали малого на заднє сидіння, а зі старшою донею сиділи попереду.Говорили, не спали, хоча зранку дівчинка мусила здавати іспити.Бо випускний клас.І ніхто не переносить ні важливі зустрічі, ні наради, ні іспити на потім, бо "потім" може й не настати.Ми якось продовжуємо вчитись і працювати, піклуватись про своїх і захищати власні інтереси і України.Ми якось продовжуємо жити, хоча весь світ дивиться на нас, наче ми мультик, а не реальність.Бо по всіх прогнозах нас би вже не було.А ми є.Сміємось, цілуємось, обнімаємось, даруємо квіти, плачемо, любимо, сперечаємось, прощаємось, мстимось, донатимо, віримо в Перемогу попри все.Робимо дива весь час і інколи навіть не помічаємо це. Стаємо сильнішими і водночас вразливими шокапець.Витримаємо!Переможемо! Слава Україні і шана ЗСУ!!!#Дубровська 09.06.2026 Київ
👁 256 26-06-07 19:00
І наразі ви повинні будете заплатити за цей же тур 120 тис. грн. Варто воно того?- Огго! Дякую що попередили. Краще чоловік візьме відпустку за власний рахунок. Бо це дуже велика різниця.- Отож.- Дякую вам! Так і налаштовуємось.Я мабуть погана людина, бо я прошу туристів не чекати їх знайомих, які довго не можуть визначитись з готелем, датами, поїздкою.Бо поки вони чекають тих "думальщиків" ціна росте - найдешевші пропозиції викупають і потім люди вимушені переплачувати. А ті знайомі взагалі можуть відмовитись і не поїхати разом.Обираючи тур для себе ви можете коригувати дати під ваші дні циклу чи відпустки. Або обирати по вартості - є дні коли вона значно дешевша.І потім ваші друзі або приєднуються до вас і ви відпочиваєте разом в різних номерах.Або їдуть куди і коли їм зручно.І ніхто нікого не чекає і не робить винним.А ще я раджу не селитись разом в одному номері з людьми (і дітьми) яких ви мало знаєте і які будуть вас бісити на відпочинку та не дадуть отримати задоволення від туру.Так, інколи жити разом трішки дешевше.Але..Зважте всі ризики і врахуйте що вам критичніше - зекономити чи відпочити.Виспатись чи отримати досвід бути нянею чужих дітей.Бо історії є різні.І класно, коли люди один одного підтримують і приносять радість.Та є й таке, що гарні знайомі всю відпустку тригерять один одного і не співпадають ні в темпераменті та організації відпочинку, а ще й виявляється що сова заважає жайворонку і навпаки.- Я їй оплатила тур, щоб вона дивилась за моїми дітьми, а вона бігала на побачення і пропадала годинами у морі!!! Перед тим, як вам роблять такі подарунки спитайте чому.Можливо вас намагаються використати, а не зробити приємне.І варіації використання є різні.Дуже часто для батьків діти шукають "підселення" в турі, регламентуючи це тим, що так дешевше, а насправді сподіваються, що за мамою/батьком/дідусем/бабусею приглянуть ті, що житимуть поряд.Та в тих людей можуть бути зовсім інші плани на відпочинок. Вони й ночувати можуть приходити не щоночі.Тому всі сподівання все ж варто проговорювати і оплачувати заздалегідь.Або не сподіватись, а готуватись і підбирати професійних супроводжуючих чи нянь.Та бувають і гарні спільні поїздки. Скільки разів я оформлювала тур "з підселенням" і дівчата знаходили собі справжніх подруг.І потім ця дружба длилась роками.І була їм і розрадою і підтримкою на довгі роки.Я бачу, як виснажує нас ця війна.Як все більше знайомих молодих і сильних ламаються.- Інсульт в чоловіка! - телефонує мені знайома, в якої син на рік менший мого.- Інсульт в мами - каже сусідка, а я ж її маму лише нещодавно бачила, коли вона садила троянди біля під'їзду.- Швидка забрала вчительку! - розповідають діти, яких відпустили раніше зі школи.Подорожі трішки відновлюють.Не лікують, але роблять нас здоровішими і щасливішими.Інколи дають стільки тепла і світла, що вистачає на рік чи декілька місяців.Нелюди то все намагаються знищити і окунути нас в морок.Цілковитий і страшний.Але УКРИ це світло.Ми будемо світити попри все.І цим світлом розженемо морок і знищимо нелюдів.Тільки ж треба відновлюватись і донатити на ЗСУ.Треба міняти наших Воїнів, даючи їм змогу відновитись теж.Набутись з тими кого люблять.Взагалі я хотіла написати про готелі в Греції, які не дорогі, але можна бронювати.. Але ок..Хай буде про тури.Поставлю просто фото з Греції. І можливо колись напишу й про готелі.Ваша #Дубровська 01.06.2026 Київ
👁 139 26-06-07 14:12
Що вже казати про їх родини, які крім того, що щомиті переживають за своїх близьких на війні ще не бачаться, не можуть обійнятись, кохатись, і діти ростуть знаючи, що найголовніших в їх житті людей постійно немає поряд і вони ще й постійній небезпеці..І батьки хоч і тримаються, але все частіше викликають швидку... Бо організм не витримує. Тому родина платить дорогу ціну за наш з вами захист.І наша "подяка" шанувати Воїнів і захистити їх.Колись бісилась страшне, коли люди казали військовим: "Ми вас туди не посилали!"Але що я можу зробити? Правда?Пам'ятаю, якось вже сиділа в маршрутці і зайшов хлопець в формі, видно що після поранення.В нього був безкоштовний проїзд, але водій бикував, а простий люд підспівував чи мовчав.А я сиділа біля водія і біля самих дверей.І так офігіла тоді, що вони напустились на цього хлопця, який пішов їх захищати і отримав поранення.Я хотіла заплатити за нього, але він не дав і вимагав "по закону".І тоді я сказала, й досі пам'ятаю:- Ви кажете "Ми вас туди не посилали", а потім йдете і ламаєте собі ногу. Це Всесвіт пояснює вам, що ви неправі.Водій і його дружбан, що сидів спереду переглянулись і замовкли.Дозволили хлопцю їхати.А потім той "друг" водія виходив і впав, забив коліно дуже.І знову вони двоє глянули на мене.А я звісно помітила, але зробила вигляд, що не бачу їх і не звертаю уваги.- Пекло покликало.. - ляпнула бабуська, що сиділа за водієм.Я не стрималась і посміхнулась їй.З вдячністю за підтримку.І з тих пір не мовчу.Бо не можна мовчати.Поїду до мами.Нарву квітів на букети для дівчат.Куплю труби для фіранок.Надивилась в інтернеті, що можна в бесідці замість карнизів купити тонкі пластикові труби для води і кріплення до них.І на них вдягати фіранки.Так буде простіше їх знімати/вішати/прати.І менше мороки та дешевше ніж карнизи.Цього року малини начіплялось на кущі як ніколи.Буде малиновий рай.І черешні вже везуть з Одеси чорні і солодкі.А раніше першу завжди їли з Мелітополя.Я хочу добрих новин.І припинення війни назавжди.І ще дуже мрію написати одну історію кохання зі щасливим продовженням.Живу цією історією останній місяць.І не знаю, але вірю і притягую лише гарний розвиток подій.Якщо дуже хочеться інколи вдається змінювати реальність.Не глобально, а в межах одного життя.Та все ж...І це інколи дає шанс..Дякую всім, хто долучився молитвами, коли просила.Ми зробили диво.І хлопці не загинули.Але...Не можу нічого казати.Просто молюсь, щоб знайти і визволити.І щоб в них вистачило сил все це пережити.Мене запрошують відвідати військову пасіку.А поки що я куштую свіжовикачаний дикий мед з аеродрому і розумію, що це найсмачніший мед, який я пробувала.Намазую хрумкий багет маслом Рошен, зверху трішки меду і...Здається в мене проростають крильця чи німб )))Це так смачно!До речі люблю і останній час купую лише 2 масла: Рошен і Яготинське.Читала, що по Яготину нелюди лупили цього тижня постійно.І Яготинському молокозаводу дісталось дуже.Так шкода.. І так злюсь на нелюдів...А знайома, що має батьківщину на кордоні з Придністров'ям і Молдовою розповідала, що в їх глухому селі почали раптом робити широку і гарну дорогу.Там вже й люди не живуть майже. Глухі ліси, забиті села і тут - оп!Обнесли річку колючою проволокою - не можливо підійти до берега і роблять автобан.І якось стрьомно від цих новин.І згадую як перед вторгненням вже було подібне - наш лідор набудував доріг, по яких ворог безперешкодно буквально залетів вглиб країни з перших же днів/годин.Що думаєте?#Дубровська 07.06.2026 Київ
👁 133 26-06-06 08:48
А ці купила мені мама.Я тоді так злилась, що вона не спитала в мене, які я хочу і на власний розсуд обирала мені сервіз.Бо я б обрала геть інші..Я так мріяла про них - тоненькі, з золотим обідочком... ніжні як весна..Але вже стільки років з цими маминими чашками і тарілками нічого не стається.Я їх так і не полюбила і не звикла, хоча вони дійсно класні і підходять в любий інтер'єр.А ще вони вже стільки бачили всього і всіх, що мають право тут бути - живими свідками неймовірних історій.А коли закінчиться війна - куплю ті що мріяла...Або буду берегти ці..Не знаю..Зараз так змінюється все і стає не важливим.А от ця - найновіша з фотографією Махно і його тачанки, приїхала до мене посилкою з Запоріжжя.А взагалі то вона з Гуляйполя, я ще з дитинства слухала мамині історії, як вона їздила автобусом з Дніпра в Кривий Ріг і водій завжди спинявся біля повороту на Гуляйполе і розповідав про Махно.І всі слухали затамувавши подих про повстанців і батька Махно.І історія від водія була геть іншою ніж розповідали в школі.І тоді ж вперше вони побачили що наш Тризуб складається з зашифрованого в ньому слова ВОЛЯ.І світ перестав бути червоним...Це раритет, який я поки що не використовую, щоб пити.Він стоїть в коробці, бо я думаю про те, як зберегти і передати в музей потім, коли все скінчиться.А війна скінчиться обов'язково, бо всі війни завжди закінчуються...Всі.Навіть ті, які продовжувались довго-довго.Вчора був день пам'яті загиблих в цю війну дітей.Хтось порахував офіційні втрати і виявилось, що офіційно нелюди вбили 707 дітей.Після війни ми дізнаємось правду і ця цифра стане набагато більшою..А може й не дізнаємось.Бо не порахуєш тих, кого окупували нелюди з 2014 року і потім погнали воювати проти свого ж народу.Як цих дітей рахувати? Як дорослих?Якщо їм виповнилось 18-19 років, а мізки країна-нелюд вміє переплавляти майстерно.Згадую завжди й патріотів-хлопців з Бердянську Тіграна Оганнісяна та Микиту Ханганова, які чинили спротив окупантам і загинули від ворогів встигнувши попрощатись через відео-зв'язок не скорені, сильні, красиві...Завжди думаю про батьків цих дітей.. І не маю слів, розуміючи їх горе..А згадайте тих батьків, що самі власними руками віддали дітей і всі документи в руки нелюдів, бо повірили, що їх повезуть на оздоровлення в табір Артек?Пам'ятаєте на початку повномасштабного вторгнення?І рашисти тим дітям одразу змінили прізвище, ім'я і навіть дату народження.І важко було знайти і повернути цих дітей одразу, а зараз вони вже й мову забули і свої імена...А я й досі прислухаюсь чи не говорять діти, що приїхали на відпочинок з рашистами, нашою мовою.І в нас і досі нема чітко прописаного і законного алгоритму, що робити в таких випадках і як забирати наших дітей та шукати їх рідних, яких теж могли вивезти на росію і роз'єднати навіки сім'ї, як часто робили нелюди....Зараз літо і я сварю себе, що все ж пишу свої історії, коли нема часу глянути вгору.У турагентів України це літо надто важке.Через обстріли багато автобусів постраждало і я читаю, як турагенти скаржаться останніми днями на різні некомфортності в автобусах і автобусних турах.Все таки 2 попередні роки від'їздили стабільно нормально, майже без ексцесів. І трохи розслабились.. Наче забули, що маємо сусіда-терориста.Оператори стоять на розтяжці і попри здорожчання пального, зменшення попиту, збільшення курсу, все ж намагаються не вилетіти в трубу і пропонувати нашим клієнтам притомні ціни і тури.Бачу як відповідають дівчата навіть вночі, під вибухами на кожне повідомлення.І аж ком в горлі від цієї самовідданості.А сама теж, як тільки отримую гроші на рахунок - спішу перекинути на туроператора.Бо раптом що...Ніколи ж немає гарантій пережити ніч чи тиждень...Хоча ні.ЗСУ гарантують і роблять все, щоб ми жили і не зневірились.