Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - tainka
Añadido 06 dic. 2025

tainka

@tainka_love
Número de suscriptores: 865
Fotos: 6,630
Videos: 792
Enlaces: 346
Descripción:
Київ, Дубровська і туризм
Fuente

tainka | Куштуєш схрещену з бананом, мандарином, кавуном, папаєю, помідором, ди...

Logotipo de la comunidad de telegram - tainka tainka @tainka_love
258 Vistas/Alcance 2025-12-23 06:00 Mensaje №12068
Куштуєш схрещену з бананом, мандарином, кавуном, папаєю, помідором, динею і т.д. Це дивовижно.Це так круто, коли люди займаються фруктами, життям, а не війною.Їм пощастило не мати в сусідах нелюдів...Моніторю телеграм-канали, де пишуть куди летять ті кляті ракети.Моніторю, щоб розуміти коли буде жахливо і морально підготуватись до цього.В ванні в мене розкладне кріселко, м'яка подушечка під дупку і ковдра - накритись, бо вся ванна обкладена плиткою і при вибухах, то все розтрощиться і поріже мене. А ковдрочка може якось захистить.. хоч трішки..В моєму районі нема справжніх бомбосховищ..І підвали не пристосовані для виживання.Тому так.Наші керманичі "граються в вибори", щодня викидають на гора якийсь треш.То голосування в Дії, то одноразовий закон про вибори.Їм весело і по-приколу хакнути країну ще раз.Ніколи не думала, що телевізор переможе навіть коли війна і так страшно, що повинен вмикатися мозок.На вулиці все світліше.Чомусь коли світає не віриться, що може бути щось погане.Бо ж світло завжди виганяло темряву.Бо ж перші півні відганяли зло в наших казках...А зараз зло відганяє ППО і наші Воїни, що не дають ракетам і шахедам вбивати цивільних.Не розумію кількості ракет - бо монітори постійно пишуть і пишуть, куди вони летять.І здається їх така величезна кількість.. А можливо то одні й ті самі..Випила каву.А на болотах піднімається ще один літак, заправлений смертю..Перед Різдвом нечисть біснується.Боже, бережи Україну і ЗСУ.Хотіла поставити фото в вишиванці від ШІ під якимось хорошим текстом.Але нелюди влізли і в це.- Хай їм грець! - казала моя бабуся, щоб не лаятись.Отак би прокинутись, а рашисти зникли... І більше не буде війни...Наївне бажання.. Як і віра в те, що в росії мало грошей на війну, мало ракет, мало людей і техніки.Достатньо, щоб нас знищити... Але не скорити!Все буде Україна.Я вірю.Тільки ж якою ціною...Хочеться зробити перекличку по містах, але це небезпечно.Та так було б важливо почути:- Миколаїв - живі!- Одеса - в нормі!- Запоріжжя - не дочекаються!- Кривий Ріг - тримається!- Дніпро - тут!- Харків - відбились!- Суми - перші ворога зустріли і літак його підбили (прямо віршами готова писати)- Житомир - ми за мир, але без немитих!- Кроп - все ок.- Херсон - ПОМСТИМОСЯ!!!і т.інш.#Дубровська 23.12.2025 Київ