Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Гуляйпільський_Spotter
Añadido 06 dic. 2025

Гуляйпільський_Spotter

@spotteriano
Número de suscriptores: 2 786
Fotos: 2,760
Videos: 2,380
Enlaces: 1,340
Descripción:
Бійся Бога та хлопців з Гуляйполя.

👥 Número de suscriptores

2 786
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: +20

👁️ Vistas promedio por mensaje

907
Promedio/Día:: 1,130
Promedio/Tiempo:: 834
ERR: 32.56%

📊 Mensajes por Día

5.9
Último día: 0
Promedio semanal: 13
Promedio por día: 5.9

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

НАБУ і САП викрили схему розкрадання коштів за «зеленим» тарифом на тимчасово окупованій території⚡️НАБУ і САП викрили схему розкрадання грошей, призначених для виплат за «зеленим» тарифом. Заробляли на цьому комерційні енергогенеруючі підприємства, розташовані на тимчасово окупованій території Запорізької області.У справі дев’ять підозрюваних. Серед них – ексзаступник Керівника Офісу Президента України та колишній член наглядової ради НАК «Нафтогаз України», його брат – власник мережі українських та іноземних компаній, довірена особа ексвисокопосадовця, керівники та працівники підконтрольних підприємств, а також колишній комерційний директор АТ «Запоріжжяобленерго».Кваліфікація: ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України.У 2019–2020 роках колишній депутат Донецької обласної ради разом із братом взяли під контроль низку підприємств, що виробляли електроенергію з альтернативних джерел. На території Василівського району Запорізької області вони збудували сонячні електростанції загальною потужністю близько 60 МВт та уклали договори з ДП «Гарантований покупець» про продаж електроенергії за «зеленим» тарифом.Після початку повномасштабного вторгнення росії та окупації частини Запорізької області сонячні електростанції втратили зв’язок з Об’єднаною енергетичною системою України, зазнали пошкоджень, а персонал був евакуйований. Попри це, підконтрольні підозрюваним підприємства продовжували декларувати виробництво електроенергії та отримувати за неї оплату за «зеленим» тарифом, хоча фактично електроенергія не надходила до енергосистеми України.Вони звітували неправдиву інформацію про обсяги генерації та технічну готовність станцій, зокрема під час повного знеструмлення. Отримані гроші надалі виводили через пов’язані компанії.Загальна сума збитків – 141,3 млн гривень.
👁 1,120 26-01-11 17:53
‼️ОглядГуляйпільський напрямок(та трохи "загальних" думок)1️⃣ Склад та засоби противника.Російські війська продовжують активні наступальні дії на лівому фланзі оперативної зони своєї угруповання військ (УВ) "Схід" (створена на базі військ "Східного військового округу" (СВО)). У наступі задіяні частини та з'єднання відразу трьох загальновійськових армій (ЗА) цієї угруповання – 5-ї, 35-ї та 36-ї ЗА.Противник зосереджує свої основні зусилля на ділянці 5-ї ЗА, найпотужнішої армії УВ "Схід". До її складу входить повноцінна, "стара" кадровий 127-й мотострілецький полк (мсп), а також, як мінімум, дві окремі мотострілецькі бригади (ОМСБр) – 57-а та 60-а ОМСБр.Крім 5-ї ЗА, в наступі беруть активну участь і цілий ряд частин та з'єднань 36-ї ЗА, зокрема – підрозділи 5-ї окремої танкової бригади (ОТБр) та 37-ї ОМСБр, а також 35-ї ЗА – на ділянці наступу 5-ї ЗА були перегруповані підрозділи з складу її 38-ї ОМСБр, а також 69-ї окремої бригади прикриття (ОБП), за рахунок їх заміни підрозділами та з'єднаннями 76-ї десантно-штурмової дивізії (ДШД), перекинутої на Гуляйпільський напрямок (в район північніше та північно-східніше Пологи) з Сумського напрямку пару місяців тому.Очевидно, на ділянках 5-ї та 36-ї ЗА також активно діють підрозділи 14-ї окремої бригади спеціального призначення (ОБр СпН), а також формування з складу "територіальних військ" (ТВ) та "мобілізаційного резерву" (МР), рівня "мотострілецький/стрілецький полк" (мсп/сп), а також – "окремий мотострілецький/стрілецький батальйон" (ОМСБр/ОСБр). Формування ТВ та МР (до 5-6 мсп/сп та порядку 6-7 ОМСБр/ОСБр) – або входять до складу частин та з'єднань вищезгаданих армій, або передані їм у підпорядкування.Загальна чисельність УВ "Схід", включаючи 29-у ОА, решту сил 35-ї ОА та придані частини, з'єднання з інших УВ, може налічувати до 120-125-ти тисяч особового складу.Що в цілому порівнянно з угрупованнями російських військ, що діють на інших оперативних напрямках, наприклад на Покровському, Лиманському або Куп'янському.Кількість основних видів озброєння та військової техніки (ОВТ) не наводжу, так як останні більш-менш достовірні дані, що стосуються цієї категорії характеристик даної угруповання військ противника, я зустрічав у відкритих джерелах більше півроку тому.Варто також згадати, що для безпосереднього ведення атакуючих/штурмових дій у тактичній зоні командування противника у складі практично всіх його передових частин і з'єднань сформовані спеціальні штурмові підрозділи, з розрахунком 1-2 штурмових рот на батальйон.
Глава СБУ Василь Малюк погодився подати у відставку — "УП" з посиланням на власні джерела.Як стверджує видання, на зустрічі з президентом у суботу, після хвилі публічної підтримки від відомих громадських діячів і військових, керівник СБУ відмовився писати заяву про відставку і переходити в СЗР чи РНБО. Свою позицію Малюк мотивував тим, що у нього на завершальній стадії перебуває кілька операцій масштабу "Павутини".Він запропонував Зеленському передати запит на своє звільнення в Раду, щоб рішення прийняв парламент. "Зеленського відмова генерала Малюка писати заяву обурила. Радники з комунікацій окремо під'юджували президента, що кампанія підтримки генерала "була організована самою СБУ". Тому Зеленський на нервах пригрозив, що може відсторонити Малюка від посади, якщо той не напише заяву добровільно. Такі повноваження парламент справді надав президенту на початку вторгнення щодо чиновників, яких призначає глава держави.Багато хто з депутатів боїться публічного ефекту від застосування такої процедури до Малюка, якого в суспільстві більшість сприймає лише як творця морських дронів, автора підриву Кримського моста чи операції "Павутина".У Зеленського ж, по-перше, бачать у Малюку одне з облич продюсованого Єрмаком наїзду на НАБУ / САП, від якого ОП зараз чимдуж намагається відсторонитися. По-друге, Малюку на карб ставлять, що Служба в тилу займається неприкритою "комерцією", "роздягаючи бізнес, коли і який їй заманеться".У команді самого Малюка натомість вважають, що відставка є нічим іншим як помстою досі присутнього в орбіті президента Єрмака за позицію глави СБУ в часи "Міндічґейта" та обшуків у ексглави ОП", — пишуть журналісти. За даними "УП", в ОП навіть почали шукати підстави, на яких можна формально було б видати указ про відсторонення Малюка."Попри шалену підтримку і військових, і партнерів, і депутатів, попри вкрай малу перспективу звільнення Радою, Малюк все ж вирішив, що йти на загострення з президентом — значить шкодити державі. І погодився піти у відставку. Коли і як відбудеться саме звільнення, для якого потрібне голосування Ради, буде вирішено вже найближчим часом", — йдеться у повідомленні. Замість Малюка виконувати обов'язки керівника СБУ можуть призначити главу "Альфи" генерал-майора Євгена Хмару. Однак Зеленський досі не позбувся ідеї віддати Службу в руки генерала Олександра Поклада, на якого покладав великі надії Андрій Єрмак.Водночас новий глава ОП Кирило Буданов із таким кандидатом навряд чи погодиться, "адже має з ним ледь не кровну ворожнечу", зазначають журналісти.
👁 2,700 25-12-30 08:31
Напередодні Нового року надійшла трагічна звістка — загинув наш земляк, Захисник України Бодня Віталій Володимирович, 1971 року народження.Віталій, кулеметник мотопіхотного батальйону, загинув 23 грудня 2025 року під час виконання бойового завдання. Разом із побратимами він потрапив під удар ворожого FPV-дрону в районі населеного пункту Гришине Покровського району Донецької області.Скажімо так, він був доброю та порядною людиною, мабуть таких небеса забирають раніше за інших. Завжди щирий, відзивчивий, світлий, добродушний — енергійний і позитивний весельчак. Саме таким Віталія Володимировича запам’ятали його побратими. У свої 54 роки він завжди з посмішкою поспішав їм на допомогу, і сьогодні важко повірити, що його вже немає поруч…Ще перебуваючи вдома, під постійними обстрілами в рідному Гуляйполі, Віталій намагався бути корисним усім — і знайомим, і просто землякам, а особливо військовим, які боронили наше місто. При нагоді пригощав їх чимсь смачним і домашнім, то пиріжками, то борщем чи пловом, звареним на вогні. Він умів підтримати не лише справою, а й теплом душі.В ту пору, коли ситуація в рідному Гуляйполі почала погіршуватися, 14 вересня 2025 року Віталій, наче за покликом долі, потрапив до лав Збройних Сил України. Уже у військовій частині він і далі вирізнявся працьовитістю, завзятістю та відповідальністю, навіть замість відпочинку він то дров для буржуйки заготовить, то біля кухні допоможе, пояснюючи просто: «Не можу довго сидіти без діла».Віталія дійсно варто вважати справжнім Героєм, бо попри свій вік і певні проблеми зі здоров’ям, як би йому було нелегко, та він тягнувся за молодшими хлопцями й не відставав від них, а подекуди навіть перевершував. Це надихало його і він навіть забував про біль у тілі. Він говорив: «Хлопці молоді захищають країну, а я чим від них відрізняюсь?». З таким девізом він гідно пройшов і витримав навчальний курс та був морально готовий боронити свій дім і свою країну.До війни Віталій любив господарювати, з дорогою душею порався біля своїх кіз — їх у нього було майже з десяток. Навіть уже в лавах ЗСУ він постійно хвилювався, як там його кізоньки, чи не дісталися до них ворожі дрони. У вільний час постійно цікавився новинами з рідного Гуляйполя, хвилювався й сумував за помешканням та містом, хоч і не показував цього. Мріяв повернутися додому, відбудувати оселю, знову завести господарство і жити в мирі, спокої та злагоді. Та ворожий дрон обірвав ці мрії…Нехай Віталій Володимирович назавжди залишиться в нашій пам’яті Героєм, світлою і щирою Людиною, справжнім Захисником.Світла пам’ять. Вічний спокій і вічна шана Герою.
👁 1,190 25-12-29 15:47
Повна відповідь президента Зеленського на заяви Лаврова про напад на резиденцію путіна.«Чергова брехня російської федерації. Зрозуміло, що вчора у нас була зустріч з Трампом. І зрозуміло, що для «рускіх», якщо у нас з Америкою немає скандалу, а ми маємо прогрес, для них це провал. Тому що вони не хочуть закінчити цю війну. Спроможні закінчити її тільки через тиск на них. Ну, і шукали, я впевнений, в цьому, шукали причини. Я, чесно кажучи, вчора ще очікував якусь риторику. Бачите, вони йдуть далі. Зараз вони своєю заявою, що атакована була їх якась резиденція, просто готують, я впевнений, ґрунт для того, щоб нанести удари, напевно, по столиці і, напевно, по державних будівлях. Це вже у нас було в вересні, був ракетний удар по Кабінету Міністрів України, ви пам'ятаєте це. Тому треба бути зараз всім уважними, всім абсолютно. Може бути нанесений удар по столиці. Тим більше, що ця людина – якщо можна казати і називати це людиною – сказала про те, що вони будуть підбирати відповідні цілі, тобто погрожують. Я думаю, тут сьогодні, в принципі, Президенту Трампу, його команді, європейцям, я вважаю, треба включитися і відповідну провести роботу з людьми, про яких ще вчора говорили, що вони дуже хочуть закінчити війну».
До теми знищення майна та документації на командних пунктах. Пам’ятаю, як на «Азовсталі» після прильоту по КП я ходив шукати нове місце. Під час переїзду було визначено: начальник оперативного відділу розгортає зв’язок на новому КП, і лише після повного переміщення всього особового складу ми згортаємо попередній .Після згортання зв’язку я поставив завдання зв’язківцям знищити всю документацію й вирушив на новий КП. Повернувшись після їхнього докладу, що «все знищено», вирішив особисто перевірити — заодно був привід зайвий раз вилізти з КП.Результат: уся документація ціла. Окремі «генії» підпалили пару столів і пішли собі, після чого ті, звісно, потухли.На відео — я зі своїм водієм спалюємо всю документацію та майно, включно з генераторами, бензопилами тощо. На жаль елементарні речі не всім зрозумілі, втім сподіваюсь інші бригади зроблять висновки і пропишуть стандартну оперативну процедуру для всіх своїх штабів. Для цього не треба чекати вказівки з ГШ. Відповідальність саме за цей випадок звичайно повинен нести начальник штабу підрозділу. Але придумають щось накшталт, був призначений відповідальний офіцер, який провтикав, і от йому догана.В системі де головнокомандувач не бере на себе жодної відповідальності за провали, завжди будуть винні не ті хто насправді повинен нести цю відповідальність. Це як з брехнею: ти не можеш вимагати від командирів казати правду, якщо сам постійно брешеш.
👁 1,290 25-12-24 09:38
Зеленський вперше розкрив зміст 20 пунктів мирного плану — повний список від «РБК-Україна».Коротко нижче, детальніше на світлинах: Підтвердження суверенітету України, без’ядерний статус. Угода про ненапад РФ–Україна, припинення вогню, моніторинг. Міцні гарантії безпеки від США, НАТО та Європи (з військовою відповіддю у разі агресії РФ). ЗСУ — до 800 тис. у мирний час. Членство України в ЄС із зафіксованою датою, доступ до ринку ЄС. Масштабне відновлення: фонди, інвестиції, до $800 млрд. Прискорення угоди про вільну торгівлю зі США. ЗАЕС — демілітаризація, спільне управління (компроміс не узгоджений). Території — «найскладніше»: варіанти лінії зіткнення, ВЕЗ або референдум. РФ має вивести свої війська з Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Харківської областей для набрання чинності угоди. Свобода судноплавства Дніпром і Чорним морем, демілітаризація Кінбурнської коси. Обмін полоненими «всіх на всіх», гуманітарні питання. Проведення виборів після угоди. Юридично обов’язкова угода, контроль і санкції за порушення.Також передбачається, що Україна винесе угоду на ратифікацію парламенту та/або проведе всеукраїнський референдум для схвалення. Україна може вирішити провести вибори одночасно з референдумом.
👁 1,270 25-12-17 10:30
Я писав і буду писати.Люди яких я 1000раз попереджав виїзжати з міста сука бо не буде можливості тепер там сидять і не знають що робити,рідні шукають людей які займаються евакуацією ,а туди вже їхати ніхто не хоче!Там пекло,чому рідні не взяли за шкібарки і не забрали їх звідти,чому зараз через них хтось повинен ризикувати життям?що може бути дорожче за життя?хата?я все розумію ну цеж піздець!Так я різко висловлююсь,вам це не подобається,так а що я не так написав?Чому людина яку вдома чекає сімʼя має ризикувати життям через когось?Була купа часу виїхати,купа можливостей,та ми геройствували та собачок котів годували,що тепер робити?Чому мій знайомий взяв бабушку за шиворот і забрав звідти,чому ви цього не зробили?я все розумію всяке буває,різні ситуації,тепер пишуть звязку немає з ними,який звязок там вже вуличні бої,про що ви говорите?вам що київстар туди приїде мережу звязку лагодити?блять ну хоч вбийте мене не розумію цього!Ну вирішили залишитись,залишайтеся,чому хтось через ВАШЕ рішення має ризикувати життям?ну чому?
👁 1,490 25-12-16 17:34
Рано чи пізно все завершується, і схоже, що війна завершується, підарня захлинається в атаках, давиться кровʼю, в перехопленнях бувають підарки, які не бачать вже смислу і біжать аби здатися в полон подалі від своїх підарків, які можуть пристрелити, керованість підарні вже не та, яка була навіть літом, якась біганина безсмислова триває на фронті, тупа бійня місцями, позбавлена смислу, це вже фінальний раунд і він прям відчувається сильно.Підарків як шматки мʼяса кидають на Гуляйполе, підарки кидаються в Сіверську, в Покровську бої за вулиці тривають, підарня ставить задачу будь-що закріпитися в Сіверську, Покровську, Мирнограді і Гуляйполі. Сил в них все менше, але вони кидають туди все, що мають. Таке враження, що у випадку миру їм потрібні ці руїни як плацдарми і точки напруги. Там вони планують порушувати перемирʼя для наступів на Запоріжжя, Крам і Словʼянськ, а можливо навіть і Дніпро. У випадку зриву мирного процесу, ці руїни їм треба для накопичення і наступів все туди ж. Саме тому зараз такі активні бої наша армія веде на цих напрямках, щоб не дати підарні плацдарми, щоб знищити підарні якомога більше і прибрати той наступальний потенціал можливий, знекровити їх. І вже видно, як я казав, що їх активні наступи все більше захлинаються, і все більше самій підарні потрібна стає перерва. А чи буде у випадку миру повторення залежить від якості гарантій безпеки, от і все. Якщо Європа буде підтримувати фінансово армію України у 800 тисяч, плюс зброя - не буде повторення війни, на мою думку. Будуть короткострокові перестрілки, дрони і політичні маніпуляції. Тому - стоїмо, маємо вистояти. (Взято з каналу Бахмутський Демон!)
Ще хотів обговорити мотиви війни у деяких людей.Я хочу миру,але я прекрасно розумію що не буде миру на справедливих умовах,наша влада до цього довела,ми могли значно міцніше триматись,ми могли розумніше контраатакувати,але влада обрала красти,тому ми зараз там де ми є.Мотиви людей типу в мене хата на окупованих залишилась,в мене знайомий/рідний загинув на війні ,а тобто воювати мають всі щоб повернути житло,помститися за рідних ,мені не зрозуміли.Я не підтримую це,я той хто в свої 25залишив там все здоровʼя,зір,руку,друга рука теж сильно травмована,я ніколи не побажаю ближньому піти в той піздец де був я,я за 2роки ніразу не дорікнув нікому типу ось я пішов тебе захищати ,а ти стоїш тут гуляєш,я ніколи не побажаю іншим того що сам пережив,тому я не хочу продовження війни.Так я ненавиджу людей які ховаються та підтримують росію,я не підтримую повне відсторонення деяких від війни,та я ніколи не побажаю нікому цього жаху.Вважаю неадекватними слова типу «ось я був там іди і ти захищай» ні,як на мене це не правильно,держава має шукати мотивацію,а шукати її довго не треба працюйте на благо країни і відмовки ухилєсів перестануть працювати.Коли люди бачать що все можна купити і що хтось на війні заробляє то всяке бажання в них зникає.Ми могли перемогти,ми могли виходити на кращі умови,та президент «не знав» що в нього за спиною крадуть.Подивіться на мотивацію людей на початку війни?та ми могли не тільки росію згорнути,та повторюсь ще раз,все це убилося яйцями по 40 гривень,гринкевичами і іншими істотами,все це убила влада.Примусова мобілізація працюватиме коли люди побачуть Єрмака без ноги,та Кулебу без ока.Тоді в ухилєсів варіків ховатись вдома не буде,тоді варік відкупитись за 10к баксів зникне,тоді буде діло.