Fuente
Гуляйпільський_Spotter | Так,і ще.Ніколи не дозволяв собі посилати когось на фронт,ніколи не ск...
1 130 Vistas/Alcance
2026-01-25 19:14
Mensaje №9386
Так,і ще.Ніколи не дозволяв собі посилати когось на фронт,ніколи не сказав жодному знайомому чому не на фронті.Якщо я там був це не дає мені права комусь цим тикати і посилати туди,цим хай займається держава.Жодного разу я не сказав другові що він має захищати країну,він має ,але це не я йому маю пояснювати,не я маю мотивувати.До чого я.Якщо я вам цього ніколи не говорив це не значить що потрібно все перекручувати в ту сторону що я всих відмовляю,що я жалкую про те що пішов захищати країну,що якби повернути час я не пішов би.Просто вже не раз чув що починається така хрінь що знайомі починають додумувати щось і подавати як наче це мої слова.Якщо повернути час я прийняв би те саме рішення,я пишаюсь тим що я робив і роблю,і я жодного разу не пожалкував ,я скажу більше я навіть не уявляю свого життя зараз, якби я не пішов захищати свою землю..Для мене стидно сидіти вдома коли моїм рідним і друзям,коли моїй країні загрожує небезпека.Тому не вішайте на мене ярликів страждальця.Я пристосовуюсь,адаптуюсь,стаю ще сильнішим.Свої співчуття залиште собі,не я придумую собі відмазки.