Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ігор Рейтерович | REITERS 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Ігор Рейтерович | REITERS 🇺🇦

@reiters
Número de suscriptores: 9 175
Fotos: 10,900
Videos: 823
Enlaces: 824
Descripción:
Оперативна аналітика від політолога Ігоря Рейтеровича. Щастя для всіх, задарма, і нехай ніхто не піде обділений😉! Крім, звичайно, русні. Їй горіти у пеклі.

👥 Número de suscriptores

9 175
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: +279
Promedio/Mes:: +1227

👁️ Vistas promedio por mensaje

988
Promedio/Día:: 982
Promedio/Tiempo:: 1,011
ERR: 10.77%

📊 Mensajes por Día

4.4
Último día: 19
Promedio semanal: 4.9
Promedio por día: 4.4

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Ігор Рейтерович | REITERS 🇺🇦 2026-05-14
REITERS 🇺🇦 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Судячи з останніх повідомлень, реформа мобілізації забуксувала на двох питаннях. Перше – зміна формату роботи ТЦК. Друге – гроші. Передусім на збільшення виплат нашим військовим незалежно від місця перебування. Питання демобілізації вирішили поєднати з ротацією та зменшенням кількості заброньованих осіб, яких в країні налічується близько 1.7 млн. По роботі ТЦК ключова проблема зводиться до питання відповідальності, у тому числі за протиправні дії. Щоб цього уникнути у майбутньому, всю роботу хочуть перевести виключно у кабінетний та цифровий формат. Однак до сьогодні не зрозуміло, хто буде здійснювати заходи з оповіщення та доставки осіб, які підпадають під мобілізацію, до центрів рекрутингу. Нагадаю, що керівництво Національної поліції відмовляється це робити, попри те, що це визначено чинним законодавством.А от з грошима ситуація інша. Очевидно, що конкретно на зарплати військовим наші партнери коштів не дадуть – це їх принципова позиція з початку повномасштабної війни. Тому шукати прийдеться у внутрішніх резервах. І вони є – правка «Розумної Політики» №48 до закону № 8312 про повернення 30 тисяч доплат військовим і обмеження зарплат чиновників була підтримана парламентом ще у 2023 році. Однак чомусь до сьогодні влада блокує її прийняття. Можливо через те, що ніхто насправді не збирається міняти ситуацію? І реально вирішувати питання підтримки Збройних Сил України? То навіщо тоді в черговий раз запускати історію з демобілізацією, підвищенням грошового утримання військовослужбовців, реформою мобілізації? Невже, щоб просто «перебити» останні скандали?
СБУ спільно із СОУ уразили підприємство ВПК та низку нафтооб’єктів у Московській обл., а також військовий аеродром «Бельбек» у КримуВиконуючи поставлені Президентом України Володимиром Зеленським завдання, фахівці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ спільно із Силами оборони України відпрацювали по об’єкту військово-промислового комплексу та нафтопідприємствах у Московській області, а також по інфраструктурі та системах ППО військового аеродрому «Бельбек» у Криму.У Московській області було уражено:▪️ завод «Ангстрем», який постачає напівпровідники для воєнно-промислового комплексу рф і перебуває під санкціями США;▪️ Московський НПЗ;▪️ нафтоперекачувальну станцію «Сонєчногорська»;▪️ нафтоперекачувальну станцію «Володарськоє».У тимчасово окупованому Криму уражено інфраструктуру та засоби ППО військового аеродрому «Бельбек», зокрема:▪️ зенітний комплекс «Панцирь-С2»;▪️ ангар із радаром до комплексу С-400;▪️ систему керування БпЛА «Орион» та наземну станцію керування БпЛА «Форпост»;▪️ пункт передачі даних «земля–повітря»;▪️ диспетчерську вишку та ангар на аеродромі «Бельбек».«Такі спецоперації СБУ мають критичне значення для послаблення воєнного потенціалу рф. Ураження підприємств ВПК, військової інфраструктури та нафтологістики знижує можливості ворога продовжувати війну проти України. Ці удари демонструють, що навіть найзахищеніша московська область не є безпечною. СБУ та Сили оборони України й надалі продовжуватимуть високоточні спецоперації, спрямовані на знищення військових ресурсів ворога», - зазначив очільник СБУ Євгеній Хмара.
Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №15167. "За" проголосувало 226 народних депутатів.Документ за авторства "Розумної Політики" передбачає створення окремого фонду Державного бюджету, куди будуть йти кошти з 5% військового збору. Це рішення, насправді, треба було прийняти давно, оскільки "військовий збір" повинен мати цільове використання та йти безпосередньо на потреби Збройних Сил України, а не на кешбеки, різноманітні тисячі від влади та утримання Офісу президента (яке збільшується кожен рік). І, звісно, не на телемарафон, де розказують про те, що військові всім забезпечені. Хоча це, на жаль, і близько не відповідає дійсності. Показово, що законопроєкт мав бути прийнятий відразу за основу та в цілому – згідно рекомендацій профільного комітету. Однак це рішення заблокував "Голос". Тож тепер прийдеться почекати, доки справа дійде до другого читання. Сподіваємося, що багато часу це не займе, адже питання надзвичайно актуальне і, що головне, присвячене захисту прав наших військових. А більш важливої теми зараз просто не може бути...
👁 794 26-05-12 14:37
Черговий пленарний тиждень у Верховній Раді, судячи з усього, буде цікавим, але не факт, що продуктивним. Принаймні сьогодні представники монобільшості не надто напружувалися, коли розглядали важливі для країни законопроекти. Однак далі буде дещо інша історія.По-перше, влада знову намагатиметься протягнути ініціативи, які подають як "вимоги МВФ". Зокрема, мова йде про податки "на OLX" та оподаткування посилок. Маніпуляції тут у тому, що МВФ прямо цього не вимагав – це все ідеї влади, яка замість того, аби боротися з контрабандою та корупцією, пішла найпростішим шляхом. А саме – максимально тиснути на громадян. По-друге, окремі одіозні народні депутати вирішили зайнятися "шкурняками". А саме правками до законопроектів, якими просувають свої особисті питання. Так, в законопроєкті про "податок на OLX" з’явилася правка Гетманцева, який вирішив перевести на себе контроль над гральним бізнесом та лотереями. А ще його профільний комітет вирішив протягнути норму про оподаткування посилок з-за кордону в абсолютно інший, нормальний законопроєкт.Сподіваємося, адекватні депутати цього не допустять. Ну і чекаємо на підтримку проектів "Розумної Політики" щодо створення спеціального фонду держбюджету для потреб ЗСУ, куди будуть йти кошти з військового збору (№15167) а також – про механізм виключення з військового обліку жінок, які були поставлені туди незаконно і покарання за це відповідальних працівників ТЦК (№ 15115, 15116). Це актуальні законопроекти, які дійсно варто підтримати.
👁 854 26-05-10 11:33
Бельгія планує передати Україні всі 53 винищувачі F-16, які ще залишаються на озброєнні бельгійських Повітряних сил, до 2029 року, – бельгійське видання Le Soir.Два роки тому, під час візиту президента Зеленського до Брюсселя, уряд Александра Де Кроо уклав з Україною угоду про безпеку, яка, зокрема, передбачала передачу бельгійських винищувачів. Тоді йшлося про тридцять літаків до 2028 року. Наступного року під час візиту до Києва прем’єр-міністр Барт Де Вевер підтвердив, що літаки будуть передані.Реалізація цієї операції залежить від поступового надходження винищувачів F-35, які мають замінити F-16. Наприкінці минулого року міністр оборони попросив відомство підготувати нове планування.Згідно з цим плануванням Україні буде передано:• у 2026 році — 7 F-16 [чотири з них уже виведені з експлуатації та використовуються для підготовки українських техніків]• у 2027-му — 5• у 2028-му — 14• у 2029 — 27 літаків F-16Ці дати є орієнтовними, оскільки остаточний графік має враховувати оперативні потреби бельгійських Повітряних сил.
👁 924 26-05-08 18:24
Цими днями було багато звернень та сигналів щодо конфігурації завтрашнього дня в Москві у звʼязку з нашими українськими далекобійними санкціями. Принцип дзеркальності в наших діях добре відомий та був доведений російській стороні. Додатковим аргументом для України у визначенні нашої позиції завжди є вирішення одного з ключових гуманітарних питань цієї війни, а саме – звільнення військовополонених. Красна площа для нас менш важлива, ніж життя українських полонених, яких можна повернути додому. Саме тому сьогодні в рамках перемовного процесу за посередництва американської сторони ми отримали згоду Росії провести обмін військовополонених у форматі 1000 на 1000. Також має бути встановлений режим тиші 9, 10 та 11 травня. Україна послідовно працює для повернення своїх людей із російського полону. Доручив нашій команді оперативно підготувати все необхідне для обміну.Дякую Президенту Сполучених Штатів та його команді за результативну дипломатичну участь. Розраховуємо, що Сполучені Штати забезпечать виконання домовленостей російською стороною.Слава Україні!
👁 799 26-05-07 10:10
Президент на днях нарешті представив окремі положення реформи мобілізації. Очікувано, що головна увага була зосереджена на підвищенні зарплат для військових. Щоправда, зробити це можна було ще три роки тому, адже саме у 2023 році парламент підтримав правку «Розумної Політики» №48 — про повернення 30 тисяч грн виплат військовим і обмеження зарплат чиновників на рівні 10 мінімалок. Однак тоді президентська фракція «Слуга народу» це рішення... заблокувала. Як буде цього разу подивимось, але питання, звідки брати гроші, не втрачає своєї актуальності.Наприклад, можна взяти бюджеті гроші, які витрачаються на «Єдиний марафон», на утримання Офісу президента, Кабміну, на захмарні зарплати чиновників і наглядових рад. Однак, судячи з усього, ці питання ніхто піднімати у владі не буде, бо популізм "наше все". Як і підготовка до виборів, які "колись будуть". Дуже схожа ситуація з контрактами у ЗСУ. Зеленський анонсував кардинальні зміни щодо цього питання, однак в реальності ми маємо поки один законопроєкт №13624 (знову таки авторства "Розумної Політики"), який лежить у Верховній Раді з минулого року. То навіщо видумувати велосипед? За наявності політичної волі, все це можна зробити швидко та ефективно. Єдине, що для цього потрібно – це рішення влади. Однак в реальності це є головною проблемою, бо пріоритети – інші. І це треба виправляти.
👁 782 26-05-06 06:00
Шановні українські піхотинці! Дорогі бойові побратими і посестри!Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем піхоти!Сьогодні ми вшановуємо піхотинців – воїнів стрілецьких, механізованих, мотопіхотних, штурмових, гірсько-штурмових підрозділів, які тримають щит усієї Європи, спиняючи наступ російської орди.Недарма кажуть: межа між добром і злом проходить там, де окопалась наша піхота.І сьогодні, в ці хвилини, українські солдати відбивають десятки російських атак на фронті. Наше завдання – максимально зберегти піхоту. Це означає – слід дати їй на допомогу нові технології, зокрема безпілотні літаючі та наземні комплекси. Розвиток і поширення інновацій у Збройних Силах України – мій особистий пріоритет.Часто буваючи на передовій, спілкуюся з піхотинцями, які виконують бойові завдання “на нулі”. Знаю, яку ношу та в яких умовах вони зараз несуть.У цей день хочу подякувати кожному українському піхотинцю за мужність, стійкість та вірність присязі.Пам’ятаємо всіх наших побратимів і посестер – українських піхотинців, які віддали в боротьбі за незалежність і свободу українського народу найцінніше – свої життя! Вічна пам’ять і вічна слава загиблим захисникам…Їхня жертва не буде марною. Україна вистоїть, бо піхота бореться. Слава Україні! Героям слава!
👁 884 26-05-05 08:56
В Україні можуть кардинально змінити підходи до мобілізації та бронювання. Через критичний некомплект у бригадах ЗСУ народні депутати пропонують радикальні кроки: від скасування майже всіх довідок про інвалідність до запровадження офіційної плати за право не служити.Про це в інтерв’ю «Телеграфу» повідомив народний депутат від «Слуги народу» Сергій Нагорняк.Нардеп вважає, що держава має піти на непопулярний, але чесний крок: обнулити абсолютно всі довідки про інвалідність, видані чоловікам. Виняток пропонують залишити лише для ветеранів, які отримали поранення на фронті з 2014 року.«Ми маємо бути чесними самі перед собою: 98% цих довідок куплені. Треба все це ліквідувати і запропонувати їм „місячник“ добровільної легалізації», — наголосив Нагорняк.Замість фіктивних діагнозів депутат пропонує дати таким особам можливість купити відстрочку офіційно.Нагорняк також зазначив, що уряд та Міноборони готуються до перегляду списків вже заброньованих працівників. Кількість категорій та відсоток чоловіків, які мають бронь на підприємствах, будуть скорочувати, оскільки армії бракує людей.
👁 822 26-04-30 12:26
Нещодавно Міністерство фінансів України звернулося до інших міністерств та відомств з проханням надати пропозиції щодо економії бюджетних коштів. Мета – знайти 270 млрд грн для "планів стійкості". А є ще й інше актуальне питання – необхідність збільшення виплат військовим. Однак станом на сьогодні сума, на яку, зокрема, Міністерство освіти, Міністерство охорони здоров'я та Міністерство соціальної політики готові зменшити свої видатки, складає всього 200 млн грн. І більше коштів тут навряд чи вийде знайти. Водночас Кабмін продовжив дію кешбеку на пальне до 31 травня 2026 року. Ось вона – справжня економія у дії!Тим часом у парламенті своя атмосфера. З одного боку, останнім часом «слуги» почали активно говорити про необхідність обмежувати максимальні зарплати чиновникам і підвищувати виплати військовим. З іншого, в реальності відбувається повний треш. Хоча рішення вже давно є і просто очікує свого прийняття, адже ще у 2023 році всі фракції підтримали правку Дмитра Разумкова №48 до законопроєкту №8312. Вона передбачала повернення щомісячної доплати 30 тисяч гривень нашим захисникам і обмеження максимальних зарплат чиновникам на рівні 10 мінімалок, що у 2026 році становило б 86 тисяч гривень. На жаль, тоді цю норму збили спочатку постановою Цабаля (яка в результаті була відкликана), а пізніше заблокували на рівні керівництва монобільшості. І от на днях було зроблено спробу повернутися до питання. Дмитро Разумков ініціював голосування за те, щоб виплати захисникам і обмеження зарплат чиновникам були розблоковані. Однак в результаті «за» проголосувало всього 88 народних депутатів, адже монобільшість зробила вигляд, що у неї є більш важливі справи. Але що може бути важливішим, ніж наші захисники? Схоже, що для влади це питання риторичне…