Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ната в книжкових світах
Añadido 06 dic. 2025

Ната в книжкових світах

@redfox_books
Número de suscriptores: 3 127
Fotos: 1,930
Videos: 59
Enlaces: 488
Descripción:
в основному про книжки й можливо трошки більше · only booklovers left alive з питань співпраці - @happy_avokado книжкомрії - https://readeat.com/dreambooks/page-394

👥 Número de suscriptores

3 127
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +111

👁️ Vistas promedio por mensaje

843
Promedio/Día:: 536
Promedio/Tiempo:: 931
ERR: 26.96%

📊 Mensajes por Día

2.4
Último día: 2
Promedio semanal: 2.9
Promedio por día: 2.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Планувала сьогодні говорити про інше, але побачила цей допис Євгенії Кужавської та зрозуміла, що час настав.Дублюю свій коментар під цим дописом: Поділюсь власним досвідом. Два роки вийшла моя дебютна книга “Мертва жива вода”, і я, наївна дівчинка, яка тоді з книжкових блогів знала лише “Районну бібліотеку”, дуже зраділа, що мою книгу візьмуть на огляд у такому популярному каналі як “Непозбувний книгочитун”. Що сталося потім:- майже два тижні (перші тижні після виходу книги, хто в темі, знає, які вони важливі для її подальшої долі) вирваних з контексту цитат, кожну з яких висміюють в коментарях;- вкрай негативний відгук зі спойлерами та переходами на особистості на кшталт “авторка сама забула, про що писала”;- знецінення всіх тих, кому книга сподобалася, бо “вони знайшли там сенси, яких авторка не закладала”;- жодної модерації в коментарях, де книгу дослівно називають “лайном” люди, які навіть її не читали — і коментатори, що постили якісь факти моєї біографії та казали, що чекають, коли я прийду в коментарі захищатися.- регулярне повернення в блозі до книги в дусі “звісно, це погано, але не так погано, як “Мертва жива вода”Чого ця історія вартувала мені:- відміна передзамовлень (так, негативний піар для дебютанки — не те саме як для Маас чи навіть Павлюка);- позитивні відгуки, що одразу починаються з вибачень “ну не така вже й погана ця книга”;- новий епізод депресії, діагностований ПТСР після цієї історії, новий курс психотерапії та новий курс антидепресантів, неможливість нормально функціонувати ще протягом довгого часу (а згадка про ті кілька тижнів того, що відчувалось як булінг, — тригерить досі).Звісно, як людина, що буквально написала книгу про реаліті, я розумію, який саме контент приваблює аудиторію, і розумію, що він буде існувати доти, доки на нього є запит. Іронічно, що книга була саме про те, що творці скандального контенту заради цього контенту часто роблять дуже боляче живим людям, самі того не помічаючи, і йдуть далі.
Ну, й нарешті підсумки🤭 Краще пізно, ніж ніколи, еге ж?📚Начиталось книжок:Не закоханіДочитувала з минулого місяця, читала в мега мерезенному настрої, тому сподобалось набагато менше ніж могло бНароджені легендою Сподобалось навіть більше ніж очікувала. Продовжу читати най хоча б авторка допише цикл. ЗалишенаДуже сумно коли книжки українських авторів не заходять. Стиль написання – вау, а от сюжет дуже повз. Книжка сама не знає чим вона хоче бути горром, трилером чи детективом й для мене це стало основною проблемою. Файні брюнети та інша нечестьАбажаю ту зе мун енд бек, весела, іронічна, з крутезним гумором, великодками, відсилками, колоритними персонажами. Коротше, топ оф зе топ усім читатиКороль відьомВажко йшла мені ця історія, навіть дуже. В цілому дуже цікавий концепт, але виконання як на мене підкачалоНе достоту мертваДуже зайшло, класна історія на пару вечорів, неординарний сюжет, написано дуже легко й відірватись неможливо простоПромені АласіЛюбов. Любов. Любов. Мені так сумно, що ця історія закінчилась, бо неймовірно запала в серце. Я вже майже зібралась з думками написати відгук, тому на днях принесу вам його обовʼязковоЗірки й кісткиПереслуховувала першу частину однієї з найулюбленіших трилогій. Це було ще краще ніж перший раз☺️ Також буде відгучок📚Начиталось мальописів:Дівчинка з того боку. Том 2 Дуже подобається ця історія, трошки моторошна, дуже про турботу й неймовірно цікаво що там буде даліВідьмак. Балада про двох вовкіПросто топчик історія про Геральда й Любистка, то як мене трошки поволили за ніс в сюжеті прям потішило#Redfox_підсумки
Я чесно не знаю, як так сталося, що читаю паралельно 4 книги 🫣 У мене навіть тахікардія почалася, коли я це побачила, бо я стараюся не читати багато книжок одночасно, але шо його сказать, якшо воно канєшно."Катабазис" буде на клубі в Ганки цього місяця + читаю всю Кван, то треба й з базисними котами ознайомитися. Поки дуже подобається."Помаранчі не єдині фрукти" читаю на клуб до Сашка. Взагалі не планувала її починати прямо зараз, але в суботу не хотіла тягнути в дорогу "Катабазис", а ця масічка дуже зручна, щоб узяти із собою. Також дуже подобається: це вже друга книжка авторки в мене, і її стиль — це щось на прекрасному."Я чую сонячне проміння" — не знаю, чого я досі не дочитала цю мангу. Вона мені дуже подобається, але якось не було часу. Сьогодні планую виправити це."Амадока" — моя поточна аудіокнижка. Якщо чесно, то розпочала її ще в пʼятницю, але не була впевнена, що вона мені зайде і я буду слухати. Але мені неймовірно подобається стиль авторки й сюжет, який я взагалі не розумію, куди веде. Прослухала вже майже чотири години й вирішила, що це достатньо серйозні стосунки, щоб затрекати книжку й розповісти про неї вам 🤣Сьогодні принесу відгук на "Не достоту мертва" й підсумки квітня (ну то й що, що 4 травня нинька 😁).А ви що? З чого почали травень?
Файні брюнети та інша нечисть, Юлія Нагорнюк🌟Якщо ви хочете гарно провести вечір-два в цікавій компанії, похіхікати з небанального, але легкого гумору, іноді покричати "жииииза", то книга "Файні брюнети та інша нечисть" — це те, що вам потрібно.Це збірка оповідань, де кожен із головних героїв неймовірно колоритний та просто змушує закохатися в себе, незважаючи на обмежений таймінг.Тут і вампіри, і демони, і фейрі. Останні особливо лікували мою душу, бо ви ж знаєте мої складні стосунки з Дворами й фейрі Сарочки Маас, а Юля Нагорнюк у своїх розповідях так по-доброму, тонко й легко з них кепкує, що читати це було суцільною насолодою.Я бачила у відгуках, що багато хто розкриває два секрети цієї книжки, але мені пощастило не нахапатися цих мініспойлерів до того, як за неї взятися. Завдяки цьому задоволення від процесу стало х2. Тому і я псувати інтригу не буду, хоча дуже хочеться розписати, як це круто й геніально🤭Дуже важко сказати, яка з історій моя улюблена, всі вони неймовірні, але все ж оповідання про вампіра Владіка — це щось особливе. Підозрюю, що здебільшого через неймовірно харизматичну бабцю головної героїні. Вона — моя любов, і саме такою я хочу бути, коли піду на пенсію🤣У тексті небагато згадок локацій, але він ніби пронизаний любовʼю до Тернопільщини, звідки родом пані авторка. І за це, а також за живу, дуже класну українську мову я обожнюю читати сучукрліт.Звичайно, ця книжка отримує від мене пʼять 🥺🥺🥺🥺🥺 із п'яти лисочок, у яких боліли щічки усміхатися під час читання. А я відчуваю себе найбагатшою у світі від того, що маю ще дві непрочитані книжки авторки, тому очікування наступної буде не таким нестерпним. А придбати цю книжку зі знижкою 15% по промокоду natabooks можна на сайті megogobooks#Redfox_прочитане
Король Відьом, Марта Веллс 🌟Марта Веллс для багатьох — це перш за все «Щоденники Вбивцебота», але тут вона заходить на територію епічного фентезі, і чи була ця спроба вдалою, я досі не можу сказати.Головний герой Кай — демон, який вміє захоплювати тіла смертних. Він прокидається у скляній труні, нічого не пам’ятає, але відчуває, що його подругу десь тримають у полоні. І далі ми рухаємося двома паралельними лініями: поки в теперішньому часі Кай намагається розплутати цей детективний квест і зрозуміти, хто його підставив, лінія минулого пояснює, як він взагалі дійшов до життя такого та війни з непереможними ієрархами.Що з цим текстом так:Динаміка та структура. Дві часові лінії — це завжди велетенський плюс для історії, бо я обожнюю такий тип розповіді. Світобудова. Дуже різноманітний світ, наповнений цікавими деталями, де знайомі речі обіграні так, що починають грати новими барвами й працювати геть інакше. Це цілісне standalone-фентезі, яке не обов'язково розтягувати на трилогію, хоча фінал і залишає двері відчиненими, й авторка планує далі писати в цьому сетингу.Що з цим текстом не так:Емоційна «пласкість». Попри крутий концепт головного героя, він відчувається скоріше цікавою ідеєю, ніж живою особистістю. Проблема «Show, don't tell». Нас постійно переконують у тому, що між героями неймовірна відданість і глибокі зв’язки, але на ділі це проявляється дуже слабко. Ти бачиш текст, бачиш діалоги, але не відчуваєш жодної хімії.У підсумку маємо якісно написану, але дивно відсторонену історію. Це наче дивитися на ідеально намальований кадр із манґи, де все красиво і на своїх місцях, але за персонажів серце не болить.А ще багато людей на Goodreads, і я в тому числі, відмічали, що текст читається важко. Книга потребує великої концентрації уваги, авторка спеціально створювала ефект ось цієї дезорієнтації у світі, щоб читач відчував те саме, що і головний герой, коли тільки «прокинувся» після полону. Я не дуже люблю такі «квести» від авторів, коли текст навмисно ускладнюють, хоча цього можна було не робити.Якщо чесно я так і не вирішила, яку оцінку ставити, бо книга залишила дуже дивний післясмак. Але бажання познайомитись із «Вбивцеботом» не зникло, а напевно навіть посилилося.#Redfox_прочитане
Відьмак. Балада про двох вовків, VovkulakaПо-перше, я й гадки не мала, що існує мальопис про Відьмака, а по-друге — навіть не підозрювала, наскільки він мені потрібен.Я не читала книжок про пригоди Геральта, але обожнюю грати в «Дике полювання» і вважаю її однією з найкращих ігор усіх часів. Тому трошки переживала, чи буде мені цікаво читати цей графічний роман... але це було саме те, що треба. Такий формат ідеальний для того, щоб поринути в улюблений світ, не заглиблюючись у якісь тонкощі канону.Сам сюжет захопливий і цілком міг би бути якимось сайд-квестом у грі, що тільки додає виданню привабливості. Геральт після низки невдач знаходить роботу, де йому треба розібратися з вовкулакою, але все виявилося не так однозначно... чи, навпаки, напрочуд очевидно? 🤭Тут прекрасна мальовка, а вставки, де Любисток складає чергову героїчну баладу про славетні подвиги свого друга, — мої улюблені.А ще було вкрай незвично бачити альтернативні обкладинки цієї оповіді у самому виданні. Моїх фаворитів можете побачити на фото😊Загалом я в повному захваті від такої подачі та самої пригоди. З нетерпінням чекаю на подальше знайомство з Відьмаком саме в мальованому жанрі.#Redfox_прочитане
Промені Аласі, Аліса Корж 🌟Звичайно, всі знають правило: не май очікувань до книги, бо вони все псують. Але, господи ти боже мій, як же чудово, коли маєш супервисокі очікування, і ВОНИ ВСІ ВИПРАВДОВУЮТЬСЯ😎 У моїй бульбашці я буквально не бачила жодного поганого відгуку на Промені Аласі. Це навіть здавалося дещо підозрілим, але тепер і я доєднуюсь до хору захоплених голосів та клубу почекунів другої частини. Гад блес Уроборос – продовження зовсім скоро.То що ж там такого в тих Променях? — спитаєте ви, а я зараз розповім.⛧°. ⋆༺☾𖤓༻⋆. °⛧Сетинг. Я абсолютно тотал ін лав із сетингом цієї книги. Обожнюю, коли в історії є пустеля (живий доказ того, що всі сезони «Клона», переглянуті з бабцею, не пройшли повз мою особистість😁), а вона тут усюди. Навіть місцева лайка з нею повʼязана. В історії присутні елементи наукової фантастики, і в поєднанні із сетингом, де немає надсучасних технологій чи фантасмагоричних штук, це створює неймовірно крутий вайб.⛧°. ⋆༺☾𖤓༻⋆. °⛧Світоустрій. Кастова система — наше все. Тут є світ ультрабагатих, конвенційно привабливих людей. І, немов відображення в кривому дзеркалі, існує світ звичайних людей, які це красиве життя забезпечують, а натомість отримують ціле нічого.⛧°. ⋆༺☾𖤓༻⋆. °⛧Касі. Май шейла номер два. Вона неймовірно прекрасна. Це сильна головна героїня здорової людини, бо, незважаючи на всі здобутки, вона відчувається дуже живою та зрозумілою. Її легко обожнювати, до цієї дівчинки привʼязуєшся моментально й щиро за неї переживаєш. А вона, зі свого боку, взагалі не робить життя легшим, бо вайб Касі — це чисто «я знайду вихід із будь-якої складної ситуації, питання лише в тому, як я знаходжу туди вхід».⛧°. ⋆༺☾𖤓༻⋆. °⛧Трей — ось це май шейла номер один. Якщо за Кассі я хвилювалася з впевненістю, що вона точно все розрулить, то Трей — це окрема історія. Хоч як би він намагався мене надурити й вдавати бед-боя, я розкусила його з перших сторінок і була на сьомому небі від щастя, коли у фіналі отримала підтвердження своїм думкам. За нього моє серденько краялося найбільше.⛧°. ⋆༺☾𖤓༻⋆. °⛧Мені дуже сподобалося, як прописані персонажі, як вони розкриваються та яка між ними хімія. Окремо відзначу другорядних героїв: вони тут не статичні ляльки на задньому плані, а неймовірно цікаві особистості зі своїми історіями, проблемами й переживаннями. А дехто (не буду тикати пальцем хто) покатав мене на таких емоційних гірках, що просто ууууф. Додатковий плюсик за легенький вайб дарк-академії (зовсім трошки) та ігри на виживання. Обожнюю й ненавиджу цей троп одночасно, але як же добре, коли авторка любить своїх персонажів і вони не мруть, як мухи🤭Що сказати на завершення, окрім того, що мені неймовірно полюбилася ця історія? Якщо ви раптом її ще не читали — виправте це негайно. Звичайно, книга отримує від мене пʼять агресивно чекаючих продовження 🎹🎹🎹🎹🎹лисичок із пʼяти. А пані авторка заробляє пропуск у список тих, у кого я читатиму навіть список покупок 😌#Redfox_прочитане
Не закохані, Алі Гейзелвуд 🌟Як сказала моя подруга Оля: «Ця книжка — як морозиво: треба з’їсти за один раз, тоді смакує». І я повністю з нею згодна, бо читала «Незакоханих» майже тиждень, і ми зрештою стомили одне одного 🙂При цьому не можу сказати, що мені не сподобалося: тут є крутий міленіальський гумор Алі, класний головний герой і героїня, яка не дратує — усі складові ідеальної історії від Гейзелвуд. Ну і фанфіковий вайб на місці. До речі, хоч еротичних сцен було чимало, але все одно менше, ніж я очікувала, бо щось так всі лякали цим.Проте ми відволіклися. Що ще варто відзначити: мені дуже сподобалося розкриття персонажки Ру і те, як вона поступово починає довіряти Ілаю. Те, як розкривається сам Ілай і як показано, наскільки схожими й водночас різними бувають люди з подібним травматичним досвідом.Що й казати про Ілая — ідеальний «грінфлежний» хлопець від Гейзелвуд, одна штука. За це я її і люблю.Мені сподобалися вставки про фігурне катання, бо я його обожнюю. Також приємно, що Гейзелвуд продовжує відкривати нам світ науки й виходить за межі університету, показуючи, що чекає на героїв далі.Єдине що — хто читав, скажіть, ви одразу все зрозуміли про Флоренс? Бо моя подруга — так, а я в кінці просто сиділа приголомшена, бо взагалі не здогадувалася, що й до чого.Від себе ставлю книжці чотири незаслужені лисички 😐😐😐😐 з п’яти. Якби читала швидше й у відповідному настрої, то це була б тверда п’ятірка. А так уже як склалося — можливо, колись перечитаю й переоціню 😁#Redfox_прочитане
Фух, нарешті це сталося! Відтоді як я прочитала «Зайчика», мала тільки одне питання: що це взагалі було? І ось нарешті мені пояснили😁 Хто саме, запитаєте ви? Усе дуже просто.Я вже згадувала, що видавництво «Жорж» нещодавно запустило свій ютуб-канал. І це справжній важкий люкс, коли видавець і випускає книжки, і ще й збирає надзвичайно класних людей поговорити про них, як у випадку з «Катабазисом». Без спойлерів нам розповідають про деталі написання, відсилки, алюзії, труднощі перекладу, КАтабазис чи КатАбазис та ще купа цікавих нюансів неймовірно мотивують читати цю історію.Але що там щодо «Зайчика», Нато? Про нього нам розповідає Серафима Біла в новенькому відео на каналі. І це чистий кайф: нарешті весь той 🐈тріп розклали по поличках, тож у голові зʼявилася цілісна картинка історії. Під час перегляду неабияк пишалася тими відсилками й алюзіями, які змогла збагнути самостійно.З нетерпінням чекаю на наступні відео. Звісно, хотіла б побачити обговорення найкращої у світі «Саги Зеленої Кістки», її днями навіть Сандерсон хвалив☺️А розбір яких видань «Жоржа» хотіли б побачити ви?🙂
Є одна річ, яка мене стабільно тішить останній рік, і це — зростання кількості аудіо- та електронних версій книг на нашому ринку. Тому сьогодні хочу розповісти вам про чудовий застосунок, де можна знайти книжки в цих форматах, і це Librarius.Це зручна платформа з величезним вибором історій на будь-який смак. Тут дуже гнучкі умови: книги можна купувати назавжди або брати в оренду на 14 днів. Також частина каталогу доступна за підпискою. Вибір справді гарний, до того ж можна обрати зручний для себе пакет:Підписка на електронні книги — 211 грн/місяць.Преміум-підписка (електронні + аудіокниги) — 254 грн/місяць.З приємних бонусів:🤍 є опція дарування книги, для якої потрібно знати лише email отримувача;🤍 книги можна завантажувати й читати в додатку без доступу до інтернету.Я сама користуюся цим додатком і особливо люблю функцію оренди. По-перше, це чудова економія грошей, а по-друге — неймовірна мотивація дочитати чи дослухати історію і не розтягувати її на декілька місяців. Діліться в коментарях, чи користувалися вже цим застосунком?#Redfox_ad