Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Команда Разумкова
Añadido 14 jul. 2024

Команда Разумкова

@razumkovteam
Número de suscriptores: 1 096
Fotos: 3,340
Videos: 676
Enlaces: 468
Descripción:
Ми – команда однодумців, об’єднаних спільними принципами. Серед нас є професіонали із різних сфер та куточків України. Приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook ➡️ https://www.facebook.com/razumkovteam Instagram ➡️ https://instagram.com/razumkovteam

👥 Número de suscriptores

1 096
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -14

👁️ Vistas promedio por mensaje

280
Promedio/Día:: 320
Promedio/Tiempo:: 267
ERR: 25.55%

📊 Mensajes por Día

0.6
Último día: 2
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 412 24-07-31 09:41
Народна депутатка від «Розумної Політики», заступниця голови Комітету з прав людини Неллі Яковлєва взяла участь у конференції щодо захисту прав ромських жінок через ефективну реалізацію політики. У своєму виступі вона наголосила, що ромські жінки зазнають подвійної дискримінації через етнічну та гендерну ознаки, а часто і множинної – через інші додаткові ознаки.«Євроінтеграційні процеси вивели питання захисту прав національних меншин на новий рівень. Була прийнята оновлена Ромська стратегія та операційний план до неї. Але практичних проблем залишається вкрай багато: доступ до освіти ромських жінок, відсутність документів українського зразка, інтеграція ромських жінок-ВПО у громади, працевлаштування», – зазначила Неллі Яковлєва.Депутатка зауважує, що важливо посилити андискримінаційне законодавство, зокрема, ухваливши законопроєкт №5488 щодо боротьби з проявами дискримінації на основі різних ознак, у тому числі етнічної.У результаті проведення конференції був створений Task Force, метою діяльності якого є координація політичних дій щодо ініціатив по ромським жінкам, консультування щодо просування рівності для ромських жінок у середньостроковій та довгостроковій перспективі відповідно до цілей урядової політики.
👁 305 24-07-30 13:58
Добудова Хмельницької АЕС у нинішніх умовах – це намагання вкрасти великі кошти і не понести за це жодної відповідальності! Будівництво нових енергоблоків займе 7-10 років. У короткий проміжок часу зробити це неможливо. До того ж, вартість будівництва в процесі буде ще зростати. А коли робота завершиться, і за корупцію треба буде нести відповідальність, то винуватці, очевидно, будуть вже десь за кордоном. Нехай спочатку влада відповість, куди були витрачені мільярди гривень на нібито захист критичної інфраструктури? Як були захищені підстанції, які руйнують зараз рашисти? Чому не продовжили закон «Розумної Політики» про пільги на закупівлю генераторів та зарядних станцій та запчастин до них? Чому у владі взагалі так безтурботно себе поводили і були впевнені, що після 2023 року росія не буде атакувати нашу енергетику, коли всім було очевидно, що ворог продовжить намагатися залишити нас без світла?!Питань – безліч, відповідей від влади немає. Зате міністр енергетики хоче добудовувати атомну електростанцію, ще й закупити для цього в Болгарії реактори російського виробництва. Це робиться тільки для того, щоб освоїти кошти! Тому з такими намірами хай би він краще написав заяву про відставку!
👁 314 24-07-29 09:06
‼️Підласа, Марченко і Шмигаль мають нести персональну відповідальність за те, що захисники можуть залишитися без зарплат уже з вересняНагадаю, що голова бюджетного комітету Підласа, а також Прем’єр Шмигаль і міністр фінансів Марченко під час прийняття Держбюджету-2024 гарантували, що грошей на виплати захисникам вистачить, і брали на себе за це персональну відповідальність. А зараз Підласа заявляє, що в кінці вересня військові можуть залишитися без грошей. Тому тепер захисники будуть мати повне право спитати саме в цих діячів – де їхні зарплати?! Хто керує фінансовою системою держави?! Ці люди не можуть порахувати елементарне! За розрахунками влади, дірка в бюджеті складає 500 млрд грн. А за нашими з командою «Розумної Політики» – 700-740 мільярдів. Вони піднімають акцизи на пальне і протягують підвищення податків, розуміючи, що в кращому випадку це дасть 265 млрд грн. Що ніяк не перекриє дірку ні в 500, ні в 700 мільярдів! Тому це ще одне з бажань влади – просто вкрасти гроші українців, а потім, мабуть втекти з ними. Ось така «робота» 5-6 президентських менеджерів, які ведуть державу до глибокої прірви!
👁 401 24-07-27 11:19
Медіація як спосіб альтернативного вирішення спорів — поки що не достатньо поширений в Україні інструмент. Ми ще на початку шляху до її широкого застосування, як це прийнято в Євросоюзі. Однак процес все ж таки рухається у правильному напрямку. Народний депутат від «Розумної Політики» Роман Бабій взяв участь у VIII Міжнародному форумі “Медіація і право”, де йшлося про перспективи, проблеми та успіхи медіації. Проблем вистачає: необхідно поширювати обізнаність населення про ці процедури, “рекламувати” медіацію, насамперед через успішні кейси, активніше впроваджувати її в роботі державних органів. Та найголовніше на цьому етапі — координувати зусилля та прикладати їх в одному напрямку всім: медіаторам, органам державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, законотворцям, судам, адвокатам та іншим стейкхолдерам.У своєму виступі Роман Бабій говорив про проведені в березні цього року комітетські слухання “Шляхи до миру: проблематика та перспективи альтернативного вирішення спорів у сучасних умовах”, про проблематику, яка піднімалася під час цих слухань та про результати опрацювання пропозицій, які надійшли за результатами слухань з акцентом на медіацію, як на один з ключових інструментів серед альтернативних судовому способах вирішення спорів.Також Роман Бабій розповів про узагальнюючі рекомендації, які будуть пропонуватися комітету з питань правової політики на затвердження на найближчому засіданні.
👁 313 24-07-26 09:28
Зростання акцизу на пальне відтерміновується – «Розумна Політика» подала блокуючі постановиОскільки Парламент не буде працювати майже місяць, вони не будуть розглянуті на засіданні Верховної Ради. Це значить, що поки спікер Стефанчук не може підписати закон про акциз на паливо і направити його на підпис президента. Ми з командою попереджали, що це дуже шкідливе рішення: закон про підняття акцизу на паливо автоматично підніме ціни на пальне. І це битиме по економіці, гаманцях усіх українців, по армії та аграрному сектору. Це вдарить по кожному українцю, тому що останні кілька місяців усі держава живе завдяки генераторам, бо влада витратила мільярди гривень незрозуміло куди, не укріпивши об'єкти критичної інфраструктури від ударів рашистів. Інше шкідливе питання, яке хотіли протягнути вже на цьому тижні, – це підняття податків. А саме – військового збору до 5%. І тут варто звернути увагу на брехню представників влади, які кажуть, що це робиться для армії! Тому що вони хочуть, аби ці кошти йшли в загальний бюджет, а не в окремий фонд для ЗСУ, як пропонує наша команда! Тому що так їм простіше красти на «Великому будівництві», фортифікаціях, «мільйоні дронів». Поки що впровадження цієї ганьби відкладається. Абсурдно і соромно, але ось такий «позитив» від того, що парламентарі не працюють, на відміну від всієї держави!
👁 303 24-07-12 14:20
Компенсації за зруйноване житло. І чи є на це гроші? Важливе обговорення важливого законопроєкту №11161. Він дозволяє ВПО і мешканцям зони активних бойових дій отримати компенсацію за знищене житло без обстеження його комісією.В Оріхів, Купʼянськ чи Гуляйполе комісії просто не приїздять. Виходить, мешканці Київщини можуть отримати компенсацію, а Харківщини чи Запоріжжя – ні. Проект усуває цю несправедливість. Єдина умова – відмовитись від права власності. Тобто, людина отримує компенсацію і купує житло де-інде в Україні. Якщо згодом її рідне місто буде деокуповане, активні бойові дії припиняться і домівка вціліє – вона перейде у власність держави. Це чесно.«Розумна Політика» доєдналась до колег з інших фракцій та асоціацій, щоб спільно напрацювати законопроект №11161. Разом ми завели його в парламент і проголосували в першому читанні. Упродовж наступних сесійних тижнів він має бути прийнятий в цілому.Я дуже сподіваюсь, що не втрутиться політика. Адже цей законопроект не про політику. Він про людей і для людей. Він для держави, в якій люди – головна цінність, запорука майбутньої відбудови і взагалі майбутнього.Важливе питання, яке може постати, – а чи є гроші на житлові компенсації? Запевняю, є. Було б бажання.Нагадаю, що бюджетна декларація, яку монобільшість вочевидь, затвердить, передбачає повернення дорожнього фонду і поступове збільшення його фінансування. Наприклад, на 2025 рік планується 43,8 млрд грн, у 2026 – 124 млрд грн, а у 2027 році — вже 233,7 млрд грн. Збираються на третину збільшити фінансування БЕБ, на пʼяту частину збільшити штат (а відповідно і видатки) Офісу президента.Через російську війну тисячі українців не мають даху над головою. Люди вимушені або виїздити за кордон, або повертатись додому – на ТОТ/прифронтову зону. Кожен такий виїзд чи повернення – біда для нашої держави. Як на мене, в цій ситуації влада зобовʼязана збавити апетити і в першу чергу подбати про людей, а не про бюрократичний апарат і не про вигодонабувачів «великого будівництва».