Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Команда Разумкова
Añadido 14 jul. 2024

Команда Разумкова

@razumkovteam
Número de suscriptores: 1 096
Fotos: 3,340
Videos: 676
Enlaces: 468
Descripción:
Ми – команда однодумців, об’єднаних спільними принципами. Серед нас є професіонали із різних сфер та куточків України. Приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook ➡️ https://www.facebook.com/razumkovteam Instagram ➡️ https://instagram.com/razumkovteam

👥 Número de suscriptores

1 096
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -14

👁️ Vistas promedio por mensaje

280
Promedio/Día:: 320
Promedio/Tiempo:: 267
ERR: 25.55%

📊 Mensajes por Día

0.6
Último día: 2
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 239 24-10-13 09:57
Політика нинішньої влади, на жаль, не має нічого спільного зі справедливістю.Наприклад, питання бронювання. На третьому році повномасштабної війни у владі зібралися проводити аудит підприємств і переглянути бронювання, щоб не раптом не виявилося, що хтось його отримав «незаслужено». Але щось підказує, що навряд чи бронь втратять численні радники Офісу президента, 95 квартал та інші друзі нинішньої влади. А от залишитися без бронювання дійсно можуть спеціалісти галузі критичної інфраструктури. А комусь продовжать бронь – тільки за гроші. І це ще один приклад «справедливості» від влади. Як і з економічним бронюванням, про яке знову заговорили. Не секрет, що я негативно ставлюся до цієї ідеї і вважаю її несправедливою. Але погано її сприймають і самі підприємці. Про це ми з командою «Розумної Політики» дізналися, коли спілкувалися з представниками бізнесу на Черкащині.Тому що моделі економічного бронювання, які пропонує влада, є несправедливими і нечесними. Білий бізнес, який сплачує податки, таких умов просто не витягне, і у більшості випадків не зможе платити 30 тисяч грн податків із зарплати заброньованого працівника. У такому випадку вона має становити близько 84 тис грн, а фонд оплати праці на цю людину має складати 102 тисячі грн на місяць!Інша пропозиція – «плати 20 тис грн на місяць і будь заброньованим» працюватиме так, що заможні будуть відпочивати, а бідніші – воювати. А чим гірші військові, які воюють вже майже три роки і могли б теж заплатити такі гроші, щоб відпочити і побути з родиною?! Усі ж рівні перед законом і Конституцією! На це запитання у влади відповіді немає.
👁 268 24-10-11 14:57
Чому податки з продажу землі мають іти повз місцеві бюджети?! Фінансовий комітет відхилив правку «Розумної Політики», якою ми пропонували зараховувати податок із продажу землі в місцеві бюджети тих громад, де фактично знаходиться ділянка, а не за місцем реєстрації нотаріуса. Про це просили представники ОТГ, коли ми з ними спілкувалися під час поїздки на Черкащину. Це питання турбує представників місцевого самоврядування і в інших регіонах України. Тому що ці ресурси використовувалися б реально на користь громади, в якій купується або продається така земельна ділянка. Це точно правильно, і точно справедливо, особливо після того, як у них відібрали кошти «військового» і «силового» ПДФО! Але голова фінансового комітету Гетманцев вважає таку пропозицію «не дуже розумною»! Він розповідає про робочу групу з цього питання, яка нібито працює вже декілька років і все ніяк не може дійти до рішення. Ну, по-перше, мабуть ця «робоча група» працює, м’яко кажучи, неправильно, якщо за декілька років не дала жодного результату, і пропозиції лежать там роками як сміття!А по-друге, якщо Гетманцеву здається наша пропозиція «не дуже розумною», то нехай би він поспілкувався з людьми і почув, що вони думають про «ефективність» його роботи. Навряд чи це йому сподобається. І ще хотілося б почути, як так вийшло, що «розумний» Уряд за пів року зміг використати лише 45% із відібраних у громад коштів «військового» і «силового» ПДФО? Можливо тому, що їм не вистачає ні хисту, ні розуму, ні знань?!
👁 260 24-10-11 11:42
Ініціатори підвищення податків дуже люблять звинувачувати всіх у брехні, але не можуть відповісти на конкретні запитання.Під час розгляду законопроекту про підвищення податків не почув жодної конкретної відповіді від очільника фінансового комітету Гетманцева. Наприклад, як у воюючій державі з величезною дірою в бюджеті Уряд може підвищувати зарплати податківцям удвічі? Чи нормально планувати розширення штату Офісу президента на 20% і піднімати витрати на кількість прокурорів? Як на наступні роки можна зменшувати видатки на безпеку і оборону, а на дороги збільшувати – аж до чверті трильйона у 2027 році?! А чи правда те, що влада хоче збільшити фінансування БЕБ в наступні три роки з 755 мільйонів до 1 мільярда 106 млн? Це саме та організація, яка кошмарить бізнес разом з податковою! Влада взагалі розуміє, що підвищення податків для малого бізнесу веде до тінізації економіки? Коли підприємці кажуть це керівництву фінансового комітету, їм відповідають, що вони про це взагалі не мають говорити! Це влада не має права говорити про додаткове навантаження на бізнес, коли їхній МСЕК бере такі хабарі, що в будинках їх очільників знаходять по 6 мільйонів доларів готівки! Єдине, що визнала влада, - це те, що ми з командою «Розумної Політики» з іншими народними депутатами були праві, і захисники не повинні платити 5% військового збору зі своїх зарплат. Тому відповідна ганебна правка Гетманцева №988 була збита. Це була б уже вершина цинізму – залізти до кишень тих, хто нас захищає. Інший приклад їх абсурду – це економія на виплаті пенсій і соціальному забезпеченні. У бюджетній декларації влада заклала зменшення кількості пенсіонерів на 30-40 тисяч кожного року.Але це не економія і не економіка. Це знищення держави.
👁 267 24-10-09 09:10
Поки влада не відмовиться від політики подвійних стандартів, ми будемо продовжувати летіти у прірву! У Раді найближчим часом почнуть розглядати законопроект про збільшення податків. Нам будуть багато розповідати про те, що державі не вистачає грошей і потрібно збільшити податки для ФОПів, для кожного громадянина, щоб зібрати додатково ще 3,5% військового збору, який навіть не піде в спеціальний фонд бюджету, а потрапить в загальний котел. У той же час, гроші для «обраних» знаходяться. Управління держохорони, яке супроводжує перших осіб держави, закуповує «Лексуси» по 3,3 млн грн за одну автівку, декілька «Ленд Крузерів» по 4 млн, елітні мікроавтобуси на 30 мільйонів грн! Податок на розкіш влада вводити не хоче, але забирає останнє у звичайних громадян, економить на соціальному захисті малозахищених українців, пенсіонерів, людях з інвалідністю, на медиках та освітянах! До останнього влада не хотіла вводити податок на доходи банків, але врешті погодилася зробити це лише до кінця року. Нам не мають морального права говорити, що грошей на армію немає, поки бюджетні кошти витрачаються на інтереси влади! Ще один приклад – телемарафон. Коли президент говорить, що це журналісти нібито самі вирішили об'єднатися і забезпечити інформаційну безпеку, то нехай це фінансує ОП або самі медійники, які так вирішили! А забезпечують безпеку, у тому числі, інформаційну, у нас Збройні Сили України, на підтримку яких нам треба спрямовувати усі сили й ресурси!
👁 161 24-10-05 09:09
Центральна і місцева влада не можуть нормально функціонувати і працювати на користь країни та її успіху без чесної та ефективної співпраці. Перетягування каната і намагання конкурувати та узурпувати владу з боку ОП й КМУ не принесуть жодної користі українцям!З командою "Розумної Політики" та іншими колегами по Парламенту, які відстоюють інтереси Черкащини, взяли участь у загальних зборах Черкаського регіонального відділення Асоціації міст України. Обговорювали бюджетний процес. Зокрема, однією з головних тем була необхідність повернення "військового" та "силового" ПДФО у бюджети громад. Після вилучення ці кошти стали абсолютно неефективно використовувати! За перші сім місяців цього року головні розпорядники використали лише 45% від відповідних надходжень! Це офіційні дані Уряду! Військові, з якими ми спілкуємося, підтверджують, що допомога армії була ефективнішою, коли гроші залишалися у громадах.Тому наша команда вже подала низку правок до проекту бюджету-2025, де, серед іншого, будемо наполягати на поверненні “військового” ПДФО громадам та фінансуванні інших нагальних потреб на місцях! Ми повинні працювати задля спільної мети — на благо нашої держави.
👁 246 24-09-16 16:45
Комітет з питань здоров’я нації на своєму засіданні розглянув декілька важливих питань. Детально про це розповіла заступниця голови комітету, народна депутатка від «Розумної Політики» Оксана Дмитрієва. Серед розглянутих питань – хід справ щодо переходу закладів Національної академії медичних наук України на оплату послуг через НСЗУ з січня 2025 року та стан відновлення НДСЛ ОХМАТДИТ після терористичної атаки у липні цього року. «Важливо, щоб кошти, які задонатили на відновлення закладу – були використані прозоро і ефективно, адже скоро початок опалювального сезону і частину робіт з відновлення потрібно провести до холодів», – наголосила Оксана Дмитрієва. Також розглянули проект закону №11493 щодо спрощеної реєстрації ліків та вакцин, які закуповують за кошти бюджету. «Я не підтримала даний законопроект та уже готую поправки до другого читання, щоб прибрати ризики потрапляння на наш ринок препаратів, які не пройшли повну процедуру реєстрації або не використовуються в Європі та США», – зазначила депутатка.
👁 336 24-09-13 09:37
Результативна поїздка до Запоріжжя народної депутатки від "Розумної Політики", виконуючої обов’язки президентки Федерації легкої атлетики Ольги Саладухи спільно з колегами по ФЛАУ. Під час низки зустрічей з керівництвом області, місцевою владою обговорили розвиток спорту в регіоні.Побували в Мелітопольському центрі молоді, який опікується людьми з тимчасово окупованих громад Запорізької області. Важливо, щоб діти з тимчасово окупованих регіонів теж долучалися до спорту і таким чином соціалізувалися. Побачили як відбувається модернізація спорткомплексу Запорізької обласної ШВСМ. Очікуємо, що там будуть створені умови для занять дзюдо, боксом, плаванням, боротьбою, стрибками та бігом.Поспілкувалися з атлетам і тренерами Запоріжжя.«Це дуже корисний діалог. В столиці повинні знати чим живе спорт регіонів, в тому числі прифронтових. Наше завдання – максимально допомогти спортсменам, особливо молодим реалізувати свій потенціал. Від цього залежить майбутнє українського спорту і наші можливості на світовій спортивній арені», – говорить Ольга Саладуха.
👁 233 24-09-12 14:16
У Черкасах разом з колегами зустрілися зі спілками осіб з інвалідністю, а також – з внутрішньо переміщеними особами.У них різні проблеми, але є спільна потреба – необхідність підтримки держави. Зараз вона постає ще більш гостро, адже влада планує знижувати соціальні виплати. Але неприпустимо намагатися закрити дірку в бюджеті за рахунок найменш захищених українців! Людям з інвалідністю важливо, щоб виконувалися хоча б ті гарантії, які вже їм мають належати за законом! Необхідно зберегти пільгову ставку ПДВ для підприємств, де працюють люди з інвалідністю. Не можна ставити на паузу розвиток безбар’єрності – особливо, коли через війну, на жаль, у нас більшає людей з інвалідністю. Люди, які втратили домівки через війну, також потребують соціальної підтримки. Місцева влада зі свого боку робить, що може. Наприклад, у Черкасах переселенцям надають житло, якщо вони працюють у сфері освіти. Це приклад комплексного вирішення проблеми: підтримувати людей і водночас допомагати освіті, яка зараз має гострий дефіцит кадрів. Але не все можна вирішити на місцевому рівні. Про найменш захищених українців влада не має права забувати!
👁 302 24-09-04 15:03
Сьогодні на засіданні Парламенту стояли питання відставок шістьох міністрів та голови Фонду держмайна. Звітувати прийшли лише вже колишні міністр стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін та міністр юстиції Денис Малюська. Ганебно, що моя та інших колег пропозиції викликати усіх кандидатів на звільнення, щоб вони прозвітували про свою роботу, не набрали достатньо голосів! Це сором і чергове приниження ролі Парламенту. У результаті, у відставку відправили Камишіна, Малюську, віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгу Стефанішину, міністра захисту довкілля та природних ресурсів Руслана Стрільця. Відставки віцепрем’єрки-міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук, голови фонду держмайна Віталія Коваля не набрали достатньо голосів. До питання звільнення міністра закордонних справ не дійшли – Корнієнко закрив засідання.Провалили голосування за відкликання Мар’яни Безуглої з посали заступника голови Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки. «За» – 204 голоси. Не вистачило голосів від «Слуги народу» та «Платформи за життя та мир».Із ухвалених законопроектів:🔹У першому читанні прийняли законопроект, який дасть право військовослужбовцям право визначати, кому буде виплачуватися грошове забезпечення на випадок його захоплення в полон чи зникнення безвісти (№11407). 🔹Ухвалили закон про приєднання України до Угоди про заснування Міжнародного фонду сільськогосподарського розвитку (№0282).🔹Схвалили Заяву Верховної Ради Про непохитність державної політики України щодо деокупації та реінтеграції Автономної Республіки Крим і міста Севастополя (№12002). З командою «Розумної Політики» не підтримували законопроект №11335, який дозволяє змінювати цільове призначення особливо цінних земель під прикриттям потреб оборони. При цьому документ не визначає жодних критеріїв, за якими ділянки можуть відносити до земель оборони. Це відкриває величезні корупційні лазівки! Провалили абсолютно корупційний законопроект, який загрожував хаотичній вирубці лісів (№9516).
👁 397 24-08-17 12:48
Влада дійсно хоче знизити мобілізаційний вік⁉️Зараз вони намагаються перевірити реакцію суспільства – як українці сприймуть ініціативу зменшення мобілізаційного віку, наприклад, до 22 чи навіть 18 років, тому все частіше закидають такі тези в інформаційний простір. Чомусь згадують росіян, які начебто порахували, що в разі зменшення мобілізаційного віку до 18 років Україна зможе воювати до 2033 року, а якщо до 16 – то до 2044 року. Так і 10-річного віку можна дорахуватися!Нагадаю, що коли призовний вік був на рівні 27 років, то влада офіційно заявляла, що знижувати його не збирається, і не допустить цього. Результат – його знизили до 25 років. А коли приймали так званий закон про мобілізацію, то завдяки нам з командою «Розумної Політики» та іншим народним депутатам була прибрана ганебна норма, яка дозволяла масово мобілізувати дітей з 18 років. Тоді також у владі казали, що це ІПСО, а потім таки визнали, що це була правда! Але, на жаль, залишилася та норма, яка дозволяє мобілізувати ще до 25 років тих громадян, які були визнані обмежено придатними до того, як цей статус скасували.Тому, знаючи, нашу владу, треба дуже уважно стежити за всіма їхніми ініціативами. Але ще суспільство має побачити, як оновили свої військово-облікові дані численні радники Офісу президента і актори «95 кварталу». А якщо в них є бронь – почути відповідь, з яких підстав? Справедливість має бути для всіх. Бо хтось воює, а хтось гастролює!