Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Команда Разумкова
Añadido 14 jul. 2024

Команда Разумкова

@razumkovteam
Número de suscriptores: 1 096
Fotos: 3,340
Videos: 676
Enlaces: 468
Descripción:
Ми – команда однодумців, об’єднаних спільними принципами. Серед нас є професіонали із різних сфер та куточків України. Приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook ➡️ https://www.facebook.com/razumkovteam Instagram ➡️ https://instagram.com/razumkovteam
Fuente

Команда Разумкова | Чому податки з продажу землі мають іти повз місцеві бюджети?! Фінансов...

Logotipo de la comunidad de telegram - Команда Разумкова Команда Разумкова @razumkovteam
268 Vistas/Alcance 2024-10-11 14:57 Mensaje №3286
Чому податки з продажу землі мають іти повз місцеві бюджети?! Фінансовий комітет відхилив правку «Розумної Політики», якою ми пропонували зараховувати податок із продажу землі в місцеві бюджети тих громад, де фактично знаходиться ділянка, а не за місцем реєстрації нотаріуса. Про це просили представники ОТГ, коли ми з ними спілкувалися під час поїздки на Черкащину. Це питання турбує представників місцевого самоврядування і в інших регіонах України. Тому що ці ресурси використовувалися б реально на користь громади, в якій купується або продається така земельна ділянка. Це точно правильно, і точно справедливо, особливо після того, як у них відібрали кошти «військового» і «силового» ПДФО! Але голова фінансового комітету Гетманцев вважає таку пропозицію «не дуже розумною»! Він розповідає про робочу групу з цього питання, яка нібито працює вже декілька років і все ніяк не може дійти до рішення. Ну, по-перше, мабуть ця «робоча група» працює, м’яко кажучи, неправильно, якщо за декілька років не дала жодного результату, і пропозиції лежать там роками як сміття!А по-друге, якщо Гетманцеву здається наша пропозиція «не дуже розумною», то нехай би він поспілкувався з людьми і почув, що вони думають про «ефективність» його роботи. Навряд чи це йому сподобається. І ще хотілося б почути, як так вийшло, що «розумний» Уряд за пів року зміг використати лише 45% із відібраних у громад коштів «військового» і «силового» ПДФО? Можливо тому, що їм не вистачає ні хисту, ні розуму, ні знань?!