Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Пуща-Водиця
Añadido 14 jul. 2024

Пуща-Водиця

@pusha14
Número de suscriptores: 1 746
Fotos: 1,610
Videos: 583
Enlaces: 1,360
Descripción:
Новини та актуальні події. Для новин і актуальних питань [email protected]

👥 Número de suscriptores

1 746
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +16

👁️ Vistas promedio por mensaje

970
Promedio/Día:: 1,470
Promedio/Tiempo:: 971
ERR: 55.56%

📊 Mensajes por Día

1.7
Último día: 1
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 1.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 972 26-02-02 17:31
ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Отримане попередження про високу вірогідгність масованої змішаної атаки на найближчі 72 години від Розвідспільности США. Вірогідні цілі - військова аеродромна, портова та залізнична інфраструктура. Про вірогідність обстрілу енергетичної інфраструктури попередження немає - американці вважають, що рф дотримається угоди між Трампом та путіним та до 4го лютого  по ній бити не будуть. Чому у переліку вірогідних цілей аеродромна інфраструктура - здогадуюся майже напевно. Проте краще промовчу. Попереджаю - після мало результативних переговорів, а вони по факту будуть саме такими, існує висока вірогідність ескалації бойових дій на ЛБЗ.  Ну і факт. ГШ Франції та Німеччини, кожен окремо, стверджують, що рф не зможе окупувати всю територію Донецької області у найближчі 1,4 - 2 роки. Проте існує вірогідність у 70 відсотків стабілізації лінії фронту та проведення локальних контрнаступальних дій з боку ЗСУ. Довго писати. Просто отримали зведені прогнози на цей рік від штабів США (ОКНШ), ГШ ВБ, Франції та Німеччини. Зроблю допис з загальними положеннями та з відмінностями.  Матеріалів море, часу як завжди нуль. Але пошукаємо, по менший мірі вранці дописи будуть точно.  Сьогодні дописів не буде . Є справи місцевого рівня, які повинен закінчити щоби завтра бути вільним. Вранці будуть новини. Є різні, у тому числі неприємні. Проте гарних більше.  Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі.
👁 761 26-01-31 10:13
Уряд ухвалив постанову, підготовлену Міністерством розвитку громад та територій, яка захищає людей від несправедливих платіжок під час війни. Якщо в будинку не було тепла чи води – або послуги надавалися неповноцінно чи неякісно – платити за них не доведеться. Перерахунок здійснюватиметься автоматично, без заяв і звернень від мешканців: ▪️виконавці комунальних послуг зобов’язані фіксувати по кожному багатоквартирному будинку, скільки днів послуги не надавалися або були неякісними ▪️за дні, коли послуги були відсутні у звʼязку з ліквідацією наслідків обстрілів чи аварій, плата не нараховується ▪️вартість послуг перераховується за весь період ненадання, надання не в повному обсязі чи неналежної якості ▪️результати перерахунку автоматично відображатимуться у платіжках наступного місяця – без звернень від споживачів. Це рішення – відповідь на наслідки масованих російських обстрілів у січні, після яких у столиці без тепла і досі залишаються 250 багатоквартирних будинків. Тепер держава встановлює чіткий і обов’язковий для всіх механізм – фіксація, перерахунок і прозоре відображення у платіжках. Це – про справедливість і захист громадян у найскладніших умовах війни.
👁 1,430 26-01-24 21:45
Сергій Місюра: Деталі, по останній ракетний обстріл. Унікальний 2.0 для цього тижня і етапу війни.Вибачте, хто чекав аж до вечора. Треба було вирішити нагальні домашні задачі, а потім вже "факультатив", тобто інформування вас)Минулий аналіз обстрілу на тижні визвав ажіотаж на 12к лайків і мільйонні охвати. Дякую за увагу, і хоча ще раз нагадати - що я нічого не розголошую, а всього лиш аналізую з відкритих джерел)Постараюсь коротше, ніж минулий раз. Головне, що наші сили ППО - боги. Минулий раз рекорд збиття балістичних ракет (14 з 18), тепер - збиття 9 з 12 дуже складних ракет Х-32!!Про роль штабів і чим відрізняються звичайні під унікальних обстрілів пояснив раніше. Цей обстріл знову унікальний, і знак керувався з ГШ РФ. Через використання вперше за роки ракет Х-32 та літаків Ту-22м3.Задач у обстрілу було мінімум три. 1. Показ сили та безнаказаності перед переговорним процесом в ОАЕ. Що ми "можемо наступного разу ще більше, якщо не будуть взяті наші умови до виконання"2. Енергетика. Зробити блекаут в Києві та Харкові. З цієї задачі випливає - народ може стати проти влади, щоб зупиняли цей холод в хатах та блекаут. А ще, допомогти першій задачі, щоб ми зробили демарш, та залишили переговорний процес. Показати світу, що ми не хочемо миру, пішли з переговорів в ОАЕ.3. Зменшення нашого запасу ракет ПАК-3 до Петріоту. І тут треба окремо і детальніше пояснити. Бо це вже вибиття, саме цих ракет...В минулому пості був у мене третій пункт, про роботу обох розвідок. І мало хто звернув на нього увагу. Так от півні приблизно знають, скільки ми отримали пак-3 ракет, для збиття гіперзвукових і балістичних ракет. І тому вже другий обстріл за тиждень - більшість ракет саме надважкі для усіх комплексів, але не для пак-3 перехоплювачів. Інтерцепторів, як кажуть на заході. Так. Кинджали, Циркони, Іскандер-М і тепер протикорабельна Х-32 - все з метою перших двох пунктів, а головне - для вибиття наших резервів Пак-3.Вони також не можуть зробити це все масово, щоб одразу перевантажити або систему ППО за одну атаку. Тому й запуск балістики і ракет Х-32 були по черзі. Бо рахували що зможемо збити, що залишилось у нас, скільки у них. Багатомільйонна розвідка ракетним боєм. Так, і таке вже спостерігаємо.Ось тому і можуть бути розбіжності з тим, що люди бачать/чують про збиття/не збиття ракет, а в доповіді Повітряних сил інші цифри. Використання ракет пак-3 також рахують півні, і використають в наступній атаці. І наступна атака - також буде на виснаження наших ракет пак-3. І тому не використають наддорогі ракети Кинджал. Ракета Х-32 для них вартує 3 млн доларів. Ракета ж Пак-3 для її збиття - 4-5 млн. А вартість Кинджалів точно вище. Просто математика війни, і півні почали рахувати гроші. Нарешті. Звісно, балістичний Іскандер-М дешевший, і не треба використовувати літаки для їх запуску, але вони в меншій кількості та й дальність застосування кратно менша. На 500км до Києва треба по землі притягнути пускову установку. А навіть Ту-22 вже з 600ки роблять запуски.Тому, наступні атаки також будуть з використанням балістики. І поки морози - найбільша вірогідність швидкої готовності наступної атаки. Слідкуйте за сигналами тривоги. Стосовно Цирконів - знову парний запуск. Знову наземний з Криму. Минулий раз у Вінницьку область, перевіряли дальність і можливість взагалі запуску. Тепер - до Києва, перевіряли дальність польоту до 1000км. І тепер ми не збили їх, бо батареї Петріоту з РЛС в іншу сторону...А це вже точно розтягування батарей, щоб частина почала "дивитись" на Південь. Тоді легше з Півночі буде їм пробитись та досягати перших двох пунктів. Але ми то все розуміємо 😉 Хотів коротше, наче вийшло. Чекаю на ваших реакцій, більше вже в коментах буду пояснювати. І повторюю - не зважаючи на критичну ситуацію в Києві, подумайте, якби на 50% ми менше збили. Щоб було тоді.
👁 956 26-01-20 06:16
ПІСЛЯ ОБСТРІЛУ. ЗЛЕ. Повідомлення у приват,. односельчанин. "Сергію, підстанції АЕС побили? Світла немає - блекаут, як ти казав"?. Хтів написати йому особисто з застосуванням ненормативної лексики, вирішив написати всім. 1. Тема можливого обстрілу інфраструктури АЕС - ПРОФІЛАКТИЧНА, і засвічується вона представниками нашої влади та розвідки ПРОФІЛАКТИЧНО. Я писав у коментах людям - у Розвідспільноти США НЕМАЄ даних про можливі  обстріли підстанцій АЕС з боку рф, таку вірогідність американці вважають теоретично можливою, втім з невисокою долею ймовірності. 2. Будь які вкиди про "небувалі обстріли" - спланована та цілеспрямована атака рф свідомості українців. Я задовбався казати, але все одно буду вимушений це робити знову та знову - рф НЕ МОЖЕ ПО ВИЗНАЧЕННЮ зробити  щось "небувале", ну не може, ну не здатна. 3. Абсолютно вся херня яка з'являється у нашому інфопросторі по темі "все у України  пропало, а завтра і світло піде назавжди" - інформаційні операції рф. Нічого не пропало. Після сьогоднішнього обстрілу наша енергосистема тримається, навіть ще не на відвертих шмарклях. Нам стабільно херово, рф стає гірше. 4. На останок дам коротке, нічне, по електроенергії, про розширення системи передачі цієї енергії від західної енергосистеми Україні. "Норвегія, Данія, Німеччина та Нідерланди готові профінансувати у повному обсязі (половина обсягів фінансування вже виділена), роботи по затвердженому проекту розширення української та словацької мереж задля забезпечення більшого на третину імпорту електроенергії". Переклав коряво, виправляти не буду, але сенс ви зрозуміли. Почули про "нам відключать АЕС" - стріляйте на звук. Почули про "Вони розвідують мережі біля АЕС - плюйте у рило, бо там бидлом все розвідано тисячу разів. Об'єкти ці ніхто по лісах не пересуває. Почули про "розвідники літають біля АЕС", затикайте "інформаторам" рота тижневими шкарпетками та знайте - це спецоперація з ціллю примусити українців почувати себе нервово та невпевнено у постійному очікуванні армагедону.  Всім добра. Бидло робить своє,нам своє робити. І хера вони зламають, по менший мірі більшість з нас. А цієї більшості достатньо щоби вибороти мир без капітуляції. Гарного дня.  О, Свєта прийшла. Дай Боже щоби прийшла до всіх.
👁 663 26-01-09 13:42
ПЕРЕГОВОРИ. КИТАЙ. США. рфМаю надію на те, що всі мої підписники живі. Про наслідки атаки знаю попередньо. По факту - серйозні, проте менш руйнівні ніж після попереднього обстрілу. Про "Кукарешнік" не скажу нічого, окрім того, що він прилетів. Ну а тепер  відповідь на моє питання щодо зустрічі Дмітрієва з Кушнерами та Уіткоффом після саміту у Парижі. Зі слів Джареда Кушнера.а). Дмітрієв отримав узгоджений "Мирний план" з 20ти пунктів та проекти додаткових угод.з порадою від Уіткоффа - "Вкрай серйозно поставитися до його ухвалення, бо терпіння Трампа щодо росії вже вичерпалося".б). Після ознайомлення з документами Дмітрієв заявив - "Ви ставите "нашу партію миру" та мене особисто у майже безвихідне становище - наш президент не може ЗАРАЗ піти на ключові умови, які прописані у "Плані" та проектах угод".в). Дмітрієв передав послання від путіна та свою особисту думку. "Ми все одно доб'ємося того, що київський режим впаде до кінця зими і для цього є об'єктивні передумови. Наш президент віддав наказ знищити енергетику України і цієї цілі буде досягнуто найближчим часом. Після цього буде або повстання, або Зеленський прийме наші умови". Від себе Дмітрієв зауважив, що такі плани "навряд чи можна здійснити" та попросив "почекати, коли для мирного діалогу з'являться нові можливості".  Сторони домовилися продовжити контакти найближчим часом після ознайомлення вищого керівництва рф зі всіма переданими документами. Тепер інформація про короткі переговори Держсекретаря США та Міністра ЗС Китаю.а) Ван І вперше заявив про "Надзвичайну важливість переговорів двох країн по питаннях Венесуели та загалом Південної Америки, та України, бо "вони, вочевидь тісно взаємозв'язані".б). Ван І заявив, що "українська криза" має бути "врегульована, або знаходитися на останній стадії врегулювання" до саміту лідерів Китаю та США  у квітні цього року. в). Рубіо підтвердив "жорстку вимогу Президента США" - Китай повинен примусити рф пристати на його "Мирний план" в обмін на "частковий захист китайських інвестицій у Латинський та Південній Америці", бо у іншому випадку США готові до "впровадження економічних та силових заходів, які значно скоротять вплив Китаю у регіоні". г). Ван І заявив, що у випадку "повного ігнорування інтересів Китаю у південно-американському регіоні з боку США його країна повернеться до практики обмеження експорту рідкоземельних металів та виробів з них у США. Сторони домовилися "Значно активізувати діалог по всім спірним та принциповим питанням та визначили час зустрічі переговорних груп на рівні міністерств торгівлі а також Держдепу та МЗС Китаю". Все. Більше нічого не маю. Ввечері буду мати інформацію про реакцію США на нічну атаку. Для інформації. Американський уряд був своєчасно, за добу, проінформований урядом рф про застосування "Орєшніка" і попередив про це уряд України. Саме тому амбасада США та наш Президент попереджали українців про обстріл. Нічого таємного та неочікуваного. Бережіть себе. Пам'ятайте, що рф це пару разів спробує "доламати українців на бунт". Впевнений - хера їм це вдасться. Гарного дня та найшвидшого відновлення понівеченого обладнання. Тримаємося. Все буде Україна.
👁 980 26-01-05 12:09
КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ. 1. Відставки та перевід  на інші напрямки роботи голів ГУР - Буданова та СБУ - Малюка відбулися "Задля забезпечення виконання рамкових домовленостей між Президентами України та США". Американська сторона настійливо пропонувала "Прибрати подразники, які потенційно заважають конструктивному діалогу з російською стороною". Малюк та Буданов на чолі спецслужб - саме такі великі подразники, на думку Президента США та, вочевидь. росіян. Ніяких інших причин цих кадрових рішень не існує. Офіцери погодилися на переміщення бо "не збираються бути винуватцями зриву можливих мирних домовленостей".  Сказав. Дозволили. Сприймайте як хочете.2. Скасування масованого обстрілу цієї ночі рф просить розглянути як "попередження про наслідки" у випадку, якщо "Київський режим не припинить акти цивільного тероризму". Про це рішення путіна повідомлено американській стороні.  Від себе. Особисто я думаю, що нічними "пробами" росіяне намагалися дорозвідати реакцію нашого ППО і вони обов'язково вдарять ближче до морозів, які нам прогнозують починаючи з п'ятниці. У будь яку "лапшу", яку вони вішають на вуха американських співбеседників я не вірю. Дай Боже щоби я помилився. Інформувати про зміни буду одразу, доки ж кажу - попередження про високу вірогідність масованого обстрілу продовжено на наступні три дні.  Гарного дня.
👁 1,130 25-12-27 06:20
ОБСТРІЛЬНІ ЗАМАЛЬОВКИ. Ранок, опів на шосту. У нас по плану по суботах вивіз сміття, народ зазвичай тягне пакети на точки вивозу. Я завжди один з перших - прокидаюся не пізніше четвертої. Ну як завжди поніс пакети на перехрестя. Цзижчить балалайка, заходить на село зі сторони лісу. Летить максимально низько - не вище  метрів 20 над домами. У мене завжди реакція на таке - хочеться вилізти на дах та збити її граблями. На поріг дома вибігає невістка, тримається за серце, - "Па, тікайте, зараз впаде, вибухне"! Шахед проходить далі, його зшибають десь у районі лісництва, невістка з полегшанням - "З таким прольотами і проносне не потрібне після свят - я побігла, ванна зайнята". Тільки що. Ракета йде, її збивають десь у районі кладовища Пущанського. Я виходжу на дорогу подивитися - де вона увалилася і чую розмову двох жіночок. - Ото комусь повезло - тепер яму копати не треба.- Та не кажи, хоча з таким  вибухами скоро у нас скелети марширувати будуть. - Та й хер з ними - автомати у зуби та на фронт.  Нас точно не зламати.
👁 1,310 25-12-16 20:07
Щира НЕРЕКОМЕНДАЦІЯ ЗВЕРТАТИСЬ В СЕРВІС на 14 лінії (2 поверх Фори)! ЖІНКАМ, особлива УВАГА‼️Здала ноутбук на ремонт, 3 тижні годували «завтра»ками, казали «подзвоніть через 20 хв», «подзвоніть через годину», «завтра», «майстер працює не може відповісти» (на наступний день мені вже кажуть, що майстер хворіє, ще через день він знову дуже зайнятий). Діагностику роблять незрозуміло як, ставлять одні дедлайни, а по факту «не дотримуються їх» мʼяко кажучи. Обіцяють назвати ціну за 1-2 дні після здачі в ремонт, а потім ти кожен день дзвониш, а від тебе або слухавку не беруть, або кажуть «я зараз зайнятий, потім». Особисто я так чекала 3 тижні. Коли через 3 тижні мені назвали ціну, яка мене 1 не влаштувала, 2 послуга була для мене вже не актуальна, я відмовилась і попросила повернути ноутбук. Дяді «образились», що я не прийшла забрали ноутбук день в день, були обурені тим, що я дзвоню дізнатись інформацію про свій девайс і сказали мені, щоб я «відс*с*ла у них» , очевидно дуже цінують клієнтів. Я ж чекала 3 тижні поки Ви вирішите, що мені брехати, чому я не можу забрати свій ноутбук не в пʼятницю, а в понеділок, питання? Чому за відмову у наданні таких «якісних послуг» я маю робити цим чоловікам весь спект сексуальних процедур?! ОБУРЛИВО?!!! Сьогодні ноутбук забрала, платити відмовилась, запропонувала їм зробити мені те, що просили в мене вони на цю суму. Загалом, ЩИРО НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЮ КОНТОРУ, чоловіки СЕКСИСТИ, дивляться на клієнтів з ВИСОКА, обкладають тебе з ніг до голови МАТЮКАМИ, а коли намагаєшся за себе постояти, то тобі ще й погрожують, бо у них «всі хто відповідає їм їхніми ж словами «вже на кладовищі лежать». Якось дуже сумно все це, народ! Душа болить! Тут і кацапи не потрібні, свої ще гірші
👁 1,470 25-11-21 20:45
Увага батькам!!! Прошу підтримати петицію щодо зменшення обсягів домашніх завдань у школах під час воєнного стану та періодичних блекаутів.Наші діти живуть не в“звичайному навчальному процесі”. Вони навчаються між сиренами, вимкненнями світла, холодом і постійним напруженням. А деякі педагоги - на жаль - все ще вимагають від них повного “ідеального” виконання завдань, ніби ми всі в мирний час.Особисто сьогодні моя дитина повернулася зі школи розчарованою й виснаженою.Учора через відсутність світла вона не змогла намалювати один малюнок, не встигла доробити інше, а на уроці хімії майже всіх дітей пригнітили тоном і ставленням. Я пояснила їй, що вона молодець уже тому, що взагалі пішла до школи в таких умовах. Фізично вона не може довго сидіти під ліхтариком - і я не можу навіть передати тут, як ми її відновлювали після пережитих обстрілів.Наші діти не мають страждати від недолугої бюрократії та старих підходів.Підтримайте петицію. Це маленький крок, але він може реально змінити ситуацію і зменшити психологічний тиск на дітей. https://petition.kmu.gov.ua/petitions/8885
👁 1,580 25-11-20 18:49
Шановні адміністрації місцевих шкіл та вчителі!Просимо поставитися з розумінням до нинішніх умов, у яких навчаються наші діти. Через постійні відключення світла та загальний стрес, викликаний війною, дітям складно повноцінно готувати домашні завдання та підтримувати стабільний навчальний режим.Ми бачимо, що діти часто вчать уроки в темряві, при ліхтарику, або взагалі не мають такої можливості. Це відбивається не лише на навчанні, а й на їхньому емоційному стані. Багато дітей переживають тривожність, важко переносять темряву, а інколи навіть відмовляються йти до школи.У таких умовах головне - не «ідеальна програма», а збереження психічного здоров’я дитини та її бажання вчитися.Просимо врахувати такі моменти:1. Зменшити обсяг домашніх завдань або давати тільки найнеобхідніше.2. Оцінювати гнучкіше, з урахуванням реального становища сімей.3. Підтримувати дітей, які приходять на уроки, навіть якщо не змогли підготуватися - сам факт присутності вже великий крок.4. Уникати зайвого тиску, зауважень чи різких оцінок, які можуть лише посилити стрес.Ми щиро вдячні вчителям, які працюють у цих складних умовах і підтримують наших дітей. Разом ми зможемо зробити навчальний процес реалістичним, гуманним і посильним для школярів, які щодня намагаються виживати й залишатися в Україні.Дякуємо за розуміння.