Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Пуща-Водиця
Añadido 14 jul. 2024

Пуща-Водиця

@pusha14
Número de suscriptores: 1 746
Fotos: 1,610
Videos: 583
Enlaces: 1,360
Descripción:
Новини та актуальні події. Для новин і актуальних питань [email protected]
Fuente

Пуща-Водиця | ПЕРЕГОВОРИ. КИТАЙ. США. рфМаю надію на те, що всі мої підписники живі....

Logotipo de la comunidad de telegram - Пуща-Водиця Пуща-Водиця @pusha14
663 Vistas/Alcance 2026-01-09 13:42 Mensaje №3890
ПЕРЕГОВОРИ. КИТАЙ. США. рфМаю надію на те, що всі мої підписники живі. Про наслідки атаки знаю попередньо. По факту - серйозні, проте менш руйнівні ніж після попереднього обстрілу. Про "Кукарешнік" не скажу нічого, окрім того, що він прилетів. Ну а тепер  відповідь на моє питання щодо зустрічі Дмітрієва з Кушнерами та Уіткоффом після саміту у Парижі. Зі слів Джареда Кушнера.а). Дмітрієв отримав узгоджений "Мирний план" з 20ти пунктів та проекти додаткових угод.з порадою від Уіткоффа - "Вкрай серйозно поставитися до його ухвалення, бо терпіння Трампа щодо росії вже вичерпалося".б). Після ознайомлення з документами Дмітрієв заявив - "Ви ставите "нашу партію миру" та мене особисто у майже безвихідне становище - наш президент не може ЗАРАЗ піти на ключові умови, які прописані у "Плані" та проектах угод".в). Дмітрієв передав послання від путіна та свою особисту думку. "Ми все одно доб'ємося того, що київський режим впаде до кінця зими і для цього є об'єктивні передумови. Наш президент віддав наказ знищити енергетику України і цієї цілі буде досягнуто найближчим часом. Після цього буде або повстання, або Зеленський прийме наші умови". Від себе Дмітрієв зауважив, що такі плани "навряд чи можна здійснити" та попросив "почекати, коли для мирного діалогу з'являться нові можливості".  Сторони домовилися продовжити контакти найближчим часом після ознайомлення вищого керівництва рф зі всіма переданими документами. Тепер інформація про короткі переговори Держсекретаря США та Міністра ЗС Китаю.а) Ван І вперше заявив про "Надзвичайну важливість переговорів двох країн по питаннях Венесуели та загалом Південної Америки, та України, бо "вони, вочевидь тісно взаємозв'язані".б). Ван І заявив, що "українська криза" має бути "врегульована, або знаходитися на останній стадії врегулювання" до саміту лідерів Китаю та США  у квітні цього року. в). Рубіо підтвердив "жорстку вимогу Президента США" - Китай повинен примусити рф пристати на його "Мирний план" в обмін на "частковий захист китайських інвестицій у Латинський та Південній Америці", бо у іншому випадку США готові до "впровадження економічних та силових заходів, які значно скоротять вплив Китаю у регіоні". г). Ван І заявив, що у випадку "повного ігнорування інтересів Китаю у південно-американському регіоні з боку США його країна повернеться до практики обмеження експорту рідкоземельних металів та виробів з них у США. Сторони домовилися "Значно активізувати діалог по всім спірним та принциповим питанням та визначили час зустрічі переговорних груп на рівні міністерств торгівлі а також Держдепу та МЗС Китаю". Все. Більше нічого не маю. Ввечері буду мати інформацію про реакцію США на нічну атаку. Для інформації. Американський уряд був своєчасно, за добу, проінформований урядом рф про застосування "Орєшніка" і попередив про це уряд України. Саме тому амбасада США та наш Президент попереджали українців про обстріл. Нічого таємного та неочікуваного. Бережіть себе. Пам'ятайте, що рф це пару разів спробує "доламати українців на бунт". Впевнений - хера їм це вдасться. Гарного дня та найшвидшого відновлення понівеченого обладнання. Тримаємося. Все буде Україна.