Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - PRONIN
Añadido 06 dic. 2025

PRONIN

@pronin_law_you_too
Número de suscriptores: 50 135
Fotos: 3,310
Videos: 1,570
Enlaces: 2,000
Descripción:
You can view and join @pronin_law_you_too right away.

👥 Número de suscriptores

50 135
Promedio/Día:: -32
Promedio/Tiempo:: -186
Promedio/Mes:: -1286

👁️ Vistas promedio por mensaje

36 460
Promedio/Día:: 16,100
Promedio/Tiempo:: 13,343
ERR: 72.72%

📊 Mensajes por Día

2.9
Último día: 3
Promedio semanal: 3.6
Promedio por día: 2.9

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 11,900 26-06-20 05:20
Голова Офісу Президента України Кирило Буданов відмовився від польської державної нагороди на знак протесту.Буданов заявив, що повертає Золотий офіцерський хрест ордена «За заслуги перед Польщею», яким його нагородили торік.Так він відреагував на рішення президента Польщі Кароля Навроцького позбавити Президента України Володимира Зеленського ордена Білого Орла.Буданов назвав це рішення «недружнім актом щодо українського народу» та «подарунком для московського агресора», який, за його словами, обов’язково використає цю ситуацію проти обох держав.Окремо він звернув увагу на те, що ордена Білого Орла досі не позбавлено, зокрема, італійського фашистського диктатора Беніто Муссоліні, поставивши під сумнів логіку такого рішення польської влади.Водночас Буданов наголосив, що Україна й надалі прагне відкритого та рівноправного партнерства з Польщею, заснованого на взаємній повазі. Попри політичні суперечності, українці продовжують захищати не лише свою державу, а й безпеку всієї Європи, зокрема Польщі. Перед цим від однієї з польських державних нагород відмовився міністр закордонних справ України.
👁 11,700 26-06-19 15:16
Федеральна торгова комісія США (FTC) подала масштабний позов проти української ІТ компанії Genesis Tech та пов’язаних із нею юридичних та фізичних осіб.За версією FTC, Genesis Tech разом із пов’язаними компаніями створила мережу з 15 юридичних осіб, через яку просувала мобільні застосунки (зокрема Nebula, MadMuscles, Unimeal, PDF Guru, PDF Master, Wisey, Lumi та інші).Основні претензії регулятора:• приховані автоматичні підписки після пробного періоду;• списання коштів без належної згоди користувачів;• складна або фактично недоступна процедура скасування підписки;• використання компаній на Кіпрі та в Delaware і різних платіжних акаунтів для структурування бізнесу та обробки платежів. Окремо FTC зазначає, що за 12 місяців до вересня 2025 року через пов’язані PayPal-акаунти пройшло майже 700 млн доларів транзакцій. Водночас це не означає, що компанія отримала саме такий прибуток або що вся ця сума є незаконним доходом - йдеться про загальний обсяг платежів.Станом на зараз суд тільки отримав позов проти Genesis Tech. Усі наведені обставини є твердженнями FTC, які ще мають бути перевірені та оцінені під час судового розгляду. Але новина про українську айтішку вже на заході пролунала гучно.
👁 14,700 26-06-05 11:33
Італійська компанія Pirelli постачає шини для Формули-1 і російської арміїЖурналістське розслідування поставило під сумнів масштаби присутності Pirelli на російському ринку. Попри заяви компанії про обмежену залежність від росії, оприлюднені документи свідчать, що російський напрямок може мати значно більше значення для її бізнесу.Після початку повномасштабної війни більшість провідних західних виробників шин залишили російський ринок. Pirelli вирішила зберегти свою присутність, обмежившись заявами про припинення нових інвестицій.Окрему увагу привертають повідомлення про можливий доступ російської сторони до технологій виробництва шин та діяльність дилерської мережі компанії на окупованих територіях України.Ця історія вкотре порушує питання відповідальності міжнародного бізнесу під час війни. Адже діяльність іноземних компаній у росії означає не лише комерційну присутність, а й сплату податків до бюджету держави-агресора та підтримку її економічної стійкості. В умовах, коли росія продовжує війну проти України, суспільство та уряди європейських країн мають право очікувати від міжнародних корпорацій більшої прозорості щодо їхньої діяльності на російському ринку, а не оце все.
👁 14,000 26-05-24 18:28
Вночі 24 травня під час масованої ракетно-дронової атаки на Київ постраждала історична будівля МЦКМ (екс "Жовтневий Палац"). Унаслідок вибухової хвилі споруда зазнала значних ушкоджень: пошкоджено дах із подальшим займанням, фасад, вікна та частково внутрішні приміщення.Наразі тривають ремонтно-прибиральні роботи з розчищення локації від тисяч уламків скла та зруйнованих конструкцій. Команда тимчасово накриває дах брезентом, аби захистити приміщення від дощу та подальших руйнувань.Будівельні бригади працюватимуть позмінно — і вдень, і вночі, щоб якомога швидше відновити споруду. На щастя, головна зала, де відбуваються концерти та культурні події, не зазнала суттєвих пошкоджень і вже 27 травня відновить свою роботу.Події заплановані на 24–26 травня обов’язково відбудуться найближчим часом, організатори скоро оголосять нові дати.Водночас фасад і зовнішній периметр МЦКМ потребують масштабних відновлювальних робіт. Ми будемо щиро вдячні міжнародним інституціям, партнерам, бізнесам і всім, хто готовий долучитися до відновлення МЦКМ. Для нас надзвичайно важливо завершити першочергові роботи до початку опалювального сезону та зберегти цю історичну пам’ятку в центрі Києва.
👁 11,900 26-05-21 09:36
Сили безпілотних систем надали таку статку😍: 🔥 01 травня — Туапсинський НПЗ🔥 03 травня — нафтовий термінал Приморськ🔥 04 травня — Самарський НПЗ🔥 05 травня — Кириський НПЗ🔥 07 травня — Пермський НПЗ🔥 08 травня — Ярославський НПЗ «ЯНОС»🔥 13 травня — нафтовий термінал Тамань🔥 15 травня — Рязанський НПЗ🔥 17 травня — Московський НПЗ🔥 20 травня — Кстовський НПЗ🔥 21 травня — Сизранський НПЗІ травень ще не завершився;)Трохи особистої статистики:Лише за травень 2026 року Сили безпілотних систем та інші підрозділи Сил оборони України системно вибивали російську нафтову інфраструктуру:ТуапсеПриморськСамараКиришіПермЯрославль («ЯНОС»)ТаманьРязаньМоскваКстово («Лукойл-Нижньогороднефтеоргсинтез»)СизраньЗа відкритими даними, частина цих НПЗ входить у топ найбільших у РФ:Кириський НПЗ — близько 20 млн тонн на рікКстовський — близько 17 млн тоннТуапсе — близько 12 млн тоннПермський — близько 13 млн тоннСизранський — близько 8,5 млн тоннЯрославський, Рязанський, Московський — ще десятки мільйонів тонн сумарно. Reuters прямо пише, що через травневі удари були повністю або частково зупинені потужності понад 83 млн тонн переробки на рік - це приблизно чверть усієї нафтопереробки росії. У перерахунку це:понад 238 тисяч тонн переробки на добу,або близько 7 млн тонн на місяць потенційно втраченої/зірваної переробки. Якщо рахувати навіть дуже грубо:середня маржа російської переробки та експорту нафтопродуктів — десятки доларів з тонни,плюс втрати від простою,ремонту,логістики,зупинки експорту,пошкодження резервуарів та терміналів,то лише за один місяць таких ударів росія могла втратити сотні мільйонів доларів, а в окремих сценаріях - і понад $1 млрд сумарного економічного ефекту.І це головне, що багато хто не розуміє:дрони б’ють не просто “по НПЗ”.Вони б’ють:по паливу для армії,по експортній виручці,по бюджету РФ,по здатності Кремля фінансувати війну. Вода камінь точить.
👁 12,400 26-05-13 12:23
Фінська компанія «Lojer-Merivaara» продовжує постачати медичне обладнання до росії під час повномасштабної війни проти України.Формально, це типу все без порушення санкцій. Фактично - з очевидним ризиком того, що ця продукція використовується в системі лікування російських військових. Якщо європейська компанія не може гарантувати кінцеве використання свого обладнання, гуманітарний виняток перетворюється на інструмент підтримки держави-агресора.Будь-яка торгівля з росією - це гроші для її бюджету. А бюджет рф - це ракети, дрони, виробництво зброї та фінансування війни проти України. Особливо цинічно це виглядає на фоні заяв Фінляндії про жорстку антиросійську позицію.Проблема значно ширша за одну компанію. росія використовує навіть обмежені економічні контакти з ЄС як елемент інформаційної війни, демонструючи власному населенню та світу, що Європа не здатна повністю ізолювати кремль. Ситуація навколо «Lojer-Merivaara» вкотре демонструє головну проблему санкційної політики ЄС - наявність винятків, які москва вміло перетворює на механізм збереження економічної стійкості в умовах війни.
👁 13,500 26-05-12 08:33
Кацапстан перетворює організовану злочинність на інструмент гібридної війни проти Європи.У Німеччині заявили, що кремль дедалі частіше використовує кримінальні угруповання для диверсій, саботажу та замовних убивств у країнах ЄС. Паралельно рф масово вербує через інтернет так званих одноразових агентів - людей без підготовки, яких використовують для підпалів, вибухів і атак.Це нова модель російської гібридної агресії: держава делегує брудні операції криміналітету, зберігаючи можливість формально заперечувати свою причетність.Після 2022 року в Європі вже зафіксували понад 150 диверсій і гібридних атак, пов’язаних з рф. Підпали складів, атаки на логістику, спроби терактів у транспортній інфраструктурі - усе це частина війни у «сірій зоні», мета якої - посіяти страх, хаос і підірвати підтримку України.Особливу небезпеку становлять завербовані через соцмережі непрофесійні виконавці. Такі люди часто не розуміють масштабу операції й можуть спричинити неконтрольовані жертви серед цивільних.Кароче, москва тестує в Європі модель прихованого терору, де межа між спецслужбами, криміналом і диверсіями поступово стирається.А чєго такая слабая рєакция???
👁 15,200 26-05-11 07:05
Угорщина почала демонтаж російської агентурної мережі, яка роками почувалась недоторканою за правління Віктора Орбана.Будапешт негласно депортував російського дипломата артура сушкова - офіцера сзр рф, який під дипломатичним прикриттям працював у політичних, освітніх та аналітичних колах Угорщини. Він займався вербуванням агентури, збором політичної інформації та проникненням у структури, пов’язані з підготовкою угорських військових і спецслужб.Показово, що угорська контррозвідка хотіла видворити його ще у лютому 2026 року, але рішення заблокували через небажання Орбана псувати відносини з кремлем перед виборами.Фактично російські спецслужби роками використовували політичну лояльність угорської влади для роботи всередині ЄС. Поки інші країни висилали російських шпигунів, у Будапешті їм створювали комфортні умови для роботи та вербування. Навіть зараз, за даними партнерів по НАТО, у посольстві рф в Угорщині залишаються близько десяти ідентифікованих або підозрюваних співробітників російської розвідки під дипломатичним прикриттям.В шию їх, кончалиг драних!
👁 13,700 26-05-05 09:36
В Австрії викрили російських шпигунів під дипломатичним прикриттям04.05.2026 МЗС Австрії оголосило персонами нон-грата трьох російських дипломатів і депортувало їх з країни. Їх підозрюють у шпигунській діяльності, зокрема у проведенні радіотехнічної розвідки - на даху російської дипустанови у Відні виявили аномальне скупчення антен і обладнання.Рішення Відня підтверджує системну діяльність спецслужб рф у Європі під дипломатичним прикриттям. Посольства використовуються як інструмент розвідки, що порушує міжнародне право і підриває безпеку європейських держав.За останні п’ять років Австрія вже вислала 14 російських дипломатів. Це свідчить, що країна тривалий час використовується як один із центрів російської розвідувальної активності, зокрема через високу концентрацію міжнародних організацій, таких як ООН, ОБСЄ, МАГАТЕ та ОПЕК. Видворення дипломатів є одним із небагатьох ефективних механізмів протидії, враховуючи їхній імунітет. Такі дії зменшують можливості рф отримувати закриту інформацію та напряму захищають національну безпеку Австрії і партнерів по ЄС.В шию їх!
👁 16,700 26-04-21 07:06
Лукашенко знову дістав ядерну піпіську і почав лякати Польщу та країни Балтії. Але ж по факту це не голос самостійної білорусі, а черговий ретранслятор кремлівської риторики. Так як сучасна білорусь давно втратила реальну суб’єктність у питаннях безпеки, оборони і геополітики та перетворилась на залежний від москви військово-логістичний придаток. Саме тому такі заяви треба сприймати як елемент тиску росії на Україну, ЄС і НАТО.Для самого лукашенка така риторика - це спосіб одночасно утримувати владу всередині країни і демонструвати вірність кремлю, без підтримки якого його режим не виживе. Білорусь для росії - це плацдарм, щит і хаб для війни проти України та тиску на східний фланг Європи. Особливо небезпечно це виглядає на тлі розміщення в білорусі російської нестратегічної ядерної зброї та ракетної інфраструктури, здатної нести ядерний компонент. Але навіть тут ключове - контроль над цією зброєю перебуває не в мінська, а в москви. Тому ядерні погрози лукашенка мають передусім психологічний характер. Їхня мета - посіяти страх у Польщі та Балтії, вплинути на суспільні настрої в ЄС і підштовхнути європейських політиків до рішень під тиском емоцій та ризиків. Водночас для Європи це ще один сигнал, що східний фланг потребує подальшого посилення, а сценарій прямого втягнення білорусі у війну вже давно не можна розглядати як суто теоретичний.