Fuente
В барі у Портера | Поки всі "насолоджуються" останнім місцем МЮ в АПЛ, ніхто чомусь не зв...
50 Vistas/Alcance
2022-08-15 11:17
Mensaje №499
Поки всі "насолоджуються" останнім місцем МЮ в АПЛ, ніхто чомусь не звертає уваги на Вест Гем. А дарма.Вест Гем показав два потужні попередні сезони під керівництвом Девіда Мойєса. І якщо прогнозувати для когось спад у цьому сезоні, так це саме для Вест Гема.Ні, Вест Гем не виглядав погано проти Ноттінгем Форест. Класні моменти, на 2-3 голи можна було точно розраховувати. Але один гол не зарахували, другий гольовий удар влучив у перекладину. А у вирішальний момент пенальті пішов до рук Діна Гендерсона (дуже шкода, що в МЮ він так і не отримав шансу).Якщо оцінювати потенціальні можливості Вест Гема наразі, то це не команда з топ-7. Взагалі зараз ні про кого напевно так казати не можна: Ньюкасл обов'язково підійметься, але наскільки високо? Брентфорд дивує лише зараз. Брайтон - класний, але навряд чи уникне необов'язкових втрат очок. Вулвергемптон та Лестер не стали сильнішими.За такої конкуренції Вест Гем ще нічого не втрачає у контексті боротьби за єврокубкову зону. Але за великим рахунком трансфери не вирішили проблем і не додали ширини лавці (хоча з нетерпінням очікую на повноцінний дебют в основі Максвелла Корне). Не кажучи вже про те, що у складі залишився лише один здоровий центральний захисник, і це не може не відображатися на грі в обороні.0 очок після Ман Сіті та Ноттінгем Форест - не такий вже й вирок, як у випадку з МЮ. Але цей сезон для Вест Гема буде дуже важкий, і мій обережний прогноз - команда залишить межі топ-7.