Fuente
В барі у Портера | Довго не міг зрозуміти, як саме Барселона буде обходити ситуацію з нев...
64 Vistas/Alcance
2022-08-08 14:05
Mensaje №494
Довго не міг зрозуміти, як саме Барселона буде обходити ситуацію з невиплатою боргів перед Френкі Де Йонгом. Як нарешті механізм знайдено.У двох словах: Барселона посилається на те, що контракт з Де Йонгом було перепідписано у жовтні 2020 року. А перепідписанням займалося... Так, звичайно, попереднє керівництво на чолі з Жозепом Бартомеу.У тій останній угоді Барселона не лише продовжила контракт з Де Йонгом, але й знизила йому зарплату на 18 мільйонів євро за два сезони (пандемія коронавірусу, всі йшли на скорочення зарплат). За умови, увага, компенсації цих грошей у наступні чотири роки. Власне, про ось цей борг і йде мова.Що хоче нове керівництво Барселони? Звісно, що нічого платить не збирається. Але тепер воно має намір анулювати дію того продовженого контракту і залишити той, який він підписав у той же день, коли відбувся трансфер з Аякса.Інакше кажучи, Барселона не лише хоче позбавити Де Йонга цих 18 мільйонів євро, які йому не заплатило попереднє керівництво. Але й не компенсувати цю суму упродовж наступних чотирьох сезонів - зарплата буде базовою, а не "покращеною" (з врахуванням компенсації).Цей же маневр Барселона хоче провернути не лише з Де Йонгом - тер Штеген та Піке також підписували "ковідні" угоди, як і Клеман Ленгле (той, щоправда, вже в оренді у Тоттенгемі).Про реакцію говорити не має сенсу: Де Йонг хоче свої гроші, попереднє керівництво Барселони стверджує, що все було легально. А у профспілці нідерландських гравців взагалі вважають дії чинного керівництва Барселони тиском на футболіста.Чим все закінчиться - будемо дивитися, але якщо я правильно розумію, попкорн може лише доставати. Бо через борги перед Ла Лігою на 150 мільйонів євро Барселона і досі не може заявити новачків на сезон. Так-так, і Роберта Левандовські також.