Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - В барі у Портера
Añadido 09 jun. 2021

В барі у Портера

@portersbar
Número de suscriptores: 161
Fotos: 233
Videos: 21
Enlaces: 421
Descripción:
Якщо ви втомилися від звичайних інформаційних каналів про футбол, тоді вам сюди. Канал Євгена Мороза. Для зв'язку: https://t.me/yevhenmoroz
Fuente

В барі у Портера | Довго не міг зрозуміти, як саме Барселона буде обходити ситуацію з нев...

Logotipo de la comunidad de telegram - В барі у Портера В барі у Портера @portersbar
64 Vistas/Alcance 2022-08-08 14:05 Mensaje №494
Довго не міг зрозуміти, як саме Барселона буде обходити ситуацію з невиплатою боргів перед Френкі Де Йонгом. Як нарешті механізм знайдено.У двох словах: Барселона посилається на те, що контракт з Де Йонгом було перепідписано у жовтні 2020 року. А перепідписанням займалося... Так, звичайно, попереднє керівництво на чолі з Жозепом Бартомеу.У тій останній угоді Барселона не лише продовжила контракт з Де Йонгом, але й знизила йому зарплату на 18 мільйонів євро за два сезони (пандемія коронавірусу, всі йшли на скорочення зарплат). За умови, увага, компенсації цих грошей у наступні чотири роки. Власне, про ось цей борг і йде мова.Що хоче нове керівництво Барселони? Звісно, що нічого платить не збирається. Але тепер воно має намір анулювати дію того продовженого контракту і залишити той, який він підписав у той же день, коли відбувся трансфер з Аякса.Інакше кажучи, Барселона не лише хоче позбавити Де Йонга цих 18 мільйонів євро, які йому не заплатило попереднє керівництво. Але й не компенсувати цю суму упродовж наступних чотирьох сезонів - зарплата буде базовою, а не "покращеною" (з врахуванням компенсації).Цей же маневр Барселона хоче провернути не лише з Де Йонгом - тер Штеген та Піке також підписували "ковідні" угоди, як і Клеман Ленгле (той, щоправда, вже в оренді у Тоттенгемі).Про реакцію говорити не має сенсу: Де Йонг хоче свої гроші, попереднє керівництво Барселони стверджує, що все було легально. А у профспілці нідерландських гравців взагалі вважають дії чинного керівництва Барселони тиском на футболіста.Чим все закінчиться - будемо дивитися, але якщо я правильно розумію, попкорн може лише доставати. Бо через борги перед Ла Лігою на 150 мільйонів євро Барселона і досі не може заявити новачків на сезон. Так-так, і Роберта Левандовські також.