Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПОПАСНА live 🇺🇦
Añadido 06 dic. 2025

ПОПАСНА live 🇺🇦

@popasna_live
Número de suscriptores: 1 768
Fotos: 1,910
Videos: 604
Enlaces: 1,010
Descripción:
Доброго вечора✌️, ми з України! "popasna live" - це офіційна сторінка редакції! ◽️Instagram: «popasna.live» ◽️YouTube: «ПОПАСНА live» ◽️TikTok: «popasna.live» ▫️Shop: «store_popasna.live» 🔹️з питань\надіслати новину, фото, відео: @assistant_manager_1 👤

👥 Número de suscriptores

1 768
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -15

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0.6
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,670 26-05-12 20:45
🕵️✍️ ТАНЦІ НА КІСТКАХ! Так, 09.05.2026 року у тимчасово окупованій 🇺🇦Попасній, Луганської області на площі імені " ВРЗ" біля історичного пам'ятника "червоноармійцю" радянської доби відбувся 🤣"грандіозний парад" - до дня звільнення міста Попасна 08 - 09.05.2022 року російськими загарбниками від усього живого" за участі деяких місцевих свідомих 🐸🐍почекунів (або "ждунів") підступного 🕳️ "руського міра". 😏 "Парад" у Попасній пройшов без важкої військової техніки та без участі російських військових - окупантів, зокрема тих, що воюють проти України. Захід ганебного збіговиська тривав 5 хвилин, і який став одним із найкоротших в історії Попасної. 😏 А чому "парад" - 09.05.2026 року у Попасній" відбувся за відсутності офіційного "іронічного дозволу" від України? 😏 Отже, цей захід є несанкціонованим дійством без дозволу України! Зібралася шайка - лейка, тобто - декілька осіб з проросійськими поглядами, які свідомо підтримують агресію росії проти України. Почекуни (або "ждуни") підступного "руського міра" розповідають казки про те, що "життя у Попасній налагоджується". Ось так виглядає їхній справжній "мобілізаційний потенціал". А це ганебне збіговисько ще раз підтверджує убогість організаторів. У контексті боротьби за свободу та незалежність, зрада держави є найтяжчим злочином, який не має виправдання. Зрада держави - це ганьба навіка, яка заплямувала "репутацію" запроданців хитрих, принизливе їхне становище, безчестя, і цей сором не змити часом... Деградація "ждунів" - це психологічна, моральна та соціальна руйнація людей, які очікували на прихід "руського міра" або пасивно чекали завершення війни, не підтримуючи Україну у важкий для неї час. Та коли Україна перебуває в небезпеці та "стікає кров'ю" з моменту початку повномасштабного вторгнення росії, яке розпочалося 24 лютого 2022 року (відбувається героїчна боротьба українського народу проти російської агресії), деякі особи - українці свідомо перейшли на бік ворога та добровільно співпрацюють з ним тощо. ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ПОЗИЦІЯ УКРАЇНЦІВ - ГАНЬБА ЗРАДНИКАМ УКРАЇНИ!!! 👎😡https://www.facebook.com/share/p/18h1YH39Uc/?mibextid=wwXIfr
👁 3,480 26-04-24 05:58
Окупаційна влада Луганщини скаржиться, що не може заїхати в Попасну. Кажуть, «складна обстановка»Представники угруповання «ЛНР» визнали, що попри заяви росіян про повне захоплення території Луганщини, на території регіону залишається складна безпекова обстановка, через що ускладнена й гуманітарна ситуація. Про це повідомила так звана «омбудсменка ЛНР» Анна Сорока пропагандистам ЛІЦ.За її словами, через «оперативну обстановку» немає доступу до декількох віддалених населених пунктів.Зокрема, окупанти зараз не можуть заїхати у Попасну, яку захопили чотири роки тому —місто розташоване приблизно за 36 кілометрів від нинішньої лінії фронту.Хоча, за їх словами, раніше вони могли «хоча б якось пересуватись», щоб завести вугілля, дрова та продукти харчування. Вантажівки також не можуть заїхати у місто.Крім того, окупанти кажуть, що найбільш складна ситуація у Сватівському та Кремінському районах, які знаходяться неподалік лінії фронту.❗️Ситуація у ПопаснійДо повномасштабного вторгнення в Попасній на Луганщині проживало 20 600 людей. Станом на 2025 рік, за різними джерелами, там живуть від 50 до 250 людей. Їм пропонують переселення до інших окупованих міст, зокрема Сокологірська (Первомайська), який перебуває під контролем російських сил із 2014 року. Термінів такого переселення окупаційна влада не називає.У Попасній нема місцевих органів влади, централізованого опалення чи водопостачання, нема громадського транспорту чи лікарень. Майже всі багатоповерхівки зруйновані.Окупаційна адміністрація фактично відмовилася від відбудови Попасної на Луганщині: місто не включили до нового адміністративного устрою, а житло для мешканців відновлювати не планують. Ватажок угрупування "ЛНР" Леонід Пасічник спочатку прямо заявив про недоцільність відновлення міста через масштабні руйнування.Проте після обурення жителів ТОТ, все ж заявив, що відбудують житло для проживання працівників Західної фільтрувальної станції та залізничного вузла. Наразі про реалізацію таких планів нічого невідомо.
👁 2,280 26-03-17 13:58
🤔 Окупаційна влада заявила, що досі не вирішила, чи відновлювати Попасну, хоча туди повертаються людиУ російському уряді визнали, що за чотири роки після захоплення Попасної на Луганщині питання відновлення житла в місті фактично не вирішене, а подальша доля населеного пункту залишається невизначеною.Про це повідомляє пропагандистський ресурс ЛІЦ з посиланням на віцепрем’єра країни-агресора РФ Марата Хуснулліна.За його словами, частина мирних жителів поступово повертається до міста та просить допомоги з відновленням житла. Йдеться насамперед про приватні будинки.«У нас стоїть питання, що робити з Попасною. Там багато індивідуальної забудови, частина людей повертається і каже: “Допоможіть елементарно відновити житло, ми готові”», — заявив Хуснуллін.Водночас він зазначив, що російська влада сумнівається щодо перспектив міста, зокрема через невизначеність із роботою залізничного вузла та зайнятістю населення. Також російський чиновник спробував виправдатися тим, що підхід російської влади до відновлення окупованих територій залежить від кількості мешканців, які там залишаються або повертаються.Питання Попасної з’явилося на порядку денному лише тепер, хоча місто було захоплене чотири роки тому.
👁 3,590 26-02-24 11:05
Чотири роки тому ми знову ставили собі одне й те саме питання: що далі і куди нам знову? У 2014-му багато хто виїхав, хтось повернувся, а хтось так і не зміг. Чотири роки тому дехто поїхав і вже наступного дня повернувся додому, бо всі вірили — раптом усе налагодиться… Але, на жаль, не налагодилося. Ми не повернулися, а наше місто стало привидом.Пам’ятаю розповіді бабусі про Чорнобиль — тоді й подумати не міг, що щось подібне станеться з нашим містом. Тільки не через радіацію, а через війну. Його тепер не впізнати, а ми роз’їхалися по всьому світу. Сьогодні жителя Попасної можна зустріти і в Америці, і в Африці — кожен будує життя заново.Та все одно живе надія, що колись ми зможемо повернутися. Нехай навіть у зруйноване, але своє місто — і відбудовувати його з нуля, по цеглині. Я часто думаю: якщо наше місто звільнять, я буду серед перших, хто піде його відновлювати. Бо його знищили п#д@р#, розграбували, і попри обіцянки — ніхто по-справжньому не відбудовує.Бережіть себе і своїх рідних. Хоч ми й не поруч, я з вами до кінця і триматиму в курсі всього, що відбувається. Я й досі дивлюся з неба на місто здалеку… але, на жаль, там майже нічого нового…Обіймаю кожного ❤️
👁 2,170 25-12-18 13:44
Pосійський диктатор Владімір Путін підписав закон, згідно з яким «адміністрації» окупантів можуть вилучати житло українців, які втекли від війни. Про це повідомляє The Moscow Times.Згідно з документом, помешкання, які мають «ознаки безгосподарного майна», визнаватимуться «власністю» окупаційної адміністрації. Окрім того, окупанти передаватимуть житло у федеральну власність, а згодом — у Фонд розвитку територій, який, зі свого боку, зможе здавати його в оренду, продавати тощо. Так звані критерії «безгосподарності» визначатимуть самі «адміністрації».Також, відповідно до закону, відібране житло можуть передавати громадянам Росії, які приїхали на тимчасово окуповані території України. Його також зможуть віддавати на потреби російських держслужбовців, військових, лікарів, чиновників тощо.Варто зазначити, що окупанти вже застосовують подібні схеми захоплення майна. Так, у Мелітополі росіяни відібрали цілий житловий будинок у законних власників, оформивши його на так званий «уряд Запорізької області». Про це повідомляє Центр протидії дезінформації:«Власники понад 30 квартир наголошують, що придбали житло ще до окупації, і це підтверджується українськими документами. У 2023 році вони подали заяви, щоб їхні квартири не визнали "безгосподарними". Але поки власники чекали відповіді, окупаційна влада вже повністю переоформила будинок на себе та через псевдосуди домоглася виселення людей».Подібні схеми діють і в Маріуполі, а також в інших тимчасово окупованих містах. Людей виселяють із домівок за рішеннями псевдосудів, а житло передають військовим, чиновникам окупаційних адміністрацій та завезеним росіянам.