Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПОПАСНА live 🇺🇦
Añadido 06 dic. 2025

ПОПАСНА live 🇺🇦

@popasna_live
Número de suscriptores: 1 768
Fotos: 1,910
Videos: 604
Enlaces: 1,010
Descripción:
Доброго вечора✌️, ми з України! "popasna live" - це офіційна сторінка редакції! ◽️Instagram: «popasna.live» ◽️YouTube: «ПОПАСНА live» ◽️TikTok: «popasna.live» ▫️Shop: «store_popasna.live» 🔹️з питань\надіслати новину, фото, відео: @assistant_manager_1 👤
Fuente

ПОПАСНА live 🇺🇦 | Pосійський диктатор Владімір Путін підписав закон, згідно з яким «адмі...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПОПАСНА live 🇺🇦 ПОПАСНА live 🇺🇦 @popasna_live
2 170 Vistas/Alcance 2025-12-18 13:44 Mensaje №2950
Pосійський диктатор Владімір Путін підписав закон, згідно з яким «адміністрації» окупантів можуть вилучати житло українців, які втекли від війни. Про це повідомляє The Moscow Times.Згідно з документом, помешкання, які мають «ознаки безгосподарного майна», визнаватимуться «власністю» окупаційної адміністрації. Окрім того, окупанти передаватимуть житло у федеральну власність, а згодом — у Фонд розвитку територій, який, зі свого боку, зможе здавати його в оренду, продавати тощо. Так звані критерії «безгосподарності» визначатимуть самі «адміністрації».Також, відповідно до закону, відібране житло можуть передавати громадянам Росії, які приїхали на тимчасово окуповані території України. Його також зможуть віддавати на потреби російських держслужбовців, військових, лікарів, чиновників тощо.Варто зазначити, що окупанти вже застосовують подібні схеми захоплення майна. Так, у Мелітополі росіяни відібрали цілий житловий будинок у законних власників, оформивши його на так званий «уряд Запорізької області». Про це повідомляє Центр протидії дезінформації:«Власники понад 30 квартир наголошують, що придбали житло ще до окупації, і це підтверджується українськими документами. У 2023 році вони подали заяви, щоб їхні квартири не визнали "безгосподарними". Але поки власники чекали відповіді, окупаційна влада вже повністю переоформила будинок на себе та через псевдосуди домоглася виселення людей».Подібні схеми діють і в Маріуполі, а також в інших тимчасово окупованих містах. Людей виселяють із домівок за рішеннями псевдосудів, а житло передають військовим, чиновникам окупаційних адміністрацій та завезеним росіянам.