Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПОПАСНА live 🇺🇦
Añadido 06 dic. 2025

ПОПАСНА live 🇺🇦

@popasna_live
Número de suscriptores: 1 768
Fotos: 1,910
Videos: 604
Enlaces: 1,010
Descripción:
Доброго вечора✌️, ми з України! "popasna live" - це офіційна сторінка редакції! ◽️Instagram: «popasna.live» ◽️YouTube: «ПОПАСНА live» ◽️TikTok: «popasna.live» ▫️Shop: «store_popasna.live» 🔹️з питань\надіслати новину, фото, відео: @assistant_manager_1 👤
Fuente

ПОПАСНА live 🇺🇦 | Окупаційна влада Луганщини скаржиться, що не може заїхати в Попасну. К...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПОПАСНА live 🇺🇦 ПОПАСНА live 🇺🇦 @popasna_live
3 480 Vistas/Alcance 2026-04-24 05:58 Mensaje №3011
Окупаційна влада Луганщини скаржиться, що не може заїхати в Попасну. Кажуть, «складна обстановка»Представники угруповання «ЛНР» визнали, що попри заяви росіян про повне захоплення території Луганщини, на території регіону залишається складна безпекова обстановка, через що ускладнена й гуманітарна ситуація. Про це повідомила так звана «омбудсменка ЛНР» Анна Сорока пропагандистам ЛІЦ.За її словами, через «оперативну обстановку» немає доступу до декількох віддалених населених пунктів.Зокрема, окупанти зараз не можуть заїхати у Попасну, яку захопили чотири роки тому —місто розташоване приблизно за 36 кілометрів від нинішньої лінії фронту.Хоча, за їх словами, раніше вони могли «хоча б якось пересуватись», щоб завести вугілля, дрова та продукти харчування. Вантажівки також не можуть заїхати у місто.Крім того, окупанти кажуть, що найбільш складна ситуація у Сватівському та Кремінському районах, які знаходяться неподалік лінії фронту.❗️Ситуація у ПопаснійДо повномасштабного вторгнення в Попасній на Луганщині проживало 20 600 людей. Станом на 2025 рік, за різними джерелами, там живуть від 50 до 250 людей. Їм пропонують переселення до інших окупованих міст, зокрема Сокологірська (Первомайська), який перебуває під контролем російських сил із 2014 року. Термінів такого переселення окупаційна влада не називає.У Попасній нема місцевих органів влади, централізованого опалення чи водопостачання, нема громадського транспорту чи лікарень. Майже всі багатоповерхівки зруйновані.Окупаційна адміністрація фактично відмовилася від відбудови Попасної на Луганщині: місто не включили до нового адміністративного устрою, а житло для мешканців відновлювати не планують. Ватажок угрупування "ЛНР" Леонід Пасічник спочатку прямо заявив про недоцільність відновлення міста через масштабні руйнування.Проте після обурення жителів ТОТ, все ж заявив, що відбудують житло для проживання працівників Західної фільтрувальної станції та залізничного вузла. Наразі про реалізацію таких планів нічого невідомо.