Fuente
ПОЛЕССКИЙ | Креосана, Толянича, Влада Урбана прийняла поліція Японії на Фукусимі 2...
1 940 Vistas/Alcance
2025-09-25 09:46
Mensaje №3615
Креосана, Толянича, Влада Урбана прийняла поліція Японії на Фукусимі 24 числа поліція префектури Фукусіма оголосила про арешт трьох українців за підозрою в незаконному проникненні в порожній будинок у місті Окума префектури Фукусіма, де розташована АЕС «Фукусіма-1», що належить Tokyo Electric Power Company. Будинок знаходиться у зоні, де мешканці не можуть повернутися через розпорядження про евакуацію після аварії на АЕС. За даними поліцейської дільниці Футаба, усі троє визнали свою провину.За даними поліції, глядач, який побачив на відеохостингу пряму трансляцію порушення кордону в ніч на 23-те, повідомив про це поліцію. Використовуючи відео як доказ, поліцейські, що чергували до ранку, ідентифікували місце злочину і поспішили на місце.Серед заарештованих були троє підозрюваних: Анатолій Дивак, який видавав себе співробітником компанії; Владислав Савінов, який видавав себе водія; та Олександр Крюков, який видавав себе за електрика. Всі з них не мали постійного місця проживання.За даними поліції, підозрюваний підозрюється у зламі будинку, що пустує, в місті Окума близько 7:30 ранку 24-го числа. Поліція також розслідує мотиви підозрюваного, дату його в'їзду в країну та обставини, що передували злому.У таких районах, як місто Окума, де мешканців все ще евакуйовано через аварію на АЕС, постійно трапляються випадки проникнення в будинки та школи заради жартів. Минулого літа в сусідньому місті Футаба було опубліковано відео, на якому людина, схожа на іноземця в жовтому захисному костюмі, блукає будівлею початкової школи, де були залишені шкільні сумки та шкільне приладдя.Поліція префектури та інші органи посилили пильність. (Хатано Акіра)Джерела: https://www.kfb.co.jp/news/fukushima/index.php?id=202509243568&utm_source=chatgpt.comhttps://x.com/asahi_fukushima/status/1970805100173218009?utm_source=chatgpt.comhttps://www.fnn.jp/articles/-/936278?utm_source=chatgpt.comP.s рашист "zloy kot", який був з ними - залишився не пійманим, а поїхав додому раніше (здав їх?)