Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПОЛЕССКИЙ
Añadido 14 jul. 2024

ПОЛЕССКИЙ

@poleskiy
Número de suscriptores: 3 775
Fotos: 1,760
Videos: 668
Enlaces: 848
Descripción:
Сталкер, блогер та дослідник Канал про Чорнобиль, покинуте, Urbex та мої думки Авторський блог youtube-каналу Полесский Підтримати канал: https://donatello.to/polesskiy Реклама: @adsell На біржі: adsell.me/r/3hPmSw

👥 Número de suscriptores

3 775
Promedio/Día:: -6
Promedio/Tiempo:: -16
Promedio/Mes:: -23

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,230 25-12-03 22:24
Історичний знімок. Літак кацапських, радянських ВПС після ситуації на ЧАЕС засіває "йодистими хмарами" над Білорусією для недопущення радіоактивних хмар до москви, а для випадання їх над братським народом.Якщо коротко - це певний ізотоп йоду І-135 (розпадається на Хе-135), який служить в ядерних реакціях для захвату нейтронів, тобто для "глушіння" реакції. В даному випадку цим "заглушили" хмари над Білорусією (а не над москвою, куда йшли хмари), там випали дощі ну звісно ж не дуже приємні, якщо не сказати більше. А так росіяне з білорусами братья навєк, ага. Є друзі з Білорусі? Покажіть.У квітні 1990 року в британському журналі New Scientist вийшла стаття журналістки Віри Річ про український протест проти приховування Радянським Союзом масштабів чорнобильської трагедії. Серед іншого, вона згадала «поширену думку», що глава Держкомітету СРСР по гiдрометеорологiї i контролю природного середовища Юрій Ізраель наказав осадити радіоактивні «чорнобильські» хмари над Білоруссю, «коли була вирогідність на Москву"
👁 1,940 25-09-25 09:46
Креосана, Толянича, Влада Урбана прийняла поліція Японії на Фукусимі 24 числа поліція префектури Фукусіма оголосила про арешт трьох українців за підозрою в незаконному проникненні в порожній будинок у місті Окума префектури Фукусіма, де розташована АЕС «Фукусіма-1», що належить Tokyo Electric Power Company. Будинок знаходиться у зоні, де мешканці не можуть повернутися через розпорядження про евакуацію після аварії на АЕС. За даними поліцейської дільниці Футаба, усі троє визнали свою провину.За даними поліції, глядач, який побачив на відеохостингу пряму трансляцію порушення кордону в ніч на 23-те, повідомив про це поліцію. Використовуючи відео як доказ, поліцейські, що чергували до ранку, ідентифікували місце злочину і поспішили на місце.Серед заарештованих були троє підозрюваних: Анатолій Дивак, який видавав себе співробітником компанії; Владислав Савінов, який видавав себе водія; та Олександр Крюков, який видавав себе за електрика. Всі з них не мали постійного місця проживання.За даними поліції, підозрюваний підозрюється у зламі будинку, що пустує, в місті Окума близько 7:30 ранку 24-го числа. Поліція також розслідує мотиви підозрюваного, дату його в'їзду в країну та обставини, що передували злому.У таких районах, як місто Окума, де мешканців все ще евакуйовано через аварію на АЕС, постійно трапляються випадки проникнення в будинки та школи заради жартів. Минулого літа в сусідньому місті Футаба було опубліковано відео, на якому людина, схожа на іноземця в жовтому захисному костюмі, блукає будівлею початкової школи, де були залишені шкільні сумки та шкільне приладдя.Поліція префектури та інші органи посилили пильність. (Хатано Акіра)Джерела: https://www.kfb.co.jp/news/fukushima/index.php?id=202509243568&utm_source=chatgpt.comhttps://x.com/asahi_fukushima/status/1970805100173218009?utm_source=chatgpt.comhttps://www.fnn.jp/articles/-/936278?utm_source=chatgpt.comP.s рашист "zloy kot", який був з ними - залишився не пійманим, а поїхав додому раніше (здав їх?)
👁 1,670 25-08-27 16:28
❗️"- Я виходжу і отримую сильний удар у живіт" – Сталкер Маркіян Камиш, який ймовірно нещодавно повернувся із зони відчуження."Нападник говорить, що наступного разу мене заб'ють до півсмерті і втоплять у річці.""Нападникові було важливо, щоби я визнав: більше сюди не ходитиму, це не має сенсу і т.п. Потім, він щось клацав у моєму телефоні, я наблизився і спробував забрати свою річ назад. Зрештою він таки віддав, зі знущальним смішком крикнувши "на" і на екрані я побачив характерні піктограми "обнулення" даних пристрою. Нападник сів у машину і поїхав. Військові, яким я на вимогу раніше здав документи, після цієї сцени і подальшого шушукання з нападником стверджуватимуть, що "не брали в мене ніяких документів". Відразу по тому вони здадуть мене в чорнобильську поліцію і поїдуть собі."Джерело: https://www.facebook.com/markiyankamysh/posts/pfbid0vZSunRHZegHCedxdbfJPdL13bek3wBeoqm6hJv6wq8iwMDkB6LWFKVYBjEDZaazUlЯк думаєте правда чи ні?Якщо правда то це черговий аргумент до того що зараз не слід там лазити. А слід допомагати силам Оборони
👁 1,900 24-08-06 13:18
Багато хто з вас бачив чорнобильську Дугу, величезну залізну антену в Чорнобильській зоні, рукотворний памʼятник холодної війни, побудовану через параною радянського командування яке постійно було перелякане нападом США (здалися ви їм?) в цей проект було закопано від 500 млн. до 1.5 млрд $Але мова в пості теж про Дугу але не ту що в чорнобилі, яка була лише приймачем, а про ту яка генерувала сигнал і знаходилася в 50км від приймача в містечку Любеч-1 в Чернігівській області, це містечко звичайно ж теж було секретним і закритим. Тут, як і в чорнобильському жили офіцери і їх сімʼї. Були житлові 5-ти поверхівки, дитсадок, магазин, школа, плац, клуб і т.дПри чому якщо в чорнобилі-2 саме містечко розташоване умовно близько до самої дуги то тут в Любечі-1 містечко відокремлене на пару кілометрів через високу потужність випромінюваного сигналу від антен.Нажаль сама антена не збереглась як в чорнобилі, а пішла в руки мародерам десь в кінці 90-х напевно. Але саме містечко частково збереглося і тут є охорона