Fuente
ПОЛЕССКИЙ | ️"- Я виходжу і отримую сильний удар у живіт" – Сталкер Маркіян Камиш,...
1 670 Vistas/Alcance
2025-08-27 16:28
Mensaje №3579
❗️"- Я виходжу і отримую сильний удар у живіт" – Сталкер Маркіян Камиш, який ймовірно нещодавно повернувся із зони відчуження."Нападник говорить, що наступного разу мене заб'ють до півсмерті і втоплять у річці.""Нападникові було важливо, щоби я визнав: більше сюди не ходитиму, це не має сенсу і т.п. Потім, він щось клацав у моєму телефоні, я наблизився і спробував забрати свою річ назад. Зрештою він таки віддав, зі знущальним смішком крикнувши "на" і на екрані я побачив характерні піктограми "обнулення" даних пристрою. Нападник сів у машину і поїхав. Військові, яким я на вимогу раніше здав документи, після цієї сцени і подальшого шушукання з нападником стверджуватимуть, що "не брали в мене ніяких документів". Відразу по тому вони здадуть мене в чорнобильську поліцію і поїдуть собі."Джерело: https://www.facebook.com/markiyankamysh/posts/pfbid0vZSunRHZegHCedxdbfJPdL13bek3wBeoqm6hJv6wq8iwMDkB6LWFKVYBjEDZaazUlЯк думаєте правда чи ні?Якщо правда то це черговий аргумент до того що зараз не слід там лазити. А слід допомагати силам Оборони