Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПОЛЕССКИЙ
Añadido 14 jul. 2024

ПОЛЕССКИЙ

@poleskiy
Número de suscriptores: 3 775
Fotos: 1,760
Videos: 668
Enlaces: 848
Descripción:
Сталкер, блогер та дослідник Канал про Чорнобиль, покинуте, Urbex та мої думки Авторський блог youtube-каналу Полесский Підтримати канал: https://donatello.to/polesskiy Реклама: @adsell На біржі: adsell.me/r/3hPmSw
Fuente

ПОЛЕССКИЙ | Історичний знімок. Літак кацапських, радянських ВПС після ситуації на ...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПОЛЕССКИЙ ПОЛЕССКИЙ @poleskiy
2 230 Vistas/Alcance 2025-12-03 22:24 Mensaje №3779
Історичний знімок. Літак кацапських, радянських ВПС після ситуації на ЧАЕС засіває "йодистими хмарами" над Білорусією для недопущення радіоактивних хмар до москви, а для випадання їх над братським народом.Якщо коротко - це певний ізотоп йоду І-135 (розпадається на Хе-135), який служить в ядерних реакціях для захвату нейтронів, тобто для "глушіння" реакції. В даному випадку цим "заглушили" хмари над Білорусією (а не над москвою, куда йшли хмари), там випали дощі ну звісно ж не дуже приємні, якщо не сказати більше. А так росіяне з білорусами братья навєк, ага. Є друзі з Білорусі? Покажіть.У квітні 1990 року в британському журналі New Scientist вийшла стаття журналістки Віри Річ про український протест проти приховування Радянським Союзом масштабів чорнобильської трагедії. Серед іншого, вона згадала «поширену думку», що глава Держкомітету СРСР по гiдрометеорологiї i контролю природного середовища Юрій Ізраель наказав осадити радіоактивні «чорнобильські» хмари над Білоруссю, «коли була вирогідність на Москву"