Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Павло Бойко
Añadido 16 nov. 2021

Павло Бойко

@pavloboikoU
Número de suscriptores: 4 605
Fotos: 1,670
Videos: 248
Enlaces: 386
Descripción:
З Україною в серці та турботою про ваші гроші: інвестиції, економіка, історія та політика. gonzoinvest.com.ua

👥 Número de suscriptores

4 605
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +6
Promedio/Mes:: -1

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 119
Promedio/Día:: 2,790
Promedio/Tiempo:: 2,474
ERR: 67.73%

📊 Mensajes por Día

0.8
Último día: 1
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.8

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 704 23-10-27 05:57
Німеччина цього року випередить Японію у рейтингу найбільших економік світуЗгідно з прогнозом МВФ, Показник ВВП ФРН сягне $4,43 трлн, в той час як ВВП Японії – $4,23 трлн. Це поставить Німеччину за США та Китаєм.Прогнози засновані на курсі єни до євро та долара. Слабкість японської валюти зумовлена фундаментальними відмінностями у веденні монетарної політики. ФРС та ЄЦБ підвищують процентні ставки від низького – пандемічного – рівня, щоб угамувати інфляцію. Банк Японії натомість продовжує стимулювати економіку, підтримуючи зростання цін після років дефляції.Очікується, що ФРС та ЄЦБ залишать ставки незмінно високими. Тому висока вартість запозичень продовжуватиме тиснути на курс єни.Згідно з теперішніми прогнозами, Німеччину очікує більш тривале зростання. Натомість Японія хоче повернути собі зростання завдяки низці економічних ініціатив.Відповідні кроки включатимуть збільшення енергетичних субсидій, щоб знизити вартість життя, стимулювання зростання зарплат і низку ініціатив щодо зменшення податків.@OstanniyCapitalist
👁 694 23-10-18 07:06
Чи знаєте ви, що перші облігації з індексацією інфляції були випущені в 1780 році? Хоча казначейські цінні папери, захищені від інфляції (TIPS), вперше були виставлені на аукціон у 1997 році, концепція облігацій, індексованих на інфляцію, бере свій початок із заснування самої Америки.Штат Массачусетсу випустила перші відомі облігації з індексацією інфляції в 1780 році, під час війни за незалежність . У той час, коли вони були видані, настрій американських військ був пригнічений через брак їжі, одягу та зарплати. Роберт Шиллер писав: «У 1779 році було справжнє занепокоєння, що буде неможливо утримати армію, якщо не буде зроблено щось, щоб вирішити проблему втрати вартості їхньої зарплати. Винахід індексованих облігацій став відповіддю на цю дуже реальну та небезпечну кризу».Облігації з індексацією інфляції випускалися солдатам як метод «відкладеної компенсації» за службу. Щоб захистити від втрати купівельної спроможності через інфляцію, виплати облігацій були прив’язані до індексу споживчих цін.
👁 1,500 23-10-14 14:01
Сергій ФурсаВісь зла виграла цей раундХамас не бреше. Вони досягнули своїх цілей. Вони виграли цей раунд. І з кожним ударом Ізраїля вони виграють ще більше. Ізраїль потрапив у пастку. Ізраїль програв цей раунд. Програли ЄС. Програли США. Виграли в Хамасі, Тегерані, Пекіні і Москві.Яка мета теракту? Не сам теракт, а реакція на нього. Метою Хамасу було викликати таку емоційну реакцію Ізраїля, щоб у нього не залишилось іншого виходу, окрім радикальних дій у відповідь. Жорстокість тут не тільки риса терорістів, вона і інструмент. І Ізраїль робить те, що хотів побачити Хамас. Ізраїль мститься. Ізраїль реагує емоційно. І Хамас радіє. І радіють його спонсори.Яка мета атаки Хамаса? Хамас хотів добитися крові у Секторі Газа. І кров ізраїльтян була лише методом досягнення цілі. Вони хотіли крові мешканців Сектору Газа. Тому що ця кров унеможливлює угоду між Саудівською Аравією і Ізраїлем, яка б мала стати проривом у справі миру на Близькому Схожі. Яка могла б забезпечити реалізацію шляху Індія-Близький Схід -Європа, завдавши удару по позиціям Китая. Угода точно вже зірвана. І в найближчі роки до неї неможливо буде повернутись.Парадокс у тому, що всі все розуміють. Саудівська Аравія розуміє, що Хамас хотів крові у Секторі Газа щоб зірвати угоду. Розуміє, що цей удар по ним завдає Іран руками своїх посіпак.Розуміє, але не може діяти інакше. Ізраїль розуміє. Розуміє США. Всі все розуміють. Але виправити вже нічого не можуть.Ізраїль не може зупинитися. Бо громадяни Ізраїля хочуть крові і помсти. Саудівська Аравія не може не реагувати на дії Ізраїля, бо піддані не зрозуміють свого принца. Вони заручники ненависті, яку десятиліттями плекали проти євреїв, так само як Ізраїль є заручником свого бажання помсти.І США вже нічого не може зробити. Все розуміють і можуть лише намагатись мінімізувати збитки.Радіє Китай. Радіє Іран. Радіє Путін. Всі вони покладають відповідальність на Ізраїль, займаючи однакову позицію і заграючи з лівими на Заході, які також звикли повторювати методички ще часів Комінтерну (нічого нового, це все було вже багато разів) про ізраїльску воєнщину і страждаючих дітей палестинців. Хоча саме вони більше всіх радіють крові, що проллється в Секторі Газа.Радіє і Ердоган. Бо шлях з Індії мав би оминути Туреччину. І так само повторює наративи про вину Ізраїля у ескалації.Мовчить Індія. Бо нічого не може вдіяти. Бо все розіграли без них. І хіба що більше російських нафтодоларів тепер застрягне у рупіях.Головне в теракті не сам теракт, а відповідь на нього. Атаки 11 вересня в США довгостроково послабили Америку саме тому, що Вашингтон вв‘язався у дві війни, Афганістан і Ірак. Дозволивши себе спровокувати.Ізраїль довгостроко послаблює себе навіть знищуючи інфраструктуру Хамасу у Секторі Газа. Бо тут питання тільки часу, який знадобиться, щоб знов вирити ці тонелі. Бажаючих стати під прапор Хамаса буде більше. Бо також помста. Помста за кров, яку спровокував сам Хамас. А провідники Хамасу сидять поки в безпеці, провокуючи кров звідти, де не може пролитися їхня.От так працює бізнес на крові.Яка мораль? А ніякої. Тільки факти. Західна цивілізація програла цей раунд. Вісь Зла святкує. І ми можемо лише сподіватись, що ця поразка, не у фінальній битві, а в проміжній, змусить когось у Вашингтоні протверизіти і згадати, що історія не скінчилась і фінальну точку можуть поставити не вони. І війна Росії проти України є частиною цієї битви і треба покарати вісь зла.Вісь зла, яка сьогодні святкує….
👁 770 23-10-12 08:13
Веревській в цьому році рекордсмен зашкварів. Скандал з Польщею , кинув інвесторів з усього світу. Зараз анонсували проект мед мінних полів. Пост Кості ПашинскогоНет бля. Я недооценил наш МИД и Кулебу. МИД вместе с компанией Кернел создаёт новый проект, называется он - мёд минных полей!Суть в том что над минными полями с дронов рассеиваются специальная сумиш медовых трав. Потом пчелы собирают мёд. Потом наши послы и официальные лица возят с собой этот мёд, чтобы привлечь внимание западных партнёров на проблему заминирования наших территорий!!! Бля, ну почему я ржу???Но интересно насчёт компании Кернел, которой владеет пан Веревский. Ведь это именно его компания под видом зерна ввозила в Польшу кормовую кукурузу, и именно из-за этого разразился скандал с Польшей по поводу ввоза сельхоз продукции... То есть теперь Веревский засеет 2 млн гк заминированных полей с дронов, потом соберёт мёд благодаря пчёлам. Потом продаст этот мёд МИДу, чтобы они с баночками ездили по всему миру. Кстати кто-то ещё получит заказ на изготовление красивых сосудов в национальных цветах и рисунках, бо в трехлитровых точно возить не будут...Если я всё правильно понимаю, то Кулеба и Веревский гении, су..ка бля. Насколько миллиардов они в очередной раз нас взуют???Это какой-то сюр...Пост Олексія ГончаренкоІ так МЗС запускає «Мед мінних полів». Будуть засіювати мінні поля, а потім будуть брати мед з цих полів і дарувати на зустрічах і іншим представникам держав. Я люблю такі красиві ідеї. Але в чому проблема і дурість цієї? 1. У нас війна. У нас прям зараз немає посла у Британії (!!!!!). У БРИТАНІЇ!!! 2. У нас відсутня стратегія по Глобальному Півдню, по Африці, по Азії. Та навіть по ЄС я не бачу системної роботи. 3. Ми провалили саміт НАТО у Вільнюсі. 4. Ми програємо інформаційну війну в будь-якій точці світу. Навіть в США. 5. У нас відсутні посли не лише у Британії, але і в великій низці країн. І на фоні цього всього, що робить МЗС? Бджоли. Поля. Мед. Для гарної ідеї потрібно відповідний час та відповідне місце. Зараз, це зовсім не те. Все зовсім не те.
👁 628 23-10-10 09:01
НУ ДОБРЕ, СКАЖЕТЕ ВИ, СПЕКУЛЯНТИ ВТРАТИЛИ, А НАМ ЩО З ТОГО? Проблема в тому, що ринок американських державних облігацій вважається основою світової фінансової системи і те, що зараз на ньому відбувається, матиме широкомасштабні наслідки для різних класів активів по всьому світові, адже зростаюча дохідність ринку облігацій збільшує вартість грошей, в цілому, незалежно від географії та класу активів. Декілька прикладів… Ставки за іпотечними кредитами в США знаходяться вище 20-річних максимумів, що негативно впливає на ціни на нерухомість. Можливість гарантовано заробити 5% річних, інвестуючи в державні облігації, зменшує апетит інвесторів до ризику та робить ринок акцій менш привабливим, провокуючи його падіння. До того ж, облігації складають значну частину активів пенсійних фондів та банків, і не тільки в США, а й по всьому світу, і зниження їх вартості є значною загрозою для стабільності фінансової системи. Лише в США втрати банківської індустрії від зниження цін на державні облігації цього року склали вже більше $600 млрд, що в свою чергу негативно впливає на обсяги кредитування реального сектору економіки, а отже гальмує економічне зростання.ЩО ДАЛІ? Минулий тиждень ціни на облігації продовжували падати, а дохідність, відповідно, зростати. Про всяк випадок нагадаю, що ціна облігації та її дохідність рухаються в протилежних напрямках. Десятирічні облігації закінчили тиждень з дохідністю в 4.78%, а тридцятирічні - на рівні 4.96%, хоча ще два роки тому ці показники становили менше 1%. Більше того, не схоже, що розпродаж закінчено. За оцінками Bank of America, цей рік може стати третім поспіль роком втрат для ринку облігацій, а такого в історії США ще не траплялося. І найгірше те, що причини, які викликали падіння, нікуди не поділися. Головний фактор — це політика ФРС, яка поки що не передбачає зниження відсоткових ставок. Швидке підвищення відсоткової ставки центральним банком, з 0% до нинішніх 5.5%, за півтора року, виявилося недостатнім, щоб охолодити економіку та приборкати інфляцію, а отже існує висока ймовірність того, що підвищувати ставку доведеться й надалі та тримати її на високому рівні ще досить довгий час. Саме такі сигнали надходять від керівництва ФРС останнім часом, і для багатьох інвесторів, особливо молодшого покоління, такий розвиток подій є неабияким сюрпризом, адже впродовж останніх десятиліть всі звикли до того, що ціна на державний борг стабільно зростала, а дохідність відповідно була невисокою. Тепер доведеться звикати до нової реальності, яка точно не така весела, як попередня.ЦІКАВО, А ЯК ТУРБУЛЕНТНІСТЬ НА ГЛОБАЛЬНИХ РИНКАХ ОБЛІГАЦІЙ ПОЗНАЧИЛАСЯ НА РИНКУ УКРАЇНСЬКИХ ОВДП? А ніяк! Дохідність, з якою Міністерство фінансів продає облігації на аукціонах, майже не змінюється. Та й для чого її змінювати, якщо ліквідного вторинного ринку для ОВДП не існує, а отже неможливо зрозуміти реальну вартість того, у що ви інвестуєте. Дохідність українських доларових ОВДП з погашенням через один рік на останньому аукціоні склала 4.79%, дохідність американських державних облігацій з таким самим терміном погашення становить 5.50%. Виходить, що давати в борг українському уряду безпечніше, ніж американському. Щиро сподіваюся, що такий висновок також обурює ваші інтелектуальні здібності. Але ж, як-то кажуть — «на безриб'ї й рак риба» — так що, купуйте раків, поки ще продають…Іван Компан
👁 934 23-09-30 07:17
Бій під селом Уневом Перемишлянського району на Львівщині — один з найбільших боїв УПА з більшовиками. Він відбувся 30 вересня 1944 р. Проти куреня УПА "Сіроманці", яким командував "Яструб" (Дмитро Карпенко), виступило понад тисячу більшовицького війська, здебільшого карателі нквд, що від 9 до 23 години при підтримці гармат, мінометів, танків провели на розташування повстанців 22 безуспішних наступи. Увечері повстанці непомітно вийшли з оточеного лісу, не натрапивши на жодну ворожу заставу. Більшовики, не знаючи цього, другого дня наступали на ліс з кількох сторін і почали бій між собою. Остаточно по кількагодинному бою порозумілись і, згубивши повстанський слід, маючи великі втрати, вернулись у Перемишляни.За даними УПА, в унівському бою чекісти втратили понад 200 вбитими і невідому кількість пораненими. Таку цифру втрат можна вважати досить точною, оскільки наступаючі завжди несуть більші втрати.Самі ж  повстанці рапортували про 17 вбитих, яких похоронили в унівському лісі (у спогадах Богдана Допіри 19 вбитих). Якщо вірити даним НКВД, у повстанців мала б загинути ціла сотня, що означало б розгром куреня "Сіроманці". Однак завдяки майстерному володінню видами та способами ведення бою, курінь завершив бої переможно.Тільки завдяки великому бойовому досвіду та винахідливості, а не шаблонним діям, як цього і вимагає теорія партизанської війни, повстанці куреня "Сіроманці"  успішно воювали не один рік.Історія України
👁 1,100 23-09-21 17:22
Віталій ПортніковОтже.Я не є прихильником польських правих, вважаю результати їхнього правління катастрофічними для Польщі, а останні рішення щодо України - чистим популізмом. Але це не змінює моїх теплих почуттів до Польщі і поляків. І це не заважало і не заважатиме мені підтримувати Качинського, Дуду чи Моравецького, коли вони ухвалюють державницькі рішення у справжніх інтересах Польщі і допомагають Україні. Я був в жасі від «брексіту» й політичних авантюристів, які завели Велику Британію в оману. Мені здається несправедливим, що фіаско зазнав тільки Борис Джонсон і я із нетерпінням чекаю остаточного краху всіх політиків, які поставили на «брексіт». Це не змінило мого захоплення Великою Британією. І я щиро вітав позицію Джонсона і британського уряду по підтримці України й протистоянню Росії. Я в нестямі від того, у що перетворився Нетаньяху і який уряд він сформував. Але це не може змінити моїх синівських почуттів до єврейської держави. І я завжди буду підтримувати всі зусилля її уряду по забезпеченню безпеки й самого існування Ізраїлю. А ставлення ізраїльских урядовців до війни Росії з Україною я й надалі критикуватиму. Я не голосував за Володимира Зеленського та його дивовижну партію й попереджав українців про наслідки цього вибору. Але це не робить мене меншим патріотом України і не заважає підтримувати керівництво країни, коли воно захищає національні інтереси й називає речі своїми іменами. Я так робив завжди й робитиму завжди. Це називається здоровий глузд.
👁 1,100 23-09-15 04:44
Чому японці погано не пахнуть у спеку - навіть після довгого робочого дня.Бо дуже вимогливі до запахів, точніше до їх наявності. В Японії не заведено використовувати яскраві й насичені парфуми. Через високу щільність населення та особливості культури. В Японії навіть є спеціальний термін, англійською це "smell harassment", який перекладається як "домагання запахом". Навіть якщо аромат приємний, якщо його дуже багато, це вже сприймається як щось непристойне. Не кажучи вже про запах поту чи ще якийсь неприємний запах тіла.Чистять зуби після кожного приймання їжі. Навіть якщо вони снідають чи обідають у громадському місці, вони обов'язково зайдуть до санвузла, щоб почистити зуби щіткою, яку завжди носять із собою.Крім того, коли японці приходять з вулиці додому, вони не лише миють руки, а й обполіскують рот спеціальним освіжувальним засобом.За словами самих японців, найголовніший секрет приємного запаху їхнього тіла — їхній раціон. Неприємний запах поту — наслідок споживання м`яса, яке, розкладаючись, його і виділяє. А японці їдять мало м'яса - набагато менше, аніж європейці. Мало їдять японці й молочних продуктів, у більшості населення цієї країни немає толерантності до лактози. Основний раціон японців складається з риби, рису, свіжих овочів, фруктів та водоростей.Крім дотримання чистоти та здорового раціону, японці користуються додатковими зовнішніми засобами для свіжості. Наприклад, носять спідню білизну, яка на 95% поглинає аромати. Вона не лише захищає від поганих запахів, а ще й зберігає свою функціональність навіть після 100 прань.Крім того, у японців популярні ароматизовані кондиціонери для білизни. Хоча японці не користуються парфумами, але кондиціонерами — обов'язково. Вони вважають, що кондиціонери мають натуральні запахи, на відміну від запахів парфуму.Ще вони використовують спеціальні спреї для шкіри голови та вух. У складі спрею для шкіри голови є інгредієнти, які поглинають піт і шкірний жир, спеціальні спреї призначені для шкіри за вухами, що підсушують, знезаражують і дезодорують цю зону.І найбільш цікаве! Японці найчастіше не наносять парфуми на тіло та одяг, вони вживають їх всередину у вигляді пігулок, як харчові добавки. Ароматичні олії, виділяючись через пори, надають тілу ненав'язливого аромату. Вважається, що такий продукт нешкідливий.Sharps
👁 1,200 23-09-11 01:21
Чому танк назвали танком? Через Черчилля. Хто не в курсі, Черчилль був не лише прем'єром Британії часів Другої Світової війни, не лише політиком, але і якоюсь мірою винахідником. Любив механіку, літав на перших літаках - сам за штурвалом. Тоді літаки були літальними етажерками - тому кілька разів падав, але чудом лишався живий. А також захоплювався малюванням. Клав цеглу - чомусь дуже любив мурувати. Був самим високооплачуваним в Британії кореспондентом. Писав дуже сильні статті в різні газети й журнали. Так от, під час Першої Світової, Черчилль не лише воював, воював завзято і дуже хоробро, не лише був першим Лордом Адміральства, тобто головнокомандувачем Британського флоту, але і намагався вигадати способи і пристрої для ведення бойових дій. Був тоді епізод, коли німці і британці окопалися в траншеях і щось там рік, чи навіть довше, пострєлівалі один по одному з відстані буквально 100 метрів, але укріплення були настільки сильні, що жодна сторона не могла піти в успішну атаку. І ось Черчилля ця ситуація просто ковбасила. Він вигадував різні щити, за якими могли б ховатися солдати під час наступу. Гігантські катки, з колесами настільки великими, що могли б проїхати через траншеї. І врешті-решт ... танк. Перші прототипи мали бути на металічних колесах типу катка, але катки буксували в грязюці. Додавали шипи - не допомагало. Пробували полегшити конструкцію - але бойові умови вимагали товстої броні - і це ніяк не працювало на колесах. І тоді, по легенді, Черчилль придумав гусеницю. Танк на гусеницях, як ми його знаємо, почали розробляти в Адміральстві під керівництвом Черчилля. Оскільки розробником танка був флот, то спершу їх називали land ship, тобто земляний корабель. Але коли діло дійшло до гусениць, коли величезний потенціал ідеї гусениць став очевидний, розробку засекретили, щоб навіть робітники фабрики, де робилися прототипи, не мали знати, що роблять.Тому мусіли придумати кодову назву, щоб нібито і мала стосунок до флоту, але і нічого не означала. І машину почали називати "tank", тобто контейнер для рідини, балон, бідон, бак. Знову таки, по легенді, з подачі самого Вінстона Черчилля. І назва настільки прижилася, що навіть коли Черчилля турнули з Адміральства і над проєктом взяв керівництво його наступник, навіть коли Британія почала клєпати тисячі цих броньованих машин на гусеницях, їх і надалі називали "бідонами", тобто танками. До речі, під час вже Другої Світової, британці назвали один зі своїх танків "Черчилль". __З книги Бориса Джонсона "Фактор Черчилля".
👁 921 23-09-08 16:27
Щодо Коломойського. Тримайте трохи аналітики. У Ігора Валерійовича є улюблена фраза про те, що життя — це супермаркет, мовляв бери що хочеш, тільки не забувай, що в кінці буде каса. Виглядає так, що до каси він дійшов вже. Єдиний сюрприз, що він ніколи не думав, що на касі буде стояти Володимир Зеленський. Отже картина по ньому виглядає так: Стало зрозуміло, що НАБУ готує підозру Коломойському. Саме тому потрібно було швидко перехопити цей трек і очолити його. Президент контролює БЕБ та СБУ. Саме тому ці два органи дали підозру Коломойському і зробили це дуже швидко. По тексту підозри можна сказати, що треба ще працювати і працювати. Вона зроблена дуже непрофесійно і розвалиться в будь-якому суді. Паралельно планують забирати вже офіційно 1+1, а допоможе в цьому АРМА. Фактично ОП контролює ПЛЮСИ вже дуже давно. Але закріпити це де-юре потрібно. На фоні візіту Блінкена і поїздки Зеленського в Штати – підозра Коломойському дуже доречна. І я навіть би сказав – вражаюча. Особливо враховуючи попередні корупційні скандали в середині країни (Привіт, Коля Тищенко). Ну, а поки Зеленський буде у Штатах, Коломойському доведеться посидіти. Якщо і будуть якісь рухи у справі, то тільки після повернення президента. ОП продовжує спілкуватись з Коломойським. Умови у нього чудові. Їжа, телефон, інтернет, телевізор. Ніякого дискомфорту. Чому продовжують? Бо бояться що зараз поллється бруд. В минулий раз коли у Коломойського забирали Приватбанк була історія про те, що «Порошенко вбив свого брата». І ви ж розумієте, що у Коломойського з медіа не лише 1+1 і він може грати і може добити Зеленського. Коломойський також продовжує спілкуватись з ОП, але з інших міркувань. Ситуація складна. Його дуже хочуть бачити у себе влада США, а він в США не дуже хоче. Поки розклади такі. Найголовніше, що буде одразу після візиту Зеленського в США. Там і ми, і Ігор Валерійович побачимо чек на цій касі. Бо супермаркет для нього вже закрився.Олексій Гончаренко