Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Патрульна поліція Борисполя
Añadido 13 dic. 2021

Патрульна поліція Борисполя

@patrolpolice_boryspil
Número de suscriptores: 763
Fotos: 10,300
Videos: 400
Enlaces: 713
Descripción:
Офіційний канал Патрульної поліції Борисполя Наші сторінки у соціальних мережах: Facebook — https://cutt.ly/hglL3b2 Instagram — https://cutt.ly/7glL8BL YouTube — https://cutt.ly/qfVTS9D Twitter — https://cutt.ly/uglZqcm

👥 Número de suscriptores

763
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -4

👁️ Vistas promedio por mensaje

181
Promedio/Día:: 299
Promedio/Tiempo:: 167
ERR: 23.72%

📊 Mensajes por Día

3.2
Último día: 2
Promedio semanal: 3
Promedio por día: 3.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

Без чого не можна сідати за кермо водію Звісно ж, без відповідних документів Нагадуємо вам, що повинен обов’язково взяти з собою кожен керманич, вирушаючи в поїздку: 🪪 посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії; 📄 реєстраційний документ на транспортний засіб; 📝 чинний страховий поліс про укладення договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності. Для водіїв, які ігнорують ці правила, передбачена відповідальність за ст. 126 КУпАП: 1⃣ Керування водієм, який не має з собою або не пред'явив для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб, а також поліса (договору) обов'язкового страхування — тягне за собою штраф у розмірі 425 гривень. 2⃣ Керування особою, яка не має права керування таким транспортним засобом, або передача керування транспортним засобом особі, яка не має права керування таким транспортним засобом — штраф у розмірі 3 400 гривень. 3⃣ Керування транспортним засобом водієм, стосовно якого встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами — тягне за собою позбавлення права керування транспортними засобами на строк від трьох до шести місяців. 4⃣ Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування — штраф 20 400 гривень. 5⃣ Повторне протягом року вчинення порушень, передбачених частинами другою – четвертою — штраф 40 800 гривень.Всі ці документи також доступні у мобільному застосунку "Дія".  Не порушуйте та будьте відповідальними керманичами. Безпечних вам поїздок!
За березень 2026 року бориспільські патрульні винесли 1️⃣6️⃣3️⃣5️⃣ постанов за порушення швидкісного режиму, зафіксованого приладом вимірювання швидкості TruCam🚘 Обмеження швидкості руху спрямоване на зниження аварійності та збереження життя учасників дорожнього руху. Саме тому патрульні постійно слідкують за дотриманням швидкісного режиму за допомогою приладу TruCam на тих ділянках дороги, де найчастіше трапляються автопригоди з небезпечними наслідками.Нагадуємо про відповідальність за порушення швидкісного режиму 👇❗️ згідно з ч. 1 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 2️⃣0️⃣ км/год — тягне за собою штраф у розмірі 340 гривень;❗️ згідно з ч. 4 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 5️⃣0️⃣ км/год — тягне за собою накладення штрафу в розмірі 1700 гривень. Пам'ятайте, що максимально допустима швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах становить 5️⃣0️⃣ км/год, а за їх межами — 9️⃣0️⃣ км/год. На автомобільних дорогах з окремими проїзними частинами, що відокремлені одна від одної розділювальною смугою — 1️⃣1️⃣0️⃣ км/год, а на автомагістралях — 1️⃣3️⃣0️⃣ км/год.🚦 Безпечна швидкість — не про штраф, а про життя.
Спалювання сухої трави та листя — небезпечна звичка, яка може мати серйозні наслідкиЩовесни патрульні фіксують випадки спалювання сухої рослинності.❗️Нагадуємо: підпал трави може призвести до масштабних пожеж, знищення екосистеми, загибелі тварин і навіть загрожувати життю та здоров’ю людей. Вогонь швидко поширюється, особливо у вітряну погоду, і може перекинутися на житлові будинки, господарські споруди чи лісові масиви.Нагадуємо, що за такі дії передбачена адміністративна відповідальність: за статтею 77-1 (Самовільне випалювання рослинності або її залишків) КУпАП громадянам загрожує штраф від 3060 до 6120 гривень, а посадовим особам — від 15 300 до 21 420 гривень. за статтею 152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) КУпАП передбачено стягнення штрафів для громадян у розмірі від 340 до 1360 гривень, а для посадових осіб — від 850 до 1700 гривень.📲Якщо ви стали свідком підпалу – негайно повідомте про це за номером 101 або 102/112.
Ми притягнули до відповідальності водійку, яка порушила ПДР, та здійснила стоянку в забороненому місціВчора, близько 17-ї години, ми виявили автомобіль Hyundai Getz, водійка якого здійснила стоянку на тротуарі не залишивши 2 метрів для руху пішоходів.За таке порушення керманичка отримала від патрульних постанову за ч. 1 ст. 122 (Порушення правил стоянки) КУпАП, штраф у розмірі 340 гривень.Нагадуємо, що стоянка заборонена 🚙:🔶 у місцях, де заборонена зупинка;🔶на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками);🔶на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м;🔶ближче 50 м від залізничних переїздів;🔶поза населеними пунктами в зоні небезпечних поворотів і випуклих переломів поздовжнього профілю дороги з видимістю або оглядовістю менше ніж 100 м хоча б в одному напрямку руху;🔶у місцях, де транспортний засіб, що стоїть, зробить неможливим рух інших транспортних засобів або створить перешкоду для руху пішоходів;🔶ближче 5 м від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів, місце розміщення або облаштування яких відповідає вимогам законодавства;🔶на газонах.Будьте відповідальними водіями та дотримуйтесь правил дорожнього руху ☝️👮‍♀️
Патрульна поліція Борисполя — 1️⃣0️⃣ років на варті порядкуДесять років служби — це про відповідальність перед людьми, готовність діяти в будь-який момент і бути опорою там, де це необхідно.З нагоди річниці відбулися урочисті заходи, під час яких відзначили кращих патрульних за сумлінну службу, професіоналізм і вагомий внесок у забезпечення законності та правопорядку.Участь у заходах взяли начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, начальник управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції Олег Йосипів, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Максим Очеретяний, начальник Бориспільського районного відділу ГУНП в Київській області Тарас Кравчук, заступник голови Київської обласної військової адміністрації Андрій Сташків, виконувач обов’язків голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський, голова Бориспільської районної військової адміністрації Київської області Руслан Дяченко, заступник Бориспільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Гопанчук, а також керівники інших управлінь патрульної поліції.З вітальним словом до особового складу звернувся начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков:"10 років — це шлях становлення сильного й професійного підрозділу.Сьогодні, в умовах війни, ви щодня захищаєте людей і рятуєте життя, виконуючи як службові, так і бойові завдання.Окремі слова вдячності — патрульним, які нині виконують бойові завдання у складі бойової бригади "Хижак". Приємно бачити сьогодні в залі тих, хто безпосередньо стоїть на захисті держави — дякую вам за службу, витримку та силу.Дякую кожному та кожній, за відданість службі та за те, що ви залишаєтесь у строю й продовжуєте захищати людей. Вірю, що кращі часи для нашої держави попереду.Слава Україні!" Тримаємо стрій і продовжуємо нести службу. Разом — до Перемоги! 🇺🇦
Це дві історії про одних і тих самих патрульних. Різниця між ними — два місяціТоді, в Одесі, вони разом із громадянкою рятували птаха. Ослаблену чомгу, яка не могла злетіти, врятували з узбіччя і передали орнітологам. Бо їхня робота — допомагати і зберігати життя.Сьогодні ці ж самі патрульні — у вкрай важкому стані. Лікарі борються за їхні життя після того, як у них стріляли... Люди, які просто вийшли на зміну, щоб захищати та допомагати, підтримувати порядок на вулицях, стали мішенню для неадеквата (інакше я не назву цю особу).І це вже не про випадковість чи емоції.Так, ми живемо в умовах війни багато років поспіль, що накладає величезний відбиток на всі процеси в суспільстві. Підтримання правопорядку стає дедалі важчим і непередбачуванішим. На території держави — величезна кількість нелегальної і незареєстрованої зброї. І бути вона може будь-де і в будь-кого. Будь-який виклик може завершитися несподіваним пострілом або вибухом. Ми змінюємо підходи й алгоритми майже кожного тижня, але так само швидко трапляються нові й нові ситуації, пов'язані з дією зовнішнього і внутрішнього ворога.Патрульні поліцейські, як і всі правоохоронці, виснажені, втомлені і перебувають у посиленому режимі вже понад 4 роки. Але тримають стрій і готові захистити громадян навіть ціною свого життя і здоров'я.І одразу випереджаю "закидони" про воюють — не воюють. Воюють і віддано воюють. Дуже багато загинуло, тисячі з пораненнями повернулися назад — служити і захищати, попри все.Немає жодного виправдання застосуванню зброї проти поліцейських у мирний час. У воєнний час — це злочин проти суспільства і держави. Будь-які наративи щодо виправдання цього (які, до речі, дуже полюбляє наш ворог) — туди ж.І наразі питання навіть не про цього стрільця, не про попередніх і не про майбутніх. Питання — про нас і наше розуміння безпеки та людей, які кладуть свої життя і здоров'я, щоб її забезпечити.Стріляти можна у ворога. На фронті!Стріляти у своїх — це межа, яку не можна переходити. Ніколи!
З настанням весни почастішали випадки спалювання листя, сухостою та сміттяНагадуємо, що такі дії передбачена адміністративна відповідальність:👉 за статтею 77-1 (Самовільне випалювання рослинності або її залишків) КУпАП громадянам загрожує штраф від 3060 до 6120 гривень, а посадовим особам — від 15 300 до 21 420 гривень.👉 за статтею 152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) КУпАП передбачено стягнення штрафів для громадян у розмірі від 340 до 1360 гривень, а для посадових осіб — від 850 до 1700 гривень.Крім того, згідно зі статтею 245 ККУ за знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу порушник може нести і кримінальну відповідальність.Пам’ятайте:📍земляний родючий покрив, на якому спалюють траву, відновлюється лише через 5-6 років;📍під час спалювання у повітря вивільняються діоксини, що є дуже шкідливими для здоров’я людини;📍їдкий дим згубно впливає на дихальні шляхи, підвищує рівень цукру в крові, спричиняє головний біль, також може провокувати виникнення онкологічних захворювань;📍у вогні гинуть не тільки мікроорганізми, а й тварини, що живуть у сухій траві або на поверхні ґрунту.👉 До речі, безпечна та корисна альтернатива поводженню із опалим листям і сухостоєм — компостування.
Нагадуємо, що перебування у п’яному вигляді та розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях — це порушення закону❗️Сьогодні, близько 1-ї години, на вулиці Шевченка інспектори помітили жінку, яка розпивала слабоалкогольний напій в громадському місці.Ми провели профілактичну бесіду з 28-річною громадянкою та винесли на неї постанову за ч.1 ст. 178 (Розпивання алкогольних напоїв або поява в громадських місцях у п'яному вигляді) КУпАП.☝️ Звертаємо вашу увагу, що за розпивання алкогольних напоїв у всіх заборонених законом місцях або появу в громадських місцях у п’яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, передбачена адміністративна відповідальність — попередження або штраф.📌 Заборонені законом місця:у закладах охорони здоров’я;у закладах освіти;у громадському транспорті (включаючи транспорт міжнародного сполучення), на зупинках транспорту та у підземних переходах;у ліфтах і таксофонах;на дитячих майданчиках;на спортивних майданчиках;у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ;у громадських місцях.Будьте відповідальними та не порушуйте громадський порядок.
Ми продовжуємо притягати до відповідальності водіїв, які нехтують вимогами законодавства щодо використання номерних знаківДнями, на автодорозі М-03 Київ — Харків — Довжанський ми помітили двох водіїв, що керували автомобілями Renault Master та Kia Forte, в темну пору доби з неосвітленим номерним знаком. Згодом, на вулиці Київський Шлях, ми помітили водія Citroen C4, який вчиняв аналогічне правопорушення. Ми зупинили всіх водіїв та винесли на них постанови за ч. 1 ст. 121-3 (Порушення вимог законодавства щодо використання номерних знаків) КУпАП. Санкція цієї статті — накладення штрафу розміром 1190 гривень.❗️Нагадуємо, відповідно до пункту 2.9 (в) правил дорожнього руху, водієві забороняється керувати транспортним засобом без номерного знака або з номерним знаком, що:не належать цьому засобу;не відповідають вимогам стандартів;закріплені у невстановленому для цього місці;закритий іншими предметами чи забруднений, що не дає змоги чітко визначити символи номерного знака з відстані 20 метрів;перевернутий;неосвітлений (у темну пору доби або в умовах недостатньої видимості).Забороняється змінювати розміри, форму, позначення, колір та розміщення номерних знаків, окрім випадків передбачених ПДР. Також забороняється наносити на номерні знаки додаткові позначення або закривати їх.Будьте відповідальними та дотримуйтесь ПДР!
♿️ Нагадуємо про заборону паркуватися на місцях для людей з інвалідністюВарто пам'ятати, що водії з інвалідністю або ті водії, які перевозять людей з інвалідністю, мають право на зупинку, стоянку або паркування своїх транспортних засобів на спеціально відведених для цього паркомісцях, якщо на автомобілях розміщено розпізнавальні знаки "Водій з інвалідністю" або за наявності документів у водія чи пасажира, які підтверджують інвалідність.Якщо ви — водій, який навмисно або через неуважність припаркувався на місці для осіб з інвалідністю, не маючи на те підстав, патрульні винесуть постанову за таке порушення. У такому випадку ви будете зобов’язані сплатити штраф від 1020 до 1700 грн.Нагадуємо, на місцях для осіб з інвалідністю заборонено:♦️ зупинку або стоянку;♦️ створення перешкод у стоянці або зупинці транспортного засобу;♦️ використання на автомобілі розпізнавального знака “Водій з інвалідністю” без належних на те підстав.Будьте свідомими та поважайте права інших учасників дорожнього руху!