Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 93 бригада «Холодний Яр» 2.0
Añadido 06 ene. 2025

93 бригада «Холодний Яр» 2.0

@ombr93HY
Número de suscriptores: 259
Fotos: 1,980
Videos: 567
Enlaces: 107
Descripción:
Починаємо все спочатку!
Fuente

93 бригада «Холодний Яр» 2.0 | Думки щодо подальших подій...Зізнайтеся, у ці травневі дні ви потайки ...

Logotipo de la comunidad de telegram - 93 бригада «Холодний Яр» 2.0 93 бригада «Холодний Яр» 2.0 @ombr93HY
100 Vistas/Alcance 2026-05-13 12:31 Mensaje №2781
Думки щодо подальших подій...Зізнайтеся, у ці травневі дні ви потайки знову чекали на "договорнячок". І в глибині душі засмутилися, коли його вкотре не сталося.Проте, напевно, багато хто підняв настрій, коли низка західних ЗМІ написала про перелом у війні на нашу користь — і знову повірив, що тепер-то вже точно скоро переможемо і все закінчиться!Ось тільки насправді все не так просто. Я навіть опущу той момент, що про перелом у війні на нашу користь написали ті самі, хто пророкував неминучий розгром росіян під час контрнаступу 2023 року... Справа в тому, що в результаті перелому на нашу користь, максимум, що ми можемо отримати — це... поточний стан противника. Я маю на увазі — безповоротно тупикове і безперспективне. Тому що ЄДИНИМ засобом перемоги у цій війні залишається рішучий і успішний наступ на землі. Не взяття умовної Малої Токмачки, а саме або прорив до Криму (з нашого боку), або вихід до Запоріжжя та Харкова (з боку росіян). Такої можливості у нас, природно, немає — при всіх ударах по об'єктах на ворожій території та створенні дронової кіл-зони, що перемелює підарів.Чому?Як ви, НАВЕРЕШТЕ, встигли помітити — росіяни бомблять всю нашу територію з першого дня війни. Але ми не замерзли, заводи в нас не зупинилися — розрахованого ворогом повернення до кам'яного віку не сталося. Те саме буде і з життям росіян — точніше, так само нічого вирішального не зміниться. Що ж стосується дронової кіл-зони — то вона працює в обидва боки, і в разі нашого наступу ми просто міняємося місцями з тими, хто щодня навалюється на нас. А додайте ще нестачу у нас саме людського ресурсу, через що навіть в обороні у нас два зеки з «Алькатраса» сидять по півроку на опорному пункті — які тут рішучі наступи???То що ж нас чекає далі?А далі, з огляду на згадані причини, нас чекає найгірший варіант подій — більше м'ясорубки на передовій і більше ударів по тилах. І це триватиме рівно до того моменту, поки обидва Вови не зрозуміють, що розходитися треба по поточній лінії фронту, бо жоден з них не має жодних можливостей змінити поточну ситуацію. Але це відбудеться дуже нескоро, судячи з усього...@ombr93HY