Fuente
93 бригада «Холодний Яр» 2.0 | Знаєте, що найкрутіше в нашій нинішній реальності? Це виїхати за місто...
94 Vistas/Alcance
2026-04-22 08:01
Mensaje №2684
Знаєте, що найкрутіше в нашій нинішній реальності? Це виїхати за місто, подалі від цивілізації й ближче до природи — і на тиждень просто відключити інтернет та всі джерела інформації! Відчуття, ніби телепортуєшся з цього світу в якийсь інший, спокійний, у якому час тече повільно і мудро, і де всі звичні питання сприймаються з точки зору фаталізму і вічності...Ось, наприклад, війна: у нашій дійсності — страшна і вичавлює з тебе соки реальність. А на природі, коли ти сидиш без шуму та інтернету, під чистим вечірнім небом, ти починаєш розуміти війну як неминуче, але звичне явище для людської природи — як алергію, хворобу, не знаю... Тому що людина недосконала! А ось це небо і цей ліс були до війни і будуть після війни, та й після будь-якої іншої війни теж будуть! І ми, люди, теж частина цієї природи — тож чому ми не можемо бути такими ж спокійними, як ця природа? Війна — це погано, але вона, як будь-яка недуга, мине... Але найголовніше — в умовах цього єднання з природою ти починаєш відчувати нікчемність усієї цієї політики та переговорів навколо війни. Якась смішна і незначна метушня, яка не дає нічого, крім зайвого головного болю! Ось цьому лісу і небу взагалі байдуже, хто там і що на яких умовах — вони просто були, є і будуть! І людина так само може — але чомусь не хоче... Ми всі, мабуть, дурні.Ось такі думки, панове...@ombr93HY