Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Обухів INFO
Añadido 06 ene. 2025

Обухів INFO

@obukhivinfo
Número de suscriptores: 4 251
Fotos: 21,100
Videos: 900
Enlaces: 15,000
Descripción:
Оперативні новини міста Обухів та Київської області 📍 Співпраця / Реклама - @Anna_kol19 📍 Стосовно інформаційних приводів @Ksenia_gm78

👥 Número de suscriptores

4 251
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +8
Promedio/Mes:: +167

👁️ Vistas promedio por mensaje

898
Promedio/Día:: 559
Promedio/Tiempo:: 916
ERR: 21.12%

📊 Mensajes por Día

2.7
Último día: 0
Promedio semanal: 9
Promedio por día: 2.7

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 594 26-03-27 17:12
Мобільний клас безпеки: поліцейські Київщини організували профілактичний захід для дошкільнятІнспектори ювенальної превенції Обухівського районного управління поліції спільно з фахівцями Державної служби з надзвичайних ситуацій зустрілися з наймолодшими жителями Васильківської територіальної громади. У мобільному класі безпеки фахівці продемонстрували дітям макети основних різновидів сучасних боєприпасів, розповіли про небезпеку, яку в собі несуть такі знахідки та нагадали правила безпечного поводження. Крім цього, дошкільнятам нагадали номери екстрених служб. Під час заходу ювенальні поліцейські розповіли присутнім про правила дорожнього руху. Хлопці та дівчата дізналися як безпечно переходити проїжджу частину дороги, що означають кольори світлофора та які бувають дорожні знаки. Також закликали дітей використовувати світлоповертаючі елементи на одязі в темну пору доби.Наприкінці уроку правоохоронці продемонстрували допитливій малечі службовий автомобіль. Всі охочі могли поговорити в гучномовець, а також спробувати себе у ролі поліцейського.Хлопці та дівчата залишились у захваті від уроку та подякували правоохоронцям за змістовну та пізнавальну зустріч.
👁 546 26-03-26 15:09
🎖️🇺🇦В УКРАЇНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛОСЬ ВРУЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ НАГОРОД ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЮ ТА РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ Відзнакою Президента України «За оборону України» нагороджено Лисянського Юрія — за мужність, героїзм, самопожертву та вірність українському народові і військовій присязі.Також державні нагороди передали родинам полеглих військовослужбовців.🎖️🕯️Згідно з наказом Головнокомандувача ЗСУ від 7 серпня 2025 р. №593, відзнакою «Комбатантський хрест» (посмертно) нагороджено солдата Сидорченка Дениса, 1994 р.н, військовослужбовця 3-ї окремої штурмової бригади, який загинув 23 червня 2024 р. поблизу Сергіївки, що на Луганщині. Нагороду отримала його мама Тетяна.🎖️🕯️Відповідно до Указу Президента України від 12 липня 2025 р. №841/2025, орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено солдата Коржанова Олега, 1976 р.н, військовослужбовця 46-ї окремої аеромобільної Подільської бригади, який загинув 15 грудня 2024 р. під Кураховим на Донеччині. Державну нагороду отримала його мама.
👁 750 26-03-23 10:38
⛽️Уряд запускає кешбек на пальне – українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації🔹 Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян, і запускає новий інструмент підтримки громадян – кешбек на пальне.🔹У межах програми компенсації українці можуть отримати часткове відшкодування вартості пального, придбаного на АЗС – учасниках програми. Програма короткострокова, покликана пом'якшити негативні наслідки у період різкого стрибка цін. Працюватиме вона в межах «Національного кешбеку». 🔹Уряд проаналізував всі можливі опції підтримки тих громадян, які отримали найбільше фінансове навантаження внаслідок стрімкого підвищення цін на пальне, і обрав інструментарій, який є найбільш адресним, цифровим, і найменше викривлює конкуренцію.🔹Програма діятиме з 20 березня до 1 травня 2026 року.📊 Розмір кешбеку становитиме:15% – за дизель10% – за бензин5% – за автогазЦе дозволить заощаджувати від 2 до 11 грн на кожному літрі залежно від виду пального.🔹 Максимальна сума компенсації на пальне – до 1000 грн на людину на місяць. Загальний ліміт у програмі «Національний кешбек» залишається без змін – до 3000 грн на місяць.
👁 999 26-03-19 09:35
В Обухівській районній державній адміністрації провели тренінг, присвячений розвитку психологічної стійкості та ефективної комунікації — навичок, які сьогодні мають особливе значення у роботі з людьми.Захід організовано за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Міжнародна асоціація психологів та тренерів-експертів» спільно з Тренінговим центром Наталії Сабліної.Участь у тренінгу взяли 45 представників територіальних громад району — фахівці із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб, адміністратори ЦНАПів, керівники центрів соціального обслуговування.Під час заходу учасники опрацювали практичні підходи до комунікації з військовими та ветеранами, навички управління стресом, профілактики професійного вигорання та алгоритми дій у кризових ситуаціях.Отримані знання є надзвичайно актуальними у щоденній роботі з ветеранами, їхніми родинами та людьми, які потребують підтримки. Вони допомагають краще розуміти потреби та надавати своєчасну і якісну допомогу.Геннадій Сиваненко
👁 862 26-03-14 11:40
Сьогодні передали Васильківській громаді 5 автобусів, які Київщина отримала від наших партнерів — французького регіону Іль-де-Франс.Чотири автобуси працюватимуть на маршрутах Василькова. Найважливіше — проїзд у них буде безкоштовним для всіх мешканців. Це рішення допоможе підсилить транспортну систему в громаді. Радий, що з Наталією Баласинович зможемо це зробити першими на Київщині. Упевнений, що решта громад обовʼязково підтримує ініціативу створення для людей щоденного зручного пересування в регіоні.Ще один автобус разом із партнерами VIDI переобладнали під «автобус незламності» — мобільний простір підтримки, який у разі потреби може швидко прибути туди, де людям необхідні тепло, зв’язок і базова допомога.Усередині облаштовано все для автономної роботи: виносний генератор та EcoFlow, Starlink, стельові обігрівачі, зона кухні з холодильником, мікрохвильовкою та термопотом, телевізор, подовжувачі, органайзер із запасом їжі та води, аптечки та ковдри.Таких автобусів з партнерами зробили 10 — по одному у найбільші громади.Стійкість регіону сьогодні вимірюється не лише великими інфраструктурними об’єктами, а й здатністю оперативно реагувати на виклики та підтримувати людей у складних ситуаціях.Щиро дякую президентці регіональної ради Іль-де-Франс Valérie Pécresse та всій команді партнерів за постійну підтримку України та Київщини.Продовжуємо працювати, щоб наші громади залишалися сильними, стійкими й комфортними для життя навіть у часи випробувань.Джерело: Mykola_Kalashnyk, КОВА
👁 861 26-02-27 10:50
🌸 Турбота про жіноче здоров’я: секторальна резекція молочної залози в м. УкраїнкаУ КНП «Сіверськодонецька міська багатопрофільна лікарня» проводять сучасні органозберігаючі операції, які дозволяють ефективно видаляти доброякісні утворення (фіброаденоми, кісти) з максимальним збереженням естетики та функцій грудей.Що варто знати про секторальну резекцію (лампектомію):🔹 Безпечно. Видаляється лише патологічно змінений сектор залози разом із пухлиною.🔹 Естетично. Операція спрямована на збереження природної форми грудей.🔹 Вчасно. Видалення утворень на ранніх стадіях — найкраща профілактика серйозних ускладнень.👨‍⚕️ Ваш лікарОперативні втручання проводить Куренков Іван Миколайович — хірург-онколог вищої категорії. Досвід і професійний підхід — запорука вашого спокою та швидкого одужання.📍 Місце проведення:м. Українка, вул. Київська, 1КНП «Сіверськодонецька міська багатопрофільна лікарня»📞 Запис на консультацію:050-709-21-20#Українка #Обухів #Козин #Трипілля #НСЗУ #безкоштовні_операції #лікарня
👁 543 26-02-22 16:34
Перебуваю на місцях наслідків ворожої атаки у Софіївській Борщагівці та Путрівці Глеваської громади.Цієї ночі ворог здійснив чергову масовану ракетно-дронову атаку по мирних населених пунктах області. Руйнування зафіксовані у Броварському, Обухівському, Бориспільському, Бучанському, Фастівському та Вишгородському районах. Найбільших руйнувань зазнали Бориспільський, Бучанський та Фастівський райони.Загалом унаслідок атаки в області пошкоджено понад 100 осель – це приватні будинки та квартири в багатоповерхівках. Але і ця кількість не є остаточною, бо продовжують надходити заявки власників житла. Ступінь руйнувань різний — від повністю зруйнованих до вибитих вікон, пошкоджених дахів і фасадів. Постраждали також об’єкти бізнесу, складські та офісні приміщення, гаражні кооперативи, транспорт.У Броварському районі пошкоджено гаражні бокси, адміністративні та складські будівлі підприємств, офісні приміщення, а також автомобілі та іншу техніку.В Обухівському районі — травмовано троє людей, серед яких дитина. Зафіксовано пошкодження об’єкта критичної інфраструктури, підприємств, житлових будинків (приватні та багатоповерхівки), заклада освіти, автомобілів та залізничної інфраструктури. У Бориспільському районі — травмовано одну людину. Пошкоджено приватні будинки, ферму та автомобілі. Також унаслідок вибухової хвилі постраждала церква. Це ще один доказ того, що для російських терористів не існує нічого святого.У Бучанському районі — травмовано шестеро осіб, серез яких троє дітей. Пошкоджено багатоквартирні та приватні будинки, автомобілі, а також офісні та торговельні приміщення.У Фастівському районі — травмовано семеро людей, серед яких одна дитина. На жаль, унаслідок ворожого удару загинула одна людина. Пошкоджено приватні будинки та автомобілі. Саме тут сталися найбільш трагічні наслідки атаки.Станом на зараз маємо підтверджену інформацію про 17 постраждалих, серед них четверо дітей.Наразі у медичних закладах перебувають п’ятеро людей — четверо дорослих та одна дитина. Двоє дорослих у важкому стані, ще двоє — у стані середньої тяжкості. Дитина також перебуває у стані середньої тяжкості та отримує всю необхідну медичну допомогу.На місцях працюють усі оперативні служби. Рятувальники, медики, поліцейські, комунальники та енергетики роблять усе можливе, щоб ліквідувати наслідки атаки та допомогти людям.Організовано допомогу для постраждалих. Людей забезпечуємо гарячим харчуванням та всім необхідним. До роботи долучилися благодійні фонди «Рокада», Червоний Хрест. Також гарячу їжу доставляє потяг-кухня — спільний проєкт Укрзалізниці та Фундації Говарда Г. Баффета.Дякую всім службам і волонтерам, які з перших хвилин працюють на місцях. Разом підтримуємо людей і допомагаємо громадам пережити наслідки цієї атаки.Ворог б’є по мирних містах і селах, по житлу людей, по бізнесу та інфраструктурі. Але Київщина тримається. Ми поруч із кожною родиною, яка постраждала, і зробимо все, щоб допомогти людям відновити свої домівки.@Mykola_Kalashnyk
👁 492 26-02-02 11:45
31 січня в місті Українка відбулася родинна зустріч для внутрішньо переміщених осіб, організована Обухівським районним осередком ГО «Захист держави» спільно з БФ «Право на захист»Захід об’єднав родини ВПО, які нині проживають на території Української громади. Учасники мали змогу долучитися до психологічних вправ в ігровому форматі, спрямованих на зниження напруги, емоційне розвантаження та відновлення внутрішніх ресурсів. Окрему увагу під час зустрічі було приділено обговоренню актуальних питань, що турбують ВПО. Завершилася зустріч спільним чаюванням та дружнім спілкуванням. Очільниця осередку Агнеса Олкова-Михницька щиро дякує всім учасникам за довіру та активну участь. Вона наголошує, що такі зустрічі є надзвичайно важливими та людиноцентричними: «Саме страшне, що може бути в сучасному суспільстві — самотність. Тільки від нас залежить, чи поруч з нами будуть люди щасливі чи з відчуттям пустоти. І в силах кожного обійняти душею людину, яка поруч».ПІДПИСАТИСЬЗАПРОПОНУВАТИ НОВИНУ@VeronikaOksana_admin
👁 673 26-01-28 10:12
Оновлена інформація станом на 11:20.На місці ворожої атаки у Білогородській громаді тривають слідчо-оперативні дії. Пожежу, що виникла внаслідок влучання ворожого дрона у багатоповерховий житловий будинок, повністю ліквідовано.Продовжують роботу всі профільні служби та КП. На місці чергують працівники поліції, пожежні розрахунки та Громадський захист, забезпечується цілодобова охорона громадського порядку та майна мешканців.Нагадую, заяви щодо пошкодженого майна та надання допомоги приймаються у Центрі життєстійкості Білогородської громади (вул. М. Величка, 4-Б).Об 11:30 буде організовано підвіз гарячих обідів - їх можна буде отримати та пообідати у наметі, розгорнутому поблизу місця події. Ведеться плідна співпраця з представниками Червоного Хреста та благодійного фонду «Рокада» і «Право на захист», які також працюють безпосередньо на місці.Наразі вивчається питання підключення будинку до електро- та газопостачання. Проведено нараду з керівництвом ЖК «Білий шоколад» щодо першочергових аварійно-відновлювальних робіт, зокрема ремонту покрівлі будинку.Усі звернення за телефоном: 0800 301 119 - Єдина інформаційно-диспетчерська служба Білогородської сільської ради.Громада працює у посиленому режимі, аби якнайшвидше ліквідувати наслідки атаки та підтримати мешканців. Про подальші зміни інформуватимемо додатково.
👁 2,040 26-01-24 19:42
Вже скільки днів поспіль не вщухає в мережі обговорення царського жесту пані міської ради, яка в день Соборності королівським жестом подарувала одноосібно комунальне майно іншій Громаді- Славутичу. Я намагатимусть писати максимально простими словами. Чому одноосібно? Тому що коли USAID дарував Обухівській Громаді 2 когенераційні установки, потужнісю 1,9 МВат, на баланс КП «Обухівтеплотрансбуд» вони приймалися на засіданні Ради а саме, 63 сесії Обухівської міської ради, голосуванням депутатів (рішення 1365-64-VIII від 10.10.2024). А перед цим Валерій Іванович Воробець 2 роки займався цим обладнанням, проводив перемовини, витратив купу часу і енергії, щоб отримати це обладнання. Єдина перешкода, яка була для встановлення цих установок – бюрократичні перепони, плюс, можливо, політично-амбіційні, оскільки міська влада не мала ЖОДНОГО стосунку для того, щоб отримати ці установки, але могла б отримати вдячність Громади за їх підключення. Хочу нагадати Громаді, що окрім обладнання, USAID надавала все додаткове супутнє обладнання, а також мала його підключити та навчити наших енергетиків. Півроку спеціалісти USAID жили в готелі, очікуючи на проект підключення, і лише в грудні поїхали… Ні з чим. Ще раз, чи можливо було підключити модулі генераторної установки CATERHILLAR XGC1900 по 1,9 МВат кожна? Підключення газової генераторної установки Caterpillar XGC1900 в Україні є не лише можливим, а й уже реалізується в рамках проектів з децентралізації енергетики. Основні технічні та практичні аспекти: Сумісність з українською мережею: Модель XGC1900 є універсальною (switchable) і підтримує режим роботи 50 Гц / 400 В, що повністю відповідає промисловим стандартам України. Паливо: Установка працює на природному газі низького тиску, що дозволяє підключати її до українських газорозподільних мереж. Реальні проєкти в Україні: Станом на 2025–2026 роки в Україні проводяться тендери та будівництво когенераційних установок на базі саме Caterpillar XGC1900 (наприклад, у Каневі, Черкаська область). Українські компанії (наприклад, «Цеппелін Україна», «РЕЛІНГ», «ТК Інтерзв'язок») займаються постачанням, монтажем та обслуговуванням обладнання Caterpillar. Особливості конструкції: Установка поставляється у 40-футовому ISO-контейнері, що полегшує її транспортування та монтаж на підготовлених майданчиках. Висновок: Caterpillar XGC1900 технічно адаптований для роботи в Україні та офіційно постачається для потреб енергетичного сектору. https://www.scribd.com/document/973585533/2-Tech-Pasport-Cat-XGC1900 техпаспорт установки Чи могли виникнути технічні проблеми підключення, окрім бюрократичних? Звичайно. Полтавці стикнулися з проблемою потреби додаткового обладнання і відсутності коштів на нього, але озвучена проблема- це шлях до її вирішення, USAID надав і це обладнання для полтавців. Бо хто хоче-шукає можливості, а не хоче – шукає відмазки. До речі, Славутич і без нас отримав 2 установки від USAID, оскільки поставив перед собою задачу стати «енергетичним островом», незалежним від загальної системи Енергетики. Звичайно, це аматорський допис, на основі статей, знайдених ввідкритих джерелах, але. Задайте собі запитання. Чому з жовтня 24 року обладнання за 3,5 млн доларів десь ржавіло? Якщо для підключення потрібен був лише проект, чи існує той проект? Бо якшо існує, то де він? Кому показували його? Де відмова ДТЕКу надавати технічні умови? Бо якби нам, Громаді, сказали- МИ ЗРОБИЛИ ВСЕ МОЖЛИВЕ, але, тоді були б запитання до ДТЕКу, чому ні? Купа логічних запитань. Але, нам «знайдуть» на них відповіді 29.01.26, у четвер, в стінах міської ради. Запитайте в себе ще, чому посадовці місцевого розливу розумніші за спеціалістів USAID.Джерело Оксана Рак