Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Обухів INFO
Añadido 06 ene. 2025

Обухів INFO

@obukhivinfo
Número de suscriptores: 4 251
Fotos: 21,100
Videos: 900
Enlaces: 15,000
Descripción:
Оперативні новини міста Обухів та Київської області 📍 Співпраця / Реклама - @Anna_kol19 📍 Стосовно інформаційних приводів @Ksenia_gm78

👥 Número de suscriptores

4 251
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +8
Promedio/Mes:: +167

👁️ Vistas promedio por mensaje

898
Promedio/Día:: 559
Promedio/Tiempo:: 916
ERR: 21.12%

📊 Mensajes por Día

2.7
Último día: 0
Promedio semanal: 9
Promedio por día: 2.7

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 747 26-04-24 19:40
🇺🇦🚌 ОБУХІВСЬКІ УЧНІ ВІДВІДАЛИ МІСЦЯ ПАМ’ЯТІ ТА ЗАПЕКЛИХ БОЇВ ОБОРОНИ КИЇВЩИНИСьогодні, 24 квітня, два рої Академічного ліцею №5 — «Незламні» та «Крила нації» — разом із виховниками та освітянами громади здійснили екскурсію «Маршрутом пам’яті» Київщиною.📍 У Мощуні (меморіал «Янголи перемоги») учні вшанували пам’ять полеглих захисників у місці запеклих боїв за Київ.📍 В Ірпені побували біля музею просто неба поруч із ЖК «Ірпінські липки», який зберігає свідчення руйнувань і незламності міста.📍 У Бучі пройшли вулицею Яблунською — символом трагедії мирного населення, відвідали храм святого апостола Андрія Первозванного, який навесні 2022 року став місцем масового поховання жителів міста. Також побачили Будинок культури, що зазнав значних руйнувань, і кладовище понівечених автомобілів як нагадування про окупацію.🛤 Проїхали Романівським мостом — «дорогою життя», якою тисячі людей евакуювалися в безпечні місця.Такі поїздки — важливе нагадування про ціну свободи, силу єдності та незламність українців
👁 830 26-04-23 17:33
Напередодні 40-х роковин Чорнобильської трагедії важливо не лише згадувати, а й осмислювати. Пам’ять має жити не формально — вона має змушувати думати і розуміти.Саме тому разом з Національним музеєм «Чорнобиль» ми створили інтерактивний тест «Зона памʼяті. Шлях через Чорнобиль». Це можливість у простому форматі перевірити свої знання і водночас глибше зануритися в події, які змінили хід історії та життя сотень тисяч людей.10 запитань, реальні факти, фото та пояснення — усе, щоб не просто відповісти, а усвідомити.Тест доступний українською та англійською мовами. Його можна пройти самостійно або разом із близькими — і це хороший привід поговорити про речі, які не можна забувати.Я пройшов цей тест — і передаю естафету далі.Спробуйте і ви: перевірте свої знання, відкрийте для себе нові факти та поділіться результатом у Facebook. Важливо, щоб про Чорнобиль говорили, пам’ятали і розуміли.Переходьте за посиланням, проходьте тест і передавайте естафету своїм друзям.Пам’ятаємо — щоб більше ніколи не повторилося.Джерело: Mykola_Kalashnyk
👁 957 26-04-19 17:00
Чи потрібна українцям зброя для самозахисту? Опитування Обухів INFOТема легалізації «короткоствола» залишається однією з найгарячіших у суспільстві. Чи потрібна українцям зброя для самозахисту? Опитування Обухів INFOТема легалізації «короткоствола» залишається однією з найгарячіших у суспільстві. Редакція Обухів INFO провела опитування серед підписників, щоб дізнатися їхню думку.За результатами голосування аудиторія розділилася майже порівну: Частина підтримує легалізацію• як право на захист, особливо в умовах війни• або за умови жорсткого контролю, навчання та ліцензування Інші — категорично проти• через ризик зростання насильства• або вважають, що зброї в країні вже достатньо🤔 Є й ті, хто ще не визначився📌 Висновок: питання залишається дискусійним, але запит на чіткі правила та контроль — спільний для більшості.👇 А яка ваша позиція? Чи підтримуєте легалізацію короткостволу? провела опитування серед підписників, щоб дізнатися їхню думку.За результатами голосування аудиторія розділилася майже порівну: Частина підтримує легалізацію• як право на захист, особливо в умовах війни• або за умови жорсткого контролю, навчання та ліцензування Інші — категорично проти• через ризик зростання насильства• або вважають, що зброї в країні вже достатньо🤔 Є й ті, хто ще не визначився📌 Висновок: питання залишається дискусійним, але запит на чіткі правила та контроль — спільний для більшості.👇 А яка ваша позиція? Чи підтримуєте легалізацію короткостволу?
👁 921 26-04-18 13:48
Військові можуть подати заявку на допомогу через «Дію» онлайн​Українські військовослужбовці та ветерани тепер мають можливість скористатися спрощеною процедурою отримання соціальної допомоги. Завдяки інтеграції нових сервісів у застосунок та на портал «Дія», процес подачі заявок став значно швидшим та позбавленим зайвої бюрократії.​Головні переваги оновлення:Цифровізація документів: Більше не потрібно збирати численні паперові довідки — система автоматично підтягує необхідні дані з державних реєстрів.​Доступність 24/7: Подати заяву можна у будь-який зручний час, маючи лише смартфон або комп'ютер із доступом до інтернету.​Прозорість: Статус розгляду заявки можна відстежувати в особистому кабінеті в режимі реального часу.​Як скористатися послугою?​Авторизуватися на порталі або у застосунку «Дія».​Перейти у розділ відповідних соціальних послуг для ветеранів та військових.​Заповнити електронну форму та підписати її за допомогою Дія.Підпису.​Важливо: Впровадження таких інструментів є частиною стратегії цифрової трансформації соціальної сфери, що має на меті забезпечити гідну підтримку захисникам України без черг та корупційних ризиків.
👁 1,030 26-04-14 12:35
Провів робочий виїзд та оглянув об’єкти соціальної інфраструктури Обухівської територіальної громади, де тривають ремонтні роботи.Під час виїзду перевірив хід виконання робіт у закладах освіти громади, зокрема: ▪️ Академічному ліцеї №2▪️ Академічному ліцеї №3▪️ Академічному ліцеї №5▪️ Германівській гімназії імені братів ГетьманівОглянув стан приміщень, темпи ремонтів, а також облаштування укриттів — один із ключових елементів безпеки. Важливо, щоб учні та педагоги мали належні умови для навчання навіть у складних умовах.Роботи проводяться відповідно до доручення начальника Київської обласної державної адміністрації щодо контролю за реалізацією проєктів у громадах області.Сьогодні такі питання мають особливе значення — це безпека дітей, стабільність освітнього процесу та якісна підготовка до нового навчального року.Окрему увагу приділив: ✔️ якості виконання робіт✔️ дотриманню термінів✔️ відповідності встановленим вимогамУсі об’єкти перебувають на постійному контролі.Продовжуємо системну роботу.
👁 1,010 26-04-13 12:23
Понад 24 млн грн несплаченого ПДВ: до суду передано справу директора постачальника вугілля для Трипільської ТЕСПрокурори Офісу Генерального прокурора передали до суду обвинувальний акт щодо директора підприємства, яке постачало вугілля ПАТ «Центренерго» для роботи Трипільської ТЕС - електростанції, що виробляє електроенергію для центральної частини України.За даними слідства, у січні–лютому 2024 року підприємство отримало від «Центренерго» кошти як передоплату за вугілля та оплату його доставки. У такому випадку закон зобов’язує нарахувати і задекларувати податок на додану вартість (ПДВ).За даними слідства, директор цього не зробив, а податкові зобов’язання з ПДВ не були відображені у звітності.У результаті до бюджету не надійшло понад 24,1 млн грн, що відповідно до законодавства є особливо великим розміром.Дії обвинуваченого кваліфіковано як умисне ухилення від сплати податків службовою особою підприємства, що призвело до ненадходження коштів до бюджету в особливо великому розмірі (ч. 3 ст. 212 КК України). Справу розглядатиме суд.Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою, доки її вину не доведено в суді.
👁 941 26-04-11 15:15
⏰️ Комендантська година на території Київщини залишається без змін і діятиме з 00:00 до 05:00.Про це повідомив голова Київської ОВА Микола Калашник:"Київщина входить у Великодні дні з розумінням головного пріоритету — безпеки кожного жителя.Комендантська година на території області залишається без змін і діятиме з 00:00 до 05:00. Прошу всіх не порушувати встановлені обмеження та відповідально поставитися до цих вимог" ❗️У Великодню ніч буде суттєво посилено заходи безпеки: можливі перевірки документівУ ніч з 11 на 12 квітня богослужіння заплановані у сотнях храмів, участь у яких можуть взяти близько півмільйона людей. У зв’язку з цим буде суттєво посилено заходи безпеки. До охорони публічного порядку залучено понад 1500 правоохоронців: додаткові наряди, вибухотехнічні служби, кінологи та представники громадських формувань. Також для реагування на можливі загрози підготовлено понад 1000 укриттів, частина з яких розташована безпосередньо поруч із культовими спорудами.У публічних місцях можливі перевірки документів, тому прошу мешканців Київщини обов’язково мати їх при собі та з розумінням ставитися до дій правоохоронців.- повідомив очільник Київщини Микола Калашник.
👁 988 26-04-10 14:15
СБУ викрила, що нардеп-втікач Андрій Деркач привласнив у Києві заповідну землю на 595 млн грнСлужба безпеки викрила масштабну схему привласнення земель природно-заповідного фонду Києва на понад 595 млн грн. До організації оборудки причетний колишній народний депутат України – Андрій Деркач, який підозрюється у держзраді та переховується в рф.Встановлено, що фігурант під час своєї депутатської каденції до 2019 року привласнив 41,5 га земель заповідної землі у Києві. Це становить майже 50% від загальної площі цієї природоохоронної зони.Для реалізації схеми фігурант залучив спільників, які на той час перебували на посадах керівника Обухівського райвідділу Держкомзему та голови Обухівської райдержадміністрації.Щоб заволодіти землею заповідного фонду, учасники оборудки підробили землевпорядну документацію та внесли недостовірні дані у Державний земельний кадастр України.Далі фігуранти намагалися легалізувати «схему». Для цього після численних поділів, обʼєднань і перепродажів оформили земельні ділянки на родичів та знайомих Деркача і його спільників.На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили про підозру всім трьом фігурантам відповідно до вчинених злочинів за двома статтями Кримінального кодексу України:▪️ ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах організованою групою);▪️ ч. 3 ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом).Наразі затримано одного з організаторів оборудки – колишнього очільника Обухівської РДА столичного регіоні. Йому загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна.Оскільки Деркач та його спільник – екскерівник Обухівського райвідділу Держкомзему столичного регіоні – переховуються за межами України, їм заочно повідомлено про підозру.Тривають комплексні заходи для притягнення їх до відповідальності.Розслідування проводили за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора України.
👁 559 26-04-07 19:45
РОЗГЛЯД ПЕТИЦІЇ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ЛІЦЕЇВ №3 І №5 В ГУСТОНАСЕЛЕНІЙ ЧАСТИНІ ОБУХОВА‼️ 9 квітня на сесії міськради буде розглянуте петиція зберегти ліцеї в густонаселеній частині Обухова, а саме забезпечити формування 10-12 класів старшої профільної школи в ліцеях №5 і №3, де на теперішній час навчається близько 60% старшокласників громадиhttps://petition.e-dem.ua/obukhiv/Petition/View/185Проект рішення від виконавчого комітету міськради пропонує петицію “ВЗЯТИ ДО ВІДОМА” і доручити управлінню освіти опрацювати це питання.В практиці Обухівської міськради - така відповідь означає відмову.▶️Саме так в червні 2024 році міськрада відповіла на звернення більше 200 батьків учнів Академічного ліцею №1 ім. Андрія Малишка, які звернулися до Обухівської міської ради з вимогою «внести зміни у План формування мережі ліцеїв з метою захисту інтересів і безпеки наших дітей».▶️Саме так, в серпні 2024 року, Обухівська міськрада відповіла на звернення депутатів міськради, які ще тоді вносили пропозиції до Плану формування мережі ліцеїв в Обухівській громаді - зберегти ліцеї в густонаселеній частині міста.Якщо жителі громади і батьки учнів, погодяться на таку відповідь, то з обухівськими ліцеями № 3 і №5 нас чекає така ж ситуація як укриттями цивільного захисту в Обухові. Батьки учнів згадають про них, тоді коли вони будуть потрібні, а їх не буде! І не буде саме тому, що в той час, коли потрібно було вимагати відповідних рішень, ви цього не зробили ‼️Депутати від фракції “Голос” будуть пропонувати інше рішення - підтримати цю петицію. Якщо ви також підтримуєте петицію, то прийдіть на сесію, і скажіть про це секретаряїю і усім депутатам міськради. Можливо вас таки почують.🔶Початок сесії 10.00, 09 квітня.Яке би не було рішення міськради, ми готуємо звернення до Освітній омбудсмен, Міністерство освіти і науки України та Голови Київська обласна державна адміністрація, оскільки є достатньо підстав вважати, що рішення Обухівської міської ради про утворення в Обухівській територіальній громаді всього одного ліцею суттєво погіршує територіальну доступність, умови та якість середньої профільної освіти для учнів в Обухівській міській територіальній громаді.Прошу поширення!
👁 1,390 26-04-03 17:02
Працюю на місцях ворожої атаки на Київщину.Ворог знову бив по наших мирних громадах — по домівках, по людях, по звичайному життю. Там, де ще вчора було спокійно, сьогодні — вибиті вікна, зруйновані будинки і біль.Найстрашніше — це людські втрати. У Вишневому загинув чоловік 1974 року народження. Щирі співчуття рідним і близьким.Ще 8 людей поранені, серед них дитина 14 років. Четверо зараз у лікарнях Фастівського та Обухівського району. Уся необхідна медична допомога надається.У Фастівському районі постраждала ветеринарна клініка — загинули домашні тварини. Це теж біль.Окрім того, пошкоджено 4 приватні будинки, автомобіль.Окремо — цинічний удар по території Національного військового меморіального кладовища. Це спроба вдарити по нашій пам’яті, по нашій гідності. Пошкоджено адміністративну будівлю та елементи інфраструктури. Місця поховань наших Героїв залишилися неушкодженими.У Броварському районі пошкоджено приватний будинок і господарські будівлі — пошкодження незначні.В Обухівському районі пошкоджено 40 об’єктів: 5 підприємств, 29 автомобілів і одна багатоповерхівка, де зруйновано квартиру на 5 поверсі. Також пошкоджено 3 приватні будинки.У Бучанському районі пошкоджено дитячий садок і ліцей, 4 багатоповерхові будинки, 4 автомобілі, магазин та будівлю СТО.Загалом в області пошкоджено понад 60 об’єктів.Ми вже працюємо над тим, щоб якнайшвидше допомогти людям повернутися до нормального життя. З обласного бюджету буде виділено кошти на відновлення пошкоджених багатоповерхових будинків, щоб їх мешканці якнайшвидше могли повернутися до своїх осель. Паралельно разом з партнерами допомагаємо власникам житла відновити вікна в їх помешканнях, а вже зараз закрити отвори плитами й плівкою з матрезерву. Фіксуємо всі руйнування та розʼяснюємо про механізми підтримки для кожної постраждалої родини.Ми поруч із кожним, хто постраждав. І зробимо все, щоб Київщина вистояла й відновилась якнайшвидше.Ворог не зламає ні наших людей, ні нашу єдність. Тримаємося. @Mykola_Kalashnyk