Fuente
Горіха Зерня | У мене є миле відео, на якому бійці Інтернаціонального легіону кудись ...
3 300 Vistas/Alcance
2025-05-09 07:43
Mensaje №5776
У мене є миле відео, на якому бійці Інтернаціонального легіону кудись їдуть у бусіку, і кожен вітається і посміхається на камеру. Дуже красиві молоді і старші чоловіки. Відео надіслане з приміткою - ви ж розумієте, що ні обличчя, ні імена показувати у соцмережах не можна. Так,звісно. Особливо я розумію, як це мені допоможе під час збору :) Решта картинок теж не дуже помічні. Ось десятки фото спалених автівок. Як на це повинні реагувати люди, які дають гроші? Що ми ось так довго збираємо на автівки, а вони потім горять за кілька хвилин, і на цьому все? Ну що я скажу. Буває що горять, хоч хлопці їх бережуть як можуть. Все більше місць, куди машиною заїхати неможливо, прифронтова зона перетворюється на пекло. Головне завдання зараз - зробити так, щоб це пекло не просувалося у нашу сторону, хоча би було статичним. Тому потрібні машини, щоб підвозити туди людей і зброю та забирати поранених. В ідеалі ці машини мають бути більш надійними, броньованими та обладнаними, більш прохідними, ніж ті, що стоять на парковках у спокійному тилу. Машина, яку ми плануємо для наших грузинів, саме така. Принаймні може їздити вночі без світла, вона обладнана камерами нічного бачення. Ну і ще деякі покращення є. Тому я знову проситиму вашої уваги до цього збору, всі посилання у коментарі.