Fuente
Горіха Зерня | Додам від себе кілька слів про малих дітей, тобто молодшого і середньо...
3 300 Vistas/Alcance
2025-04-26 13:29
Mensaje №5719
Додам від себе кілька слів про малих дітей, тобто молодшого і середнього шкільного віку, які щось десь не так кажуть чи роблять, особливо коли хтось дорослий це знімає і викладає в інтернет. Слухайте, вам персонально це загрожує, вашому життю і здоров'ю? Бо буває всяке, я колись бачила, як зграйка таких дурбецалів кидалася камінням у лобове скло автівкам, які проїжджали повз. Ну, їх тоді звісно наздогнали і це неподобство припинили. Але якщо ні, якщо це лише слова, мат, звуки, гучна музика - тобто таке дратівливе, але безпечне фізично, то тоді краще перехреститися з думкою, що дякувати богу, це проблема їхніх батьків.От хай виховують, хай потім вигрібають наслідки свого виховання, це їхній обов'язок і відповідальність. Ну чесно, от згадую собі, коли я сварилася з чужими дітьми? Одного разу, коли зграйка напала на хлопчика, мені здалося, що його б'ють. Підійшла, голосно запитала, чи не треба йому допомога і що тут відбувається. Ні, сказав, все добре, ми так дуріємо.І остання справа, це на підставі окремого відео робити висновки про всіх дітей. Бо я б, наприклад, дуже не хотіла, щоб про мене судили за контентом, який викладають у себе інші дорослі. Чи за тим, як ці інші дорослі голосували на виборах. Давайте якось обирати рівних собі опонентів. Якщо критикувати - то дорослих людей, якщо звинувачувати, то таких же як і ми.