Fuente
Горіха Зерня | Весь день думаю про слова американських очільників. Щось там типу "ми ...
4 600 Vistas/Alcance
2025-04-23 19:19
Mensaje №5694
Весь день думаю про слова американських очільників. Щось там типу "ми змусимо Україну та росію поступитися територіями, після чого обидві країни почнуть прекрасно заробляти на торгівлі зі Штатами". Заробляти.Не буде з драба пана, як не ліпи. Якщо "за шмат гнилої ковбаси у вас хоч матір попроси - то отдасте", то як не пнись, як не надимай щоки, а не будеш ти грейт ні егейн, ніколи. Заробляти.Це щось із "ми не можемо фінансувати армію, бо у нас не вистачить грошей на дороги". З тієї самої опери.Ниций духом літати не зможе. А українцям не треба ставати great again, ми і так великі. Бідні, пошматовані війною, принижені власними керівниками, але все одно великі. Ми дивимося на розп'яття і приміряємося, як би сина божого звідти зняти і надати першу допомогу, навіть всупереч волі Отця, а не думаємо, як би свою рекламу прикріпити на перекладину, на видне місце. Сьогодні одна дитина запитала мене після презентації, чим українці відрізняються від інших націй, що робить нас особливими. Ось цим і відрізняємося, духом. Ми рівні небу, для нас честь і совість мають значення.