Fuente
Горіха Зерня | Так, я не зрозуміла. Це що, сьогодні сонячне затемнення було? А коли, ...
4 100 Vistas/Alcance
2025-03-29 20:32
Mensaje №5591
Так, я не зрозуміла. Це що, сьогодні сонячне затемнення було? А коли, чому я не бачила? Сонце як сонце, світило собі. Щоправда, я у приміщенні без вікон була, може це на щось вплинуло :) Але якби знала, побігла б дивитися, а не роззявляла рота на книжки.Книги, до речі, у Німеччині дуже дорогі. Так, я знаю, що непристойно скаржитися на ціни, але що я зроблю, якщо мені дійсно дорого? Щоразу все важче купувати подарунки в Україну, у нас вдома або кращої якості, або дешевше, або одне й друге :) Поцікавилася сьогодні у готелі, чи працюють у них заправки у неділю. Ні, ну а що? Я ж не знаю, які тут порядки, все інше зачиняється. А у мене пального пів бака і масло витекло. Так от, це просте питання викликало цілу дискусію - бо таки можуть бути варіанти.А загалом мені Німеччина дуже сподобалася. Головне люди, а я ж подорожую між своїми, від бульбашки до бульбашки. Люди безподобні, дуже щирі та віддані, розумні та розуміючі. Пан видавець сьогодні конвертик привіз, наші друзі з Веймара зібрали на підтримку реабілітаційної бази для українських військових "З любов'ю в серці" 450 євро.