Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Пані Вишня
Añadido 14 jul. 2024

Пані Вишня

@notyourkvitochka
Número de suscriptores: 1 702
Fotos: 1,560
Videos: 144
Enlaces: 350
Descripción:
Кандидат історичних наук зі специфічним почуттям гумору.

👥 Número de suscriptores

1 702
Promedio/Día:: +3
Promedio/Tiempo:: +42
Promedio/Mes:: +47

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 972
Promedio/Día:: 2,300
Promedio/Tiempo:: 1,058
ERR: 115.86%

📊 Mensajes por Día

2.2
Último día: 1
Promedio semanal: 4.1
Promedio por día: 2.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,380 26-02-23 18:13
Недавно розказали історію, як Орбан втрапив в туалетний скандал з ромами. Для розуміння, роми Угорщини становлять найбільшу етнічну меншину, яка включає 876 тисяч людей, що складає 9% від 9,6 млн громадян Угорщини. Більша частина ромів зосереджена компактно:на сході (до 60 %), у районах, які межують з Україною та Словаччиною. Так от, роми становлять для орбанівської Фідес ключову електоральну групу, традиційна більшість якої (до 90%) підтримувала Орбана. 22 січня 2026 року на зустрічі в Балатоналмаді міністр будівництва та транспорту Угорщини Лазар, добрий друг Орбана, назвав ромів «внутрішнім резервом» для брудної роботи і очищення туалетів.Його заява стала причиною вуличних протестів ромів у Будапешті, критичних заяв лідерів громадської думки в угорських медіа, широкої дискусії у соціальних мережах та посилення критики Фідес. До скандалу Фідес відставала (37–40% проти 53% від Тиси, а після протестів і медійного резонансу різниця зросла, з прогнозом втрати 3–5 мандатів у ромських округах. Ромська підтримка впала з 90% до 60%. Бажаємо Орбану мити туалети.
👁 1,510 26-02-15 16:44
🇺🇦 🇮🇷 | Нова сторінка: Зеленський та Реза Пехлеві на Мюнхенській конференції 2026Зустріч президента України Володимира Зеленського з лідером іранської опозиції Резою Пехлеві у Мюнхені стала геополітичним прецедентом. Україна фактично перейшла до офіційного визнання іранської опозиції як майбутньої легітимної влади Ірану.🔹 Ключові факти зустрічі:* Зміна парадигми: Київ відмовився від обережної політики щодо Тегерана. Як зазначають експерти, зокрема Ігор Семиволос та Сергій Данилов, Україна більше не розглядає чинний режим як надійного суб'єкта.* Спільний наратив: Реза Пехлеві подякував Зеленському за його промову в Давосі, де той «назвав речі своїми іменами», надіславши чіткий сигнал тиранам.* Жорстка риторика: На зустрічі було наведено дані про жертви придушення січневого повстання в Ірані, що підтвердило тезу: режим перейшов межу, за якою переговори неможливі.🔹 Стратегічне значення:* Для України: Можливість розширити коаліцію підтримки за рахунок народів Глобального Півдня, що борються за свободу.* Для Пехлеві: Колосальна легітимізація на світовому рівні. Підтримка з боку лідера країни, що чинить опір агресії, виводить іранську опозицію в іншу політичну лігу.🔹 Формування «контр-осі»:Поки Росія, Іран та КНДР обмінюються зброєю, Україна починає системно підтримувати опозиційні рухи цих країн (раніше відбулася аналогічна зустріч зі Світланою Тихановською**). Це прямий удар по внутрішній стабільності іранського режиму, який боїться дипломатичного визнання **Пехлеві.🔹 Прогноз:Це смілива стратегія формування альтернативного альянсу вільних народів. Проте вона несе й ризики: іранський режим може відповісти ескалацією військових поставок РФ. Питання в тому, чи вистачить у Києва ресурсів для гри на такому складному та віддаленому дипломатичному фронті.Більш розгорнуто: https://www.facebook.com/igor.semyvolos/posts/pfbid02ZCSjuxwu3F6TfZSjkDQdKS481sQY4tzQdsp4Ts34AubDi5LJqM6848HRq9AfCvFwl
👁 1,270 26-01-01 16:18
У Ірані масові протести третій день через різке падіння місцевого ріалу до долара США та інші економічні негаразди 🇮🇷Третій день у Ірані йдуть протести, лише розширюються. Магазини зачиняються, на вулиці виходять студенти (які, крім економічних гасел, вимагають свободи та кінця режиму мулл), робітники, водії громадського транспорту. Уряд ніби каже, що чує їх, але жодних рухів у бік покращення поки немає. Сам президент Ірану Масуд Пезешкян у зверненні тиждень тому заявляв, що "він не може нічого з цим зробити". А все почалося у неділю, коли іранський ріал впав до долара на мінімально низький рівень і зараз торгується на рівні $1 = 1,4 млн іранських ріалів (не жарт). Продавці з Великого Базару першими почали протестувати. Головна причина (крім постійного місцевого разпіздяйства, корупції та фанатизму) - повернення у вересні Радбезом ООН "ядерних санкцій", які були зняті після підписання угоди про скорочення ядерних розробок Іраном у 2015 році. У 2022 році, до прикладу, обмінний курс був лише 430 тисяч ріалів до баксу. Рік тому - вже 820 тисяч і ось курс пробив дно. Така ситуація розганяє інфляцію (зросла до 42,2% у грудні цього року у порівнянні з попереднім), а вона - ціни на їжу та товари першої необхідності. Змінилися і ціни на АЗС.Їжа тепер коштує на 72% дорожче у порівнянні з груднем минулого року, медичні послуги - на 50% дорожчі. Дамби та інші водні резервуари стоять практично порожніми, в країні вирують нестача води та енергетична криза (в Ірані, який хоч трохи, хоч нелегально, але продає нафту та газ, ага). Втім, завжди є гроші на проксі, ракети, шахеди, хімбіозброю...
👁 1,290 25-12-25 12:39
"Президент" невизнаного Придністров'я Вадим Красносельський дав інтерв'ю місцевим телеканалам. Серед традиційних скарг на Кишинів від Красносельського пролунала цікава теза. Він заявив, що Тирасполь з часу утворення постійно перебував під владою Петербурга/Москви: спочатку у складі Російської імперії, потім - СРСР. І лише на період румунської окупації місто знаходилось у складі окупаційної зони Трансністрії. Мовляв, ми ніколи не були у складі Молдови чи Румунії.Але пан Красносельський свідомо кривить душею, забуваючи про той період, коли Тирасполь знаходився у складі Молдавської автономії Української РСР. Бо саме завдяки шаленому опору українців більшовики були змушені надати бодай форму суб'єктності народам, оформивши завойовані території у республіки, аби зменшити опір населення. Також пан Красносельський свідомо уникає згадок про те, що МАРСР була лише "заготовкою" для подальшого наступу більшовиків на територію тодішньої Румунії. І коли у 1940 році СРСР змусив Румунію віддати Бессарабію, партфункціонери автономії десантувались у новостворений партійний апарат Молдавської РСР (як-от 1-й секретар ЦК КП(б) Молдавії Петро Бородін).Втім, складно очікувати чогось іншого, крім подібних історичних маніпуляцій, від очільника радянського анклаву.
👁 1,440 25-12-17 11:16
Нове життя Башара Асада у росії - елітний район, відновлення медичної практики, російська мова Після втечі на болота і кінця жорстокого правління, Башар Асад починає нове життя на росії, пише видання The Guardian. кремль його прийняв, але на тому все - родина живе у розкішній ізоляції у фешенебельному районі Рубльовка у столиці (десь поруч з Януковичем, хехе), а також бувала в ОАЕ. Башар навіть повернувся до своєї медичної спеціальності - офтальмології - відновлює призабуті медичні знання, разом з вивченням кацапської мови. Нібито робить це не заради грошей, а "для душі" (ну бо, а що ще робити? росія заради нього і палець о палець не вдарить).Вважається, що Асади перевели більшість власної готівки в російські банки. Але це життя у золотій клітці - русня перешкоджає його контактам, як всередині країни так і з колишніми союзниками у Сирії. У кремлі його існування майже не помічають. Втеча Башара у грудні 2024 року, коли повстанці наближалися до Дамаску з півночі та півдня одночасно, була настільки панічною, що він лишив у Сирії декількох родичів, пише The Guardian. Вугілля для кальяну навіть було ще теплим, коли Гаят Тахрір Аш Шам зайняли палац. Зокрема, Башар кинув на мороз брата (!) Магера, одного з головних військових командирів, якому довелось самостійно організовувати подальшу втечу - Башар більше не брав слухавку. І дядька Ріфата.Розширена родина провела кілька ночей у машинах біля авіабази Хмеймім, перш ніж вилетіти до Оману - персонал складався з кацапні, яка не знала арабської чи англійської.Хоча дещо росіяни для колишнього союзника все ж зробили - витягли з того світу дружину Асму, яка довгий час боролася з лейкемію, і чий стан оцінювався, як "критичний".Донька Башара та Асми, 22-річна Зейн, випустилася з інституту міжнародних відносин (так, той самий мгімо), алемолодші Асади "досі трохи приголомшені і звикають до життя, де вони вже не є першою родиною". На вивченні дипломів можна було знайти Асму та братів Зейн - Каріма (21) та Хафеза (24). Не маючи особливо чим зайнятися, вони витрачають більшість грошей на шопінг для себе і будинку.Спочатку, план був таким: пережити перший шок від втрати влади на росії, а потім переїхати с ОАЕ. Але Емірати, які теж кого тільки не хостили, дали зрозуміти - присутність Асадів на постійній основі далека від бажаної
👁 1,050 25-11-25 09:15
‼️ШЕСТЬ дронов вторглись в воздушное пространство Молдовы, — сообщает минобороны«В результате массированной атаки на Украину в ночь с понедельника на вторник, системы контроля воздушного пространства, находящиеся на вооружении Национальной армии, утром 25 ноября 2025 года зафиксировали шесть дронов, которые незаконно пересекали национальное воздушное пространство.Первый летательный аппарат был обнаружен в направлении населенных пунктов Виноградовка — Вулканешты, после чего продолжил движение в сторону государственной границы с Румынией, в районе между населенными пунктами Колибаш (Кагульский район) и Вадул-луй-Исак. Дрон пересекал воздушное пространство на высоте около 1500 метров. Министерство обороны немедленно проинформировало ответственные структуры, включая Генеральную инспекцию полиции, о данном случае незаконного пролета.Ещё пять дронов были зафиксированы системами воздушного наблюдения Национальной армии, когда они пересекали пространство над населенными пунктами Дондушаны, Оргеев, Бендеры, Вадул-луй-Водэ и Флорешты. Один из них упал на крышу дома в селе Кухурештий-де-Жос, район Флорешты», — сообщили в минобороны.
👁 1,030 25-11-22 08:46
🕯Сьогодні ми вшановуємо пам’ять мільйонів українців, чиє життя забрала одна з найстрашніших трагедій в історії людства — Голодомор.Це був злочин, спланований і здійснений московською тоталітарною державою. Злочин, метою якого було не лише відібрати хліб, а й зламати дух українців, знищити нашу свободу, нашу культуру, нашу ідентичність.Пам’ять про Голодомор — це наша відповідальність.Відповідальність називати речі своїми іменами: це був геноцид українського народу.Відповідальність не дозволити знецінити правду, яку десятиліттями приховували від світу.Відповідальність не допустити повторення.Сьогодні ми вшановуємо не лише загиблих. Ми вшановуємо незламність тих, хто вижив. Ми вшановуємо силу українського народу, який боровся та вистояв. Дякуємо всім, хто зберігає правду про Голодомор, хто розповідає дітям про минуле, хто береже пам’ять у родинних історіях.Вічна пам’ять і шана усім безневинним жертвам.Ми пам’ятаємо.Ми боремося.Ми помстимося.Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 1,790 25-09-01 14:03
Наталя Наконечна нагадала біблійну притчу про освіту***І, побачивши натовп, Він вийшов на гору. А як сів, підійшли Його учні до Нього.І, відкривши уста Свої, Він навчати їх став, промовляючи:- Блаженні вбогі духом, бо їхнє є Царство Небесне.Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.Блаженні лагідні, бо землю вспадкують вони.Блаженні голодні та спрагнені правди, бо вони нагодовані будуть.Блаженні милостиві, бо помилувані вони будуть.Блаженні чисті серцем, бо вони будуть бачити Бога.Блаженні миротворці, бо вони синами Божими стануть.Блаженні вигнані за правду, бо їхнє Царство Небесне.І сказав Симон-Петро:- А то все треба буде вивчити?І сказав Андрій:- А що, треба було конспектувати?І сказав Пилип:- А я не маю листочка!І сказав Іван:- А в інших класах такого не вчили!І сказав Варфоломій:- З цього буде домашка?І сказав Яків:- І то нас по всьому будуть питати?І сказав Марко:- А оцінки ставити будуть?І сказав Матвій:- Можна вийти?І сказав Симон Зилот:- А коли йдемо їсти?І сказав ще й Юда:- А що там було після "вбогі"?А тоді первосвященник храму наблизився до Ісуса і спитав:- Яка тут проблематика? Які були Твої цілі та ноу-хау? Чому б не організувати з учнями роботу в групах? Що це за фронтальна педагогіка?І сів Ісус та й заплакав.
👁 1,330 25-08-19 13:56
Думки вголосВідомо, що головною скрєпою в РФ є тема побєдобєсія, вєлікой отєчєствєнной і відповідного антуражу, з немовлятами у папахах і візочками-танками "на Берлин!". І якщо у 2000х роках це гармоніювало із ностальгією за "стабільними" радянськими часами та відчуттям життя у величній державі, яку всі боялися, то чим далі, тим більше цей наратив тхнув нафталіном. Свідки війни майже відійшли, і все більше ставало очевидним, що державна ідеологія замість темного капіталістичного майбутнього пропонує світле комуністичне минуле.Аж поки російська пропагандистська машина не почала активно розкручувати тему "героїв сво". Не знаю - чи задумувалась глорифікація учасників завоювання України із самого початку, чи ця ідея не формувалась на ходу, щоб додатково мотивувати русскіх іти на війну, не дивлячись на колосальні втрати у м'ясорубках. Але факт - героїв Другої світової у масовій свідомості методично замінюють новопреставлені герої сво. Замість дідів на палках опинились брати, чоловіки і батьки. Героїчний міт росіян "омолодився". І зрозуміло, що переважна більшість русскіх воює, щоб закрити мікрокредити і купити собі айфон - про "захист від неофашизму" серед мотивів не йдеться. Тим не менш, нові персонажі на патичках можуть підлити трохи свіжого бензину до згасаючої головної скрєпи.Але от що робити тим анклавам русского міра, які не беруть безпосередньої участі у війні? Як-от моє улюблене Придністров'я. Місцева "влада" впритул не помічає російсько-української війни. У "офіційних" медіа у складній економічній ситуації винувата погана Молдова, Росія ж виключно хороша і велична, а України... нема. От нема і все. Зате є весь набір "мультикультурності", шаровари-віночки-борщ-казакі, і, звичайно, вся дєдивоєвальна риторика (пам'ятаємо, це головна скрєпа русского міра). І...європейське майбутнє. Бо економіка Придністров'я все менше залежить від Росії (привіт, енергетична криза 2025), молодь вчиться у Молдові чи Румунії, спортсмени здобувають медалі під молдовськими прапорами, а не придністровськими. Русскій мір тут не пропонує жодного величного майбутнього - тільки минуле. І ставати новими жителями палок придністровці не хочуть - і саме тому "не помічають" війни. Банальний висновок, але майбутнє Придністров'я залежить від результатів російсько-української війни. Але ставати її безпосередніми учасниками жителі русскомірного анклаву бояться набагато більше, ніж "кривавого Кишинівського режиму".
👁 5,600 25-07-12 15:52
🪄Лекція "Пропаганда у Гоґвортсі" на Wizard Day📰Пропаганда, дезінформація, фейки — те, з чим ми зіштовхуємось щодня, читаючи новини та переглядаючи соцмережі. А як із цим у магічному світі? Чи є у чарівників природжений захист від брехливих медіа? І яке заклинання використовувати для захисту від фейків? Де магічному суспільству шукати правду? На сторінках інформаційних гігантів, таких як "Щоденний віщун" чи в ексцентричних виданнях на кшталт "Базікало"? ⚡️26 липня ми на прикладі найвідоміших ЗМІ з усесвіту Гаррі Поттера спробуємо знайти відповіді на ці запитання!Лекторка — Ірина Вишня, кандидатка історичних наук, вчителька історії💫Лекція доступна як для Відвідувачів так і для Учнів🌟ПРИДБАТИ КВИТКИ: https://smart.v-ticket.ua/uk/e/wizard-day-01‼️Для власників квитка "УЧЕНЬ" діє обов'язковий дрес-код:https://tinyurl.com/ywfmuysw📣 Офіційна сторінка фестивалю:https://www.instagram.com/wizard_day_ua26 липня м. Київ, палац культури "Росток", вулиця Гарматна 26/2#альмор #allmor #wizard_day_2025