Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Нейт
Añadido 06 dic. 2025

Нейт

@neit_war
Número de suscriptores: 1 407
Fotos: 56
Videos: 9
Enlaces: 95
Descripción:
Тут я ділитимусь власним досвідом участі в бойових діях, виживання на передовій, можливо іноді своїми думками, а також даватиму поради щодо спорядження і всього іншого зв'язок зі мною через повідомлення каналу чат каналу: https://t.me/neit_chat

👥 Número de suscriptores

1 407
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -10

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 511 26-06-19 10:49
Скільки турнікетів має бути? Поширеною є думка про те, що турнікетів має бути 4 бо 4 кінцівки. Але для тих хто хоч трохи розуміється на медицині очевидно що шанси встигнути накласти турнікет на всі 4 кінцівки коли з них усіх масивна кровотеча мінімальні, особливо самому собі. Але це не означає що треба брати з собою 1-2 турнікета бо більше все одно не встигаєш накласти. Запасні турнікети потрібні для конверсії і переміщення турнікета. Також на випадок якщо хтось інший отримав поранення, а свій турнікет загубив, взяв неякісний тощо. Так, є негласне правило що кожен сам за себе і свою аптечку на інших не витрачаємо, але морально це дуже важко. Тому моя особиста думка турнікетів на бойовому виході має бути 6-8: 2 в окремих підсумках на броні на видному місці, розташовані так щоб діставати обома руками (можна що один діставати лівою другий правою). Обидва без упаковок.Ще 2-3 в аптечці, в упаковках чи ні то вже на ваш розсуд. Решту можна покласти просто в рюкзак, але бажано в окрему кишеню. Бо це запасні на випадок якщо комусь не вистачить з певних причинПро вміст аптечки читайте тут #виживання
👁 571 26-06-18 11:58
Думала всі це розуміють але судячи з коментів - ні. Ніколи не намагайтесь знешкодити дрони або вибухівку камінням!Пояснюю чому:1) міни і СВП просто не спрацюють від каменя, крім ПФМ-1 "лєпєсток". ПФМ-1 знешкодити влучивши каменем реально, сама так робила поки знайомі сапери не пояснили наскільки це небезпечно. Краще не ризикувати без крайньої потреби. ПФМ-1 краще або обійти або розстріляти. Щодо інших мін теж є надійніші методи розмінування. 2) дрон який летить в ваш бік ви збити не встигнете, та і шанси що від каменя він впаде мінімальні. І взагалі влучити в швидку рухому ціль каменем майже нереально. Зато якщо впаде то скоріше за все достатньо близько щоб ви отримали серйозні поранення. Знову ж таки, є кращі варіанти збиття, а коли нема то краще витратити час не на пошук каменя а на пошук укриття. 3) дрон-"ждун". Йому камінь взагалі навряд нашкодить. Зато якщо в нього 2 камери то він точно це побачить. І обов'язково атакує вас, шансів врятуватись вже не буде. Ну і знову ж таки, є надійніші методи протидії дронам-"ждунам". #виживання
👁 1,070 26-05-30 16:07
Думала більше ніколи такого не побачу, бо про це вже багато писали і пояснювали, але все ж побачилаВ чистому полі стоїть машина і маскувальна сітка не просто накинута, а ще й підігнута під капот, мабуть щоб по землі не волочилась. Там не те що чітко видно що це саме машина, там чітко проглядається марка і тип машини. Ще й сітка далеко не в колір місцевості. Фото і локації зі зрозумілих причин не буде.Але ніколи так не робіть. В жодному разіПо-перше маскувальна сітка завжди має бути в колір місцевості. Бо якщо ворожий оператор БПЛА побачить що щось дуже сильно вибивається по кольору, він обов'язково наблизить відео і уважно роздивиться що там таке. По-друге маскувальна сітка не має просто лежати на машині, тим більше її не варто підгинати. Тому що вона має розбивати силует, а щоб це працювало вона не повинна щільно прилягати до машини. Підкладайте щось, підставляйте кілки, робіть з неї навіс. Але вона не має повторювати контур машини, має бути схоже на якісь більш природні об'єкти. Якщо розміру сітки для цього не вистачає використовуйте одразу дві. І якщо навіть ви так встали ненадовго і дрони сюди майже не долітають все одно не робіть так. Бо це виробить у вас дуже небезпечну звичку яка колись вилізе боком.#виживання
👁 9,290 26-01-20 16:13
Дрон у якості СВПРаніше я вже говорила про це як про теоретичну загрозу, однак я виявилось подібне дійсно застосовується тому розкажу трохи детальніше. Отже, маємо ще одну причину не наближатись до знайденого на землі дрона – сам дрон теж може бути пасткою. Тобто вороги беруть свої несправні дрони які не літають і не підлягають ремонту, але на вигляд цілі. І замість батареї закладають вибухівку. Варіантів насправді безліч. Самий простий це дрон типу мавіка, який підберуть в надії перепрошити і використати для власних потреб, а він вибухне при спробі поставити його на зарядку. До речі, теоретично так можна замінувати абсолютно все що має акумулятор та роз’єм для зарядки, а розмінувати без особливих знань і навичок не вийде. Якщо акум зйомний (а в мавіках саме такий) то зовнішніх ознак які вказують на мінування скоріше за все не буде (при спробі вийняти незйомний акум в кустарних умовах можуть залишатись незначні подряпини, однак не варто на це покладатись).Також для мінування дронів вороги можуть застосовувати «джоніки», і тоді дрон вибухне або при наближені до нього, або при спробі його підняти чи перемістити. Доставляються заміновані дрони до наших позицій зазвичай іншим дроном. Відрізнити де підкинутий таким чином дрон, а де дрон який розрядився і впав або ж посаджений за допомогою РЕБ неможливо, виглядає воно приблизно однаково. Також є варіант мінування fpv-дрона таким чином, що він міг самостійно долетіти до точки призначення. Для цього орки беруть датчик цілі з МЛ-8 (розпилюють міну на частини) і вкладають його між двома акумуляторами. Верхній акум справжній і саме завдяки ньому дрон може летіти. Нижній – насправді пластид загорнутий в термоусадку, хоча візуально важко відрізнити від справжнього. Поки ці два акумулятори з’єднані разом – верхній навантажує датчик цілі. Щойно батареї роз’єднано – датчик спрацьовує на розвантаження і відбувається підрив. Тому якщо бачите fpv-дрон з двома батареями на землі, або просто з’єднані між собою дві батареї від fpv-дрона то краще не намагайтесь їх зняти і роз’єднати. І взагалі краще або не чіпати їх, або просто знищити.Щодо батарей від fpv-дронів які розкидані по одній після прильотів дрона то там поки що нема жодного підтвердженого випадку мінування батареї, поки що тільки випадки коли люди помилково приймали поролон який підкладають щоб запобігти випадковому займанню при випадковому ударі батареї (тобто для безпеки тих хто збирав той дрон) за вибухівку, на каналі вже є про це. Самі батареї небезпечні тим що вони легкозаймисті, більш детально про це тут. Але це стосується саме випадків коли батарея одна і валяється окремо від дрона. Знімати батареї з дронів не можна ні за яких обставин оскільки, нагадаю, вороги доволі часто програмують самоліквідацію на зникнення живлення (тобто гарантований підрив якщо дрон розрядився або від’єднали батарею). Про знешкодження дронів які валяються на землі та протидію дронам-«ждунам» ми вже писали раніше, поки що нічого нового в цій сфері не придумано, а найкращим варіантом що робити якщо знайшли на землі ворожий дрон залишається знищити його скидом з іншого дрона не розбираючись звідки він там узявся#виживання
👁 2,100 25-12-16 10:40
Розкажу трохи про пристрої типу «джонік» які ми часто згадуємо в останніх публікаціях «Джонік» - це саморобна плата ініціації для мін та інших вибухових пристроїв. Раніше так називався один конкретний пристрій, однак зараз це використовується більше як загальна назва всіх подібних пристроїв, як наших так і ворожих, хоча початково кожен з них має власну назву. Це не критично оскільки всі ці пристрої збираються під конкретні задачі і принцип дії у них приблизно однаковий. Розмір «джоніка» приблизно як половина сірникової коробки, але може бути трохи більше чи менше. Виглядають як маленька пластикова коробочка, однак встановлюють їх таким чином що навряд їх вдасться побачити. По факту «джонік» - це набір датчиків цілі, які вже зустрічалися раніше в різних мінах, але більш сучасні відповідно більш надійні і більш чутливі. Теоретично там можна поставити будь-які датчики. Однак зазвичай там акселерометр, магнітометр і таймер (або всі 3 або 2 з них). Такої комбінації вистачає для більшості задач. Акселерометр реагує на перевертання або переміщення предмета до якого він приєднаний. Його можна налаштувати як завгодно, однак зазвичай це зсув на кілька см та/або від 1 до 5 перевертань, також може бути нахил на кілька градусів. Дуже часто застосовується в речах які може захотітись затрофеїти (підсумки, зброя тощо), часто в поєднанні з таймером.Магнітометр реагує на зміни магнітного поля. В більшості випадків фіксує бійця з AR-15 на відстані 2м. Чутливість можна налаштувати на певну кількість металу, наприклад щоб спрацьовував тільки на озброєних людей або на певний вид транспорту. Зазвичай ставиться на міни і таким чином часто не дозволяє навіть наблизитись до них. Теоретично можна вивести з ладу закинувши до нього достатньо сильний магніт, на практиці ж це складно і часто неможливо або ж не має жодного сенсу, тому краще просто знищувати міни накладним зарядом доставленим за допомогою дрона.Таймер зазвичай вмикається після того, як інші датчики зловили ціль (наприклад підрив через 10хв після переміщення). Працює «джонік» від звичайних батарейок, яких вистачає до 3х років роботи, тож сподіватися на те що він рано чи пізно розрядиться не варто#вибухові_пристрої
👁 2,830 25-10-09 15:17
Також підписник розповів про ще одну гадость яку можуть зробити вороги. Іноді з дрона скидають ланцюг або мотузку з шипами, або просто розкидають металеві шипи (приблизний вигляд шипів нижче) для того щоб пробивати колеса машин. Зазвичай застосовується на наших логістичних шляхах. Можуть застосувати скрізь куди долетить дрон. Частіше за все для цього використовують дрон на радіокеруванні до якого знизу прикріплений кошик з сітки (виглядає як маленька клітка) і в цьому кошику шипи. Над місцем призначення кошик розкривається і шипи випадають на дорогу. Мета зупинити машину тому поруч з місцем де розкидані ці шипи може бути дрон-"ждун" або підготовлені інші засоби для ураження машини. Тому якщо бачите таке то краще постаратися об'їхати або якщо це неможливо то розвернутися назад. Але зупинятися і виходити з машини щоб поприбирати шипи точно не варто. Але краще за все перед поїздкою продивитися весь маршрут з дрона, а також поставити РЕБ на машину щоб запобігти скиданню шипів в останній момент#виживання