Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Нейт
Añadido 06 dic. 2025

Нейт

@neit_war
Número de suscriptores: 1 407
Fotos: 56
Videos: 9
Enlaces: 95
Descripción:
Тут я ділитимусь власним досвідом участі в бойових діях, виживання на передовій, можливо іноді своїми думками, а також даватиму поради щодо спорядження і всього іншого зв'язок зі мною через повідомлення каналу чат каналу: https://t.me/neit_chat
Fuente

Нейт | Розкажу трохи про пристрої типу «джонік» які ми часто згадуємо в остан...

Logotipo de la comunidad de telegram - Нейт Нейт @neit_war
2 100 Vistas/Alcance 2025-12-16 10:40 Mensaje №298
Розкажу трохи про пристрої типу «джонік» які ми часто згадуємо в останніх публікаціях «Джонік» - це саморобна плата ініціації для мін та інших вибухових пристроїв. Раніше так називався один конкретний пристрій, однак зараз це використовується більше як загальна назва всіх подібних пристроїв, як наших так і ворожих, хоча початково кожен з них має власну назву. Це не критично оскільки всі ці пристрої збираються під конкретні задачі і принцип дії у них приблизно однаковий. Розмір «джоніка» приблизно як половина сірникової коробки, але може бути трохи більше чи менше. Виглядають як маленька пластикова коробочка, однак встановлюють їх таким чином що навряд їх вдасться побачити. По факту «джонік» - це набір датчиків цілі, які вже зустрічалися раніше в різних мінах, але більш сучасні відповідно більш надійні і більш чутливі. Теоретично там можна поставити будь-які датчики. Однак зазвичай там акселерометр, магнітометр і таймер (або всі 3 або 2 з них). Такої комбінації вистачає для більшості задач. Акселерометр реагує на перевертання або переміщення предмета до якого він приєднаний. Його можна налаштувати як завгодно, однак зазвичай це зсув на кілька см та/або від 1 до 5 перевертань, також може бути нахил на кілька градусів. Дуже часто застосовується в речах які може захотітись затрофеїти (підсумки, зброя тощо), часто в поєднанні з таймером.Магнітометр реагує на зміни магнітного поля. В більшості випадків фіксує бійця з AR-15 на відстані 2м. Чутливість можна налаштувати на певну кількість металу, наприклад щоб спрацьовував тільки на озброєних людей або на певний вид транспорту. Зазвичай ставиться на міни і таким чином часто не дозволяє навіть наблизитись до них. Теоретично можна вивести з ладу закинувши до нього достатньо сильний магніт, на практиці ж це складно і часто неможливо або ж не має жодного сенсу, тому краще просто знищувати міни накладним зарядом доставленим за допомогою дрона.Таймер зазвичай вмикається після того, як інші датчики зловили ціль (наприклад підрив через 10хв після переміщення). Працює «джонік» від звичайних батарейок, яких вистачає до 3х років роботи, тож сподіватися на те що він рано чи пізно розрядиться не варто#вибухові_пристрої