Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ne_na_chasi
Añadido 14 jul. 2024

ne_na_chasi

@ne_na_chasi
Número de suscriptores: 28
Fotos: 10,600
Videos: 9,940
Enlaces: 663
Descripción:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev

👥 Número de suscriptores

28
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +2

👁️ Vistas promedio por mensaje

6 196
Promedio/Día:: 7,200
Promedio/Tiempo:: 4,651
ERR: 22128.57%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de nombre

ne_na_chasi 2026-01-28
Не На Часі !!! 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,530 26-01-06 09:26
І знову згадуємо про Ігора Беркута і те, що він казав ще років 15 тому.Починаючи із самої так званої незалежності українські еліти та і не тільки українські займалися зменшенням кількості українців.Я ще пам'ятаю рекламу "Нас 52 000 000" яку крутили по телевізору 20 років тому.І ось прийшов 2026 рік і якщо половина від цих 52 мільйонів залишилася в Україні то буде добре.У них план працює чітко, тільки є одна проблема, що їм не потрібно навіть всі ті, хто зараз залишився в Україні, а значить вони і далі будуть займатися геноцидом українців.Хтось каже в планах 18-20 мільйонів, хтось взагалі говорить про 5 мільйонів.Але з такими темпами ще років за 10-15 вони досягнуть своїх цілей.Вже зараз в Україні демографічна катастрофа такого масштабу, що страшно уявити. Пенсіонерів все більше, молодь одних вбивають на війні, інші виїжджають з України.Отак планомірно роками знищують українців.А пропаганда розказує тільки про Путіна.А те що мільйони українців виїхали з України ще до Путіна це не рахується.
👁 3,550 26-01-04 12:18
Ми керуватимемо Венесуелою, — заявив Трамп.Отож в результаті виявилося, що "воєнні дії у Венесуелі" виявилися черговим договірняком.Мадуро просто здав країну і зараз відпочиває в США.Зараз трошки піднімуть шум, запустять судовий процес, але насправді це просто черговий цирк.Не здивуюсь якщо його вивозили разом з мішками грошей.Тут цікаво інше, ще кілька місяців тому з'явилася новина, що ватажок вагнерів Пригожин засвітився у Венесуелі, ну принаймні був схожий на нього, та і те що у Венесуелі були вагнери теж ні для кого не секрет.Окрім них там було ще багато найманців з інших країн, які повинні були охороняти Мадуро.А в результаті група спецназу США викрала президента з дружиною без жодних перестрілок.Думаю якби був відданий наказ стріляти то там би полягло багато людей, а так все пройшло швидко і без втрат.Висновок напрошується сам собою, це просто черговий договірняк.Мадуро пішов на угоду з Трампом, а США зараз будуть качати венесуельську нафту.Знову американські "голуби миру" все порішали!
👁 4,170 26-01-03 11:48
Новий рік нова війна !США в ніч проти 3 січня завдали ударів по столиці Венесуели Каракасу. За даними CBS News і CNN , вибухи були зафіксовані в декількох локаціях, у тому числі на військовій базі у Фуерте-Тіуні, авіабазі Ла-Карлота та в порту Ла-Гуайра.Президент США Дональд Трамп підтвердив, що США завдали ударів по об'єктах у Венесуелі і «захопили» та вивезли з країни президента Ніколаса Мадуро.«Сполучені Штати Америки успішно провели великомасштабну операцію проти Венесуели та її лідера, президента Ніколаса Мадуро, який разом зі своєю дружиною був захоплений та вивезений із країни літаком. Цю операцію було проведено спільно з правоохоронними органами США», — йдеться у повідомленні Трампа в соцмережі Truth Social.Міністр оборони Венесуели Володимир Падріно Лопес оголосив про розгортання військових сил по всій країні та запровадження надзвичайного стану. Венесуела також запросила екстрене засідання Ради безпеки ООН.Світовий перерозподіл влади продовжується, а кількість війн тільки збільшується.
👁 3,920 25-12-29 12:43
Коротко про життя в Німеччині!Прийшли сьогодні на картку гроші, я поняття не маю від кого і за що.Написано що від якоїсь міської організації, але що це за організація я не знаю.Пішов у Job Center, питаю, що за гроші ?Вони кажуть ми не знаємо, це не від нас, але якщо отримав то радій.Я, оскільки вже не перший рік в Німеччині, питаю чи можуть мені наступного року надіслати лист із проханням повернути ці гроші?Працівник Job Center каже "Так, можуть надіслати такого листа, але можуть і не надіслати".Короче поклав я ці гроші у конверт і нехай лежать до того моменту поки я не виясню що це за гроші і від кого.І отак з усіма виплатами, тобі ніби платять, але в будь-який момент треба бути готовим повернути.Нас минулого місяця повністю зняли з Job Center і довелося повернути 260€ бо вони щось там неправильно нараховували і переплатили.Добре, що я вже навчений і з тих пір як вийшов на роботу все, що давав Job Center відкладав у конверт тому одразу все сплатили.Оце один із великих мінусів Німеччини, що навіть заплативши за все ти не знаєш чи не прийде тобі якийсь черговий перерахунок із боргом.А той, хто каже, що просто треба своєчасно за все платити просто ще не стикався з подібними ситуаціями. Я завжди все рахую, планую, продумую всі можливі варіанти, але іноді все так обертається, що ти навіть подумати про таке не міг, в вже раз і ти повинен платити.І я зараз не скаржусь, просто розказую як працює німецька бюрократична система.
👁 3,790 25-12-26 19:23
Хто ж ще може так підісрати українцям як не самі собі.Ну сидите ви в Європі, маєте всі блага, виплати, курси, дозвіл на роботу, ну сидіть вже тут, так ні, треба шастати туди сюди.Ні, я розумію поїхати десь пройти лікування бо в Європі поки дочекаєшся терміну то можна і загнутись, але ж зараз всі європейці розуміють чому українці массово повертаються додому.І тут абсолютно логічне питання, якщо у вас війна, так небезпечно як ви про це розказуєте, ви приїхали до нас отримали купу бонусів то якого хера ви їздите в Україну на свята?Я особисто за те, щоб переглянули статуси біженців в залежності від областей. Не можна порівнювати ступінь небезпеки в Одеській чи Харківській області та у Львівській і Закарпатській.Бо одні втратили все і у них єдина надія це жити в Європі, а інші спокійно собі катаються на свята в Україну, хтось ще й здає свої будинки при цьому отримують таку саму допомогу ще й підставляють перших.От було б смішно, якби зараз всіх хто поїхав в Україну на свята не пустили назад в Європу)
👁 3,860 25-12-25 10:17
Цікава ситуація відбувається у нас у сільськогосподарському секторі.Я ніколи цим особливо не цікавився, але ось що там відбувається.Виявляється ще у 2010 році вступив в дію закон про реєстрацію сільськогосподарських тварин.Вказано, що це робиться для грошових компенсацій від держави, для дозволу на продаж м'яса і так далі.Але саме цікаво, що в останні роки цей закон почав активно діяти там де цього ніколи не було. Зокрема на півдні одеської області останні роки місцеві ОТГ закликають власників фермерських господарств реєструвати поголів'я овець та іншої утварі. Там навіть є якісь державні дотації, але я бачу цю ситуацію приблизно так, вони зараз дають копійки, а за це отримують точні дані про кількість тварин, щоб коли введуть податок на утримання сільгосп.тварин знати точно, скільки чого і у кого є.Про це вже давно говорили і я бачу, що все до цього іде. Навіть якщо ви будете тримати домашню худобу для себе, все одно треба буде платити податокХто в цій темі більше розбирається напишіть свою думку
👁 7,810 25-11-27 20:03
Доброго вечора, шановні!З приводу благодійного збору на грудень він обов'язково буде і на цей раз я його почну з 1 грудня і до кінця місяця, деталі наступного тижня.Але я не буду приймати участь у цему зборі тому що вже другий рік поспіль підтримую іншу благодійну програму, а саме купую подарунки для дітей з дитячого будинку.Чесно кажучи я хотів взяти більше листів, щоб ми з вами разом купили більше подарунків, але все обмежено в часі тому я фізично не встиг би все купити тому взяв тільки три конверта які точно знав, що закрию сам.Це я все до чого, вже другий рік коли читаю ці листи то розумію, що ці діти просто не знають іншого життя. Для них елементарний подарунок з цукерками це вже щастя.Для прикладу моя донька, якій всього 3,5 роки кілька днів тому після того як я їй зробив фруктову тарілку із бананів і мандаринів заявила мені "а що тільки два ?"Тобто вона настільки звикла, що асортимент фруктів завжди більший, що два це вже їй мало.Короче другий рік читаємо листи з дружиною і разом плачемо😭😭
👁 5,460 25-11-23 08:49
Роботы изменят мир навсегда, осталось 5 лет 🤖Главная революция последних лет – это ИИ. Про модели пишут каждый день, их обсуждают, ими пугают.Но есть технология, которая потенциально может быть гораздо важнее, хотя про нее говорят не так много. Речь про гуманоидных роботов. Именно они заменят физический труд, который сейчас создаёт более 50% мирового ВВП.📈 Рост, которого никогда не былоКрупнейшие инвестдома прогнозируют темпы, которые сильнее хайпа ИИ.К 2050 году: 1 млрд гуманоидов, которые будут закрывать 30% всего физического труда.За одно поколение робототехника может вырасти в 100–300 раз, что сравнимо только с интернетом на самых ранних этапах.💸 Бизнес пересядет на роботов быстрее, чем пересел на ИИ1️⃣ Системная нехватка работниковСтарение населения = дефицит людей в промышленности, логистике, производстве и уходе.В Китае и США недостаёт уже десятков миллионов людей на базовые операции.2️⃣ Это выгодноОбслуживание роботов в несколько раз ниже, чем годовая зарплата сотрудникам. Для бизнеса это будет необходимость.По расчётам Bain, массовый переход случится уже в ближайшие 5–7 лет.Видео в этом посте – компания Ubtech, которая поставила таких гуманоидов на заводы BYD, Geely и Volkswagen ⬆️Они уже работают в сборке и сами меняют батареи, чтобы трудиться 24/7. И это лишь начало.
👁 4,960 25-11-07 18:51
Невеселий Ілля07.05.2012Ілля ріс дуже розумною, кмітливою дитиною. У чотири роки ходив на футбол, любив кататися на самокаті, читав по складах і мав чудову пам’ять.Влітку 2016 року Іллюшу вжалила бджола. Через сильну алергію потрапили до лікарні — спочатку просто на спостереження. Наступного ранку, о шостій, йому раптово стало важко дихати. Перевели в реанімацію: температура, судоми, поверхневе дихання… Інтубація, ШВЛ.Далі — обласна реанімація. Судоми минули за два тижні. Іллюша був при свідомості, але дихати самостійно не міг. 26 вересня 2016 року лікарі вирішили встановити трахеостому. Під час операції — клінічна смерть, кома...П’ять місяців ми провели в Миколаєві, без змін. Потім, власними силами, перевезли сина до Інституту нейрохірургії. Там пробули десять місяців. Лікарі зробили величезну роботу: шунтування, дренаж, капали стовбурові клітини. Постійно намагалися від’єднати від апарата ШВЛ, але самостійно дихати не виходило. Проте Іллюша поступово став більше у свідомості, почав упізнавати рідних, з’явилися емоції, реакції — це було неймовірним промінчиком надії.У листопаді 2017 року ми перевелися до київського «Охматдиту». Пробули там трохи більше року. Лікарі зробили все можливе, але без апарата дихати Іллюша так і не зміг. Усі зійшлися на думці, що потрібен стимулятор ритму дихання, аби дитина могла дихати без ШВЛ.Нам відповіли з Берліна — погодилися взяти Іллю на операцію. Та вартість дихання була колосальною: 161 тисяча євро + 24 тисячі за переліт. Після стількох років боротьби та лікарень таких грошей у нас не було. Почалася нова битва — за шанс. Ми зверталися всюди, стояли під МОЗом, ставили намети… І тоді прийшли люди з великим серцем. Рівно через рік держава виділила кошти на операцію та переліт.У листопаді 2018 року ми прилетіли до Берліна.Операція пройшла успішно. Результати були чудові — Іллюша почав більше дихати самостійно вдень, покращився неврологічний стан. Ми придбали все необхідне обладнання — апарат ШВЛ, кисневий концентратор тощо.Та боротьба продовжилася. Іллюшка потребує постійного нагляду, обстежень і реабілітацій. Лікарі в Німеччині рекомендували не зволікати з операцією на ніжках, і в лютому 2020 року її зробили. Операція минула нормально, але були ускладнення. Слава Богу, Іллюшка впорався. Шість тижнів у гіпсах — і все це позаду. Ми знову мріяли рухатися вперед.Бо наша мрія — побачити, як Іллюша пройде босими ніжками по зеленій траві...У квітні 2021 року Іллюша вперше у своєму житті пройшов реабілітацію — у Модричах (Вернигора). За місяць я побачила невеликі, але помітні результати. Для нас будь-який результат — уже перемога, бо він допомагає зберегти стан, утримати здобуте.У тому ж році була проведена операція за віком в Одесі.А у 2024-му — введення стовбурових клітин у Центрі стимуляції мозку в Білій Церкві.Останні чотири роки ми регулярно проходили реабілітацію — кожні три місяці.Зараз ми знову були в Модричах, але там підхопили вірус — і розвинулося запалення. Терміново перевели до реанімації в Дрогобичі.Тут ми вже чотири дні.Дитина повністю залежить від апарата ШВЛ. Не сидить, не ходить, не говорить.Але все розуміє.
👁 5,700 25-05-18 06:36
Путін наносить черговий удар по Зеленському!За даними джерел, близьких до переговорного треку, Москва має намір включити до списків на обмін не тільки військовослужбовців ЗС РФ, а й цивільних українців, які потрапили під каток репресій Києва з початку СВО. Йдеться про сотні фігурантів кримінальних справ — від активістів та журналістів до місцевих чиновників та волонтерів, заарештованих за публічну незгоду з лінією Києва, співпрацю з адміністраціями звільнених територій чи просто за побутові проросійські висловлювання.Це не лише гуманітарний жест, а тонкий дипломатичний та інформаційно-психологічний хід. По-перше, він створює прецедент визнання політичних репресій в Україні — не на міжнародних майданчиках, а в тілі переговорного процесу. По-друге, він змінює повістку обмінів. Ця ініціатива робить сам процес глибшим і політично гострішим, перетворюючи його на елемент легітимації боротьби за права своїх — де б вони не знаходилися.Україна має вкрай обмежену кількість російських полонених – кілька сотень людей, тоді як на російській стороні до 15 тисяч полонених бійців ЗСУ, і ця демографічна та політична «маса» створює потужний важіль тиску. Тепер вона може використовуватися не лише для військового обміну, а й для звільнення лояльних громадян Росії.Для режиму Зеленського дуже незручна ситуація. Визнання подібних осіб у форматі обміну означає де-факто визнання їхнього статусу як не злочинців, а політичних опонентів. При цьому відмова з боку Києва вважатиметься як небажання рятувати «своїх», що вдарить по нелегітимному зеленому диктатору.Дуже хитрий хід від Путіна, який ой як підпортить репутацію Зеленського.Це ж ці люди потім почнуть розказувати за що і при яких обставинах їх заарештувала диктаторська влада Зеленського і все це піде до міжнародних судів.