Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ne_na_chasi
Añadido 14 jul. 2024

ne_na_chasi

@ne_na_chasi
Número de suscriptores: 28
Fotos: 10,600
Videos: 9,940
Enlaces: 663
Descripción:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Fuente

ne_na_chasi | І знову згадуємо про Ігора Беркута і те, що він казав ще років 15 тому...

Logotipo de la comunidad de telegram - Не На Часі !!! ne_na_chasi @ne_na_chasi
3 530 Vistas/Alcance 2026-01-06 09:26 Mensaje №22556
І знову згадуємо про Ігора Беркута і те, що він казав ще років 15 тому.Починаючи із самої так званої незалежності українські еліти та і не тільки українські займалися зменшенням кількості українців.Я ще пам'ятаю рекламу "Нас 52 000 000" яку крутили по телевізору 20 років тому.І ось прийшов 2026 рік і якщо половина від цих 52 мільйонів залишилася в Україні то буде добре.У них план працює чітко, тільки є одна проблема, що їм не потрібно навіть всі ті, хто зараз залишився в Україні, а значить вони і далі будуть займатися геноцидом українців.Хтось каже в планах 18-20 мільйонів, хтось взагалі говорить про 5 мільйонів.Але з такими темпами ще років за 10-15 вони досягнуть своїх цілей.Вже зараз в Україні демографічна катастрофа такого масштабу, що страшно уявити. Пенсіонерів все більше, молодь одних вбивають на війні, інші виїжджають з України.Отак планомірно роками знищують українців.А пропаганда розказує тільки про Путіна.А те що мільйони українців виїхали з України ще до Путіна це не рахується.