Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - MYROSHNYKOV
Añadido 14 jul. 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Número de suscriptores: 32 408
Fotos: 1,430
Videos: 204
Enlaces: 5,370
Descripción:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov

👥 Número de suscriptores

32 408
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -97
Promedio/Mes:: -636

👁️ Vistas promedio por mensaje

9 566
Promedio/Día:: 7,870
Promedio/Tiempo:: 7,353
ERR: 29.52%

📊 Mensajes por Día

5.9
Último día: 3
Promedio semanal: 4
Promedio por día: 5.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 24,800 24-11-01 22:27
Чому було втрачене Селидове?Фланги, фланги, і ще раз фланги.Варіант як з обороною Торецька не вийшов - саме через стрімке просування ворога флангами у напрямку міста.Це більше нагадувало хід боїв за Новогродівку, Українськ або Очеретине.Після швидкого захоплення Новогродівки та Михайлівського терикону становище Селидового було насправді приреченим.Тому після перегрупування та введення до бою оперативних резервів, ворог зміг за тиждень захопити місто.Окупант задіяв величезні сили, на що у нас поки немає відповіді, бо ми не можемо втрачати піхоту такими темпами, як ворог.Фактор КАБів також не можна списувати. Бо саме вони руйнують ключові фортифікації, після чого тримати немає чого.Тут протидія доволі зрозуміло - посилення всього комплексу ППО та авіації. Тут ми на 100% залежимо від партнерів, які дуже повільно і в не повному обсязі надають необхідне.Надалі окупант буде закріплювати свій оперативно-тактичний успіх та продовжувати курахівську операцію.Щодо перспектив самого Курахового я вже промовчу. Бо в принципі зрозуміло, чим це закінчиться. Але навіть сказати як це буде - неможливо.Бо ми можемо як змусити ворога застрягти там на кілька місяців, так і втратити місто за тиждень.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 24,100 24-10-25 22:03
Курахівський напрямок- Ворог продовжує намагання дотиснути залишки Максимільянівки. Має успіхи.- Основні події відбуваються у мішку Гірник-Курахівки, де окупант близький до того, щоб змусити нас повністю звідти відійти.Але простотак зробити це у них не вийшло і не вийде.Є таке поняття як арʼєргардні бої, і за останні місяці наші воїни якісно опанували їх ведення.- Від західної частини Максимільянівки ворог просунувся на відстань 1 км до крайніх хат Курахового.- З Острівського на південь окупант рухатися не може особливо.Причини раніше озвучував - знищення дамби Курахівського водосховища призвело до обміління водосховища.А на ділянці, де проходив міст (вже знищений) від Острівського до Курахового була болотиста місцевість, яка в сезон дощів не дає змоги розгортатися більш-менш серйозному угрупуванню.- Враховуючи все це, ворог вимушенний підходити до курахівської операції почергово.Спочатку - захопити Селидове та Гірник-Курахівку.Потім - витіснити нам повністю з північного берега водосховища, а також просуватися одночасно від Максимільянівки та Катеринівки у бік східної частини Курахового.І тільки після цього (і захоплення Богоявленки) - вони матимуть змогу безпосередньо штурмувати саме Курахове та рухатися на його південному фланзі.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 17,800 24-10-16 11:53
136 одиниць запущених "шахедів" напередодні першої публічної презентації "плану перемоги".Абсолютний рекорд маємо по шахедах.За думкою деяких українців, "план є нікчемним".Як же так сталося, що саме сьогодні рф випустила щонайменше триденну норму по "шахедах"?Може тому, що росія біситься?"Ескалація заради деескалації" - це і є політика рф. Але воно працює у зворотній бік останні 2 роки😉Ми маємо безліч проблем. Але тільки спільно ми можемо їх вирішити. Та тільки спільними зусиллями ми можемо мати шанси на перемогу.Тільки всі разом, розумієте?Зараз і наступні роки - про виживання країни, а не про політику.Закиньте краще 10 грн на 3 ошбр та 4 прикордонний загін, які обороняють частину харківської та луганської операційних зон (купʼянський напрямок).Це і є та єдність, до якої я закликаю увесь час.Ми повинні згуртуватися довколо нашого війська, яке боронить нашу рідну Україну!Тільки наше військо є гарантом виживання та перспектив у майбутньому.Ми також повинні тиснути на тих, хто приймає рішення, щоб зробити наше військо ще краще та позбутися радянської спадщини.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 50,600 24-10-13 16:51
Ворог і надалі почергово буде намагатися прорвати ті ділянки фронту, які вважалися "відносно спокійними".Зараз - спроба прориву на гуляпільському напрямку. Є тактичні успіхи в окупантів глибиною ~1 км, але вони поки не закріпилися.Далі 100% спробують масовано атакувати Макарівку та північніше Урожайного (великоновосілківський напрямок).Також відмічається активізація мразот у районах Білогорівки та Спірного (сіверський напрямок).ДРГ в тих районах - то були перші "ластівки".І це все одночасно з важкими боями на курахівському, покровському та торецькому напрямках.До речі, пішов другий рік безперервного російського наступу.І деякий час ще це буде продовжуватися.Ворог почав просідати у темпах комплектування нових підрозділів та відновленні побитих.Це вірна ознака того, що те, що відбувається зараз - це виключно бажання окупанта захопити якомога більше до січня 2025 та марення "перемовинами".Далі ворог особливо не має плану, бо робить ставку на "перемовини" (тобто нашу капітуляцію).Тому з США або без них, нам все ж буде потрібно дотиснути ворога. Іншого вибору ми не маємо.Бо другий варіант - це капітуляція зараз та відкладена війна ще на кілька років, не більше.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 27,100 24-10-08 21:44
У Торецьку нікого не зупинили. Хто говорить зворотнє - вводить в оману.Ворог постійно лізе, активно використовує ДРГ.Боротьба точиться тупо у центрі міста за багатоповерхівки.Кожна з них - це важкі бої.ЛБЗ через це також чіткої нема, бо це нагадує сендвіч - в одному будинку можуть бути наші, в наступному, паралельному першому - ворог.І при цьому, на різних поверхах можуть бути і наші воїни, і ворог.У таких умовах зазвичай допомогають танки та авіація.Але в умовах високої насиченості ударних дронів та ПТРК, танки майже не використовуються.Тому у ворога залишається тільки перевага у повітрі. І то, КАБи у них по своїх дуже часто летять. Через що вони трохи (саме трохи, не повністю!) знизили інтенсивність їх застосування по Торецьку.Відповідно, у ворога залишається тільки піхота, якої у нього дофіга.Отак вони і потроху просуваються - піхотними мʼясними штурмами та хвилями. Несучи захмарні втрати, але звичайно, що їм на це чхати.Тому ворог у Торецьку не зупинений, та і в принципі, я не бачу поки можливостей для їх повної зупинки у місті.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 35,200 24-08-03 21:45
Зараз, напевно, найскладніший період на фронті з середини весни-початку літа 2022 року.Ворог активно нарощує своє угрупування, і це дається взнаки відразу на кількох напрямках - покровському, торецькому, курахівському та часівярському.Нагадаю, що у вищезазначений період 2022 року Сили Оборони вели переважно арʼєргардні бої у районі Попасної, Рубіжного та Лисичанська, а також було пекло у Сєвєродонецьку.Зараз темпи просування окупантів куди менші, але є тенденція на погіршення.Наступні 4-8 тижнів очікується, що ворог вийде на пік застосування своїх підрозділів.Це вкладається у рамки, раніше озвучені Сирським по нарощуванню ворожого угрупування на нашій території.Розумієте, що відбувається?Спочатку - восьмимісячна "дієта" без американської допомоги, потім дуже повільне та поступове її надходження.А увесь цей час ворог готував нові підрозділи, експериментував з модифікаціями стратегічного озброєння (х-101, 9м723, дальні дрони і тд), та знімав зі зберігання все, що можна швидко "підняти" та в прицнипі те, що ще може їздити.Цим і пояснюється те, що допомоги від союзників наче надходить більше, а ситуація на фронті не покращується.Так, окупант почав відчувати економічні проблеми у тому числі через вищезазначене. Але на цьому етапі війни нам від того точно не легше.Я не хочу казати пафосні речі або гучні слова. Називайте це, як хочете, але ворог тупо поставив все на кон. Тупо все. Ва-банк це чи не ва-банк, не знаю. Суть в тому, що цей рік явно буде складнішим навіть за 2022.Але ворог відчуває проблеми, і тому якнайшвидше хоче посадити нас за стіл перемовин.Політично це зробити не вийшло (і не вийде, а відповідну хрюканину залиште конспірологам - вони таке люблять обсмоктуватм), тому будуть тиснути силою.Саме силою.Щоб потім за кілька років (за оцінками потрібно 3-8 років) відновитися та здійснити ще одне вторгнення, вже з врахуванням всіх помилок.Тому найближчі тижні та місяці в певній мірі будуть вирішальними.Або ми зможемо стратегічно зупинити окупанта, або за пару років нам все ж доведеться сідати за стіл перемовин на умовах ворога.Я це кажу вперше, і ситуація дійсно дуже хитка.Що думаю я, спитаєте ви. Очевидно, що Сили Оборони не сидять, склавши руки та не чекають з моря погоди.Робиться багато чого, і шанси витримати цей період, не виходячи за рамки очікуваних втрат територій (ви ж не думаєте, що ми нічого не втратимо з таким співвідношенням сил та засобів?) - хороші.Що потрібно від кожного, щоб легше пройти цей етап?Тільки 2 речі - ЄДНІСТЬ та МАКСИМАЛЬНА ЗАЛУЧЕНІСТЬ!І не скиглити!У ворога на меті всього одна ціль - знищення України та всього українського. І це треба розуміти кожному та кожній.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦