Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - MYROSHNYKOV
Añadido 14 jul. 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Número de suscriptores: 32 408
Fotos: 1,430
Videos: 204
Enlaces: 5,370
Descripción:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Fuente

MYROSHNYKOV | У Торецьку нікого не зупинили. Хто говорить зворотнє - вводить в оману...

Logotipo de la comunidad de telegram - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
27 100 Vistas/Alcance 2024-10-08 21:44 Mensaje №6253
У Торецьку нікого не зупинили. Хто говорить зворотнє - вводить в оману.Ворог постійно лізе, активно використовує ДРГ.Боротьба точиться тупо у центрі міста за багатоповерхівки.Кожна з них - це важкі бої.ЛБЗ через це також чіткої нема, бо це нагадує сендвіч - в одному будинку можуть бути наші, в наступному, паралельному першому - ворог.І при цьому, на різних поверхах можуть бути і наші воїни, і ворог.У таких умовах зазвичай допомогають танки та авіація.Але в умовах високої насиченості ударних дронів та ПТРК, танки майже не використовуються.Тому у ворога залишається тільки перевага у повітрі. І то, КАБи у них по своїх дуже часто летять. Через що вони трохи (саме трохи, не повністю!) знизили інтенсивність їх застосування по Торецьку.Відповідно, у ворога залишається тільки піхота, якої у нього дофіга.Отак вони і потроху просуваються - піхотними мʼясними штурмами та хвилями. Несучи захмарні втрати, але звичайно, що їм на це чхати.Тому ворог у Торецьку не зупинений, та і в принципі, я не бачу поки можливостей для їх повної зупинки у місті.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦