Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - MYROSHNYKOV
Añadido 14 jul. 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Número de suscriptores: 32 408
Fotos: 1,430
Videos: 204
Enlaces: 5,370
Descripción:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Fuente

MYROSHNYKOV | Чому було втрачене Селидове?Фланги, фланги, і ще раз фланги.Варіант як...

Logotipo de la comunidad de telegram - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
24 800 Vistas/Alcance 2024-11-01 22:27 Mensaje №6391
Чому було втрачене Селидове?Фланги, фланги, і ще раз фланги.Варіант як з обороною Торецька не вийшов - саме через стрімке просування ворога флангами у напрямку міста.Це більше нагадувало хід боїв за Новогродівку, Українськ або Очеретине.Після швидкого захоплення Новогродівки та Михайлівського терикону становище Селидового було насправді приреченим.Тому після перегрупування та введення до бою оперативних резервів, ворог зміг за тиждень захопити місто.Окупант задіяв величезні сили, на що у нас поки немає відповіді, бо ми не можемо втрачати піхоту такими темпами, як ворог.Фактор КАБів також не можна списувати. Бо саме вони руйнують ключові фортифікації, після чого тримати немає чого.Тут протидія доволі зрозуміло - посилення всього комплексу ППО та авіації. Тут ми на 100% залежимо від партнерів, які дуже повільно і в не повному обсязі надають необхідне.Надалі окупант буде закріплювати свій оперативно-тактичний успіх та продовжувати курахівську операцію.Щодо перспектив самого Курахового я вже промовчу. Бо в принципі зрозуміло, чим це закінчиться. Але навіть сказати як це буде - неможливо.Бо ми можемо як змусити ворога застрягти там на кілька місяців, так і втратити місто за тиждень.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦