Fuente
Портал "Моя Оболонь" | Міська влада створила "відео-звіт" демонтажу і переміщення ресторану "...
636 Vistas/Alcance
2026-04-30 16:37
Mensaje №8137
Міська влада створила "відео-звіт" демонтажу і переміщення ресторану "Десант" із затоки Оболонь.У КП "Плесо" показали на відео процесс демонтажу та поступового переміщення із затоки Оболонь ресторану на дебаркадері "Десант", який знаходився біля південного берега коси між затоками Оболонь і Собаче гирло. За офіційною інформацією заклад, який працював з 2000-х років, весь цей час (!) не мав на це дозвільних документів. Тому в процесі облаштування на косі парку було прийнято рішення про його демонтаж.У КП "Плесо" зазначили, що ресторан складався з 7-ми плавзасобів, які переміщували поетапно з урахуванням технічних умов і рівня води. Цей процес був тривалим, оскільки лід на затоці "затримався" до кінця березня, а габарити більшості буксирів не дозволяли пройти під "мостом-хвилею". Також деякі частини ресторану взагалі не проходили під мостом, тому їх довелося попередньо розібрати.У результаті продуманих дій за кілька тижнів комплекс плавзасобів "Десант" був переміщений до "місця зберігання".