Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Портал "Моя Оболонь"
Añadido 14 jul. 2024

Портал "Моя Оболонь"

@myobolonkiev
Número de suscriptores: 2 211
Fotos: 6,520
Videos: 254
Enlaces: 287
Descripción:
Telegram-канал незалежного інформаційного порталу Оболонського району - "Моя Оболонь"

👥 Número de suscriptores

2 211
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: +17
Promedio/Mes:: +58

👁️ Vistas promedio por mensaje

694
Promedio/Día:: 467
Promedio/Tiempo:: 752
ERR: 31.39%

📊 Mensajes por Día

3
Último día: 4
Promedio semanal: 2.1
Promedio por día: 3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

На облаштування нового парку на Оболоні витратять ще більше 78 млн гривень.25 травня КК "Київзеленбуд" уклало договір через електронну систему публічних закупівель Prozorro з ТОВ "Український виробничо-будівельний альянс "Центр" на облаштування парку на вулиці Прирічній за 78 676 994 гривні зі строком дії до 31 грудня поточного року.Нагадаємо, що це вже другий договір, який підписали з цією компанією - перший вартістю більше 35 млн гривень був укладений в минулому році. Також нагадаємо, що це третій "великий" договір на облаштування парку, не рахуючи договорів на технічний та авторський нагляд або коригування проекту зеленої зони і не тільки, які обійшлися у сотні тисяч гривень. До цього - 3 березня був укладений договір з ТОВ "Євротехнології Груп" за більше ніж 65 млн гривень.Таким чином загальний кошторис облаштування парку перевалив за 180 млн гривень, з яких тільки трохи більше 30 млн є коштами литовського гранту. І це вже більше запланованих 142 млн гривень, про які повідомляла міська влада у квітні.
Мер відхилив петицію проти майже 4-кратного подорожчання проїзду в міському транспорті.Віталій Кличко не підтримав електронну петицію з вимогою зупинити підвищення тарифу на проїзд у комунальному транспорті. Примітно, що петиція набрала понад 10 600 підписів, хоча для розгляду достатньо 6 000 підписів. Її автор Олексій Ксєніч закликав не піднімати тариф на проїзд до завершення воєнного стану і пропонував розробити альтернативну модель фінансування без різкого підвищення його вартості.У свої відповіді Віталій Кличко зазначив, що перегляд тарифу обумовлений "зверненнями підприємств транспорту, тривалими періодами незмінності тарифу на перевезення, істотним зростанням вартості енергоносіїв, пального, оплати праці та інших витрат", а також зменшенням пасажиропотоку. Він також зазначив, що оскільки чинний тариф низький, комунальні підприємства є збитковими.Нагадаємо, що необхідну для розгляду кількість голосів набрали ще дві подібні петиції. Але вже очевидно, що вони теж будуть відхилені.Інфографіка: NV.ua
За один день в нашому районі сталися дві серйозні ДТП - одна з яких з фатальними наслідками.Як повідомили у поліції Києва, 7 червня на Оболоні сталися дві дорожньо-транспортні пригоди з серйозними наслідками. Вранці на перетині проспекту Володимира Івасюка та вулиці Левка Лукʼяненка легковий автомобіль Mercedes на великій швидкості вилетів з дороги на тротуар. Авто отримало значні пошкодження, а його водійка, яка за не підтвердженою інформацією перебувала у стані алкогольного сп'яніння, була госпіталізована у важкому стані.У свою чергу, у Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомили, що о 12:39 отримали повідомлення про ДТП на Гостомельському шосе. На місці виявилось, що внаслідок зіткнення легкових автомобіліа Mazda та Ford Fiesta постраждала пасажирка та загинула водійка Ford - її тіло довелося деблоковувати за допомогою гідравлічного та електроінструменту. Водійку автомобіля Mazda медики оглянули на місці, від госпіталізації вона відмовилась. Обставини обох ДТП встановлюють правоохоронці.
Також у продовження попередньої публікації - парк на вулиці Прирічній будують фірми з сумнівною репутацією.Журналісти порталу Telegraf.ua виявили цікаві факти відносно компаній, які були обрані підрядниками облаштування парку на косі між затоками Оболонь і Собаче гирло. Вони освоять більше 100 млн гривень.Перший тендер на 33,4 млн гривень виграло ТОВ "Український виробничо-будівельний альянс "Центр", яке не вперше отримує бюджетні підряди. Серед найдорожчих – ремонти лікарень, зокрема КНП "Психіатрія" у Подільському районі за 380,4 млн гривень. Зараз правоохоронці звинувачують керівництво компанії у незаконному отриманні податкового кредиту через субпідрядників та постачальників матеріалів. Вироку по цій справі ще немає.У свою чергу, другий тендер на 78,9 млн гривень виграло ТОВ "Євротехнологія Груп". Її засновником є брат чинного керівника КО "Київзеленбуд" Володимира Бойправа - Тарас. За "збігом обставин" ця компанія регулярно виграє тендери КО - за останні роки йдеться про підряди на 137 млн гривень.
Навколо напою "Живчик" розгорівся скандал через новий дизайн упаковки.На минулому тижні корпорація ПрАТ "Оболонь" представила оновлені пляшку і етикетку для свого найпопулярнішого газованого напою - "Живчик". І це одразу викликало критику у соцмережах через один із шрифтів, який приписали російській дизайнерці.Після презентації оновленого "Живчика" український веб-сервіс для купівлі та оренди шрифтів Rentafont повідомив, що в його новому логотипі використаний шрифт Road Radio, розроблений російською дизайнеркою Оленою Ковальські. При цьому саме цей шрифт використовується у дизайні пакувань російських армійських сухпайків.Вчора у ПрАТ "Оболонь" повідомили, що шрифт на нових етикетках напоїв замінять. А у креативній агенції Brain Tank, яка їх розробляла, вибачитись за недостатню перевірку інформації та повідомили, що у наступних партіях використовуватимуть український шрифт Ermilov Pro від дизайнерів Кирила Ткачова та Сергія Макаренка. При цьому новий дизайн пляшок і етикеток залишиться без змін.
- Подільський район: через влучання ракети у 9-поверховий будинок стався частковийобвал конструкцій. На дах іншого 9-поверхового будинку впали уламки, внаслідокчого виникло займання та було пошкоджене скління вікон. На іншій локації сталася пожежа на території нежитлової забудови. Ще на однією адресою на відкритій території одного із комунальних підприємств уламки пошкодили кілька автомобілів та складське приміщення. - Шевченківський район: виникла пожежа у нежитловій 3-поверховій будівлі, а також були пошкоджені фасад і дах 9-поверхового будинку. На іншій локації у 24-поверховому будинку виникла пожежа на рівні 4-5 поверхів. Падіння уламків також спричинило пожежі ще у двох нежитлових приміщеннях.- Солом’янський район: уламки пошкодити верхні поверхи 15-поверхового будинку, а також спровокували виникнення пожежі у 24-поверховому будинку на рівні 7-8 поверхів. На іншій локації виникло займання у будівлі на території нежитлової забудови. Ще за двома адресами пожежі сталися у приватних будинках.- Святошинський район: сталася пожежа на рівні 1-го поверху в 5-поверховому будинку, а також виникла пожежа на території нежитлової забудови.- Голосіївський район: сталося руйнування 2-го та 3-го поверхів поліклініки. Також уламки впали на кількох місцях на відкритих територіях, внаслідок чого на одній локації згоріли кілька автомобілів.- Дарницький район: виникла пожежа на АЗС.Станом на ранок внаслідок атаки 4 людей загинулиі більше 60 людей отримали поранення.
Віталій Кличко наполягає на необхідності підвищення вартості проїзду до 30 гривень.Незважаючи на вже 3 електронні петиції проти підвищення тарифу на проїзд у комунальному транспорті майже у 4 рази, які зібрали необхідні для розгляду голоси, міська влада не збирається скасовувати відповідне рішення. Це в інтерв'ю каналу "Київ" днями підтвердив мер Віталій Кличко. За його словами, цей крок є вимушеним, оскільки "навіть після впровадження нових тарифів вартість проїзду буде нижчою за собівартість у два рази"При цьому міський голова заявив, що реальна вартість однієї поїздки у метрополітені перевищує 60 гривень, а в наземному транспорті становить близько 50 гривень. У міському Департаменті транспортної інфраструктури нещодавно називали трохи інші цифри - 44 гривні для наземного транспорту і 64 гривні для метро. Але транспорті активісти і фахівці вважають їх завищеними у 2 рази через включення невідповідних витрат.Нагадаємо, що нові тарифи на проїзд у комунальному транспорті почнуть діяти з 15 липня.
Прокуратура повернула до бюджету кошти, переплачені за будівництво свердловини для одного з бюветів в нашому районі.Як повідомили у Київській міській прокуратурі, раніше в ході досудового розслідування було встановлено, що КП "Київводфонд" уклало з приватним товариством договір на буріння артезіанської свердловини в Оболонському районі. В подальшому на підставі актів приймання виконаних робіт ці роботи були оплачені з міського бюджету.Але пізніше експертиза показала невідповідність фактичної глибини свердловини та довжини змонтованих труб даним у документах, а також завищення вартості матеріалів. Через це підряднику переплатили 345 000 гривень.В ході судового розгляду суд першої інстанції відмовив Оболонській окружній прокуратурі у задоволенні позову. Але Північний апеляційний господарський суд задовольнив позов у повному обсязі.Додамо, що раніше у прокуратурі повідомляли про відповідні розслідування щодо свердловин для бюветів на вулицях Прирічній, 19 і Вишгородській, 10. Тому мова йде про один із них.
В Київ прибули перші закуплені після початку повномасштабної війни нові тролейбуси.Днями до міських тролейбусних парків почали надходити тролейбуси PTS T12309 зібрані компанією ТОВ "Політехносервіс" на основі турецьких кузовів. Машини мають довжину 12 м та низьку підлогу, вміщують 100 пасажирів з кількістю місць для сидіння 34. Запас автономного ходу - 1 км.Нагадаємо, що 26 січня КП "Київпастранс" уклало договір з ТОВ "Політехносервіс" на закупівлю 16 тролейбусів PTS T12309 за 306,2 млн гривень. Це українська компанія, яка виговляє тролейбуси шляхом складання з готових машинокомплектів (до повномасштабної війни - на основі білоруськиз МАЗів, зараз - турецьких Akia) з власними системами керування. При цьому ціна одного тролейбуса склала 19,1 млн гривень за одиницю, що на 700 000 гривень дорожче, ніж аналогічні тролейбуси для Чернівців, придбані у 2025 році. Також це приблизно на 2 млн гривень дорожче, ніж коштують схожі тролейбуси "Електрон" українського виробництва.Фото: "Київська транспортна спільнота"
- Андрій Прокопець – народився 11 серпня 2004 року в Києві. Навчався у школі №232 та юридичному коледжі. Після початку повномасштабної війни добровільно приєднався до Збройних сил і служив у 3-й окремій штурмовій бригаді. Загинув 8 березня 2024 року поблизу селища Орлівка Ясинуватського району Донецької області.- Сергій Кошовий – народився 30 липня 1983 року в Києві. Закінчив школу №232 та Київський національний університет будівництва та архітектури. У 2023 році був мобілізований до Збройних сил і служив у 401-му окремому стрілецькому батальйоні. Загинув 17 липня 2023 року поблизу селища Біла Гора Краматорського району Донецької області.- Євгеній Маклахов – народився 10 квітня 1992 року в Києві, навчався у школі №232, після закінчення якої працював у Державній службі з надзвичайних ситуацій та Управлінні державної охорони. Після початку повномасштабної війни добровільно приєднався до Збройних сил і служив медиком у 129-му батальйоні 112-ї бригади. Загинув 23 липня 2023 року поблизу селища Кліщіївка Бахмутського району Донецької області.- Олександр Лешенок – народився 26 вересня 1987 року в Києві, навчався у школі №232, після закінчення якої працював моряком і лайфгардом. Після початку повномасштабної війни добровільно приєднався до Збройних сил і служив у складі Територіальної оборони, а потім у 112-й бригаді. Загинув 8 березня 2023 року поблизу селища Діброва Сіверодонецького району Луганської області.- Олександр Пивоваров – народився 29 жовтня 1987 року в Києві, закінчив школу №232. З 2014 року брав участь в антитерористичній операцій на Донбасі та був нагороджений відзнакою Президента України. Після початку повномасштабної війни знову приєднався до Збройних сил. Під час боїв на Бахмутському напрямку врятував побратимів, але отримав важкі поранення і помер 2 грудня 2022 року.- Ігор Лях – народився 27 серпня 1982 року у Красноперекопську, з дитинства жив в Києві та навчався у школі №232. У 2015 році був мобілізований до Збройних сил і служив у 72-й окремій механізованій бригаді. Після початку повномасштабної війни працював інструктором з тактичної підготовки та допомагав Доборольчому формуванню територіальної громади «Оболонь». Помер 15 липня 2025 року від тяжкої хвороби, отриманої під час служби.На честь полеглих Захисників у дворі школі також були висаджені сакури - як символ пам’яті, шани та вдячності.