Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Олег Мудренко
Añadido 14 jul. 2024

Олег Мудренко

@mudrenkooleg
Número de suscriptores: 332
Fotos: 2,590
Videos: 412
Enlaces: 454
Descripción:
Мої думки та цитати розумних людей.

👥 Número de suscriptores

332
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -6
Promedio/Mes:: -15

👁️ Vistas promedio por mensaje

100
Promedio/Día:: 156
Promedio/Tiempo:: 84
ERR: 30.12%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 2
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 125 25-09-26 09:15
Його батько був по-справжньому щасливий лише за кермом комбайна. А сину, Петру, випала доля перти іншого плуга. Він став політиком в часи, коли країна ще не усвідомлювала, хто вона є. Тодішній Президент проповідував багатовекторність і міняв незалежність на газ. Країна тупцювала в міжчассі, а навколо нафти та газу виростали українські олігархи, які стали потужною проросійською силою в сплячій колонії. Петро в той час пішов іншим шляхом, через українське виробництво. І це логічно привело його до політики Незалежності та курсу на ЄС. Тому - Помаранчева революція. Тому - Асоціація з ЄС. Тому - Революція Гідності. Тому - безвіз, децентралізація, енергетична незалежність, 207 нових заводів, свобода слова, парламентська демократія, розбудова антикорупційних органів.Бо знав, що або в Європу, або в тюрму нардів. Третього не дано. І попереду бій. Він прийняв країну у стані неоголошеної війни. В казначействі було 108 тис грн. Тому відродження Армії і звільнення 2/3 окупованого Донбасу. Тому постійна дипломатична робота. Тому вирок в держзраді Януковичу. Тому спецконфіскація 1,5 млрд дол його банди. І тому половина з них - на нову Армію. На бронежилети, на бронемашини, на ракетні програми. Тому 250 тис підготовлених резервістів. Зміг. Порошенко заклав основу майбутньої незламної Української Армії і світової антипутінської коаліції. І Кремль і наші олігархи з російським бізнесом включили кампанію дискредитації. 24/7 в ефірі, в парламенті, в церквах, на вулицях йшла битва за повернення до колоніального статусу. Тому Армія, Мова, Віра. Тому зміни в Конституції, як гарантія незмінності курсу на Незалежність, ЄС і НАТО. Встиг. Порошенко програв вибори, але виграв країну. Потім розгул популізму і кричущі помилки зелених дилетантів. Об Мінські угоди, які дали країні час на переозброєння, витирали ноги. Гроші ракетних програм пішли в асфальт. Оман-20 очевидно вів до майбутнього Стамбулу-22. Тому- рух «Ні, капітуляції»Тому - вимоги фінансування ЗСУ. Тому - попередження про неминучість війни. Один, з невеликою фракцією. Проти торжествуючого бидла і 140 кримінальних справ. Але - не втік за кордон, як планували зелені. Повернувся і прийняв бій. Спочатку в судах. Потім - в битві за Київ. Тому офіс Порошенка став центром формування батальйону ТРО, а пізніше майстернею і складами броньовиків, екскаваторів, автомайстерень, квадроциклів, фпв, реб.Тому - сотня шевронів від військових підрозділів, яким допоміг в критичний момент. Тому - тисячі однопартійців в ЗСУ, понад 100 загиблих. Нові, ще абсурдніші кримінальні справи, санкції, брехня. Сивина. Втомлені очі. Але - повага мислячої частини суспільства. Але - авторитет у світі. Але - любляча дружина і вірні товариші. З Днем народження, Петро Олексійович! Країні потрібен Порох.Юрій Луценко
👁 118 25-09-23 17:37
Є новини, які вибивають землю з-під ніг.У Калуші організована банда напала на районне управління ТЦК, відбила трьох мобілізованих - і благополучно зникла. «Простий народ» не бажає захищати свою Батьківщину.Наслухавшись мімосралів і гончаренок, манкурти абсолютно впевнені у своїй безкарності. Від бійок з патрулями - вони перейшли спочатку до поножовщини, а тепер, ось і перший напад на підрозділ Сухопутних військ.І що? І ніхуя. Місто не тріщить під чобітьми повальних облав, злий командувач не відправляє комендантські взводи на пошуки і розправу... У столиці і в публічному просторі - взагалі всім похую. Політота куртуазно розшарковується з бюргерами, в зомбоящику суцільні перемоги і охуліард ракет, пікейні жилети заходять слиною від букета в десятку баксів якоїсь хабалки. І всі поголовно чекають міфічного перемир'я і сакральних виборів.Колись давно, ще в столиці ворога, коли рейх тільки відрощував зуби, одна розумна людина сказала - Біжіть, дурні!Дякую, Аркадій. Ми обоє втекли - і не пошкодували. На жаль, зараз я змушений повторити його слова.Всі, хто не готовий до люті приречених, до останнього дрона і до останньої гранати - біжіть, поки Європа ще впускає.https://www.facebook.com/100064413051045/posts/1233049105518846/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
👁 71 25-09-12 15:44
Несамовито взорал:"Українські шахедоборці вчитимуть поляків. Урок перший - Термінологія. 1. «Знешкоджені» (zawaliliśmy) - усі дрони які летіли, але вже не летять (більше не зможуть принести шкоди).2. «Локаційно втрачені» (przejebany) - бпла, які вилетіли з зони бачення вашого радару. Вважаються такими, що повернулись до ворога, зникли в стратосфері або безпечно самоліквідувались.3. «Збиття» (Trafili, skurwysyny!) - руйнування дрона (часто з вибухом) шляхом влучання в нього будь-якого предмета (снаряда, кулі, будинку, складу і т.д.)4. «Падіння уламків» (Samo wyszło) - побічний ефект від «збиття» наземною спорудою, що викликав необхідність виклику МНС та увагу населення. 5. «Подавлені ребом» - дрони які не влучили в житлові будинки. #Основні правила підрахунку:1. Кількість збитих дронів не має перевищувати кількість запущених ворогом більш ніж на 50%.2. Кількість незбитих дронів - не більше ніж 5% від збитих, але не менше ніж 1 дрон на 10 уражених обєктів, які попали в статистику МНС чи ЗМІ. 3. Усі збиті - бойові шахеди. Усі незбиті - емітатори гербери. Усі збиті гербери - мали бойову частину."Паша Кащук.
👁 64 25-09-07 08:36
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 751 ЦІЛЬ ПРОТИВНИКАУ ніч на 7 вересня (із 17.00 6 вересня) противник завдав комбінованого удару по території України із застосуванням ударних БпЛА та ракет наземного базування. Загалом, під час удару, радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід 823 засоби повітряного нападу:- 810 ударних БпЛА типу Shahed і безпілотників-імітаторів різних типів із напрямків Курськ, Брянськ, Міллерово, Орел, Шаталово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Гвардійське, Чауда – ТОТ Криму;- 9 крилатих ракет Іскандер-К із Курської обл. – рф.; - 4 балістичні ракети Іскандер-М/KN-23 із ТОТ Криму.Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 09.30, протиповітряною обороною збито/подавлено 751 повітряну ціль:- 747 ворожих БпЛА типу Shahed і дронів-імітаторів різних типів;- 4 крилаті ракети Іскандер-К.Зафіксовано влучання 9 ракет та 54 ударних БпЛА на 33 локаціях, падіння збитих (уламки) на 8 локаціях. Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
👁 121 25-08-26 17:46
Заєбал цей "борець з гестапо"Зрозуміло, що законопроект не буде прийнятий. Як і те, що рейтинг партії та повагу до неї – цей помийний чорт знищить.Спочатку він систематично, щодня "бореться з гестапо" - провокуючи погроми, принижуючи та дискредитуючи частину Сухопутних військ.Фракція мовчить. Відставної кози барабанщики навіть пафосно заявляли – дискусії не буде. Буде, не бзді.Тепер він іде далі – ініціює повне знищення мобілізаційного ресурсу держави.Зрозуміло, що верескливий посібник ворога - мріє про міфічні вибори, працюючи на свій гнилий електорат. Але до чого тут ідеали та цінності ЄС?Партійні бронтозаври знову мовчать. Ідеали та цінності - це для лохів у пікселі, а серйозні люди зайняті серйозними справами.Нагадаю два моменти.1. Для того, щоб програти вибори – до них треба дожити. Києва також стосується.2. У катастрофу весни 2019 у БПП рейтинг виявився втричі меншим, ніж особисто у Лідера.Висновки не зроблені - ті самі на манежі.у НАС було 8,5%. У ВАС – з такими Алешами і того не буде.Тисячі партійців на фронті, сотні загиблих – усім просто плюнули в пику.Визначайтеся, багаторічні засідателі та прилипали до Лідера.Хто вам ближчий. Бійці Армії - чи "впливові" посібники ворога. Портнов, до речі, мав більше впливу – не допомогло.
👁 93 25-08-22 10:40
22 серпня — cаме в цей день славетна бригада "Холодний Яр" отримала почесну назву на честь українських повстанців, які чинили спротив окупантам на теренах Холодного Яру в минулих століттях. Наші воїни з гордістю продовжують справу пращурів. У 2014-му виконували завдання у найважчих битвах — Пісках і Донецькому аеропорту. У 2022-му стали на захист Слобожанщини. І сьогодні ми на найгарячіших напрямках."Це був ще один рік нашої боротьби, стійкості, мужності, незламності, — звернувся до Холодноярців командир бригади Шаміль Крутков. — Які б труднощі не виникали перед бригадою, ви, працюючи 24/7, самовіддано, практично без сну, часто на межі надлюдських можливостей, продовжуєте досягати поставлених цілей. Дякую кожному за особистий героїзм, самопожертву та відданість присязі. Пишаюсь стояти з вами в одному строю! І як би не було нам важко, ми будемо продовжувати битись за кожен метр нашої землі в найскладніших умовах. Бо за мужніми спинами воїнів 93-ї бригади — мирні міста нашої України. Вистояли! Вистоїмо!"
👁 106 25-08-17 16:04
Завтра у Трампа сходка. Керівники Великої Британії, Німеччини, країн Балтії, голова Єврокомісії, генсек НАТО. Вислухати вердикт сильних світу цього запрошений Президент України. Вибачте, який вже є.Нас будуть ділити і «примиряти».Далі — для непримиренних. Правильним людям Системи — далі не цікаво буде.Ця війна триває сотні років. Вона стихає тільки на час чергової окупації України. Для Москви — саме існування нашої держави, нашого народу, нашого укладу життя і цінностей — неприйнятно. Сподіватися на те, що марципанові бюргери в кабінеті банкрута зупинять війну — вершина інфантильності.Завтра може бути все що завгодно. Можливо, домовляться домовлятися. Можливо, буде заявлена капітуляція під виглядом ганебного миру. Адже справа не в бідолашній Донецькій області. З усіма цими укріпрайонами, які будувалися дві п'ятирічки. Якщо армія кине міста з людьми без бою — це кінець системи управління і субординації. Це ганьба, яка знищить мотивацію у тих небагатьох, у кого вона ще є. Пам'ятайте, в «Кіборгах» — навіщо ти тут? Отож.У будь-якому випадку. Які б папірці, гарантії і пафосні промови ми завтра не побачили — рейх нікуди не дінеться. І ніколи не змириться з існуванням суверенної держави нашого народу.Так, на жаль, ми зараз не в тій ситуації, щоб кричати гасла. Війна до кордонів 1991 року, кава в Ялті через два тижні — чули, запам'ятали. За помилки треба платити. За катастрофу весни 2019 року — ми платимо зараз. І ті, хто хотів пореготати, і ті, для кого папірець з писаними правилами виявився важливішим за порятунок країни і мільйонів громадян.Але це не означає, що все втрачено, а нам час у помиральну яму.Коли Менахем Бегін підривав Цар Давид, над Британською імперією не заходило сонце. Сподіватися перемогти армію, яка щойно розгромила Гітлера, могли тільки божевільні. Або професіонали, об'єднані ідеєю. У них не було атошних і пільг на комуналку. Їм не видавали БК і соляру на складі. Але у них була сила духу і віра у свою справу. Вони перемогли.Непримиренні, зараз слухайте мене уважно.Поки Система стоїть і бореться — ми сумлінна частина її. Або в Армії, або для Армії.Якщо вона впаде або зрадить — ми залишимося самі. І ми впораємося. Зараз 21 століття. Технологій і знань. Майстерності фахівця і відваги виконавця.Перевірте свій зв'язок з однодумцями. Не сторінка в соцмережах — а в «Синьому» або «Симплексі». Перевірте свою готовність йти до кінця.Залишайтеся на зв'язку і залишайтеся живими. Попереду багато поту і крові — і попереду смерть столиці ворога.
👁 127 25-08-05 13:46
🟡Ситуація навколо району Покровськ-Мирноград🛑Покровський відтинок залишається одним з найгарячіших ділянок фронту, де ворог здійснює активний тиск на позиції Сил Оборони та намагається виконати одну з наймасштабніших задач в Донецькій області — захопити Покровськ. 🏹 Реалізація цього плану виконувалася різноманітними способами: від лобових атак після активних просувань, до "хитрих" задумів у вигляді ДРГ груп, яким вдалося зайти в місто, хоч і ненадовго. Але на сьогодні ситуація розгортається подібним сценарієм, який ми бачили не раз у виконанні кацапні — вихід на фланги і полювання на логістику. ⚔️ Перші спроби обійти місто були в районі Котлиного, але Сили Оборони спільними зусиллями змогли зупинити противника і навіть в певний момент покращити тактичне положення. Однак ворог досяг своєї мети, перекривши логістику по трасі на Павлоград. Ворожі екіпажі з оптоволокном активно працюють по цій ділянці дороги і пересування там майже неможливе. На сьогоднішній день, великих перспектив на подальше просування в цьому районі поки немає і СОУ роблять все можливе для цього.📍 Але, на жаль, такого не можна сказати на протилежній ділянці цього району. Ворог перекинув всю свою увагу на населений пункт Родинське, досягнувши попередніх успіхів, і розуміючи всю необхідність і перевагу контролю над цим містом. В останні дні кацапи вже фіксувалися на східних околицях Родинського і активно продовжують туди лізти, щоб потроху закріплятися, насичуватися і займати його. 🇷🇺 Розуміння ворога всієї необхідності зайняття міста, змушує його підтягувати туди додаткові ресурси для штурмових дій. Родинське знаходиться в тилу Мирнограда і Покровська, що дасть змогу відкрити додатковий і дуже неприємний напрямок для спроб заходу в ці великі міста. Але для окупації таких величезних міст необхідні відповідні ресурси, які спочатку потрібно перегрупувати, зібрати і відправити на реалізацію задачі, як це було, наприклад, в Авдіївці. Тому кацапи вже давно зосереджують свою увагу, в першу чергу, на логістиці, яка призводить до обвалу оборони і дезорганізованості. ℹ️ Найкращий приклад — Курщина. Зайнявши щільну забудову Родинського ворог буде обов'язково використовувати її як опорний пункт для насичення піхоти, а також затягне туди екіпажі дронщиків, які вільно зможуть покрити зону ураження в 15-25 км навколо. І перша ціль, яка принесе максимально неприємні наслідки — Гришине, яке знаходиться ще й в низині від Родинського, що збільшує перевагу в контролі над логістикою. Також можуть бути спроби лізти в напрямку Шевченко, яке також дасть змогу нести вогневий вплив на логістику українських бійців. Однак тут важко спрогнозувати, адже все залежить від обстановки, яка складеться в ході бойових дій, і які пріоритети виставить ворог, виходячи з неї. ⛳️ Тому наразі в районі Покровська найбільша увага прикута саме до міста Родинське, на підступах до якого вже йдуть активні бойові дії. Сили Оборони докладають максимальних зусиль, щоб не дати просунутись ворогу. Слідкуємо за ситуацією та реагуємо на будь-які зміни.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 85 25-07-28 19:55
Я, изучая вопрос с водоснабжением в Иране (парой постов выше описана лютая жопа, которая там творится) наткнулся на описание ситуации в ДНР и ЛНР, которые теперь “новые российские территории”. В Донецке и других городах, крупных поселках - кромешный ад. Устойчивого водоснабжения нет с марта 2022 года (кстати, а что случилось в марте 2022 года?). Вода раз в три дня, выше третьего этажа не поднимается, то, что в трубах водой даже не назовешь - только смывать толчок, в магазинах покупают по сколько-то рублей за литр, привоз воды организовать не могут, все водохранилища вычерпаны до дна, плюс дикая жара. Строили какой-то водопровод с Дона, деньги украли, весь дырявый и не работает. Посреди Донецка течет река, но ее так засрали, что пользоваться водой нельзя вообще. В Луганской губернии дела еще хуже. Местные записывают видеообращения к Путину, хоть кол на голове теши, один рецепт. Ни один, правда, не сказал, что до прихода “русского мира” (2014) проблем с водой вообще не было. Так часто бывает - одни строили великую исламскую республику, позарыв миллиарды в свои ядерные хотелки, которые им снесли за две недели, но не построив ни одного водохранилища. Другие восстанавливают империю, но получается преисподняя. Раньше империи хотя бы приносили с собой какие-то блага, вроде дорог и технологий. Эти же просто, как серая хворь, все вокруг превращают в Россию.
👁 131 25-07-27 11:11
Ми тут всі здохнемо - і ви хочете саме цього.В тилу - мільйони жлобів. З десяти - у дев'яти бронь або відстрочка. Студенти, мусора, писарі з мерії та електрики з водоканалу. Дрібні начальники, реєстрові волонтери з годинниками за півмільйона, водії швидких і пожежних машин...Всі неймовірно незамінні ніяким демобілізованим...І всім глибоко похую на бійців Армії. Так, ура - патріотичної балаканини - море, з кожного праски.А реально:Коли Ze заявив, що ми тут назавжди - ніхто навіть не почухався.Зате коли був прийнятий закон, що порушує ключову умову безвізу з Євросоюзом - на вулиці висипали тисячі карбонаріїв. Безвіз під загрозою! Всі на боротьбу з корупцією!Єдина система заповнення втрат - вже гестапо, а не частина Сухопутних військ. Охлос, наслухавшись верескливого дегенерата (теж, зрозуміло, нев'єбенного патріота) - йде мінувати і відбивати «наших сонечок»Жлоби влаштовують своє життя. Виховують дітей, живуть сім'ями, відпочивають на вихідних. Армія реально потрібна тільки нам - і тим, хто нас досі ще чекає.На бійців словоблуддя вже не діє. Ні про «наших хлопчиків», ні куртуазне марення про неминучу крах економіки ворога - ось прямо завтра до обіду.Хто знає статистику СЗЧ - вже сивий. А це тільки початок - іншого виходу живим з Армії не передбачено.Ворог тим часом методично вибиває особовий склад Армії і готується до вирішального наступу.Вихід поки що є:1. Скасувати 75% броні та відстрочок. Демобілізовані бійці здатні замінити кого завгодно. Особливо столичних базік. А відстрочка студентам старше 25 років - зовсім знущання над тисячами бійців з університетською освітою.2. Арештовувати і судити пособників ворога, які своїми криками про гестапо надихають бидло на теракти.3. У рази збільшити примусову мобілізацію позбавлених броні та відстрочок.3. Почати планову і поетапну заміну старослужащих на новобранців.Можна, звичайно, нічого не робити - і продовжувати верещати красиві гасла.Але тоді доля Сайгона здасться Києву дитячою грою в пісочниці