Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - рецепти від mil_alexx
Añadido 14 jul. 2024

рецепти від mil_alexx

@mil_alexx_recipes
Número de suscriptores: 42 356
Fotos: 736
Videos: 2,620
Enlaces: 1,590
Descripción:
по всім питаннях - https://t.me/mil_alexx 👉станьте спонсором, щоб підтримати розвиток каналу - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription Буду дуже вдячний

👥 Número de suscriptores

42 356
Promedio/Día:: +9
Promedio/Tiempo:: +290
Promedio/Mes:: +700

👁️ Vistas promedio por mensaje

6 677
Promedio/Día:: 7,790
Promedio/Tiempo:: 6,521
ERR: 15.76%

📊 Mensajes por Día

3.5
Último día: 5
Promedio semanal: 3.7
Promedio por día: 3.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 9,200 26-01-07 18:47
😍КЛАСИЧНИЙ ЧІЗКЕЙК ІЗ МАНДАРИНАМИ🍊🍰✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться(форма на 22см):Нижній шар🔹180г печива "топлене молоко"🍪🔹80г вершкового маслаСирний шар🔹700г кисломолочного сиру( у мене не жирний) - ще смачніше з маскарпоне🔹180г сметани(15%)🔹80г цукру чи заміннику🔹100г води +20г желатину💧🔹10г ванільного цукру Мандариновий шар🍊🔹400г мандарину🍊🔹30г цукру(чи пудри)🔹80г води+15г желатину💧📊КБЖВ на 100г:К.144 Б.8.6 Ж.5 В.14.6час приготування: 2 години🕰Прийом - десерт⚖️вага всієї порції - 2000г🔸 перебиваємо печиво в крихту. Заливаємо розтопленим маслом. Вимішуємо і пересипаємо в застелену пергаментом форму. Утрамбовуємо дно, без бортиків. Відправляємо в холодильник❄️🔸тим часом готуємо сирний шар. Змішуємо воду і желатин, та відставляємо набухати🔸до сиру додаємо сметану, цукор(або замінник). Щоб був цікавіший смак - раджу додати трішки ванільного цукру . Все перебиваємо блендером в однорідну масу🥣🔸розтоплюємо в мікрохвильовці желатин. Вливаємо в сирну масу, ретельно вимішуємо і переливаємо на нижній шар. Відправляємо в холодильник застигати на 20хв🔸Змішуємо желатин і воду, лишаємо набухати. Беремо очищені мандарини і перебиваємо блендером в пюре. Це пюре проціджуємо через дрібне сито, і лишаємо сік. До соку додаємо цукор чи пудру, та розмішуємо - якщо мандарини кислі, то дайте цукру побільше.🔸Розтоплюємо і вливаємо желатин, вимішуємо. Переливаємо на сирний шар - я ще окремо виклав трішки долько мандарину - при бажанні можна всю поверхню вкрити ними. Відправляємо в холодильник застигати❄️📌а ще більше корисних рецептів можна знайти на моєму марафоні схуднення - https://milalexx.wayforpay.shopВсім смачноооооооого😋
👁 9,440 26-01-06 18:47
😍ДУЖЕ СМАЧНА СОЛЯНКА, РЕЦЕПТОМ ЯКОЇ, ЗІ МНОЮ ПОДІЛИЛИСЬ НА ЖИТОМИРЩИНІ📌каструля на 4.5лчас приготування: 40хв📊КБЖВ на 100г: К.90 Б.5.9 Ж.5.4 В.4.5🕰Прийом: обід, перекус перші_страви⚖️вага всієї порції - 4000гНам знадобиться:🔹картопля 400г🥔🔹вода 2.5л. 💧🔹цибуля 120г 🧅🔹солоні огірки 200г🔹4 види м'яса по 200г - копчене куряче філе, мисливські ковбаски, куряча ковбаса, салямі🔹олія для смаження 1.5ст.л.🔹томатна паста - 40г🔹банка оливок без кісточок🔹розсіл із оливок та огірків📌 для подачі лимон, сметана, зелень🔸Розігрійте каструлю, влийте олію і закиньте рублену цибулину - перемішуючи смажимо 4-5хв🔸додаємо нарізані огірочки і томатну пасту, перемішуючи смажимо ще 5-6хв🔸Далі додаємо 4 види м'яса, тут не важливо яке саме - зазвичай це те, що лишилось після свят у холодильнику. Перемішуючи ще просмажуємо 7хв🔸 додаємо картоплю(за бажанням) і заливаємо водою. Із спецій я додаю тільки мелений перець. Перемішуємо і варимо 17хв.🔸 в кінці вкидаємо оливки і розсіл із оливок та огірків. Проварюємо ще 5хв і готово🔸для подачі додаємо сметану, дольку лимону і трішки зеленіВсім смачногооо😘
👁 9,350 26-01-05 18:14
😍ШОКОЛАДНИЙ ВІВСЯНОМЛИНЕЦЬ з бананом - шикарний сніданок⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться(на 1 млинець):🔹4ст.л вівсянки 🔹2 ст.л сметани🔹2 яйця🔹2-3г розпушувача🔹1ст.л какао🔹дрібка соліНачинка📌1 банан📌 40г сиру Philadelphia з шоколадом📌7г рідкого шоколадучас приготування: 10хв 📊КБЖВ на 100г :К.217 Б.9 Ж.12 В. 18.5🕰Прийом: #сніданок⚖️вага всієї порції - 310г🔸в чашу блендера закидаємо вівсянку, сметану, яйця, какао, розпушувач, дрібку солі. Все перебиваємо 1-2хв.🔸якщо сковорідка антипригарна, олії не потрібно - виливаємо всю масу, ставимо на вогонь під кришкою на 4-5хв, перекидаємо і готуємо ще 1-2хв з іншого боку🔸начинки можна брати різні, на свій смак - я змащую шоколадним сиром філадельфія, викладаю шматки банану, і трішки поливаю рідким шоколадом. Накриваю другою половиною млинця і подаю📌якщо млинець прилипає до сковорідки - то нажаль, проблема не з рецептом, а зі сковорідкою📌а ще більше корисних рецептів можна знайти на моєму марафоні схуднення - https://milalexx.wayforpay.shopВсім смачнооооого😘
👁 7,490 26-01-03 14:36
😍СИРНИК З ВИШНЯМИ І МАКОМ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏📌діаметр форми 23смчас приготування: 90-100хв📊КБЖВ на 100г:К.240 Б.12.4 Ж.13 В.20🕰Прийом - #сніданок, #обід, #десерт ⚖️вага всієї порції - 2000гНам знадобиться:Сирна маса🔹кисломолочний сир - 1кг.🔹яйця - 3шт.🔹молоко 150г🔹цукор - 130г.🔹ванільний цукор - 20г.🔹крохмаль - 40г.🔹цедра одного лимону🔹масло 50гДодатково🔹вишні - 300г.🔹сухий мелений мак - 100гшоколадна маса🔹борошно - 50г.🔹какао - 15г.🔹масло 75г🔹цукор - 35г.🔹яйце 1шт🔹розпушувач - 5г.Змащуємо 100г шоколадної глазурі🔸Спершу сирна маса - беремо сир, додаємо яйця, цукор, ванільний цукор і перебиваємо блендером в однорідну пастоподібну масу. Після всю масу ділимо на дві частини в різні тарілки🔸в одну частину додаємо цедру, змішуємо молоко і крохмаль, та розмішуємо всю масу до однорідності.🔸до другої частини додаємо розтоплене масло, і перемелений в кавомолці мак, та все розмішуємо.🔸для шоколадного шару беремо цукор, яйце і збиваємо міксером до побіління. Додаємо розтоплене масло, просіяне борошно, какао і розпушувач. Вимішуємо до однорідної густої шоколадної маси як на відео. А далі складаємо пляцок🔸беремо форму застелену пергаментом. Вливаємо і розрівнюємо по дну половину макової маси. Далі половину сирної маси. Після викладаємо ложкою шоколадну масу, яку не розмащуємо - щоб вийшов хаотичний узор. Між шоколадним шаром викладаємо максимально багато вишень.🔸далі заливаємо сирну масу і розрівнюємо, і зверху макову масу.🔸 випікаємо при 170С 60хв - допоки верхівка не стане жовтуватою. Дайте повністю охолонути 🔸зверху я ще покрив тонким шаром шоколадної глазурі, дав застигнути і готовоВсім смачноооооого😘
👁 6,340 25-12-31 13:56
😍ЛОКШИНА - УДОН. Дуже смачна і підійде навіть для дієти✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹 600г курячого філе🔹 250г сухої локшини "удон"🔹 150г моркви🥕🔹 200г солодкого перцю🌶🔹 20г масла ГХІ чи олії🔹сіль/перець за смаком🔹30 г соєвого соусу🔹50 грам соусу теріякі або соусу для глазурування в японському стилі від Катана🔹30 мл устричного соусу🔹кунжут/зелена цибуля для посипкичас приготування: 35хв📊КБЖВ на 100г:К.130 Б.11.6 Ж.3.6 В.13.6🕰Прийом - #обід⚖️вага всієї порції - 1500г🔸вливаємо олію чи як я масло гхі в сковорідку, вкидаємо і обсмажуємо моркву на протязі 4хв. Додаємо курку і перемішуючи смажимо 6хв. Додаємо солодкий перець, сіль та мелений перець і смажимо 7хв, перемішуючи🔸 паралельно закиньте в окріп локшину удон, і варіть 5-6хв. Дістаньте і промийте холодною водою🔸вливаємо усі соуси, гарно вимішуємо і тушкуємо 5хв.🔸закидаємо до овочів локшину і за бажання зелену цибулю чи кунжут, та вимішуємо - і готовоВсім смачногооо😘
👁 6,670 25-12-30 18:15
😍 ЛЕГЕНДАРНИЙ ТОРТ "ШВАРЦВАЛЬД" - АБО "ЧОРНИЙ ЛІС"Нам знадобиться:для основи🔹160г борошна🔹5 яєць🔹100мл молока🔹70г олії🔹200г цукру🔹30г какао 🔹10г розпушувача 🔹дрібка солідля крему🔹600г маскарпоне🔹100г жирних вершків(33%)🔹160г цукрової пудри🔹350г вишень +50г цукру🔹шоколад для прикраси(50г)📌діаметр форми 16смчас приготування: 3год. + ніч в холодильнику📊КБЖВ на 100г :К.302 Б.4.4 Ж.18.4 В. 30🕰Прийом: #перекус, #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 2100г🔸розбийте яйця, додайте цукор і дрібку солі, та збивайте міксером до пишної білої піни, приблизно 5-6хв.🔸додаємо молоко і олію, і на малих оборотах збивайте 30сек. Просіюйте розпушувач, борошно і какао. Збиваємо на малих оборотах до однорідності - довго не збивайте, інакше бісквіт не підніметься.🔸перелийте в кільце, у мене діаметр 18см. і відправляємо в духовку при 180С на 50хв. Готовність перевіряйте шпажкою, вона має бути сухою якщо проколоти по центру. Коли буде готово - дістаньте, дайте охолонути, і тоді виймайте з форми.🔸Зріжте з коржа верхівку, і наріжте бісквіт на три рівні частини, вони мають бути соковиті та м'які🔸до вишень додайте цукор, і проваріть до кипіння. Процідіть через сито, сік лишаємо для просочування🔸для крему беремо вершковий сир, вершки і цукрову пудру і збиваємо міксером.🔸беремо шар бісквіту, просочіть соком. Перемастіть кремом, збоків викладаємо бортик із крему, а по центру викладіть вишні, як на відео. І так складіть 2 шари. верхній бісквіт тех просочіть соком. Також змастіть кремом збоків і зверху 🔸шматочки бісквіту що відклали - перебийте в крихту і присипте збоків. Зверху краще присипати шоколадом і дайте настоятись в холодильнику кілька годинВсім смачногоооооооо😘
👁 6,540 25-12-29 17:47
😍СОКОВИТЕ ЗАПЕЧЕНЕ М'ЯСО - дуже смачне, ароматне, і геть не сухе✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹1200-1800г свинячого ошийкуПерший маринад🔹вода - 1.5-2л🔹2ч.л солі🔹пучок кропу🔹5-8 горошин духмяного перцю🔹ч.л меленого коріандру🔹2-4 лаврові листиДругий маринад🔹50г соєвого соусу🔹2-4ст.л сметани🔹2ст.л зернистої гірчиці🔹40г олії🔹пів ч.л паприки🔹1/4 ч.л меленого перцю🔹2 зубчики часникучас приготування: 80хв + 27годин на маринування📊КБЖВ на 100г :К.255 Б.27 Ж.13 В.2🕰Прийом: обід, перекус, вечеря⚖️вага всієї порції - 1000г🔸вкиньтев каструлю пучок кропу, кілька листів лаврушки і до десяти горошин духмяного перцю, чайну ложку меленого коріандру, чайну ложку солі. Залити все окропом.🔸Паралельно шпажкою проколіть м'ясо з усіх боків. Занурюємо м'ясо у охолоджений маринад, і лишаємо на 12-24години🔸Тепер другий маринад. Беремо зернисту гірчицю, сметану, соєвий соус, мелений перець, паприку, давлений часник і олію.🔸Вимішайте маринад, закиньте туди м'ясо і зробіть йому легкий масаж. Лишіть промаринуватись ще 1-2 години🔸Перекладіть у кулінарний мішок - так м'ясо на стане сухим. До м'яса перелийте маринад що лишився, зав'яжіть і ставимо в духовку🔸Випікайте при 200С, залежно від розміру м'яса. На шматок вагою 1200г, потрібно 80хвВсім смачного😘
👁 7,040 25-12-28 18:02
🔥 НОВИЙ РІК — НОВЕ ТІЛО. СТАРТ 5 СІЧНЯ 🔥Набір у новий потік марафону схуднення вже відкрито!Скільки разів ти відкладав зміни?«Після свят», «з понеділка», «коли буде більше часу»…👉 5 січня — ідеальний момент почати і не зійти з дистанції.🎯 5 січня стартує мій авторський марафон схуднення4 тижні, які змінюють не лише цифри на вагах, а й підхід до харчування, тіла і себе.🍽 Це найсмачніший марафон, який ти пробував:— гігантський вибір страв— різні варіанти на кожен прийом їжі— без нудної їжі, заборон і зривів📌 ФОРМАТИ УЧАСТІ:✔️ спрощений формат — для тих, у кого мінімум часу✔️ індивідуальний формат — з персональною адаптацією раціону✔️ сімейний формат — щоб харчувалась уся родина✔️ абонемент на 3 місяці — для стабільного, довгострокового результату💥 Що тебе чекає всередині марафону: готове меню з рецептами з мого каналу великий список замін — жодного стресу точний розрахунок калорій і БЖВ згрупований список продуктів домашні тренування (коротко й ефективно) живе супроводження — марафон веду особисто усі матеріали залишаються з тобою після марафону💬 Я сам пройшов шлях від 118 кг до 79 кг.Я знаю, як важко починати знову — і знаю, як зробити так, щоб цього разу вийшло.📌 Не прогав шанс змінитись у новому році.Реєстрація відкрита 👉 https://milalexx.wayforpay.shop/
👁 7,650 25-12-27 15:54
😍 салат "ГРИБНА ГАЛЯВИНА" - класний варіант для святкового столу⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться🔹3шт(400г) вареної картоплі🥔🔹2шт(250г) вареної моркви🔹3 варені яйця🥚🔹250г варено-копченої курячої філешки(або можна улюблену ковбасу)🔹100г тертого сиру(у мене радамер)🧀🔹0.5л банка маринованих шампіньйонів Хуторок @nepidvede🔹4-5ст.л майонезу La Pasta🔹зелень(кріп і петрушка)час приготування: 40 хв📊КБЖВ на 100г:К.125 Б.7.3 Ж.7.6 В.6.8🕰Прийом: обід, перекус, салат⚖️вага всієї порції - 1550г🔸підготуйте продукти спершу - відваріть моркву, картоплю, яйця. 📌обожнюю продукцію від Хуторок, бо знаю, що він Не Підведе😉 🔸викладаємо салат - я взяв кільцеву форму, діаметром в 16см, і дно застелив харчовою плівкою🔸викладіть щільним шаром грибочки, шапочкою до низу, і щедро присипте рубленою зеленню. Далі присипте шаром і із тертих варених яєць. Кожен шар гарно втрамбовуйте і перемащуйте 1-1.5ст.л майонезу🔸на наступний шар викладаємо копчену курячу грудку, далі шар із тертого сиру і картоплі, , і морква. Гарно все втрамбуйте.🔸Зверху накрийте тарілкою, і переверніть салат. Зніміть плівку і кільце - та салат готовий до подачіВсім смачногооо😘
👁 7,570 25-12-26 19:01
😍ДОМАШНІЙ ПЛАВЛЕНИЙ СИР - смаків та поєднань може бути багато, лиш би була фантазія⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹 350г кисломолочного сиру 5%🔹 2 яйця🥚🔹 60г вершкового масла 82.5%🔹 сіль - 1ч.л🔹 1/2ч.л соди📌добавки за смаком, у мене так:🔹2-3 зубчики часнику +пучок дрібно рубленого кропучас приготування:20хв + 1година в холодильнику📊КБЖВ на 100г :К.235 Б.15 Ж.16 В.2.5🕰Прийом: #сніданок, #перекус, #вечеря⚖️вага готової порції - 440г.🔻смаки можна робити з зеленню, печеним перцем, беконом, грибами, горіхами і інші🔸 беремо кисломолочний сир, яйця, масло, вершкове масло, сіль і соду(вона обов'язкова для хімічної реакції) і все перебиваємо в однорідну пасту без грудочок🔸перекладаємо в каструлю з товстим дном і ставимо на маленький вогонь🔸постійно перемішуємо лопаткою, допоки маса не стане рідкою як на відео🔸 переливаємо по креманках. У мене вийшло дві порції. Одну порцію я лишив вершковою - а до іншої додав часник і зелень, та вимішав🔸ставимо в холодильник на годину, щоб маса застигла, і подаємо до канапокВсім смачноооооого😘