Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - рецепти від mil_alexx
Añadido 14 jul. 2024

рецепти від mil_alexx

@mil_alexx_recipes
Número de suscriptores: 42 356
Fotos: 732
Videos: 2,620
Enlaces: 1,590
Descripción:
по всім питаннях - https://t.me/mil_alexx 👉станьте спонсором, щоб підтримати розвиток каналу - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription Буду дуже вдячний
Fuente

рецепти від mil_alexx | НЕЙМОВІРНО СМАЧНИЙ ТА НІЖНИЙ - ТОРТ "ЕСКІМО". ДУМАЮ, КОЖЕН ХОЧА Б РАЗ ...

Logotipo de la comunidad de telegram - рецепти від mil_alexx рецепти від mil_alexx @mil_alexx_recipes
7 500 Vistas/Alcance 2025-11-19 05:41 Mensaje №3492
😍 НЕЙМОВІРНО СМАЧНИЙ ТА НІЖНИЙ - ТОРТ "ЕСКІМО". ДУМАЮ, КОЖЕН ХОЧА Б РАЗ В ЖИТТІ ЙОГО ЇВ - а якщо ні, то варто зберегти, і приготувати на святаНам знадобиться:для бісквіту🔹160г борошна🔹5 яєць🔹100мл молока🔹70г олії🔹200г цукру🔹30г какао 🔹10г розпушувача 🔹дрібка солідля крему🔹250мл молока🔹1 яйце🔹30г крохмалю🔹20г ванільного цукру🔹180г масла🔹180 згущеного молока🔹Просочення - 50мл молокаДля декору🔹шоколад 100г +10г олії🔹рублені горіхи📌діаметр форми 18смчас приготування: 6год. 📊КБЖВ на 100г :К.302 Б.4.7 Ж.18.4 В. 30🕰Прийом: #перекус, #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 2400г🔸розбийте яйця, додайте цукор і дрібку солі, та збивайте міксером до пишної білої піни, приблизно 5-8хв.🔸додаємо молоко і олію, і на малих оборотах збивайте 30сек. Просіюйте розпушувач, борошно і какао. Збиваємо на малих оборотах до однорідності - довго не збивайте, інакше бісквіт не підніметься.🔸перелийте в кільце, у мене діаметр 18см. і відправляємо в духовку при 180С на 50хв. Готовність перевіряйте шпажкою, вона має бути сухою якщо проколоти по центру. Коли буде готово - дістаньте, дайте охолонути, і тоді виймайте з форми.Бісквіт наріжте на 2 рівні шматки товщиною по 2.5-3см🔸паралельно зробіть заварний крем - змішайте яйце і крохмаль вінчиком. Долийте молоко і вимішайте. Поставте на малий вогонь варитись і перемішуйте до загустіння. Коли загустіє - зніміть з вогню.🔸перекладіть в тарілку, накрийте плівкою і дайте охолонути🔸в тарілку вкиньте м'яке масло, згущене молоко і ванільний цукор і збиваємо міксером 2хв. Додайте холодний заварний крем і збийте на великих оборотах до однорідного крему 🔸бісквіт просочіть молоком. Вкладіть у кільце, і перемастіть усім кремом, який втрамбуйте. Накрийте другим бісквітом, який теж просочіть. Лишіть торт настоятись🔸Беремо шоколад, додаємо олію, і імпульсами розтоплюємо у мікрохвильовці - та покриваємо зверху, я ще роблю акуратні патьоки збоків, і декор у вигляді тонких смужок на торті. А по краях присипаю рубленими горіхамиВсім смачногоооооооо😘