Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Це AMES: коментарі, оцінки, погляди
Añadido 14 jul. 2024

Це AMES: коментарі, оцінки, погляди

@middle_east_review
Número de suscriptores: 5 206
Fotos: 3,350
Videos: 710
Enlaces: 10,700
Descripción:
Інформація, коментарі, оцінки, погляди від Українського центру близькосхідних досліджень у співпраці з Інститутом сходознавства ім. А. Кримського НАН України
Fuente

Це AMES: коментарі, оцінки, погляди | Іран рекламує Трампу свою побиту санкціями економіку, як "можливість н...

Logotipo de la comunidad de telegram - Це AMES: коментарі, оцінки, погляди Це AMES: коментарі, оцінки, погляди @middle_east_review
1 500 Vistas/Alcance 2025-04-29 09:21 Mensaje №15729
🇺🇸🇮🇷Іран рекламує Трампу свою побиту санкціями економіку, як "можливість на трильйон доларів". У той час, як більшість країн світу вагається щодо того, як саме відповідати на тарифи Трампа і як будувати стосунки з цією дивною адміністрацією, Іран - давній супротивник, якщо не ворог Сполучених Штатів - вирішив зайти з козирів: запропонувати свою економіку, як інвестиційну можливість. На думку Тегерану, це дозволить підписати кращу і стабільнішу угоду щодо іранської ядерної програми. В такому випадку, мріє голова МЗС Ірану Аббас Арагчі у колонці для Washington Post, Штатам відкриється "можливість на трильйон". Але відновити відносини, розірвані у 1979 році, після Ісламської Революції і захоплення в полон американських дипломатів, буде вкрай непросто. Навіть іранська ядерна програма "може бути об'єктом інвестицій". От лише одна проблема: США наразі наполягають, що Іран взагалі не повинен її мати, ядерної чи цивільної. Тим часом, економічна ситуація в Ірані настільки погана, що ісламські клірики, включно з самим Аятоллою Хаменеї, в принципі підтримують ідеї Арагчі. Особливо після катастрофічного вибуху в порту. Після того, як Трамп вийшов з угоди, міжнародні компанії полишили Іран, валюта впала на 90%, як і прибутки від нафти. У країні з нафтою та газом не вистачало навіть електроенергії!Для відновлення видобувної галузі потрібні астрономічні $135 млрд... Іншими проблемами є відсталість, корумпованість та ізольованість фінансової та банкової систем Ірану, а також чиновників. Торгівля із США потребуватиме великих реформ і зняття безлічі санкцій, які її обмежують